Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) KTTech válasza hito (#6498) üzenetére


KTTech
veterán

Nincs benne semmi variáció, még egyszerűbb, mint GB-vel... szerencsére :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#6502) lefkosia válasza sagit (#6485) üzenetére


lefkosia
őstag

Már fent is van a LP5. Most rakom vissza a TBP mentést, a root megmaradt.

The Truth Is Out There

(#6503) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Szépen felment minden, ne ijedjetek meg pár régi beragadt riasztást ki fog jelezni.
Sebességre is érezhető a különbség.
A többit mrá korábban írták a barkácsolt ICS-el rendelkezők :)

(#6504) tombike


tombike
aktív tag

ics a facebook naptaramat miert nem huzza be?

(#6505) #68216320


#68216320
törölt tag

...

[ Szerkesztve ]

(#6506) djapor96 válasza lefkosia (#6502) üzenetére


djapor96
őstag

De a csc az lp5, a rom lpy nem? :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6507) djapor96 válasza lefkosia (#6502) üzenetére


djapor96
őstag

Hm.... LP5 a csc..... a rom csak lpy-s..... fel sem teszem... marad az lq3..... :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6508) tombike válasza djapor96 (#6507) üzenetére


tombike
aktív tag

lQ3 felveszi a facebook naptárát?

(#6509) Polllen válasza kazmerr (#6489) üzenetére


Polllen
nagyúr

Es hivatalos frissites vagy romolas gyanant? (az elso nagyon meglepne)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6510) lefkosia válasza djapor96 (#6507) üzenetére


lefkosia
őstag

Nálam a LPY tökéletesen teszi a dolgát. Miben más a LQ3?

The Truth Is Out There

(#6511) djapor96 válasza tombike (#6508) üzenetére


djapor96
őstag

nem tudom, nem használom...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6512) djapor96 válasza lefkosia (#6510) üzenetére


djapor96
őstag

Lényegesen gyorsabb, smoothabb és nem melegszik, max 35 fok.... én nem térnék vissza rá, még ha az a hivatalos magyar akkor sem..... csak majd szerviz előtt ha kell..... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6513) hito válasza djapor96 (#6512) üzenetére


hito
nagyúr

Az LQ3 az első (német) ICS? Nekem is LPY-ra frissítette, de ha az LQ3 lényegesen jobb akkor este fel is tolnám :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6514) djapor96


djapor96
őstag

Nah, megérkezett a króm hátlap......hááááát.... fehéren jobban néz ki, mint az én feketémen... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6515) nggabi válasza hito (#6513) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem. az lpy volt az első.

"szenyor dzsíííí"

(#6516) djapor96 válasza hito (#6513) üzenetére


djapor96
őstag

LQ3 a legfrisebb, a balti államokra dobták ki, de van magyar nyelv benne.... Én javaslom, mert jobb....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6517) kazmerr válasza Polllen (#6509) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Akkor meg fog lepni, mert ez a tmobilos hivatalos frissítés. ;)
Ami furcsa hogy jobban melegszik a telefon mint a 2.3.x-től.

(#6518) djapor96 válasza kazmerr (#6517) üzenetére


djapor96
őstag

Akkor a T-s Noteok is megkapták az lpy romot?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6519) nggabi


nggabi
nagyúr

lq2ről érdemes lq3ra frissíten?

"szenyor dzsíííí"

(#6520) KTTech válasza nggabi (#6519) üzenetére


KTTech
veterán

Na ez engem is érdekelne :) - kijött a Criskelo ICS v7 ami erre épül (mondjuk most speedmod kernel van a v6-on, de az ICS Browser+ nem hajlandó elindulni... FC rögtön indítás után - a chrome betaval meg nincs flash, így most kicsit gondban vagyok - a firefox meg lasssú, pedig PC-n imádom - mondjuk nincs is másik böngészőben színkezelés).

Ja, Black clipping témában: a fejlesztői eszközöknél, ha kivesszük a pipát a 2D gyorsítás elől megjavul.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#6521) hito válasza djapor96 (#6516) üzenetére


hito
nagyúr

Hát ettől nem lesz nehéz jobbnak/smooth-abbnak lennie. Laggol kőkeményen, van hogy úgy megakad, hogy 3-4mp-et várni kell. Kamera kín keservesen indult, első bootnál nem is akart működni, a tippet nem lehetett elnyomni, belefogyott. Szóval ez eddig siralom, 2.3.6 fényévekkel jobb volt. Nem zavar engem általában ha egy kicsit elgondolkozik, de ez bőven túlmegy ezen a határon. Úgyhogy este urik fel az LQ3. Gondolom letölt, ODIN-be betallóz és mehet is.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6522) kazmerr válasza djapor96 (#6518) üzenetére


kazmerr
aktív tag

igen.

Viszont nem tudom hányan tudjátok alapból az ICSben le van tíltva az APN-ek piszkálása külső prg-k felé. (Legalábbis az okosok ezt mondják) Emiatt pl az APN manager pro nem megy. :(

Ha találok megoldást a gyors APN váltásra és érdekel valakit, akkor megosztom.

(#6523) nggabi válasza KTTech (#6520) üzenetére


nggabi
nagyúr

cfroottal nekem megy az ics+...

"szenyor dzsíííí"

(#6524) djapor96 válasza hito (#6521) üzenetére


djapor96
őstag

Gingrer - ICS váltáskor egy full wipe-ot érdemes bevállalni.... utána lényegesen jobb lesz az lpy.... de ne felejtsük el, hogy azót kijött az LP9, LPF, LQ2, LQ3 és eltelt 1 hónap lassan.... :Y

Jééé pakisztáni is kijött, az LPD lett... LQ3 vagy LPD a frissebb..... mondjuk a pakisztániban nincs magyar nyelv... : :B

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6525) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Ehhez ugye root jog kell?

"Any of your favorite APN apps will work on ICS so long as you can set it as a system app. I use APN Manager Pro which is recognized by ICS as a 3rd party app, but after setting it up as a system app, I was able to write APN settings. Problem is in some cases MMS still will not work."

(#6526) hito válasza djapor96 (#6524) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem nem xarozok, felteszek este egy CWM-et és jöhetnek a piszkált ICS romok. Root úgyis kell. Vagy gyári ICS-t lehet rootolni (downgrade és utána odines ICS nélkül)? MErt ha igen, akkor jó lenne nekem a gyári rom is.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6527) djapor96 válasza hito (#6526) üzenetére


djapor96
őstag

szerintem kell a szokásos sorrend ..... tényleg próbált már valaki simán odinnal cf-root ics kernelt felrakni? stock rootolatlanra persze.....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6528) #68216320 válasza djapor96 (#6527) üzenetére


#68216320
törölt tag

En mindig sima pc-s odinnal tettem fel. Semmi gond vele.

(#6529) Titana


Titana
tag

Sziasztok,én is most kaptam értesítést,hogy frissítés érkezett,nincs root a készüléken teljessen gyári a kicsikém,olvasgatom amit most páran írtatok,most már nem vagyok biztos benne,hogy akarom-e frissíteni a telómat. :Y Adjatok tanácsot mit csináljak?Frissítsek vagy ne??????? :))

(#6530) Polllen válasza kazmerr (#6517) üzenetére


Polllen
nagyúr

Wow, nagyon kellemes meglepetés. T-ről nincsenek jó tapaszatalataim rom frissítés terén...

Viszont bakker ez root elég szívás... tehetek fel vmi korábbi romot, hogy legyen root, majd utána mehet fel a hivatalos T-s rom... bár ez a melegedés... megkukkantom előtte én is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6531) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban? [link]

Innen szeretnék rendelni Note-ot. 2 év Samsung garanciával elég jó árban van.

(#6532) tombike


tombike
aktív tag

csak szolok t-s frissites nem erkezett, nektek a t-s azert irja ki, mert kijott egy sorozat, ami nem kapot tmh producht kodot, azok is xeh kod alatt futnak

(#6533) nggabi válasza Gabesz1019 (#6531) üzenetére


nggabi
nagyúr

143ért megveszed a T-től dominóban is...

tiana: frissítsd nyugodtan.

"szenyor dzsíííí"

(#6534) Titana válasza nggabi (#6533) üzenetére


Titana
tag

Okés,köszi,akkor nekilátok frissiteni,majd,ha valami nem okés hozzád megyek segítségért,úgyis szomszédok vagyunk. :DD ;]

(#6535) tombike


tombike
aktív tag

a hivatalos t-s lb1 abban nincs is ota frissitesi lehetoseg
a szervizben ha kered felrakjak az lb2-t de azt a kies nem ismeri

(#6536) k5.20 válasza Gabesz1019 (#6531) üzenetére


k5.20
senior tag

A múlt héten vettem tőlük, a két éves garancia valódi samus gari.
Szerintem vásárolhatsz náluk.
A készülék pedig független, szemben a dominóssal.

(#6537) nggabi válasza Titana (#6534) üzenetére


nggabi
nagyúr

ok :) majd ha valami nem jó akkor ráérsz leresetelni.

k5.20: inkább bízok a Tben ha már ugyanannyiban kerülkerül. az meg h függő e olyan mindegy mint tudjuk.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6538) djapor96 válasza Polllen (#6530) üzenetére


djapor96
őstag

Most te rootolni akarod vagy csak lq3 stock romot feltenni odinnal?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6539) skyli válasza Everman (#6472) üzenetére


skyli
senior tag

Ez jó? Ennek kell, hogy automatikusan induljon, ahhoz hogy működjön is?
En az es taskmanagert szoktam használni (azt tapasztaltam hogy akkor is működik ha a Permissions denied progival elveszem az engedelyet . Amúgy ez is nagyon jo dorogi:)

(#6540) Gabesz1019 válasza k5.20 (#6536) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Én sem szeretnék "függőt". Bár T-s vagyok, de ha jól tudom a gyári függetlenekre hamarabb kint van a szoftverfrissítés mint a szolgáltató függőkre.

(#6541) k5.20 válasza nggabi (#6537) üzenetére


k5.20
senior tag

Vitázni nem fogok, de azért 1-2 érv magam melett :D :
- ha a gyári gari-levelet kapom, akkor nekem 4eFt is számít, főleg, ha nálam marad...
- gyári gari-levéllel mehetsz a szervizbe egyenesen, többé nincs közbenső állomás(bolt).
- A T-s esetben a T-hez mész a bajaiddal = +1 lépcső. (az ikgazsághoz tartozik persze - ha jól emlékszem itt olvastam - hogy talán azokkal is lehet menni egyenesen a szakszervízbe.)
- Ha a dominós függő, akkor a frissítések mindig később kerülnek rá, mint egy függetlenre...

A múlt héten is így győztem meg magam, most is így döntenék... :))

[ Szerkesztve ]

(#6542) nggabi válasza k5.20 (#6541) üzenetére


nggabi
nagyúr

a trés garjeggyel is lehet menni a samsungosokhoz, ezt sokan nem tudják. a friss romok meg itt vannak fent mindig :)

és hiába a gyári független ha gsm boltos, eladásnál jobb a dominós. szerintem.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6543) djapor96 válasza Gabesz1019 (#6540) üzenetére


djapor96
őstag

Volt itt már olyan gsm boltos, akit rendesen megszivattak és a 3napos cserét sem akarták betartani.... Meg átragasztott zárjegy stb... A T meg szó nélkül cseréli... A Ts garijegy jó a samunál is... Ha nem szolgáltató, akkor csaki Média vagy más nagy cég... Utólag sokba kerül, ha megszivatnak.... Pl... buherált IMEI, német produkt kód stb...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6544) nggabi válasza djapor96 (#6543) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt magyarázom én is h ha baj van akkor meg lehet szívni... de ne így legyen, elhiszem h vannak korrekt gsmboltok is :)

"szenyor dzsíííí"

(#6545) ROBOTER válasza nggabi (#6544) üzenetére


ROBOTER
addikt

Sziasztok.

Kb. egy félórája én is frissítettem.

Én eddig "film" képernyőmódot használtam, nem szeretem a túlszaturált színeket. Most ebben a módban a képernyő enyhén kékes, fakó, bár nem zavaró. A másik két üzemmódban természetesen ez nem jellemző.

Úgy látom, azokat az átmenetes képernyőtartalmakat, ahol a képernyő hibája megmutatkozott, úgy próbálják kikerülni, hogy világosabbra cserélték a képernyő-területet. Pl. hívásnál alul az eddig feketébe, egy hirtelen átmenettel bebukó rész most szürke. Tehát ez az egész képernyőmizériás hiba magának a kijelzőnek és meghajtó áramköreinek hibája.

A menüben érezhetően gyorsabban reagál az érintésekre.

Úgy látom, a Kiest kifejlesztő programozó ikertesója is Samsungnál dolgozik grafikusként, ő tervezte az akksivisszajező ikont a felső sávra.

(#6546) nggabi válasza ROBOTER (#6545) üzenetére


nggabi
nagyúr

de van százalékos kijelzés :D ez már haladás :C

"szenyor dzsíííí"

(#6547) Polllen válasza djapor96 (#6538) üzenetére


Polllen
nagyúr

Stock lb1 van most a telefonon. Ha jött volna TMH frissítés akkor lehet felraktam volna root nélkül is, mert igazából csak droidwall miatt kellene, hogy kiélhessem a biztonsásig mániám.

De valóban nem jött, uh nyugodtan odin-hatok, akkor meg már legyen root.

Más

A médiakeresést hol lehet kikapcsolni, mert ha csak létrehozok egy mappát sd kártyán, márt rögtön megy a keresés... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6548) lefkosia válasza Polllen (#6547) üzenetére


lefkosia
őstag

Médiakeresés kikapcsolása:

Töltsd le a terminal emulatort, írd be ezt: SU, majd ezt: pm disable com.android.providers.media/com.android.providers.media.MediaScannerReceive, és enter

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#6549) djapor96 válasza lefkosia (#6548) üzenetére


djapor96
őstag

Disable az ismeretlen parancs.... Ez a válasz...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6550) lefkosia válasza djapor96 (#6549) üzenetére


lefkosia
őstag

"pm disable". Nálam megy. Tudtommal van még 1 megoldás, .nomedia nevű file-t kell létrehozni üresen.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.