Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) flash- válasza Bjørgersson (#26445) üzenetére


flash-
veterán

azt hiszem ezzel egyedül leszek de szerintem nem jó a hangja..egy réhi philps vagy sony mp3 lejátszó sokkal szebben szól..

nem az a tiszta szép stúdióhangzása van hanem tombább gyengébb,és itt most mindegy milyen eq-t használsz.
poweramppal próbáltam elég jó fülessel(VSonic GR06)nekem nem tetszik,akarok is venni egy sandisk sansa-t.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26452) demars válasza flash- (#26451) üzenetére


demars
addikt

+1
Az ezerèves se w310 telom kìvàlòan muzsikàlt (walkman mobil ) de ez ratyi... ahhoz kèpest.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26453) Gwom válasza flash- (#26451) üzenetére


Gwom
tag

flash- & demars: A Poweramp-féle EQ jól beállítva tökéletes, stúdió hangzást nyújt számomra. Nem tudom mi nálatok a gond. :F

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26454) Gwom válasza flash- (#26451) üzenetére


Gwom
tag

Nem lehet, hogy a hangfájl-lal van a gond? :F

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26455) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Tudtok valami jó security programot ami kevésbé zabál, sajnos az avast mobile security jobban meríti a telomat

(#26456) Gwom válasza Csabi1984 (#26455) üzenetére


Gwom
tag

AVG. Play-ben AntiVirus-ként van fenn. :K

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26457) Bjørgersson válasza demars (#26452) üzenetére


Bjørgersson
félisten

és flash- milyen minőségű zenékkel próbáltátok?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26458) Gwom válasza Bjørgersson (#26457) üzenetére


Gwom
tag

Ezt akartam kérdezni, csak rosszul fejeztem ki magam.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26459) demars válasza Bjørgersson (#26457) üzenetére


demars
addikt

Csak metàl ès rock ( acdc ossian guns pmobil khartago kalapàcs akela stb... sajnos nem a legjobb minösègben)
Nem azt mondom h rossz csak azt h elözö telomon szebben szòltak. ( basszus gyenge ezen )

Gwom: igazad lehet. Ki fogom pròbàlni a powerampot.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#26460) dsteve1 válasza flash- (#26429) üzenetére


dsteve1
csendes tag

Köszi, persze, ez alap, bár én 1x rendeltem 99.6%-os sárga emberkétől és sajna kimaradt egy tétel a dobozkából. A reklamációra meg nem reagált...
Amúgy tudja vki, ha küldenek hozzá szerszámokat, megoldható a kijelző csere otthon is?

(#26461) Gwom válasza demars (#26459) üzenetére


Gwom
tag

Ja, hogy eddig nem próbáltad? :DD Akkor ez a gond, a gyári lejátszó tényleg fapados.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26462) Gwom válasza dsteve1 (#26460) üzenetére


Gwom
tag

Azt erősen kétlem.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26463) flash- válasza Bjørgersson (#26457) üzenetére


flash-
veterán

flac dream theater több album,Dire Straits - Brothers In Arm JVC XRCD ape- cue ami egy fantasztkus minőségű már-már etalon felvétel,több bach mozart flacben...
nekem a fülesemmel nem jött be,na de ez csak azt jelenti hogy nekem nem,sokat hallgatok fülessel flac zenéket az asus xonar d1 hangkártyámról .ahhoz vagyok már szokva,hát nagyon jól szol na,ez pedig háátháát elmarad jócskán..de attól még persze lehet jó csak számomra nem a tökély az is lehet hogy nem eq hanem valami más beállitást kéne jól megoldani és jó lenne...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26464) dsteve1 válasza Gwom (#26462) üzenetére


dsteve1
csendes tag

Igazából sejtettem. Van itt olyan varázsló aki tud ebben majd esetleg segíteni (kijelző csere) és nem kéri el a fél teló árát? :DD

(#26465) flash- válasza dsteve1 (#26464) üzenetére


flash-
veterán

szerintem nézd meg ezt a videót és ezután döntsd el hogy neki kezdjél e vagy nem...
amilyen árakat elkérnek a telefonszervizesek,én inkább megpróbálnám...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26466) Gwom válasza dsteve1 (#26464) üzenetére


Gwom
tag

Ha nincs garancia, vagy ismerős aki baráti áron csinálja, akkor 40e-t kell letenni. Hozzá még egy tízes és kapsz egy új Advance-t. :(

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26467) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Haveromnak GT-I9070P típusú telefonja van, amin még mindig csak a hivatalos 2.3 android fut.
Van rá gyárilag frissítés? :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#26468) Gwom válasza 4ron (#26467) üzenetére


Gwom
tag

:W De van! És ha vennéd a fáradtságot, és beleolvasnál ebbe a topicba, akkor azt is tudnád, hogy hogy kell telepíteni! :((( :W

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26469) 4ron válasza Gwom (#26468) üzenetére


4ron
senior tag

Nem az én telefonom, én csak érdeklődöm.
De azért köszi.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#26470) Gwom


Gwom
tag

Üdv! Sikerült regisztrálnom a készüléket a Samsung új honlapján, így kapok +2 hónap garanciát, ezen felül jár a Prémium Assistance szolgáltatás: házhoz mennek és elviszik a készüléket, majd egy munkanap alatt megjavítják és visszahozzák. A javítás ideje alatt adnak egy SGA-t. :C
[link]

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26471) dsteve1 válasza flash- (#26465) üzenetére


dsteve1
csendes tag

Öööö, nem látok linket a videóhoz... :F

(#26472) dsteve1 válasza Gwom (#26466) üzenetére


dsteve1
csendes tag

Garancia van, de nem hinném hogy vonatkozik a megreccsent kijelzőre.

(#26473) lakkusjj válasza Gwom (#26470) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

A plusz garancia és a szervízfutár szolgáltatás eddig is elérhető volt a készülékhez regisztráció után, az egyedüli dolog ami változott, az a termékregisztrációs oldal arculata.

(#26474) Zsocy155 válasza dsteve1 (#26472) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem is egyszer leesett az Advance, de kívül semmi nem látszott, viszont a kijelző berepedt.
A szervizfutár igénylésnél természetesen nem árultam el, hogy leesett (a hibátlan külső miatt is), azt mondtam, hogy a zsebemben tört el.
A Telemaxnál mondták, hogy a Samsungnál lehet kérni egy egyszeri méltányossági javítást. Megadták - új kijelzőt kapott!

(#26475) csabika0079


csabika0079
csendes tag

Jó napokat
Rendelt már valaki a telenor webshopból? Nekem nem sikerül elfogadtatni a rendelést. Valami tipp?

(#26476) flash- válasza dsteve1 (#26471) üzenetére


flash-
veterán

(#26477) Gwom válasza lakkusjj (#26473) üzenetére


Gwom
tag

Hát, én csak most értesültem erről. :Y

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26478) Gwom válasza dsteve1 (#26472) üzenetére


Gwom
tag

Látod, Zsocy155 fórumtársad már adott is egy tippet. :DDD

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26479) Gwom válasza csabika0079 (#26475) üzenetére


Gwom
tag

Próbálkozz, ezt nem tudjuk megoldani helyetted. :N

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26480) rup1u5 válasza rup1u5 (#26438) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ja és érezhetően tovább bírja az aksi! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26481) Zsocy155 válasza csabika0079 (#26475) üzenetére


Zsocy155
őstag

Asszem a telenoros fórumban olvastam, hogy egy srác hasonlóképpen járt, majd megpróbálta a barátnője nevére - az sem sikerült. Végül a tanuló húgának a nevére sikerült, lehet azért mert neki már volt telenoros előfizetése.
Úgy látszik a Telenor-nál nem szeretik az új előfizetőket.

(#26482) dsteve1 válasza Zsocy155 (#26474) üzenetére


dsteve1
csendes tag

Ejj ez de jó hír! Írok akkor aSamsungnak kiváncsi vok mit mondanak! Én nem ejtettem le, nekem tényleg a zsebemben volt. :D

(#26483) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Az miért van hogy kikapcs/bekapcs után az asztalra kihelyezett shortcut-jaim egy része eltűnik?
Ha jól látom csak azok tűnnek el amik az SD kártyára vannak rakva. Márpedig én mindent átrakok oda. Skype, Viber, Winamp, Mortplayer, ezek ikonjai mind eltűnnek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26484) eastsider válasza rup1u5 (#26483) üzenetére


eastsider
nagyúr

eltávolítod az SD kártyát? bár akkor sem szokott ilyen lenni

(#26485) Gwom válasza rup1u5 (#26483) üzenetére


Gwom
tag

Bekapcsoláskor mindíg újratölti az SD-t, tehát sajnos ez így marad. Tedd át az appokat a belső memóriára.

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26486) eastsider


eastsider
nagyúr

Milyen mértékű beégéstől cserélik a kijelzőt?

(#26487) rup1u5 válasza eastsider (#26484) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem.

(#26485) Gwom:
Hát ez elég gáz. :( Ilyen alap dolgokra nem gondolnak mikor oprendszert készítenek?
Azért vettem 32gigás kártyát hogy azon tartsam a programokat.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26488) Dixi83


Dixi83
csendes tag

Sziasztok!
nem rég lettem nekem is 1 ilyen telóm!T mobile gyári JB.de nálam sem müködik tökéletesen!a gyári fényképezője és videórögzítője használhatatlan belassul,beszaggat az első perctől kezdve mikor még elvileg üres volt a teló!ezt orvosoltam másik appal!de azért zavar!kb az utolsó 500 hsz elolvasva,Gwom fórumtárs többször írtam hogy egy gyári visszaállítás segíthet a lassuláson stb.!ha megpróbálom ezzel minden a helyén marad ami gyárilag ott volt ugye?de semmit nem tudok elk.rni?:)
és még egy kérdésem lenne a Race chrono(köridőmérő) ingyenesprogi müködik csak gps jellel,mert mobilnetem nincs de viszont leszeretném méri a körözgetéseimet 1-2 magyar pályán!
segítséget előre is köszönöm!
Üdv: egy nagyon kezdő androidos:)

(#26489) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! A hugomnak vettem szülinapjára egy ilyen telót de elég sokszor megakad, megáll az egész rendszer pedig már egy csomó mindent letiltottam, és szeretnék rá egy recoveryt tenni és egy cmet, hátha azzal jobb lesz, tudnátok linket adni TWRP, vagy ha nincs akkor cwm recoveryhez?

(#26490) Gwom válasza Dixi83 (#26488) üzenetére


Gwom
tag

Igen, a gyári vissza segíthet. Minden adat és személyes beállítás törlődik! Minden olyan lesz, mintha most jönne a csomagolásból. Minden ott marad, ami gyárilag rajta volt. Nem ronthatsz el semmi. :K Beálítások -> Biztonsági mentés és visszaállítás -> Gyári adatok visszaállítása (belső tárhely formázása mellé pipa!). :)

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26491) Gwom válasza rup1u5 (#26487) üzenetére


Gwom
tag

Lehet, hogy egy gyári vissza segíthet, de várd meg egy szakértő véleményét!

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26492) Gwom válasza eastsider (#26486) üzenetére


Gwom
tag

Szerintem ha nekik is szemet szúr, akkor kicserélik. (Ha egy kicsit rásegítesz akkor biztos kicserélik. Maximális fényerő, 10 perces képernyő időkorlát. Na érted!)
:DD

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#26493) Regu


Regu
csendes tag

Hi all.

Acef tudnál adni egy linket a te általad készített firmware-hez?
Email. : n.agoston@gmail.com

Előre is köszi.
Amit most felraktam az nagyon nagyon nem fain....:)

(#26494) Csendeske válasza mgTerminator (#26489) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Itt megtalálod a legfrissebbeket: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2140597

[ Szerkesztve ]

(#26495) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Barátnőmnek ilyen telefonja van, tudnátok segíteni abban, hogy van-e jobb, stabilabb rom a gyárinál, amit nem kell naponta mókolni? :R

(#26496) mgTerminator válasza Csendeske (#26494) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi!

(#26497) 4ron


4ron
senior tag

Nos, a telefon automatikusan nem talál frissítést, valamint a Kies sem. Láttam, hogy van már rá hivatalos 4.1.2, de nem tudja a haver rárakni a probléma miatt. Németországból lett behozva és kártyafüggetlen, de az előéletét nem ismerjük. Ilyenkor mi a teendő?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#26498) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Hali!

Nos eljutottam arra az idegi állapotra, hogy gyári JB törlésre kerül. Mit érdemes felrakni és melyik kernellel?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#26499) Acef válasza Regu (#26493) üzenetére


Acef
addikt

Hi!
Olvasd a 21999 hsz/infót.

Így a 100% minden:
-Odin/T, Telen., független LQE JB,
-utána Root és Cocore6...+ Fmod130510.. ROM (több verzió, 21999 végén a leírás).
-Indítás után a NoFrills beállítása.
A műveletek között figyelj a gyári vissza sd formázással / dalvik és cache elvégzésére!!!

Küldtem a hozzáférést.

(#26500) demars válasza 4ron (#26497) üzenetére


demars
addikt

Független magyar. Leìràs 21999. Hsz ben leìrva. Linkek Carline blogjàban ill Sheep leìràsàban. Olvasni kell kicsit. Ha valami nem tiszta kèrdezz!

Lacuss20: 21999. Hsz. Acef fèle fmod rom f@sza.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.