Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Motyi válasza WaterWave (#7948) üzenetére


Motyi
senior tag

1,5-2 gb ramot tegyenek bele és akkor tuti vevő leszek rá.Az 1gb még elég, de a jövőre gondolva... :)

[ Szerkesztve ]

(#7952) nggabi válasza KTTech (#7949) üzenetére


nggabi
nagyúr

azért telefonokhoz mérten igen jó képeket lő :D viszont tegnap kipróbáltam az ics kamerát, hát az sötétben nem nyerő... felejtő...

bruti: cfroot, speedmod meg van még egy másik is ami jó. [link] ez az. tegnap felraktam, aztán a speedmodot is.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#7953) aggleány


aggleány
addikt

Van ICS-em, van ICS-em!!! :C :C :C

Egy kedves kolléga tette fel nekem a Note-ra. Egyelőre csak elkezdtem visszapakolni rá az eddigieket, mert reseteltünk is, most meg lóg szegénykém kikapcsolva a töltőn. Este, ha feltöltött, megint elszórakozom vele egy kicsit.

Eddig tetszik az ICS, más lett a névjegyzék, és a Beállítások menüben is találtam egy csomó újdonságot. :K

(#7954) nggabi válasza aggleány (#7953) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó arc lehet h segített :DDD

nincs mit :)

"szenyor dzsíííí"

(#7955) bruti01


bruti01
őstag

hmmm lecseréltem a gyári magyar független romot egy lq3-ra + notecore extreme kernellel :)) mindha kicserélték volna a telómat, gyors akadásmentes pöcre ugrik. csak a kernel felemelte az órajelet 1,6 gh-re. nem sok az egy picit?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7956) aggleány válasza nggabi (#7954) üzenetére


aggleány
addikt

Én is úgy gondolom, hogy jó arc volt. :K Még egyszer köszi. :R

(#7957) nggabi válasza bruti01 (#7955) üzenetére


nggabi
nagyúr

ln azt gondoltam h a simát szeded le :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7958) kelzsoca válasza aggleány (#7956) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tud jófej is lenni ez a nótagabi nemde? ;]

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#7959) bruti01 válasza nggabi (#7957) üzenetére


bruti01
őstag

háát ez nem jött be! ugy kifagyott a rendszer högy nem volt öröm lesni. + egyéb problémák is jelentkeztek ugyhogy odin elő és most raktam ujra a rendszert és most speedmod-ot lesem hogy milyen

kelzsoca: biztos napszúrást kapott :D

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7960) aggleány válasza kelzsoca (#7958) üzenetére


aggleány
addikt

Már régebben is észrevettem, hogy tud az lenni, de azért ismerjük el, hogy többnyire ügyesen titkolja. :DDD

(#7961) kelzsoca válasza aggleány (#7960) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jól látod a helyzetet :)

https://vertigostore.eu

(#7962) nggabi válasza bruti01 (#7959) üzenetére


nggabi
nagyúr

elég lett volna csak a kernelt újrarakni :U abból is a sima verziót, nekem most az van fent... eddig jó :)

többiek: ha annyi söröm lenne mint amennyit itt kaptam virtuálisan az elmúlt időkben akkor bizony bajban lennék :DDD nem férne be a lakásba :P

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#7963) KTTech válasza bruti01 (#7959) üzenetére


KTTech
veterán

Ezek szerint nem bírja a telód feszemelés nélkül az 1.6GHz-t :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7964) bruti01 válasza nggabi (#7962) üzenetére


bruti01
őstag

totál fatal error volt! nem ment. na mindegy most a speed-is eddig tökéletes! viszont:
az xda-s triangle away nálam sehogysem müködött! nem települt fel. de meg van apk-ban is. ha kell feltöltöm nektek.

KTTech: jaja! okosban megvettem a set cpu-t. azzal talán jobb lett volna

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7965) KTTech válasza nggabi (#7952) üzenetére


KTTech
veterán

Az a gond, hogy én a 8MP-t a Canon 350D-mhez nézem:DDD az is 8MP... :DDD

De most már átszoktam a 21MP-re... igaz kb. 10 db note-t tudnék venni a fényképezőgépem árából :DDD

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7966) KTTech válasza bruti01 (#7964) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam az XDA-ról leszedve, stock LQ3-as kernellel működött, azóta se jött elő, pedig közben már cseréltem kernelt is, firmware-t is.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7967) bruti01 válasza KTTech (#7966) üzenetére


bruti01
őstag

az apk -file os verzióban már nekem is jó :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7968) nggabi válasza KTTech (#7965) üzenetére


nggabi
nagyúr

nálam volt egy 20D, az is szép képeket csinált :D viszont egy ekkora gépet nem fogok magammal cipelni...

"szenyor dzsíííí"

(#7969) aggleány válasza kelzsoca (#7961) üzenetére


aggleány
addikt

Igyekszem jól látni az ilyesmit. Nem mindig megy, de azért igyekszem. :K

nggabi

Mondtam, hogy tőlem valódit is kaphatsz, ha lesz totyiktali. :K

(#7970) Cyberpunk válasza KTTech (#7949) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Amíg nem láttad a Nokia 808 addig mondasz ilyet.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7971) KTTech válasza Cyberpunk (#7970) üzenetére


KTTech
veterán

Amíg nem 24x36mm-es a lapka, addig mondom is (vagy legalább 24x16mm, azaz APS-C) ;)

A kompakt gépek sem tudják azt, ami rá van írva (sőt...). Szeretnék a gyártók, de már nyitott blendén is diffrakciós limiten felül vannak (nem beszélve pont az említett készülékről, nincs olyan objektív a világon sem ami közel is ki tudná szolgálni, még kis felbontáson sem)... hiába, a fizikát nem lehet megerőszakolni.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7972) Cyberpunk válasza KTTech (#7971) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De mobilos viszonylatban mindent ver s ez a lényeg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7973) KTTech válasza Cyberpunk (#7972) üzenetére


KTTech
veterán

A mobilos viszonylat jó parasztvakításnak (persze tudom, hogy sokak számára ez a minőség)... ennyi :) a fényképezéshez azért "némileg" több kell.

Persze ez olyan, mint a hangminőség, van akinek ez is elég, van akinek nem. Én pl. még soha nem használtam fényképezésre (QR kódon kívül) a note kameráját sem. Egyszerűen azért, mert fényképezésre számomra alkalmatlan (nem tudok mélységélességgel dolgozni, kicsi a dinamika stb)...

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7974) bruti01 válasza KTTech (#7973) üzenetére


bruti01
őstag

tudod lehet hogy nem tökéletes de egy normál átlagot lesve középkategóriás a fényképezője. én egy hetet végigfotózgattam és látta más is a képeket és nagyon jó volt némely kép. egyedül a fény tudja bevinni az erdőbe de az nagyon!
+ nem mindenkinek van milkója fényképező gépre

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7975) Cyberpunk válasza KTTech (#7973) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A teszt képek alapján sok kompaktot ver. Jó nyilván jól megvilágított képek hozzáértőktől. Természetesen nem tükrös gépekhez hasonlítom én sem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7976) aggleány válasza KTTech (#7973) üzenetére


aggleány
addikt

Azért tényleg nem csinál túl rossz képeket, de persze ez attól függ, hogy mihez viszonyítjuk. Ha fotózni akarok, akkor én is a tükörreflexes gépet viszem, de ha mondjuk meglátok egy szép kocsit, és meg akarom mutatni a barátomnak, akkor lekapom a telefonnal. Fel fogja ismerni, hogy mi az. Az ember nyilván nem fogja a telefon kameráját használni művészi fotók készítéséhez, de arra, amire kitalálták, tökéletesen megfelel. Szerintem. :K

(#7977) aggleány


aggleány
addikt

Hatkor tettem fel töltőre a telót, 30% volt benne. Ma kapott új ICS-t, és amíg el nem érte a 30%-ot, folyton piszkáltam, állítgattam, telepítgettem rá vissza a cuccokat. Normális dolog, hogy még mindig nincs teljesen feltöltve? Kikapcsolva töltöm. :F

(#7978) bruti01 válasza aggleány (#7977) üzenetére


bruti01
őstag

első töltés ha teljesen legyalult telóra rakjuk a ics-t akkor sokáig tart.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7979) aggleány válasza bruti01 (#7978) üzenetére


aggleány
addikt

Értem, köszi. :R Úgy nézem, már nemsokára felszívja magát, mert már nagyon vékony kis üres sáv van az elem tetején. :K Amúgy amikor felkerült rá az ICS, akkor még volt rajta mindenféle dolog, csak utána lett törölve minden a resetelésnél. Mielőtt elkezdtem újratelepíteni, formáztam a belső memóriáját is.

Nagy felfedezést is tettem: régebben ugyanez a háttérképem (egy animált, napszakkövető kép) a sötét részeken elég vacakul nézett ki, most meg csak a kijelző tetején van némi necces (sávos) rész, a többi helyeken valahogy sokkal jobb a kép. :DD

(#7980) babosmiki válasza bruti01 (#7978) üzenetére


babosmiki
addikt

Nekem is lassabban tölt, mióta ics van fenn.
Főleg pc-ről venni észre.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7981) bruti01 válasza aggleány (#7979) üzenetére


bruti01
őstag

a kilejző beállitásokban benne van a %-os aksi kijelzés :) elég pontos

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7982) aggleány válasza bruti01 (#7981) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem azt mondta nggabi, hogy először kikapcsolva kell tölteni, és most még ott tartok, úgyhogy nincs százalék. Amúgy már be van állítva, nagyon király ötlet volt! :C

A kijelzőjavuláshoz mit szólsz? :F

babosmiki

Akkor megnyugodtam, Neked is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#7983) nggabi válasza aggleány (#7982) üzenetére


nggabi
nagyúr

igen és utána lemeríteni 1x teljesen, meg bekapcsolva is feltölteni... hiába mutat mondjuk 20%ot az óra mellett néha el lehet kapni az enyémet is h 10% alatt van valójában az akku. a kikapcsolt töltéskor mutatja a ceruzaelemben a tényleges és jó értéket... bár ott meg csak saccolni lehet :)

a sávosodás az javult, a hívások befejeztével viszont elég randa a narancsos kép még mindig.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#7984) bruti01 válasza aggleány (#7982) üzenetére


bruti01
őstag

a kijelzőröl nem tudok nyilatkozni mert összesen 2X10 percet volt gb a telómon. 1 hetes friss szerzemény :) nekem tetszik!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7985) Keeperv85 válasza nggabi (#7983) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hiába meríted ám le, ha szar a szoftver, attól még az is marad... :U

(#7986) nggabi válasza Keeperv85 (#7985) üzenetére


nggabi
nagyúr

azért valamennyit javít a helyzeten amit leírtam... ez örök samsung betegség úgy látszik :D

"szenyor dzsíííí"

(#7987) Keeperv85 válasza nggabi (#7986) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Sokat nem tud, mert akkor is félre mér. Nem jól van beállítva a cucc... ideje lenne valakinek megnézni közelebbről. De egy biztos: nem én leszek az....

(#7988) nggabi válasza Keeperv85 (#7987) üzenetére


nggabi
nagyúr

köszönjük :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7989) aggleány válasza nggabi (#7983) üzenetére


aggleány
addikt

Igenis, megjegyeztem. :K Szerintem nemsokára túl is leszek a lemerítésen, mert még nem rendezgettem vissza mindent olyanra, amilyenre akartam, az meg elég szépen viszi az akksit.

Nálam nagyon feltűnő a sávosodás javulása. :C A narancsos problélmával nem találkoztam, vagy csak nem tűnt fel.

bruti

Nekem is tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

(#7990) WaterWave


WaterWave
veterán

az hogy pasiknál nem találkoztam még note-al így ahogy járom a várost, az egy dolog, de ahogy látom aggleány note tulaj...
most úgy elképzeltem, hogy egy törékeny, vagy nem törékeny hölgy nyomogatja az 5,3 as kijelzővel szerelt tepsit:)
kb ez olyan mintha most esne az eső, hihetetlen :DDDDDDDDDDDD
sok női note tulajt:))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7991) aggleány válasza WaterWave (#7990) üzenetére


aggleány
addikt

Sőt, van még egy hölgy itt a topikban. Tehát már minimum két női Note-gazdi létezik! :C Mondjuk részemről nem vagyok törékeny hölgy, a kolléganőt viszont nem ismerem személyesen. :N

(#7992) Keeperv85 válasza aggleány (#7991) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

nggabi == Gabriella? :Y :DDD

(#7993) aggleány válasza Keeperv85 (#7992) üzenetére


aggleány
addikt

Téves, nem nyert. ;]

(#7994) Apika válasza aggleány (#7991) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Titana

(#7990) WaterWave: Én már két Note tulajjal találkoztam. Egyiket az utcán láttam, éppen telefonálni kezdett, a másik pedig egy céges kapcsolat...

[ Szerkesztve ]

(#7995) aggleány válasza Apika (#7994) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi. :R Remélem, lesz szerencsém összefutni itt a kolléganővel. :K

(#7996) Titana válasza aggleány (#7995) üzenetére


Titana
tag

Szió. Itt vagyok ám mindig a fórumon,minden feles időmet itt töltöm,söt akkor is itt lébecolok amikor nagyon nincs időm,állandóan olvasgatok,tanulgatok.Imádom ezt a fórumot.nggabival már találkoztunk,szinte szomszédok vagyunk. :K

(#7997) bruti01 válasza nggabi (#7988) üzenetére


bruti01
őstag

jó reggelt! a te kerneled hogy fogyaszt? mert a speed 10 perc alatt 14% ot merült játék közben

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7998) WaterWave válasza aggleány (#7991) üzenetére


WaterWave
veterán

nah akkor szaporodjatok:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7999) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

DPI-t appoknak külön lehet e?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8000) nggabi válasza bruti01 (#7997) üzenetére


nggabi
nagyúr

eddig semmi különös, speedmod volt most visszacseréltem notecore-ra. jövő héten tudok nyilatkozni h milyen :) játék alatt mindig merül mint az állat...

a hölgyek fehér nótjaihoz csak annyit fűznék hozzá h gyári hátlap vmi iszonyat nyálkás :D viszont mindketten vettek recés gyári hátlappal egybeépített fliptokot, azokkal nagyon csini :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.