Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) bruti01 válasza nggabi (#8000) üzenetére


bruti01
őstag

na jó de kb 2,5 orája vettem le töltőröl játszottam egy 20-30 percet és már 70% os

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8002) nggabi válasza bruti01 (#8001) üzenetére


nggabi
nagyúr

ne kapkodd el. kernelcsere után várj 2-3 töltést, lehet csak a kijelzéssel van a gond... nekem nem tűnt fel h bármi gond lenne vele pedig játszottam is a héten.

cyber: mondom várjonmég :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8003) Cyberpunk válasza bruti01 (#8001) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát cseréld le.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8004) bruti01


bruti01
őstag

nem cserélem mert valszeg majd beáll. rentenrően simára simitotta a note-ot. csak eszik mint állat. majd meglátom. egyenlőre marad

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8005) Polllen


Polllen
nagyúr

Egyéni rekord:

Bár hozzáteszem, nincs benne varázslás, éjszaka repülő üzemmód és valszeg a kijelző így sem fog max 4 órát menni... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8006) djapor96


djapor96
őstag

nah.... feltettem a cm9-et.... tényleg nagyon smooth, egyenlőre minden megy (rádiót nem próbáltam)....

Viszont fájlkezelőből nem látja a külső sd-t..... mi erre megoldás?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8007) Keeperv85 válasza djapor96 (#8006) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Dobd ki a fájlkezelőt, tegyél fel helyette egy nem béta verziót....

(#8008) djapor96 válasza Keeperv85 (#8007) üzenetére


djapor96
őstag

Köszi, közben meg lett, csak nem az ext_sdcard alatt van cm9 alatt...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8009) djapor96


djapor96
őstag

Jah, és nem igaz, hogy stock rom alatti tbp mentéssel nem lehet az appokat visszaállítani... Minden prímán megy!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8010) Keeperv85 válasza djapor96 (#8009) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Most még azt hiszed. Majd ha random jönnek elő a megmagyarázhatatlan merülések és egyéb hibák, akkor rájössz, hogy tévedtél.

Az egyik legcsúnyább user error....

(#8011) djapor96 válasza Keeperv85 (#8010) üzenetére


djapor96
őstag

hopp.... legalább tudom mitől lesz.... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8012) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Ő is note tulaj :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#8013) Titana válasza nggabi (#8000) üzenetére


Titana
tag

Hali,igen valóban csini,csak egy baj van vele,hogy pár nap után elkezdet az oldal része ketté válni a kijelző takarónak.Pedig még mikroszálas kendőbe is csomagolva volt.Biztos Én fogtan ki valami hulladékot,de no problem, kitéptem a borító részt és maradt a hátlap,igaz kicsit ott vastag és elég nehéz szilikon tokba préselni,de legalább védve van addig is míg találok valami alternatívát. :Y :U :K

(#8014) cerka14


cerka14
csendes tag

Nem régiben vettem ezt a tokot amcsiból ... nem vagyok megszállott angry birds fan á hol :)

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#8015) CHIPman válasza Cyberpunk (#7999) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Csak paranoidban.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8016) WaterWave válasza cerka14 (#8014) üzenetére


WaterWave
veterán

nekem nem akarsz rendelni ha kifizetem?:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8017) cerka14


cerka14
csendes tag

Szivesen rendelek neked ! Bár nemtudom van e ilyen még . Mindjárt nézem és pü-ben megoldjuk !

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#8018) djapor96 válasza Keeperv85 (#8010) üzenetére


djapor96
őstag

okozhatja ez, hogy nem megy deepsleep-be a Note?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8019) aggleány válasza Titana (#7996) üzenetére


aggleány
addikt

Szia! Most már én is gyakrabban leszek, úgyhogy biztos összefutunk még egy párszor. Jó, hogy nem egyedül vagyunk lányneműek. :D

WaterWave

Szaporodjunk? Nem hiányosak kissé a biológiai ismereteid? :DDD

(#8020) WaterWave válasza aggleány (#8019) üzenetére


WaterWave
veterán

csak egy picit

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8021) djapor96 válasza djapor96 (#8018) üzenetére


djapor96
őstag

Aksi ki megjavította...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8022) aggleány válasza WaterWave (#8020) üzenetére


aggleány
addikt

Ebben az esetben nagyon. ;]

Off vége, mert ránk szólnak. :B

(#8023) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Sziasztok! Az első hozzászólás alapján próbálnám feltenni az ICS-t. Lenne egy kérdésem: fel kell nekem ehhez raknom azt a CF-Root bigyót is? vagy csak egyedül az ott linkelt romot?

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8024) nggabi válasza RevolutioN2 (#8023) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha a későbbiekben szeretnél romolni és rootot akkor jobb előbb túlesni a rootoláson és az efs mentésen.

ha elég a gyári ics (mint pl a cicának) akkor csak letöltöd az lq3-at és ráereszted odinnal. a gyári romtól nem lesz háromszög, kb 5 perc a művelet...

"szenyor dzsíííí"

(#8025) RevolutioN2 válasza nggabi (#8024) üzenetére


RevolutioN2
tag

Köszönöm szépen a válaszod!
Azt hiszem maradok ennél a megoldásnál, nem igazán akarok mókolgatni, ezt is csak azért teszem mert GB-vel nagyon nagyon lassu szerintem.
Szóval leszedem innen az N7000_lq3 zipet, kitömörítem belinkelem odinnal a leirtak alapján és voilá?

Egyébként egy lépésben meg lehet oldani a cf-root dolgot és a rom frissítést
is?

[ Szerkesztve ]

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8026) nggabi válasza RevolutioN2 (#8025) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah. pit se kell, repart se csak simán pda-hoz betallózod a kibontott tar filet.

az a baj h rootolni nem lehet csak a régi kk5-ös romon valamiért. próbáltam én is az lb1-et rootolni de nem ment. sajna ezt a lépést nem lehet kihagyni...

bár volt itt linkelve ics-hez rootolás de ezt ugye én már nem tudom kipróbálni :) esetleg xda-n nézz szét...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#8027) RevolutioN2 válasza nggabi (#8026) üzenetére


RevolutioN2
tag

jó lesz nekem a sima ics amíg jobban bele nem ásom magam a dolgokba. Aztán majd ha nem lesz jobb dolgom rootolgatok is :D Köszi még1x
Más: Tegnap vettem a telót ma ismét elő vettem a régit (Omnia7) és már most azt mondom arra, ogy egérmozi, hogy tudtam én idáig használni? :DIgaz már akkor is kaptam néhány megjegyzést, hogy minek ekkora mobil, hát akkor erre mit szólnak? nem baj nekem ez nagyon kellett. :D

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8028) Cyberpunk válasza nggabi (#8024) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Melyik cica? Mert a cybercica CM-et használ. ;) ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8029) bruti01


bruti01
őstag

én lq3 alatt kicseréltem a speed kernelre a " meghajtást" :)) idáig nagyon jol megy. bár volt egy market kifagyásom de ennyi :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8030) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Nah, elvileg felkúszott az ICS, most telepítget alkalmazásokat meg ilyenek. Kell nekem vírusírtó? Az akksival akkor annyi a dolgom, hogy most csuteszra lemerítem majd kikapcsolt állapotban feltöltöm aztán megint lemerítem és bekapcsolt állapotban töltöm fel?

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8031) bruti01 válasza RevolutioN2 (#8030) üzenetére


bruti01
őstag

vírusirtó nem kell. nincs androidra vírus. az aksi pedig magátol be fog kalibrálódni csak merisd le teljesen aztán tölsd fel. én igy szoktam és nem szokott gond lenni

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8032) aggleány válasza RevolutioN2 (#8030) üzenetére


aggleány
addikt

Ha tegnap óta nem változott meg a módszer, akkor igen. Arra számíts, hogy a kikapcsolt állapotban töltés eltart vagy négy órát. A másikat még nem tudom, ott még nem tartok.

(#8033) tombike válasza aggleány (#8032) üzenetére


tombike
aktív tag

felelmetesen lassan tolt, bar igy is merulne... a szifon fel ora alatt is joval tobb energiat sziv magaba...

[ Szerkesztve ]

(#8034) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Már így első ránézésre is sokkal gyorsabbnak tűnik a ketyere, ugy is mondhatnám Bruti gyors :D. Sok uj funkcióval. Idáig okés minden. Még jó hogy az elején frissítettem, így nem kell 2x belaknom, elég sok minden elállítódott.
Nem tudom hogyan, de tegnap amikor először bekapcsoltam 55%-on volt az origi akksi. Egy ujonc nyomogatásaival, videó+zene +net+gps tömkelegével is azt hittem nem fogom tudni lemeríteni. 11-kor kapcsoltam be tegnap, este fél 2-ig nyomkodtam/tuk, ma reggel 7-10-ig nyomkodtam még és ugy merült le teljesen. Hát az omniám ilyenkor 100%ról meghalt volna. Az nem birt ki 8 órát mindenféle használat nélkül :D

[ Szerkesztve ]

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8035) aggleány válasza tombike (#8033) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, azért is kezdtem el itt pánikolni tegnap. Megszoktam, hogy kb. két óra alatt feltölt, akár bekapcsolva is, most meg kikapcsolva sem lett 100-as három óra alatt. Most meg lassan merül. Egész nap piszkáltam, letöltögettem, telepítgettem, rendezkedztem, telefonáltam, olvastam, és még mindig 27%-on van.

(#8036) Keeperv85 válasza bruti01 (#8031) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hány helyen kell még belinkelni vajon, mire elhiszitek: nem kalibrálódik az sehová... Nem tanul a rendszer semmit sem meg....

[link]

(#8037) tombike válasza aggleány (#8035) üzenetére


tombike
aktív tag

a htc-k is gyorsabban felszivjak magukat... meg szendviccsel is...
valamiert nem engedi a samu a gyorstoltest

(#8038) bruti01 válasza tombike (#8033) üzenetére


bruti01
őstag

;] hmm egy 1430 mAh (szifon 4s-t irtam ugyanis ennek van a legnagyon baba méretü aksija) aksi még jó hogy többet beszív. legalább is a tároló kapacitásához képest! de azért ne felejtsük el hogy a nóte aksija mint minden másban is ebben az esetben is nagyságrendekkel nagyobb :)

Keeperv85: már bocs de ki beszélt a battery.stat-rol? egyszerüen kell pár ciklus mire az aktuális rom ráál az aksira és a energia felhasználásra. ennyi. amugy látom itt te vagy az ügyeletes pesszimista ;]

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8039) Polllen válasza aggleány (#8035) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem picit tulmisztifikaljatok az aksi kerdest ezzel a kikapcsolva toltes dologgal.:) Artani nem artotok vele, csak sztem hasznalni se hasznal.

Mas: a stock ics lejatszo csak az external sd tartalmat latja? Thinysharkkal becashelt szamok nem jelennek meg benne. A mappa a beslo sd-n van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8040) tombike válasza bruti01 (#8038) üzenetére


tombike
aktív tag

ertem en, meg tudom is, de a vegeredmeny sajna ua
a note zabal, nap vegen ures
ranyomom toltore ha van 20 percem eredmeny szinte semmit nem vett fel, ezzel szemben a szifon boven és megis azt tudom tovabb hasznalni, itt nem offolni akartam, csak a gyakorlatban igy van

(#8041) bruti01 válasza tombike (#8040) üzenetére


bruti01
őstag

;] :)) az lehet de itt a kutyát se érdekel mi tosz van a szifonnal ! :))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8042) tombike válasza bruti01 (#8041) üzenetére


tombike
aktív tag

csak egy osszehasonlitas volt, mivel mindkettot hasznalom, de mire mek a nottal, ha csak az ulesen hever mert kifaradt...

(#8043) bruti01 válasza tombike (#8042) üzenetére


bruti01
őstag

hát nem tudom ;] ha gyári rendszer gyári kernellel van akkor nálam 2 napot simán kibirt. a speed-el már már lemerülés közelében jár de cserébe olyan selymesen gyors a rendszer hogy öröm ránézni :)

Keeperv85: ellentmondok! én defy-vel kezdtem. ott normál állapotban 2 nap az eltarthatósági idő. felraktam a cm7-et. egy napot sem birt ki. 2 ciklusig türtem. utána teló kikapcs. feltölt batteri stat törlés, utána mégegyszer és voálá 2,5 nap. ezt hogy magyarázott? szabit vett ki az aksi?

persze azóta sz@rok a kalibrálásra. majd beáll ha akar ;]

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8044) Keeperv85 válasza bruti01 (#8038) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Már bocs, de szerinted mivel állna már rá, mikor az az EGY, azaz 1 db fájl van a rendszerben, amiben akku adatok vannak? Nincs más benne. Egy darab sem! Nem áll az sehová!

(#8045) aggleány válasza tombike (#8037) üzenetére


aggleány
addikt

Engem nem zavar annyira, éjszaka van időm tölteni, csak furcsa volt így elsőre. :K

Azért a Note és az iPhone kijelzőméretében és GHz szinten is nagyon különbözik. Persze, hogy a Note többet eszik.

Keeperv85

Én ehhez az akksi-dologhoz nem értek, csak azt írtam le a kollégának segítségül, amit nggabi mondott nekem. Mondjuk a továbbiakban nem fogok jófejkedni vele, mert tojik rá, úgyhogy részemről akksisztori befejezve.

Polllen

Az könnyen lehet. Az a lényeg, hogy ne ártson. Én mindig hallgatok az olyan emberkékre, akik többet tudnak nálam, és Note téren nggabi ilyen.

Nekem látja a saját memóriáját is, megnéztem Neked.

(#8046) tombike válasza bruti01 (#8043) üzenetére


tombike
aktív tag

nekem kihangositon log megy a bluetooth 2 óra beszelgetes levelezes viber es fekszik, biztos masok a szokasaink, ennyi, de nem ecsetelem a problemakat, mert egyesek megsertodnek, csak nem tudom miert... en ugy meltatom a keszulekeket, hogy hasznalom oket, nem ismeretlenul, ezert nem ertem, hogy miert kell beleallni a masikba, ha valamiert mas szerkezetet is meg mer emliteni

itt beszelek a gyakorlati hasznarol... nagyobb gigahertz, megsem ad tobbet, hisz az oprendszer belakja a vasat, ezzl szemben az optimalizalt rendszer, amit itt ki nem mondhatunk, meg egy 3 eves modellen is elfut

[ Szerkesztve ]

(#8047) Cyberpunk válasza Polllen (#8039) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja semmi értelme, néha egy úgynevezett kondicionáló töltést lehet csinálni, azt annyi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8048) Polllen válasza aggleány (#8045) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi!

Akkor nem tudom, miért nem látja a lejátszó ezeket az mp3-kat... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8049) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Én azért megcsinálom ezt az akksi metódust, már csak a saját magam megnyugtatása céljából is, az meg külön plusz ha ezzel nem ártok :) veszteni valóm nincs. Egyenlőre az akksira sem lehet panaszom. Bár inkább még csak wifivel stresszelem 3g még nem igazán volt aktív. Gondolom az azért ad a rendszernek.

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#8050) aggleány válasza Polllen (#8048) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K Nem lehet, hogy a zeneszámokban ékezetes betű van? Egy pár olyat nekem sem akar látni. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.