Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) djapor96 válasza cerka14 (#6646) üzenetére


djapor96
őstag

Nyomj egy full wipeot és rendbejon...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6652) djapor96 válasza hito (#6648) üzenetére


djapor96
őstag

Éppen azt írja Chainfire, hogy a legfrissebb root kerneljei, már valószínűleg kivédik a superbricket...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6653) hito válasza djapor96 (#6652) üzenetére


hito
nagyúr

Tehát akkor már nem annyira rázós, mint régen? Az initialCFRoot csak akkor kell ha nem akarok háromszöget és romszámlálót?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6654) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Beállítottam kíváncsiságból a face unlock-ot, most meg nem engedi az enyhébb biztonsági szintű feloldási módokat. Ezzel mit lehet kezdeni? Nekem nem kell PIN...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6655) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Hogy rohadna el, aki kitalálta ezeket a biztonsági előírásokat önkényesen.
Ha exchange szerverhez csatlakozol vagy VPN-t állítasz be, akkor nincs slide unlock.

************************

Ezt nem hiszem el! Most meg eltűnt a root jog! Mi van ezzel a szemétdombbal?!

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6656) Karma válasza Kapanyél (#6655) üzenetére


Karma
félisten

Ezt az Exchange üzemeltetője állította be. Megkövetel a szerver egy minimális biztonsági szintet... Örülj neki, hogy nem jelszavas zár a minimum, mint nálunk.

... Na a root már bizarrabb.

hito: Semmi extra, csak akkor találtam ki, amikor az ICS/GB/stb. nemfrissítések listáját olvastam úgy másfél hete :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6657) hito válasza Karma (#6656) üzenetére


hito
nagyúr

Karma! Mi ez az aláírás ha megkérdezhetem? Csak nem magára haragított a Motorola valamelyik üdvöskéje? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6658) hito válasza Karma (#6656) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem RAZR-ömön már gyári ICS volt, Atrix2-re és 4G-re meg elvileg jön. Aztán meg majd megjelenés előtt 1nappal jól visszavonják. Sajnos a Moto ilyen szempontból elég kiszámíthatatlan, talán a guglival karöltve javul a helyzet.

A root miért bizarr annyira? Csak mert most állok neki :B LQ3 feltesz, CFRoot ráereszt oszt annyi, nem?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6659) Kapanyél válasza Karma (#6656) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem örülök, mert GB-n nem volt ez probléma.

A root egyébként megmaradt, de az egyik app az istennek sem akarta kihozni a SuperSU-ból a kérdést, hozzáadni a listához meg direktbe nem lehet. Közben megjelent épp most egy SuperSU frissítés, de nemhogy megoldotta volna a problémát, indításkor azzal fogadott, hogy nincs szükséges binary telepítve...
Telepítettem végül a sima SuperUser-t, az tudja frissíteni a binary-t, most jó. Persze az ominózus app csak a SU-t izgatja be a supersut továbbra sem.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6660) eM'82


eM'82
addikt

Sziasztok,

Note-on jelenleg GB 2.3.6 van. N7000XXLB1. T-mob-os. Nem rootolt.
Ezt szeretném rá feltenni ICS RocketRom.

A gyárira először frissítsek egy ICS-t PC-s odinnal (erre az alapsávra melyik verzió mehet fel? Ez esetleg? N7000XXLPY_N7000OXALPY), majd utána azt rootoljam CF-Root-tal, ezután MobileOdin-nal tegyem fel a RocketRomot?
Hogy ne legyen belőle esetlegesen tégla, ezután CWM-ből telepíteném a franco.Kernel-r5-öt.

köszönöm
eM

[ Szerkesztve ]

(#6661) premete válasza hito (#6658) üzenetére


premete
veterán

Nekem az Atrix2-n már előtte ICS volt, ráadásul újabb, 4.0.4-es, mint a Samsungos 4.0.3, és a 4.0.4-es stabilabb is. Persze, a Samsungos 4.0.3 is jobb, mint a HTC One x-é, ami még mindig Gingerbread-kerneles. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6662) hito válasza premete (#6661) üzenetére


hito
nagyúr

HTC-knél semmit nem csodálkozom. Egyébként RAZR ICS is nagyon stabil volt, de érzésre valahogy nem az igazi, Samsung jóval smooth-abb. Ezzel együtt nagyon szerettem a Razr-t.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6663) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Megy vissza a GB, ez így egy kalap szar még. Megfő a kezemben, hiányzik a BLN és ugyanúgy mikrolagos, mint volt.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6664) hito


hito
nagyúr

LQ3 frissítés megvolt. Innentől kezdve ha root-olom, akkor el tudom azt tüntetni nyomtalanul. Nem hiszem, hogy főzött romokkal fogok vacakolni, de ha mégis akkor el tudom tüntetni nyom nélkül azt, hogy valaha volt rajta főzött rom és root?

Még egy (számomra) fontos kérdés: nincs valamilyen megoldás arra, hogy a gyári launcherrel is forogjon a képernyő asztalon és menüben is? Nekem bőven jó a TW indító, de az marhára idegesít, hogy nem forgatja a menüt és az asztalt. Mondjuk ez utóbbit szinte egyik gyári sem forgatja, nem csak a samsung.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6665) cotag válasza Kapanyél (#6663) üzenetére


cotag
senior tag

Én is vissza tenném....

Halkabb, jobban merül, és am sem jön be ez az ics :W

(#6666) tombike


tombike
aktív tag

ennyi...

ics merul, fagyogat, kijelzo becsikozik, mintha rossz lenne (pc-nel) a video kartya, keszulek forro, docog, facebook kalendar nem szinkronizalodik stb

ment vissza a szolgaltatoi gb ennyit nekem nem er lpy levizsgazott

[ Szerkesztve ]

(#6667) hito válasza tombike (#6666) üzenetére


hito
nagyúr

Nem értem, nálam olyan mint az álom. Ennyire szar nem lehet. LQ3-at nem akarod megpróbálni? Én még nem találtam rajta forgást.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6668) tombike válasza hito (#6667) üzenetére


tombike
aktív tag

elhiszem h neked jo, de amennyire jo neked, nekem annyira rossz...

meg kivarom a szolgaltatost, hatha masabb verzioval jon

neked is LPY?

[ Szerkesztve ]

(#6669) donketya válasza tombike (#6666) üzenetére


donketya
csendes tag

sziasztok !

Látom sokaknak van problémája ics akksimerüléssel. Nekem is volt, az xda-n találtam rá megoldást. Valószínüleg nem megy deep sleep módba frissitésed után a készülék. Ingyenes a cpu spy program a marketen, töltsd le, és nézd meg, megy e deep sleepbe ( szerintem nem fog ! ) Ha nem megy akkor egyszerü a megoldás, nekem megoldotta, nagyon jó az ics fogyasztása.

Tedd flight modba a telot, kapcsold ki, vedd ki az akksit 15 másodpercre, kapcsold be a készüléket, és menni fog a készüléked deep sleepbe, s ezáltal az akksid alig fogyaszt majd. Ha letöltöd a cpu spyt azzal egyből látni fogod a javulást. remélem segítettem , nekem bejött ! sziasztok !

(#6670) hito válasza tombike (#6668) üzenetére


hito
nagyúr

LQ3.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6671) djapor96 válasza Kapanyél (#6663) üzenetére


djapor96
őstag

melyik verziót próbáltad.... :F

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6672) djapor96 válasza tombike (#6668) üzenetére


djapor96
őstag

Már ne is haragudj, de napok óta jópáran azt mondjuk , hogy az LPY egy kalap szar... melegszik, laggol...... aki ICS-t akar az az lq2 vagy az lq3-at tegye fel. Nekem LQ3-al 400mhz-GPU-val és 1552Mhz-es CPU-val sem megy 35fok fölé... és nincs mikrolag.... :C

A most kidobott magyar LPY ROM az ugyanaz, mint az első német.... semmit nem módosítottak, csak jóvá hagyták a XEH kódon is KIES frissítést..... :W

Azokat meg különösen nem értem, akik már 1 hónapja kipróbálták az lpy-t majd visszatértek GB-re és most megint feltették az lpy-t..... hát...grat.... :W

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6673) Kapanyél válasza djapor96 (#6671) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én az LQ2-t próbáltam és alapvetően a ROM-mal nincs úgy bajom, semmi hibát nem találtam benne. Szép, gyorsabb, mint a GB, jobban kihasználja az erőforrásokat, de a megszokott kernel opciók nélkül számomra nem jó.
A SetCPU profilok nélkül vállalhatatlanul melegszik, amitől egy idő után dob egy restartot vagy lefagy. Talán ez a legfőbb bajom vele.
A másik a BLN hiánya, számomra érthetetlen módon gyárilag nincs benne ilyen funkció. Az akku % is egy vicc, hogy csak most került bele, de legalább már van.
Az SNS nem szinkronizálja a névjegyeket, csak az üzeneteket és az eseményeket, érthetetlen.
A 15 toggles meg nem JKay... jó, jó, de bénább sokkal.
Az eszközadminisztrátorok miatt kénytelen vagyok PIN-t használni a képernyő feloldásához. Vagy lemondok a VPN-ről.

Szubjektív véleményem, hogy logikátlanul összekutyulták a beállításokat is néhol, szerintem semmi szükség nem volt rá. A samsungos felület miatt meg igazából nem tűnik fel, hogy ez valami más, jobb lenne.

De legalább már tudom, hogy jó lesz ez, eddig bírtam cérnával, hogy ne próbáljam ki. Amint megérkeznek az okosított kernelek, azonnal visszateszem, mert az általános sebesség, a böngészés sokkal gyorsabb. De még most is meg-megakad.

djapor96
Hogy lehet 35 fok alatt a géped?! :Y Ha nem korlátozom 44-foknál a CPU-t 1GHz-re, akkor akár 50-re is fölmegy. Elég csak 3G-n netezni, de ha még épp töltőn is van, 2 perc alatt fölmelegszik.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6674) djapor96 válasza Kapanyél (#6673) üzenetére


djapor96
őstag

amióta lq3 van rajta azóta nem melegszik... ma felment 38-ra, mert az autóba hagytam.... az meg a napon állt... szerencsére időben észrevettem...

korábban nekem is melegedett... viszont a setcpu-t töröltem, mert az xda-n olvastam, hogy sajnos a stock/cf kerneleken reboot-ot okoz.... ha nem állítasz át semmit, akkor is....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6675) 206 cc válasza Kapanyél (#6673) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Ém teljesen egy véleményen vagyok "djapor96"-tal!! :R :R :R
Az LQ3 már-már tökéletesnek mondható!! :R nagyon jó akku idő,nincs lag,jól kezeli a wifi-t adatrorgalmat,gsm-et,nem melegszik.
Ezt kell feltenni egy CF kernellel vagy kinek melyik a szimpatikus és szeretni fogja az ICS-t biztosan!! :DD :DD :DD

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#6676) nggabi válasza 206 cc (#6675) üzenetére


nggabi
nagyúr

ennyi jót írtok, mindjárt letöltöm :DDD

továbbra sem írt senki h milyen az lq2-höz képest.

most nézem h samfirmen van lpd :D akkor annyira nem sietek ;] jah az az amiben nincs magyar...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6677) Kapanyél válasza djapor96 (#6674) üzenetére


Kapanyél
őstag

Alapvető használati különbségek lehetnek a készülékeink között, annak ellenére, hogy elhiszem, hogy az LQ3 jobb lehet.
Mindenesetre nekem most ennyi elég volt az újdonságokból. Annyival nem jobb, hogy lemondjak a GB-es csemegékről. Sajnos sosem lesz olyan smooth, mint az iOS. Kár hogy az meg egy merő fos, pedig az i4 még tetszik is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6678) djapor96 válasza Kapanyél (#6677) üzenetére


djapor96
őstag

Lehet........... akkor a tiéd azért melegszik, mert nem nyúzod eleget.... ;)

90%-ban onnan netezek és a gyerekek is játszanak vele elég sokat (meg én is, csak azasszony meg ne tudja... :D)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6679) djapor96 válasza nggabi (#6676) üzenetére


djapor96
őstag

én fél nap után megírtam, hogy ugyan az mint az lq2, csak smoothabb, és nem melegszik..... ;)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6680) nggabi válasza djapor96 (#6679) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R felraktam. ami új h ebben már van usb kapcsolódás, igaz csak a vezeték nélküli menüből.

de h egy 1 gigás partíción ne hagyjanak 1mb helyet az adfree hostnak :W kicsit gyomlálni kell...

és titanium alatt tényleg nem melegszik annyira mint szokott :C

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6681) kchris78 válasza Kapanyél (#6677) üzenetére


kchris78
veterán

setcpu ics alatt felejtos! ez van. tegrakot mondjak helyette. kerneltol fugg a melegedes. cm9 kernele nagyon brutal volt bekapcsolt 3g adattal ejszaka 3%ot fogyott... deep sleepet kell ellenorizni. az meg hogy a vpnhez pines feloldas kell mar en is irtam full gaz, foleg hogy nem kell feltetlen eltarolni a vpn jelszot. ezek szerint ez ics sajatossag. de en vissza nem rakom a gb-t, este ugyis toltom de most a franco6al meg kevesebb hasznalattal 2 napot is kibir.

(#6682) kchris78 válasza kchris78 (#6681) üzenetére


kchris78
veterán

amugy meg: szerintem mindegy az hogy orankent fel vagy 1-2%ot merul hogyha ha kell ha nem majd full fenyeron hasznalja az ember a kutyut vagy epp feher hatterrel operal, ahol par perc alatt elmegy akar tobb orara valo szufla!

(#6683) Kapanyél válasza kchris78 (#6681) üzenetére


Kapanyél
őstag

Majdcsak kijön egy OC-s kernel, bár ha megoldják, hogy ne melegedjen sehogy, ill. hogy ne merüljön gyöngyhalászként, akkor nem lesz szükség a SetCPU-ra sem. Ez olyan, mint annak idején a taskkiller/memfree progik: már el is felejtettük őket, annyit fejlődött e téren az oprendszer (meg a hardver...).
Mondjuk én élvezem, hogy magam uralhatom a gépet. :) A profiljaimmal nem is merül úgy. Gyakorlatilag csak a netezés szívja. Ha nincs időm buzizni, mert sok a munka, akkor 4 napig is elmegy egy töltéssel. Igaz, akkor csak telefonálás van, meg e-mail olvasás. Máskülönben engem sem zavar a szar üzemidő, mert minden este rádugom.
Szóval amint kijön rá BLN-es kernel és az a genyó jKay is összerántja rá a modot, frissítek.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6684) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Feltetem én is a lq3 -at mivel ezt ajánlotátok ki tudja a telenor meddig huzza még.
Ti használtok valamilyen virus irtot vagy nem kell egyre többről hallani?
Ja és böngészöt milyet érdemes használni ami gyors és mindent be tud tölteni ?

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#6685) djapor96 válasza Hofeher (#6684) üzenetére


djapor96
őstag

Vírusírtot én nem használok.... még nem hallottam senkit az elmúlt 2 évben (amióta androidom van), hogy vírust kapott volna.... ha meg mégis, akkor full wipe és 1 óra alatt újrahúzom az egésszet.... De győzzetek meg, hogy rossz az elméletem... :)

1 böngésző nem jó
Nálam:
Opera Mini Next, ha spórolni akarok a mobilinternettel, de nincs benne flasplayer
Sock böngésző, ha flash kell
Nekem a céges honlap meg csak Chromon jön be hibátlanul....

Ott van még az ICS browser (nem tudom mi a különbség a stocktól), meg fennt van az Opera mobile, hátha alapon...

:)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6686) djapor96 válasza nggabi (#6680) üzenetére


djapor96
őstag

....az már lpy-n is ott volt, ez ICS fjúcsör....

ja-ja gyomláltam én is 1000el.... most 200Mb szabad van.... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6687) Catcan


Catcan
csendes tag

Srácok!

Volt már valakinek olyan,h egyik pillanatról a másikra elfeketedett a kijelző, aztán hosszú-hosszú másodpercek után visszajött a kép, elkezd újratölteni a launcher eldobott hálózattal, aztán betölt és a hálózatra is csatlakozik, mindezt kb 1 perc alatt, másfél. Ezek közben valamikor bezárja sztem az összes futó alkalmazást (onnan gondolom,h operában a lapok bezáródnak, pedig alapból napokig bent maradnak ha nem zárom be őket direkt, fb-ra újra be kell lépni.)

Valakinek van valami ötlete vagy mással is előfordul néha? Ha rootolok meg felrakok egy ics-t akkor van rá esély,h rosszabb lesz vagy valami gáz lesz a rom felrakásánál?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#6688) #68216320


#68216320
törölt tag

Akik JKay-re várnak ICS alá van egy rossz hírem. Tudtommal nem lesz. Galaxy S3.ra fejleszt csak.

Catcan: én még nem tapasztaltam olyat amit leírtál ICS alatt. mondjuk GB alatt sem.

Annyian panaszkodnak a hivatalos LPY-ra, hogy tegnap reggel feltettem Kies-el és teszteltem. GB-nél klasszisokkal gyorsabb, akkuval semmi gond, LQ3-nál picit talán lassabb. Viszont a helyes működéshez kötelező a full wipe. Ez egyébként teljesen érthető. Más rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#6689) osvatha


osvatha
tag

Sziasztok!

HELP NEEDED!

ICS volt a Note-on (T-Mobile), és Odinnal rá akartam tenni egy GB romot (KJ1). 3fájlos verzió, 1000x használtam már odint, pit file, re-partition (fresh start)...

El is kezdte, viszont az sbl.bin-nél megállt, a telefon kijelzőjén a csík meg sem jelent, Odin-ban meg semmit nem mozdult. Kb 15 perc után untam meg, lehúztam, akksi ki, újra próba, ugyanez. Samsung driverek le-fel, úrja, ugyanez. Másik gyári rommal próba (KJ4), ugyanez.
Most szedek le egy ICS-t, hátha azzal megy, de várom az ötleteket!

Köszi!

(#6690) osvatha válasza osvatha (#6689) üzenetére


osvatha
tag

Itt áll meg az Odin:

<ID:0/003> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N7000XXKJ4_N7000XEOKJ1_N7000XXKJ4_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> boot.bin
<ID:0/003> NAND Write Start!!
<ID:0/003> Sbl.bin

(#6691) osvatha válasza osvatha (#6690) üzenetére


osvatha
tag

ICS LB1-el a köv:

<ID:0/003> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N7000XXLB1_N7000XXLB1_N7000TMHLB1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> cache.img

(#6692) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#6693) nggabi válasza osvatha (#6691) üzenetére


nggabi
nagyúr

lq3-at próbáld, és nem kell se pit se repart.

"szenyor dzsíííí"

(#6694) tombike válasza osvatha (#6690) üzenetére


tombike
aktív tag

nekem siman visszament a 3 fajlos szolgaltatos

persze jig-gel inditottam, s2 nel tapasztalhattuk ha nem jiggel indul hanem 3 gombossal akkor valamiert bepirul es lefagy

(#6695) osvatha válasza tombike (#6694) üzenetére


osvatha
tag

Akkor lehet, hogy JIG-el más eredményt hoz?

(#6696) tombike válasza osvatha (#6695) üzenetére


tombike
aktív tag

elvileg nem kene gyakorlatilag meg igen lb2 t raktam mindig a legmagasabb gbt kell majd utana mehetsz verzioban lentebb

[ Szerkesztve ]

(#6697) osvatha válasza nggabi (#6693) üzenetére


osvatha
tag

Sajna az LQ3-mal is ugyanaz, holnap szerzek egy JIG-et, hátha azzal...

(#6698) djapor96 válasza osvatha (#6697) üzenetére


djapor96
őstag

Próbáld másik usb-re dugva, csak alaplapi jó az odinnak!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6699) Titana


Titana
tag

Sziasztok,valaki esetlegleg tudna segíteni?Mióta fel raktam az ICS,eltünt a swype beállítás. GB a tárcsázóba,ha meg akartam nézni,hogy független-e a telo akkor csak beírtam a *#7465625# ,most hiába írom be semmit nem csinál.Mi f...sz van? :Y

(#6700) nggabi válasza Titana (#6699) üzenetére


nggabi
nagyúr

az h ics alatt ez a funkció nem elérhető.

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.