Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) #68216320


#68216320
törölt tag

Tudom, hogy nem tartozik közvetlenül a témához,de tudtok valami olyan megoldást, amivel jelszavas ZIP-et tudok kezelni a telefonon úgy, hogy abban fájlokat másolok, törlök, nyitok meg? Lenne pár olyan dolog amit jó lenne telefonon offline tárolnom, de egy esetleges lopás esetén más ne kaparinthassa meg. Egyelőre a ZIP tűnik igazán kezelhetőnek, már csak a PC - Mobil mozgatás miatt is.

(#6902) szabosasito válasza pleslie82 (#6900) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

Nekem független telcsin, origi ICS vel a GO launcher nem szaggat.

Próbáld ki, sok szerencsét hozzá.

(#6903) nggabi válasza #68216320 (#6901) üzenetére


nggabi
nagyúr

úgy tudom h a zip-et elég könnyű feltörni. talán valami mobil wallet kéne neked...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6904) #68216320 válasza nggabi (#6903) üzenetére


#68216320
törölt tag

Rosszul tudod, nem lehet feltörni, kizárólag Brute-force technikával lehet próbálgatni, ami jól választott jelszó esetén (sok karakter, spec karakterek), még CUDA magokat használó programmal is hetekbe-évekbe telhet. Ha el is lopják a telefont, senki nem fog vele szórakozni.

(#6905) tybsen


tybsen
addikt

Most vettem észre, hogy fáziskéséssel reagál a stylus, ha elmentek egy képernyot. Tehat ha hosszan ranyomok a tollal es valamit ra akarok rajzolni, akkor idoben kb egy fel masodperc kesessel jelenik meg, amit rajzolok.

Ha elmentem a kepernyot kezsimitassal es a note s programmal megnyitom a kepet es ugy rajzolok, akkor nincs ez a keses (viszont igy meg eleg rossz rajzolni, mert nem teljes kepernyobe rakja be, hanem csak egy ures lap kozepebe, ahol nyilvan lehet nagyitgatni-kicsinyiteni a kepet, de nem az igazi).

Ez masnal is igy van? GB-vel nem volt ez, csomoszor hasznaltam ezt a funkciot. Amiota ICS van, csak egyszer mentettem el valamit, akkor is kesve reagalt, de betudtam egy kis bugnak. Viszont barhogy probalom, semmi javulas.

Ötlet esetleg?

Más: aki kitalalta TW-nel, hogy a kijelzore pakolhato mappakban az ikonok ugy jelenjenek meg, hogy a mappa kinyitott allapotaban ne valtozzon a mappa merete es lassan toltodjon fel a mappa ikonokkal, igazan bek*phatna.. ugyanis ha egy mappaba peldaul 5 ikon kerul, akkor az ember a kijelzo jobb also sarkatol a kijelzo bal felso sarkaig kell, hogy nyujtozkodjon a huvelykujjaval. Egyaltalan nem praktikus.. :(((

(#6906) nggabi válasza #68216320 (#6904) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor legyen az :D én múltkor egy nyamvadt tar-t nem tudtam a telón kibontani. a zipeket persze egész jól kezeli...

"szenyor dzsíííí"

(#6907) #68216320 válasza #68216320 (#6904) üzenetére


#68216320
törölt tag

Közben ki is számoltam, hogy csak angol kis- és nagybetűket, illetve számokat használva 62 karaktert használunk (spec írásjelekke ASCII max. 256 is lehet). Egy 15 karakterből álló szólánc ezek szerint 768909704948766668552634368 lehetséges kombinációt ad. Ha ugyanezt 30 karakterre növelem, akkor már 5,9122213436439941346390259199468e+53 a kombinációk száma. Az életben nem fogja tudni kikódolni senki. Tehát jó a ZIP, csak jó volna kezelni Androidon a megnyitás, törlés, másolás funkciókat.

nggabi: lehet bele másolni, törölni, megnyitni belőle?

[ Szerkesztve ]

(#6908) Polllen válasza tybsen (#6905) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem tudom mit vársz tőlük... 2-3 éve nem sikerült kijavítani azt a tw e-mail feature-t, hogy magyar nyelven nem kezeli a "re:" és egyéb tag-ket és ezért egy hosszabb oda-vissza levelezgetés tárgya így néz ki:

re: válasz: re: válasz: re: válasz: eredeti tárgy... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6909) bence007


bence007
tag

Sziasztok!
A networklocationlocator szivja az akksim!nem tudja valaki hogy ez mi lehet?

(#6910) vakondvok


vakondvok
tag

Samfirmware-ről származó LQ3-mas romot fel tehetek T-s note-ra? Néztem, csak telenorhoz van vagy a baltic változat ugyanaz. Vagy próbálkozzam főzöttel :/? (azt tegnap már elszúrtam majdnem :D)

(#6911) nggabi válasza vakondvok (#6910) üzenetére


nggabi
nagyúr

tegyed :D de legyen előtte efs mentésed.

peachman: én csak kicsomagoltam vele, a többire nem tudom a választ.

"szenyor dzsíííí"

(#6912) Polllen válasza nggabi (#6911) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az az efs mentés mire jó? Meg ha nem rootol, akkor nincs is, nem?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6913) nggabi válasza Polllen (#6912) üzenetére


nggabi
nagyúr

az efs tartalmazza az imei számot, sorozatszámot stb. romoláskor kinullázódhat, ez valójában a samsung baromsága, mind1. annyi a lényeg h ha elmegy az imei e nélkül nem tudja visszaállítani, szervizben kb 5-8k a visszaállítás... igen, root az kell a mentéséhez.

"szenyor dzsíííí"

(#6914) Polllen válasza nggabi (#6913) üzenetére


Polllen
nagyúr

köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6915) vakondvok válasza nggabi (#6913) üzenetére


vakondvok
tag

Na ez vicces mert nézem XDA-n a root-olás menetét, a CWM.zip betöltődik ugyan, de amikor léptetni akarom akkor mindig újraindítja magát(nem a telefont, csak a CWM resetel) és nem tudom így rootolni :D

(#6916) nggabi válasza vakondvok (#6915) üzenetére


nggabi
nagyúr

kk5 romot felraktad előtte? not rooted yet.bat filet indítod?

"szenyor dzsíííí"

(#6917) tybsen válasza Polllen (#6908) üzenetére


tybsen
addikt

:U

(#6918) djapor96


djapor96
őstag

GB alatt miért nem ezzel rootoltok?? Ennél egyszerűbb nincs is... odinnal feltolja az ember, elindul a rom, majd majd a rá töltött romok mind rootoltak maradnak.... :C

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6919) #68216320


#68216320
törölt tag

Hogyan működik a Biztonság menüpont alatt a telefon titkosítása és sd kártya titkosítása funkció?

(#6920) #68216320 válasza #68216320 (#6919) üzenetére


#68216320
törölt tag

Közben már rá is jöttem :)

(#6921) vakondvok válasza djapor96 (#6918) üzenetére


vakondvok
tag

ICS volt rajta azért nem azt használtam, végül lejött a kk5 rom, de addig felraktam a gyári lq3-mat és egyelőre jó ez root nélkül.

(#6922) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Kint az új TSF Beta! :C

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6923) Motyi válasza Kapanyél (#6922) üzenetére


Motyi
senior tag

Igen, ennek így kellett volna megjelennie.Most már nagyon ütös lett, szerintem kifejezetten vételre ajánlott. :)

(#6924) WaterWave válasza Kapanyél (#6922) üzenetére


WaterWave
veterán

jó fajta:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6925) Hofeher válasza Kapanyél (#6922) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Mi ez a TSF ?

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#6926) tybsen válasza Kapanyél (#6922) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, pont reggel néztem én is, meg is néztem a videót.. Ajánlás? ;-)

(#6927) tybsen válasza tybsen (#6926) üzenetére


tybsen
addikt

Hm megvettem de vissza is adtam, ennyit nekem nem ér meg, bár tényleg elég jó! Ez az új galéria szerintem felesleges, lassú, mire betölti képeket - inkább látványos, mint praktikus. Esetleg ha csökken az ár kicsit vagy valami, szívesen megveszem. Bér nyilván ez a 15 perc nem túl sok a tesztelésre.. :U Na m

(#6928) Kapanyél válasza tybsen (#6926) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Fancy Widget-em (4x2) nem méretezhető át, mint a Launcher Pro-val vagy a Go-val.
Jó, hogy a középső gombot átállították appdrawer toggle módra, de kár volt belevonni a vissza gombot is (most az is megnyitja az app drawert).
Az élő háttérképpel kompatibilis üzemmódban sem lagzik, ez pozitív.
Még kell egy kicsit fésülgetni, de mivel béta, várható lesz a javulás a visszajelzések után.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6929) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Már nem tudom, ki linkelte, de ez a Fresh Leaves live wallpaper eszméletlenül jó! :R

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6930) Kapanyél válasza Hofeher (#6925) üzenetére


Kapanyél
őstag

Egy launcher

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6931) Hofeher válasza Kapanyél (#6930) üzenetére


Hofeher
aktív tag

1 jó drága méghozzá de megtaláltam közben csak már nem tudtam átírni lejárt az idő

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#6932) tybsen válasza Kapanyél (#6928) üzenetére


tybsen
addikt

Na, alakul ez :-) Köszi az infót!!

(#6933) BladePocok


BladePocok
tag

Hali

Érdeklődnék még mindig nem jött ki KIESre a 4.0 ,vagy csak nekem nem érzékeli az új verziót ?

(#6934) kchris78


kchris78
veterán

érdekes ez a TSF Launcher, első körben azt mondom hogy nagyon eye-candy csak.. Aztán végignéztem egy 10 perces videót.. Vannak benne ötletes dolgok de... Pl az ikon forgatás.. Nem tudnak már mit kitalálni, van akinek reális igényként megfogalmazódott hogy de jó lenne ikon elforgatva?

(#6935) nggabi válasza BladePocok (#6933) üzenetére


nggabi
nagyúr

az attól függ h mi a prod code-od. de sztem csak simán a kies egy sz@r :DDD ota-n próbáltad?

vodára és trére még nincs hivatalos.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6936) BladePocok válasza nggabi (#6935) üzenetére


BladePocok
tag

Még mindig nincs ? Hát vagy 1 hónapja már van Európa szerte... (igaz nem hivatalosan de hát na)

(#6937) pleslie82 válasza nggabi (#6935) üzenetére


pleslie82
tag

Hát nekem a T-s telóm már múlthéten frissült ICS-re, OTA-n keresztül..

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#6938) nggabi válasza pleslie82 (#6937) üzenetére


nggabi
nagyúr

az előbb néztem a checkfust, nem írta. akkor passzolom :)

Product Code: GT-N7000ZBATMH
Latest firmware: N7000XXLB1/N7000TMHLB1/N7000XXLB1/N7000XXLB1

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6939) Polllen válasza nggabi (#6938) üzenetére


Polllen
nagyúr

Itt a fórumban írták, hogy T-nél volt egy garnitúra XEH kóddal, azok szépen frissülnek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6940) nggabi válasza Polllen (#6939) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, igen :) akkor azokra már van lpy.

"szenyor dzsíííí"

(#6941) Polllen válasza nggabi (#6940) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem abban van a kernel bug, amivel téglázható a teló akár gyári recovery-vel is? :F

Szerk.:

De akkor miért azt tolják a nép arcába? :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6942) nggabi válasza Polllen (#6941) üzenetére


nggabi
nagyúr

de :) nem véletlenül nem írom át az 1.hsz ezen részét... jó az lq3 mindenkinek...

"szenyor dzsíííí"

(#6943) Kapanyél válasza kchris78 (#6934) üzenetére


Kapanyél
őstag

Pont a Note-nál jön ki az ikonforgatás lehetősége igazán! Mivel a hüvelykujjad nem ér el a másik oldalra, tök fasza félkörökben lehet elrendezni a tárcsázós ikonokat (amik más launcherben alul dokkolnak).
Amúgy igaz, sok értelme nincs. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6944) nggabi válasza Polllen (#6941) üzenetére


nggabi
nagyúr

passz. kell a meló a szervizeseknek ;]

"szenyor dzsíííí"

(#6945) Kapanyél válasza Polllen (#6941) üzenetére


Kapanyél
őstag

Szerintem a vásárlók 99%-a azt sem tudja, mi az a recovery...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6946) #68216320


#68216320
törölt tag

Használ valaki Paranoidandroid ROM-ot? Ma a legújabb Nightly CM9-et feltettem és leesett az állam. Szinte folyik minden a képernyőn. Eszméletlen gyors annak ellenére, h Antutu 5800 pont körül adott rá. Mondjuk nem is nagyon érdekelnek ezek a tesztek. A Paranoid ROM is CM9 alapú és tudtommal App-onként állítható benne a DPI. Érdekelne pár vélemény róla.

(#6947) Polllen válasza Kapanyél (#6945) üzenetére


Polllen
nagyúr

Menüből indított factory reset-nél nem jöhet elő a bug? Mert akkor valóban kicsi az esélye.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6948) nggabi


nggabi
nagyúr

ma vagy tegnap frissült a nova. végre nem zárogatja be állandóan a launchereket, viszont 5 sor ikonnal továbbra is eléggé lomhán lapozza a képernyőket...

mostanában az apexet próbálta vki? már nem emlékszem h mi volt vele a baj, csak arra h nem volt túl jó...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6949) hito válasza #68216320 (#6946) üzenetére


hito
nagyúr

Használtam kb. 4órán keresztül, pánikszerűen tettem vissza a gyárit. Nincs vele semmi baj, csak annyi, hogy a Note az első olyan android-os készülékem aminek a gyári romját nem cserélném le semmi pénzért.

Egyébként ha a véleményemre vagy kíváncsi: gyors, egyszerű a telepítés, gapps-ot nem tartalmaz, magyar van. Zip telepítés után ajánlott egyből a gapps-ot feltenni (ha akarsz), mert első indítás után már nem lehet, összeomlik a rendszer.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6950) #68216320 válasza hito (#6949) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nightly CM9-re install után tettem csak fel a Gapps-ot és nem volt vele semmi gond. Nekem a gyári ROM-ok mindegyike lassú. Én azt szeretem, ha egy apró reccenés sincsen semmiben. Van pl. egy bovli kis pasziánsz játékom. S2-n szépen ment, Note-on, mindegy h GB v. ICS, picit akadozik, CM9-en viszont nem. Ugyanez a helyzet a galériával. Szóval nem húz a szívem az eredeti ROM-hoz. Sebességre sz*r szerintem. S2 után kínszenvedés használni a Note-ot. CM9 talán segít ezen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.