Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7502) Kenyeress válasza CHIPman (#7492) üzenetére


Kenyeress
csendes tag

Nem ment 1percet se a mobilnet...

(#7503) kchris78 válasza Kenyeress (#7502) üzenetére


kchris78
veterán

aki nem csinalt akksi kalibralast annak ajanlom... en most tettem meg, fél napot
volt 1%-on az akksi (10-20 percet ment a kijelző legalább,kis wifi).. és csak utána kapcsolt
ki! mostmár faja lesz.

4-4.5 óra kijelző wifivel. De a kijelző idő nagyon függ a fényerőtől meg hogy mit mutat úgyhogy az hogy itt írogatjuk ezeket az időértékeket tulajdonképp annyira nem mérvadó... én este még a minimumnál is lejjebb szoktam venni a screen filter progival, nagyon ajánlom.

(#7504) Keeperv85 válasza kchris78 (#7503) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hiába kalibrálod. Semmi értelme. Az Android nem tanul. Az, hogy az akku még órákig 1%-ot küld vissza infóként vagy szoftverhiba, tehát rossz helyre van írva az alsó határ (kernel >> kuka), vagy szimplán rossz az akku és hamis értékeket küld.

(#7505) lefkosia válasza bruti01 (#7499) üzenetére


lefkosia
őstag

Próbáld ki, ezt (3.post) nagyon egyszerű, nem lesz háromszög, illetve a számláló is 0 marad.

The Truth Is Out There

(#7506) bruti01


bruti01
őstag

a triangle away müködik note-on? mert van egy apk-m amit s2-n használtam!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7507) lefkosia válasza bruti01 (#7506) üzenetére


lefkosia
őstag

Igen működik :K

TriangleAway 1.5.1

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#7508) bruti01


bruti01
őstag

köszi! még egy kérdés! mosanában melyik a legnépszerübb kernel?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7509) lefkosia válasza bruti01 (#7508) üzenetére


lefkosia
őstag

Passz, én a gyári kernelt használom.

The Truth Is Out There

(#7510) Kenyeress válasza kchris78 (#7503) üzenetére


Kenyeress
csendes tag

Ok hogy fugg a fenyerotol ami nalam maxon van addig amig el nm eri az 5%ot ugye...de ugy gondolom h ennek a keszuleknek ezert az arert nem kellene 2es fel ora alatt lemerulnie...ez abszurdum raadasul az aksi uj...hihetetlen,de az is h most irok es kb 12perce van bekapcsolva minden a wifi is es mar 50fok korul a tello???....Messias kent varom a Note2ot...

(#7511) bruti01 válasza Kenyeress (#7510) üzenetére


bruti01
őstag

hát hogy öszinte legyek s2-ön is volt ilyen. melegedett mint állat! ott annyit csináltam hogy root-oltam és setcpu nevü progival visszavettem a proci étvágyát. utána közel se melegedett annyira.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7512) 206 cc válasza Kenyeress (#7510) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Nálad vmi nem stimmel :Y :Y :Y
Nekem gyári LQ3+root van most kb másfél hete fent illetve GreenPower alkalmazás,de majd két napot megy a Note az akkuról simán.A kijelző automatán,wifi,adatforgalom a Greenpoewrrel vezérelve.kb napi fél-egy óra telefon,időjárás,fc,twitter,G+,email frissítés 30p.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#7513) bruti01


bruti01
őstag

brutálisan bejön a teló de méretével még vannak fennakadásaim! pl az egyik gatyámon nincs akkora zseb hogy normálisan beférjen :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7514) lefkosia válasza bruti01 (#7513) üzenetére


lefkosia
őstag

Próbáld meg ezzel, nekem bevált :DDD

The Truth Is Out There

(#7515) bruti01


bruti01
őstag

léteznek note-specifikus programok valahol? amit monjuk a toll használatával lehet használni?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7516) Polllen válasza bruti01 (#7515) üzenetére


Polllen
nagyúr

S choice, a samu apps resze, de van kulon indito ikonja is gyari romon. (persze tul sokat nem kell varni tole:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7517) bruti01 válasza Polllen (#7516) üzenetére


bruti01
őstag

igen de ezen kivül nincs más?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7518) nggabi válasza bruti01 (#7513) üzenetére


nggabi
nagyúr

kétségtelen :D én is a nagy zsebű gatyákat keresem azóta :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7519) Polllen válasza bruti01 (#7517) üzenetére


Polllen
nagyúr

nem tudok róla

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7520) exelsior1 válasza nggabi (#7518) üzenetére


exelsior1
senior tag

[link]
Ilyet használok, kellemesen megvan az övemen, és teljesen biztonságos, stabil. Nyáron pláne fontos.

Galaxy S10

(#7521) nggabi válasza exelsior1 (#7520) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez is pöpec :) viszont én nem szeretem a kihúzós tokokat...

"szenyor dzsíííí"

(#7522) exelsior1 válasza nggabi (#7521) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nagyon kényelmes. Jófajta tok, kellesmesn érzem ha rezeg, könnyű kihúzni, visszadugni ha elő kell kapni, szerintem igencsak hatékony és nem hiszem, ohgy könnyű lenne ellopni így a Note-ot :D

Galaxy S10

(#7523) cotag


cotag
senior tag

Szekszárdon van valaki aki guru rom cserében???
Én nem kezdek neki, inkább kifizetem az árát...
Visszatérnék GB-re, nekem az ics nem jött be de nagyon nem:-(
Merül, és halk. Eddig bírtam, feladom.

(#7524) nggabi válasza cotag (#7523) üzenetére


nggabi
nagyúr

nyomj egy resetet neki. én ha fizetnének se mennék vissza :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7525) bruti01 válasza cotag (#7523) üzenetére


bruti01
őstag

érdekes mert én tegnap frissitettem fel odinnal az ics-re és idáig gyári stock állapotban is baromira használható! akku jónak tünik a hangerő meg olyan hogy épp az elöbb sz@rás közben megcsendült egyböl elcsiptem ugy megijedtem :D

exelsior1: de elhagyni annál könnyebb!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7526) nggabi válasza bruti01 (#7525) üzenetére


nggabi
nagyúr

hangerő problémám nekem se volt soha...

cotag: nem lehet h el van tömődve a hangszóród? csak óvatosan piszkáld, nehogy kárt tegyél benne :D

"szenyor dzsíííí"

(#7527) cotag válasza nggabi (#7526) üzenetére


cotag
senior tag

egy plantronics stereo Bluetooth-headset van, gb alatt levitte a fejem..
reset volt, csak a belső sd-t nem engedtem neki.
Gyalut annak is???

(#7528) nggabi válasza cotag (#7527) üzenetére


nggabi
nagyúr

a merülés miatt mindenképp, és ne rakd vissza a megszokott programjaidat 1-2 napig, hátha köztük van az ami miatt merül. a füles hangerejét passzolom, a volume+ nevű progit próbáltad?

"szenyor dzsíííí"

(#7529) KTTech válasza cotag (#7527) üzenetére


KTTech
veterán

Az ICS-nél már az EU által előírt max. hangerő-nek a kb. 75-80%-a van beállítva alapból... ezt csak külön programmal tudod felülbírálni (ha a füles nem rendelkezik tartalékokkal), ezért halkabb a fülesed, mivel a GB-ben még nem volt benne ez az (amúgy már akkor is) előírt limit.

Valószínűleg a következő telók már hardveresen is visszafogva lesznek erre a szintre (ez korábban is megfigyelhető volt, egyre kisebb teljesítményű végfokozatok kerültek a telefonokba).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7530) Keeperv85 válasza KTTech (#7529) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azt nem tudod véletlen, hogy konkrétan ez a programrész melyik az ICS alatt?

(#7531) bruti01 válasza KTTech (#7529) üzenetére


bruti01
őstag

de ennek mi értelme?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7532) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Sziasztok!
Régóta követője vagyok ennek a topicnak de eddig a lelki békém megőrzése miatt nem regisztráltam...
Nagyon régóta tervezem egy note beszerzését de mivel sajnos nekem egy vagyon az ára elég alaposan meg kell/kellett gondolnom...
Mindig samsungom volt de lényegesen kisebb kijelzőkkel igy átugornék egyik végletből a másikba... :D
de még nem tudtam 100%-osan eldönteni annak ellenére sem, hogy ebben az árkategóriában nehéz használható alternatívát találni... még a csúcsmodellek között is mert számomra majdnem mindegyikben van valami misztikus "hiba"
A note-ban leginkább elbizonytalanító tényező a kijelző ami hiába gyönyörűen nagy, a technológiájából fakadóan nem vagyok megbékélve vele, elég sok rémhír és tény kering körülötte igy a véleményeteket szeretném kérni, hogy az amoled és a pentile keverékeként mennyi lehet az élettartama egy ilyen kijelzőnek? (gondolok itt a képernyő beégésére, a szubpixelek öregedésére) Ugyanis ha meglenne nagyon sokáig hű társként kellene szolgálnia...

Bocs, hogy ilyen hosszú lett de sajnálnám ha rosszul döntenék annyira régóta vágyódom rá :)
Köszi mindenkinek!

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7533) Cyberpunk válasza bruti01 (#7531) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az hogy megmondják neked mi a jó, és mit hogyan csinálj. Azt jöhet a többi, és végül eljő 1984. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7534) nggabi válasza xZer0kidx (#7532) üzenetére


nggabi
nagyúr

beég, de igazából nem zavaró. a gari lejárta előtt (2 év múlva) kicserélteted a kijelzőt, így kb 4 éved mindenképp van... persze ehhez gyári garancia kell...

"szenyor dzsíííí"

(#7535) KTTech válasza Keeperv85 (#7530) üzenetére


KTTech
veterán

Sajnos nem :(

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7536) KTTech válasza bruti01 (#7531) üzenetére


KTTech
veterán

Vigyáznak a hallásodra :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7537) Keeperv85 válasza KTTech (#7535) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kár, pedig kipiszkáltam volna belőle... :O

(#7538) bruti01 válasza KTTech (#7536) üzenetére


bruti01
őstag

eszem a szép szőke járásukat! erre van eszük! de hogy esetleg picit jobban optimalizálják a rom-ot arra nincs!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7539) Motyi válasza bruti01 (#7538) üzenetére


Motyi
senior tag

Ez egy EU előírás, de sajnos a rom optimalizálásra nincs ilyen (pedig támogatnám)! :)

(#7540) KTTech válasza bruti01 (#7538) üzenetére


KTTech
veterán

Ez EU előírás... inkább megcsinálják, mint betiltsák a készüléket, vagy kapjanak egy pert...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7541) Cyberpunk válasza Motyi (#7539) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A JB-vel változhatnak a dolgok. Mondjuk azt is elcseszhetik.:D Bár szerintem a Note-ra hivatalosan nem lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7542) bruti01 válasza Cyberpunk (#7541) üzenetére


bruti01
őstag

na igen s2-re ugy néz ki nem lessz.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7543) nggabi válasza bruti01 (#7542) üzenetére


nggabi
nagyúr

sz0pjanak lovat :DDD mindig ezt a kamu szöveget nyomják...

"szenyor dzsíííí"

(#7544) xZer0kidx válasza nggabi (#7534) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

mondjuk ez igaz, köszönöm!

a gyári gari szükségessége alap szerintem ennél az árkategóriánál főleg egy samu telónál ahol van egy-két kényelmi funkció így...
már csak az kéne, hogy belepróbálhassam a zsebembe, hogy hordozható e igy de gondolom 2 pofonnal kihajtanának mindenhonnan ha ezt még a fizetés előtt felvetném :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7545) bruti01 válasza nggabi (#7543) üzenetére


bruti01
őstag

a note a világ 3 legerősebb hardveres telója! ha erre kiböknék hogy "gyenge" hát azért elfogna a röhögő görcs!

xZer0kidx: hát nagyzsebes gatyót válassz! de megéri mert ebben az árkategóriában ennél jobbat nem kapsz! max az xperia s lehetne de az hardveresen gyengébb!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7546) nggabi válasza xZer0kidx (#7544) üzenetére


nggabi
nagyúr

még annyit h az én régi sgs-em mindjárt 2 éves lesz és minimálisan van csak beégve.

media marktban ha kifogsz egy normális eladót sztem simán kivitelezhető a próbálás :D max a végén azt mondod h még át kell gondolnod a méret miatt ;)

"szenyor dzsíííí"

(#7547) Cyberpunk válasza nggabi (#7543) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja mert a Galaxy Nexus oly erős, hogy csak na.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7548) nggabi válasza Cyberpunk (#7547) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah, atomerőmű :D mondjuk itt csak az s2-ről van szó és a 800x480as felbontásról... én pl emiatt nem vettem s2-t, akkoriban már kezdtek szállingózni a qHD-s kijelzők...

"szenyor dzsíííí"

(#7549) sagit válasza bruti01 (#7542) üzenetére


sagit
addikt

4 magos követelmény?
minimum 720p kijelző?

na elmenek a f..omba

nexus s megkapja ( SGS) :W :W :W

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7550) sagit válasza bruti01 (#7542) üzenetére


sagit
addikt

4 magos követelmény?
minimum 720p kijelző?

na elmenek a f..omba

nexus s megkapja ( SGS) :W :W :W

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.