Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) achon


achon
aktív tag

Megjelent 2 uj firmware a Samfirmware oldalon.
DXLK1, de lehet ez is 2.3.6

A legszebb múzsa a határidô.

(#2952) dobolson válasza hr2 (#2950) üzenetére


dobolson
senior tag

Ha ez így van tutira, akkor igen, akkor jobb az a root verzió, ami nem növeli. Én úgy tudom, tudtam, hogy ennél a telefonnál növeli az is, de lehet, rosszul tudom.
Amúgy az én romomhoz pl nincs fent a nem növelő verzához a rootkernel.

(#2953) mobal válasza hr2 (#2950) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ezt honnan tudod?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2954) Shyciii válasza hr2 (#2950) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez egészen biztos? Mert erről én nem olvastam semmit, ráadásul nem tudom, hogy mitől lenne így. Nyilván lehet benne egy kódsorozat, no de a rootolt változatában is benne maradhatna ilyen, szal ezt biztosra kellene tudni, ahol konkrétan ezt leírják.

(#2955) hr2 válasza mobal (#2953) üzenetére


hr2
őstag

Gondolom ha I9000-ren és I9100-on is úgy van akkor itt is.

(#2954) Shyciii
Ha Odinnal felteszel pl. egy rootolt kernelt, na azt már számolni fogja mivel a teló érzékeli, hogy nem gyári és nincs aláírva, mint ahogyan a gyári dolgok pl. kernel, csc, vagy a ROM.

Ha van /találtok/ rootolt kernelt amit fel tudtok tenni recovery-ből nem Odinos, azt se fogja számolni.

[ Szerkesztve ]

(#2956) ruskop válasza dobolson (#2949) üzenetére


ruskop
senior tag

Ez jó. Erről a számlálóról semmit sem hallottam még. A második root lehetőség kilőve mivel P-s telóra még nincs ilyen lehetőség. Az első lehetőség van csak, de az meg érthetetlen módon.

(#2957) dobolson válasza hr2 (#2955) üzenetére


dobolson
senior tag

Sajnos ilyen recoveryből flashelhető root nincs erre a telóra még. Anno galaxy ace-en ez egy root.zip flasheléséből állt és kész is volt a téma.

(#2958) Shyciii válasza hr2 (#2955) üzenetére


Shyciii
veterán

Az a baj, hogy ami 9000-esen és 9100-on van, az egyáltalán nem biztos, hogy a 9070-esen is úgy van. Erre már jópár példa van az XDA-n. Ráadásul S, S2, S3-nál megoldható, hogy Odin-al se számolja, erre van a mobile odin pro, ami persze nem működik 9070-en, mint ahogy másnál is gond van (pl JIG sem működik, pedig S2-vel S3-al igen). Nem tom, hogy ez a NovaThorn platformnak köszönhető-e, de jelen állás szerint vagy szenvednek az Advance-el, vagy nincs normális fejlesztő, aki érdeklődne a készülékünk iránt.

(#2959) mobal válasza Shyciii (#2958) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Várjunk egy picit. Ha rossz a megérzésem amint széthekkelik az S3 Minit, lesz mindenre megoldás.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2960) hr2 válasza dobolson (#2957) üzenetére


hr2
őstag

Most olvasom hogy nálatok már a JIG se nullázza a számlálót.

Valószínű itt már komolyabb védelem vanm hogy a számlálóval játszani lehessen, mivel újjabb a teló.

Na majd ha bátyámnak ROM-olhatnéka lesz, amit úgy is én fogok csinálni :D akkor biztosra kifog derülni, hogy itt se számolja e a STOCK ROM-okat, mint nálunk, és akkor be fogom ide írni. :)

(#2958) Shyciii
Igen, ez sajnos lehetséges, most hogy egy kicsit jobban utánaolvastam, mostmár én sem vagyok benne biztos. :))
...de mondom ha kipróbáltam, beszámolok róla mindenféleképpen. :)

[ Szerkesztve ]

(#2961) dobolson válasza hr2 (#2960) üzenetére


dobolson
senior tag

Oké, köszönjük!

mobal
Lehet, hogy lesz így főzött JB-nk is. :DDD

(#2962) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok!
Nem lehet úgy beállítani a telefon rész menüjét, hogy azonnal a hívásinfót lássam és sms-ek nélkül? Hiába állítom át, a következő belépésnél megint mutatja azokat is.

S23

(#2963) dobolson válasza alex devil (#2962) üzenetére


dobolson
senior tag

Ja, kilépés után tényleg visszavált. Ehhez másik tárcsázó app kell, abban talán lehet állítani ezt is.

Ez egy eléggé testre szabható tárcsázó, lehet, hogy itt tudod majd állítani ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#2964) Shyciii válasza hr2 (#2960) üzenetére


Shyciii
veterán

mobal, hr2

A legjobb az lenne, ha a mobil odin pro-t alkalmassá tennék Advance-re is, de szerintem sose fogják, mert nem népszerű telefon. Bezzeg a mini-t kompatibilisség fogják tenni vele...
A legjobban most az idegesít, hogy ránéztem a Motorola RAZR I-re, és már lehet rootolni, sőt a bootloaderjét már unlockolni is lehet, pedig pár hetes készülék. Pfff.

dobolson

Exdialer a best of, és igen ott be lehet állítani, hogy hívás után mit mutasson :)

[ Szerkesztve ]

(#2965) dobolson válasza Shyciii (#2964) üzenetére


dobolson
senior tag

Ja, tényleg nagyon jó app, használtam sokáig, de most nincs fent, nekem a gyári is megfelel tulajdonképpen. Amúgy a kolléga azt hiszem azt szeretné, hogy a tárcsázóba belépve a naplóknál ne mutassa az sms-eket, csak a hívásokat. A gyáriban is lehet így listázni, de ha kilépsz, majd vissza, megint az összeset listázza.

(#2966) Shyciii válasza dobolson (#2965) üzenetére


Shyciii
veterán

Nah ezt nem tom leellenőrizni, mert már ezeréve nem sms-ezem.

(#2967) krysztyan válasza dussy (#2944) üzenetére


krysztyan
tag

Hello

Mikor rendelted meg? Mert én tegnap és nem emlékszem, hogy ott volt-e még. De lehet rápróbálok én is holnap. Melyik számon hívtad őket?

Hali

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#2968) alex devil válasza dobolson (#2965) üzenetére


alex devil
senior tag

Kösz a gyors választ :R
Igen, egy "gombnyomásra" szeretnék hívásinfót, sms-ek nélkül :K

S23

(#2969) gusthy válasza Shyciii (#2964) üzenetére


gusthy
veterán

Ezen a telefonon egyszer se éreztem kényszeres vágyat a rootolásra :)

(#2970) Beca1990


Beca1990
senior tag

Sziasztok! Ezt a készüléket meg tudnám vásárolni a t-mobile -nál Mobilotthon prémium díjcsomaggal, részletfizetéssel?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#2971) Shyciii válasza gusthy (#2969) üzenetére


Shyciii
veterán

Én mindegyiknél. Az a sok szemét amit beleraknak feleslegesen, az zabálja a memóriát, és az akksit is.

(#2972) mobal


mobal
MODERÁTOR

Elolvasva az S3 Mini és az S Advance tesztjét, a hardver 256 Mb memóriát leszámítva 1:1. Viszont a két os közötti különbség látszik a teszteknél.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2973) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok. Telefoncsere előtt állok és több mint tuti, hogy erre váltom a régi vacak galaxy 3-amat .
A kérdésem az lenne, hogy van e ehhez a szépséghez is custom rom vagy legalább rootolható e , valamint mondjátok , hogy ami ebben van (értem alatta GPS , WIFI, stb) normálisan használható, tudni illik a galaxy 3mal sokat küszködtem nem szeretnék még egy szériasz..t venni. :)

/\____/\

(#2974) alex devil válasza szabacsik (#2973) üzenetére


alex devil
senior tag

Ma próbáltam a GPS-t, tökéletesen működik, szerintem az akksit sem eszi úgy mint az előző HTC-m. Wifivel sincs gond.

S23

(#2975) mobal válasza hr2 (#2955) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Hétvégén beleásom magam ebbe a témába rendesen.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2976) Szabie85 válasza dobolson (#2930) üzenetére


Szabie85
tag

Ok, köszi, eddig jól működik.:R

Samsung Galaxy S5

(#2977) dussy válasza krysztyan (#2967) üzenetére


dussy
őstag

Szombaton este rendeltem és csináltam screenshotot is a megrendelés után. :-)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2978) Anubis_9 válasza szabacsik (#2973) üzenetére


Anubis_9
őstag

Ne is mondd! Nekem is Galaxy 3 van, de már egy rémálom az egész. :) Én is Advanced-ra váltanék, szerintem nagyon jó készülék, nagyon jó áron. :C

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2979) krysztyan válasza dussy (#2977) üzenetére


krysztyan
tag

Micsoda előrelátó vagy! :D Én ilyent nem csináltam és hétfőn is rendeltem csak, és már nem rémlik, hogy akkor ott volt-e még... Na mindegy, egy próbát megér. :))

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#2980) ruskop válasza Shyciii (#2971) üzenetére


ruskop
senior tag

Egyet értek. Szerintem az androidosok körében már mindenkinek megvan a saját program tára és az nem gond ha a gyári,néhány felesleges progit legyalulunk a telóról és a sajátot tesszük fel. Én pl. rühellem mikor a maps folyamatosan fut a háttérben. Minek fusson ha nem kell. :)

(#2981) unyadavid


unyadavid
senior tag

újabb játékok, (pl. nfs most wanted) hogy futnak a telón?

(#2982) gusthy válasza Shyciii (#2971) üzenetére


gusthy
veterán

milyen szemét van ebben?

(#2983) dussy válasza krysztyan (#2979) üzenetére


dussy
őstag

Sajnos muszáj... Az ügyfélszolgálatos hölgy azt mondta először, hogy ehhez a termékhez nem jár.
Felvilágosítottam, hogy a webshopon így volt feltűntetve és a megrendelést telefonon intéztem, ahol a kollégája hívta fel a figyelmem az ajándékra.
Utána nézett, elnézést kért...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2984) Pant


Pant
csendes tag

Sziasztok!

Asszonynak tervezek telefont venni karácsonyra, és erre a telefonra gondoltam. A tulajoktól kérdezném, hogy egy női kézben is kényelmes a 4 colos kijelző? Illetve a jövőbe látó emberektől, hogy fog-e még lejjebb menni az ára karácsonyig, vagy inkább drágulással kell számolnom addig?

Köszönöm!

Just LoL it!

(#2985) beccyboy válasza unyadavid (#2981) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Hello!

Nfs-ről nincsen infóm, de a GTA 3 akadás mentesen fut. Meg is lepődtem, hogy milyen jó élményt ad.
Szerintem nem lenne nagy gond mással sem, aztán mindig érhetik meglepetések az embert.

#2984 Pant
Barátnőm is ilyet használ, tegnap kapta kézhez, eddig imádja. Kicsit aggódott, mert nincsen nagy keze és félt, hogy nem éri át a kijelzőt, de azt mondta hamar meg fogja szokni:) Ezelőtt galaxy mini-t használt, mert nem akart nagy telefont, de meglepő módon nem szélesebb az Advance, max egy picivel.

#2983 dussy
Én is hívtam az ügyfélszolgálatot, mert nekünk se jött töltő. Azt mondták, hogy kifogyott, amint lesz postázzák. Szerintem megpróbálják elsunnyogni, és csak annak adnak, aki reklamál, aztán ne legyen igazam. De a telefonhívás visszakereshető. Bízom benne, ha ott beígérik, akkor arra lehet hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#2986) Szabie85 válasza Rusi (#21) üzenetére


Szabie85
tag

Jó lett a teszt. ;) Ezt a telót vettem meg. :)

Samsung Galaxy S5

(#2987) Shyciii válasza gusthy (#2982) üzenetére


Shyciii
veterán

A teljesség igénye nélkül:

Samsung TTS (minek mikor van benn pico tts...), email (gmail bőségesen elég, ha komolyabb levelezőt akarok, akkor szintén nem a beépített email-t használnám), Digital clock, AccuWeather, Samsung Account, Yahoo News, Buddies Now, Yahoo Finance, Google+, Talkback, Android Live Wallpapers, Clock widget, Dual Clock, Game Hub, Home Screen Tips, Mobile Print, Music Hub, My Files, News & Weather, Ocean Weather, Polaris Office, Samsung Apps, SNSAccountFB, SNS AccountLi, SNS AccountTw, Social Hub, Street View, Talk, Videos, Windy Weather.

(#2988) sheep válasza Pant (#2984) üzenetére


sheep
addikt

én úgy tapasztalom hogy a fiatalabb csajoknak is nagyon bejön ez a telefon, a t-ben a kiállított advance-ot szinte mindig csajok tapizzák, és egyre több lány kezében látom
mondjuk szerintem nagyon elegáns telefon, szép, egyszerü, letisztult
nem akarok flémelni, de pl. a sgs3 mini abszolut nem tetszik pl. pedig az lesz a sláger most
azt a telefont soha nem venném meg

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2989) Szabie85 válasza beccyboy (#2985) üzenetére


Szabie85
tag

Igen a GTA is és a Real Racing 2 is jól fut. Pedig a Real Racing 2 nem egy gyenge játék. :)

Samsung Galaxy S5

(#2990) Szabie85 válasza Shyciii (#2987) üzenetére


Szabie85
tag

Jó, hogy leírtad majd... Én is törlöm ezeket engem is zavar, hogy ott van és nem használom... :R

Samsung Galaxy S5

(#2991) Szabie85 válasza sheep (#2988) üzenetére


Szabie85
tag

Húgom is ilyet akar. :D

Samsung Galaxy S5

(#2992) gusthy válasza Shyciii (#2987) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, ezek jelentős részét pl én használom. Az egész,amit leirtál, összesen nem éri el a 100 megát, úgyhogy szerintem a küzdelem nem éri meg.
Továbbá a szabvány Google cuccok nélkül nincs Android telefon (Talk, Maps, Mail).

[ Szerkesztve ]

(#2993) Shyciii válasza gusthy (#2992) üzenetére


Shyciii
veterán

Miért ne lehetne okostelefon google dolgok nélkül? Kötelező Google+ -t használni? Kötelező gtalkozni? Google+ helyett Facebook, gtalk helyett Facebook chat és Skype a voip miatt (vagy Viber). Maps-ot nem szoktam törölni, bár én iGO-t használok.
Amúgy az hogy a méretük kb 100MB, vagyis annyit foglal a belső kártyán, az nem jelenti azt, hogy a memóriában is annyit foglalnak, sőt...Amúgy a felsoroltak közül melyik progikat használod? Csak mert írtad a jelentős szót.

[ Szerkesztve ]

(#2994) exmol


exmol
csendes tag

Sziasztok, szükségem lenne a véleményetekre, ill. tanácsra. Vétel előtt állok, kapóra jön most a T-s akció, de nem tudok dönteni Galaxy S Advance és a 800-as között. Sem WP-s, sem pedig androidos nem volt még eddig. Fingom sincs...Tudna vki vmit mondani röviden?

(#2995) Shyciii válasza exmol (#2994) üzenetére


Shyciii
veterán

Uhh, ez így nehéz lesz. Két teljesen eltérő rendszer (bár az Androidra van launcher 7, amivel a csempés kinézetet rá tudod tenni). Az a baj, hogy erről nem másnak kellene véleményt mondania, hanem hosszan végig kellene tapogatnod mindkét telefont, menüket, programokat.
Aztán ha van konkrát kérdésed, illetőleg leírod, hogy pontosan miket vársz egy okostelótól, akkor könnyebben tudunk segíteni.

(#2996) Szabie85 válasza exmol (#2994) üzenetére


Szabie85
tag

Én a Galaxy S Advance-t venném. Nekem mindig is androidos telóim voltak, de ahogy kolléga írja tapizd végig mind 2-t. :)

Samsung Galaxy S5

(#2997) exmol válasza Shyciii (#2995) üzenetére


exmol
csendes tag

Normális üzemidő és hangminőség, fontos lenne a hangrögzítés (hívás közbeni és a dikta funkció is), jó ébresztés és naptár, egyszerű kezelhetőség, tűrhető böngészés, jó fotó és videó (készítés és lejátszás is), face és game nem érdekel, ha a fentiek megvannak, töltögetni sem nagyon kívánok különböző dolgokat.

(#2998) Robbie85 válasza exmol (#2994) üzenetére


Robbie85
tag

Az Android sokkal előnyösebb, mint egy WP. Sokkal jobban személyreszabható, elterjedtebb is, széleskörű(bb) felhasználói lehetőségeket nyújt, mint egy WP. A Play áruházból rengeteg ingyenes és fizetős tartalommal bővítheted a telefont. Sajnos azt kell mondjam, hogy a Nokiát ma már el kell kerülni (kivéve a fizikai gombost), pedig pár évvel ezelőtt még qrva jó telókat csináltak, de a Symbiannal hülyére de mellényúltak. Igaz a WP-nak nincs köze mindehez.

(#2999) Rx válasza exmol (#2997) üzenetére


Rx
aktív tag

Szerintem android és akkor s advance. :)

Az új nokia 920 nem lehet rossz a w8-al,
Viszont!
A kínálat gyatra.
Kezelhetőségről nem beszélek mert nincs tapasztalat, de kipróbálnék egyet egy napra. :)

Az android kezelése egyszerű (az advance első androidos készülékem és szerintem nagyon jól választottam).
Nagy kínálat, és ez csak folyamatosan bővül.

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#3000) axillar


axillar
csendes tag

Sziasztok!

2 napja van meg a készülék, nagyon tetszik, teljesen meg vagyok vele elégedve. Egy hibával találkoztam de remélhetőleg csak szoftveres. Találkozott már valaki olyannal, hogy megnyitja a kamerát és kiírja, hogy kamera hiba és nem is indul el? Nekem tegnap volt ilyen, de újraindítottam és minden ok lett. Szerintetek lehet ez valami hardveres, vagy nem kell aggódni?

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.