Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) CHIPman válasza #68216320 (#6847) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Opera mini sgs1-en megjegyez 3-4 oldalt oda-vissza, gondolom 1GB RAM-on ez csak jobb lehet. Próbáld azzal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6852) #68216320 válasza hito (#6850) üzenetére


#68216320
törölt tag

hito: Dolphinról kiderült 1x, hogy adatot gyűjt és továbbítja a fejlesztők felé. Persze nem csinálnak adatbázist belőle, mondják ők. A lényeg h ezek után egyik verziója sem érdekel.

CHIPman: Az opera mini egy vicc. Nulla kliensoldali nyelvtámogatás, mivel nem valódi browser. A normál opera pedig lassabb lényegesen a gyárinál, tehát a gyári érdekel továbbra is.

(#6853) hito válasza #68216320 (#6852) üzenetére


hito
nagyúr

Én nem ringatom magam abba a hitbe, hogy van olyan böngésző ami nem gyűjt adatokat. Az utolsó kis sunyi eleresztett puki térfogatát, hőmérsékletét és erősségét is tudják már rólunk. Gyári úgy kezdi, hogy autómatikusan bejelentkezik gmail accountommal. Az a szép. Az egész android mizéria erre megy ki szerintem, és ezért is nem érdekel már az egész. Legyenek csak boldogok az adataikkal együtt, nincs több szégyenleni valóm mint bárki másnak.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6854) #68216320 válasza hito (#6853) üzenetére


#68216320
törölt tag

Amikor elinditod a telefonod mar az bejelentkezik a gmail account al. Kulonben hogyan tudna frissiteni nevjegyeket, uzeneteket, naptarat stb. Az rendben is van. Viszont az h egy lo**sz kis ceg minden weboldalrol tudjon amit megnezek m a bongeszojuk elkuldi nekik az egy fokkal durvabb dolog. Mindezt a tudtod nelkul. Esetleg elkuldi azokat is amiket formfield-ekbe irsz akkor majd nezel nagyot mikor a nevedben tortennak vicces dolgok. A gyari bongeszorol nem tudok rosszat. Addig hasznalom azt. Csak ez a lepkedes maceras.

(#6855) hito válasza #68216320 (#6854) üzenetére


hito
nagyúr

Nem erről beszéltem, ez evidens, hogy az első indításnál bejelentkezik. De nekem ICS óta gyári böngésző első indításánál ki is írja, hogy maga a böngésző is belép az account-omba. Eddig ez nem volt.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6856) #68216320 válasza hito (#6855) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nekem ilyen nincs. Nalad valami beallitas lesz ez. En egyelore bizom a gyari bongeszoben, dolphinban viszont nem.

(#6857) Kapanyél válasza #68216320 (#6847) üzenetére


Kapanyél
őstag

Csoda nincsen, a gyári nem tudja sehogyan sem. Javaslom a gyárira épülő alternatívok használatát. Nekem a Boat Browser jött be a legjobban, de a Maxthon sem rossz.
Ill. mindenképpen kell egy Firefox is, mert az a többivel ellentétben egészen máshogy renderel, így pl. azza be is lehet lépni pl. netbankos felületre...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6858) #68216320 válasza Kapanyél (#6857) üzenetére


#68216320
törölt tag

Gyarival vannak kompatibilitasi gondok? Tobb tesztet is futtattam mar rajta, nekem nem jott elo gond. Persze elhiszem h belefuthattal olyanba. A maxthon-t kiprobalom. Bar a gyari nekem a sebessegevel nagyon bejott eddig.

(#6859) Kapanyél válasza #68216320 (#6858) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én rendszeresen a banki oldalakra nem tudok belépni, mert nem lehet a szövegmezőkbe írni.
Egyébként tényleg gyors a többi.
A Maxthon helyett inkább Boat-ot próbáld! :K
Régebben a Maxthon-nak volt egy olyan jó tulajdonsága, mint a MIUI Browser-nek, miszerint ha elforgattad a képernyőt, földobta, hogy lockolja-e az adott tájolásban vagy sem. A mostaniak már ezt nem tudják, így csak egy sima böngető. A Boat Browser viszont atomjól testreszabható, nálam default Desktop módban megy. Van igazi fullscreen üzemmódja, így olyan, mintha PC-n neteznél.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6860) #68216320 válasza Kapanyél (#6859) üzenetére


#68216320
törölt tag

Kipróbáltam mindkettőt. A Boat maradt :) Acid teszten is max pontot kapott, mint a gyári és gyors is. Köszi a tippet.

(#6861) Everman válasza Kapanyél (#6857) üzenetére


Everman
addikt

"Csoda nincsen, a gyári nem tudja sehogyan sem."

Akkor nekem csodás a gyári :)

Vissza gombbal egyet visszalép, menüben meg a "következő" pontot választva előre.
Nem nagyon értem, hogy mi a problémátok, nem tölti újra az oldalakat sem közben.

(#6862) hito


hito
nagyúr

Most veszem eszre, hogy nagyon haragszom a samsung-ra az ICS frissites miatt. Hogy kepzelik, hogy nem lehet osszevonni az ikonokat az asztalon mint minden mas keszuleknel amin ICS van? :Y :O

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6863) #68216320 válasza Everman (#6861) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nekem a vissza gombbal ugyanazt az oldalt tölti be újra. Kétszer kell megnyomnom és akkor lép vissza egyet. Előre pedig nem is tudom mivel lép.

(#6864) nggabi válasza #68216320 (#6863) üzenetére


nggabi
nagyúr

próbáld ki az ics+ browsert a marketről. ugyanaz csak több beállítással és gombbal...

"szenyor dzsíííí"

(#6865) #68216320 válasza nggabi (#6864) üzenetére


#68216320
törölt tag

kapanyél ajánlotta a boat browser-t és az tetszik. egyelőre az marad. próbáltam az ics+-t is, de macera volt picit az is. boat-on simán kint vannak alul a navigációs gombok, kényelmes, gyors. majd kiderül mennyire használható spec. weboldalakhoz.

(#6866) Everman válasza #68216320 (#6863) üzenetére


Everman
addikt

"Nekem a vissza gombbal ugyanazt az oldalt tölti be újra."

Érdekes, nálam működik...

"Előre pedig nem is tudom mivel lép."

Belépsz a menübe és a legfelső menüpont: "következő"

(#6867) #68216320 válasza Everman (#6866) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nalam is. Pedig meg mernek eskudni ra, h eddig nem mukodott. Na, megartott a meleg ... :-)

(#6868) vakondvok


vakondvok
tag

Sziasztok,
ROM-ot akartam cserélni a note-on (rocket rom-ról criskelo's-ra), írták is, hogy először az Abyss Kernel 4.2 -t tegyem fel és arról a ROM-ot, csak a criskelo topikban elfelejtették közölni, hogy előtte ne csináljak full wipe-ot a CF-root kernelnél, így én csináltam, persze utáne a feltelepítettem az Abyss kernelt a recovery-t rebootoltam és ugyan be is tölt de ha léptetném akkor újra és újra visszaugrik alaphelyzetbe.

A kérdésem, hogy most sikeresen brick-eltem a note-ot, vagy még odinnal helyrehozhatom?!

((és tudnám, hogy miért erre a tetű lassú hotfile-ra tesznek mindent :W ))

[ Szerkesztve ]

(#6869) nggabi válasza vakondvok (#6868) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha van download egy gyári rom még segíthet...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6870) vakondvok válasza nggabi (#6869) üzenetére


vakondvok
tag

fuh, van köszi. Akkor odinnal elvileg még mennie kéne a dolognak?

Arra nem emlékszem már, hogy melyik fájlt melyiknél kell megnyitni :D PDA, PHONE, CSC-nél, tavaly csináltam utoljára galaxy S-el

[ Szerkesztve ]

(#6871) nggabi válasza vakondvok (#6870) üzenetére


nggabi
nagyúr

mivel csak 1 fájlos a rom így a pda-ba :)

"szenyor dzsíííí"

(#6872) vakondvok válasza nggabi (#6871) üzenetére


vakondvok
tag

Ja akkor nincs gond, csak olyan "gyorsan" tölt erről a hotfile-ról, hogy még 20 perc van hátra, de gondolom a PIT-be (az én esetemben) a 16gb verziót be kell tenni ugye? illetve repart, auto reboot és fresetnél hagyjam a pipákat vagy ki kell venni?
(bocs, hogy itt kérdezgetem, de szétvet az ideg, hogy mi a fenéért nyultam egyáltalán hozzá mikor működött ahogy volt)

illetve ezt töltöm, remélem jó lesz N7000XXLPY_N7000OXXLP5_XEH (májusi 2012-es, simán Hungary-s) amúgy a telefon T-s

[ Szerkesztve ]

(#6873) nggabi válasza vakondvok (#6872) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó lesz, de ha gyors a neted akkor checkfusból lejön kb 2 perc alatt :D

nem kell pit, se repart. minden maradjon alapon, csak a romot tallózd pda-ba ;) ha utána se indul akkor reseteld le recoveryből (hang fel + home + bekapcs)

"szenyor dzsíííí"

(#6874) vakondvok válasza nggabi (#6873) üzenetére


vakondvok
tag

na jól van, helyre állt, hagyom is a gyári romot, nem mókolom :) köszi a segítséget

(#6875) hito válasza vakondvok (#6874) üzenetére


hito
nagyúr

Úgyis az a legjobb. :) Ezt nem kell (nagyon) bütykölni, nem LG.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6876) vakondvok válasza hito (#6875) üzenetére


vakondvok
tag

Ja hát gyorsnak gyors, így jó lesz ez. Jobb mint a Dell Streak-ünk volt :D

(#6877) babosmiki


babosmiki
addikt

Végre jönnek a "morzsák"! [link] :D
Remélem ha picit nagyobb is lesz a kijelző 5,5",
azért a méret már nem fog növekedni...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#6878) CHIPman válasza hito (#6862) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Menü gomb-szerkesztésnél elvileg lehet mappát hozzáadni, nem?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6879) CHIPman válasza CHIPman (#6878) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja nem is, menü gomb-hozzáad-mappák menüben lehet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6880) Catcan


Catcan
csendes tag

Vasárnap óta használok LQ3-as ICS-t. Nekem is melegszik amúgy, árnyékba operás netezés alatt simán felkúszik 45 fokra viszonylag hamar :U

Meg szerintem az akksit is jobban eszi. (ma alig használtam, még csak zenére se meg kijelzőhasználat se volt sok. Háttér fekete, widgetekből 4 db van kint, tehát ez se nagyon ehet elvileg.)

Másnál is jelentkezett LQ3 alatt az,h beszélgetés közben vagy még tárcsázásnál szétkapcsol? Minden jelzés nélkül úgy,h mindkét fél biztos hálózaton van. Ez lehet a rom miatt? :U

(#6881) djapor96 válasza Catcan (#6880) üzenetére


djapor96
őstag

Azért ne felejtsük, hogy a környezeti hőmérséklet is kicsit magasabb, mint egy hete... Nekem nem ment 35fok fölé, amíg az alaphőmérséklete 22fok volt. Most repülő módban sem megy 29 alá... Nem meglepő, hogy melegebb lesz használatkor....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6882) #68216320 válasza Catcan (#6880) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nalam teljesen rendben van az LQ3. Marad is szerintem egy jo darabig.

(#6883) #68216320 válasza babosmiki (#6877) üzenetére


#68216320
törölt tag

Flexibilis kijelzo lesz. Legalabb nem kell himestojaskent banni majd vele. Gondolom erre a kijelzore gondoltak.

http://m.prohardver.hu/hir/samsung_youm_flexibilis_amoled.html

(#6884) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan email klienst, widgetet ajánlani, ami praktikus, jól mükszik? Ugyanis mióta ICS van, a gyári email widget nem frissül be, ha manuálisan rányomok a sarokban található frissítés ikonra még akkor sem. Gyakorlatilag befagy. A Gmail widget-ét meg nem szeretem.
Köszi!

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#6885) szabosasito válasza pleslie82 (#6884) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

K9 Mail
K9 for Pure widget
Mindkettő ingyenes a Play áruházban, régebben használtam, megbízható volt.

További szép napot.

(#6886) pleslie82 válasza szabosasito (#6885) üzenetére


pleslie82
tag

Köszi, ezt mér én is néztem, de nekem olyan kellene, amit ki tudok rakni a kezdő képernyőre és rá tudok nézni anélkül, hogy belépnék a programba.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#6887) winhelper


winhelper
tag

Sziasztok.

Olvastam több embernél is, hogy ICS alatt elkezdett szétesni a kép, színes csíkokra. Aki ilyet tapasztalt milyen vírusirtó használt (ha használt)? Mert nekem az Avast telepítése után kezdte el, mikor hálózati művelet volt -hívás, letöltés- és bekapcsolta a kijelzőt. Tehát ránéztem a letöltés hol tart vagy hívás végén, mikor vissza kapcsolt a kijelző.
Azóta leszedtem az Avast-ot és volt egy full wipe, probléma megszűnt.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#6888) nggabi válasza winhelper (#6887) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem nincs összefüggés, lpy alatt volt ez néha...

"szenyor dzsíííí"

(#6889) #68216320 válasza winhelper (#6887) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nalam a LQ2 alatt volt 1x ilyen. Ujrainditottam es azota nem volt. Virusirtot meg eletemben nem tettem fel telefonra.

(#6890) winhelper válasza nggabi (#6888) üzenetére


winhelper
tag

Csak próbálom megfejteni az összefüggést.
Elég sok szoftver nem vagy csak hibásan működik ICS alatt.
Ráadásul nekem LQ2 van fent... :(

PeachMan:
Akkor lehet az LQ2 hibája?!

Múlthéten vettem a Note-ot a T-Mobile-nál, egy napig volt GB rajta, másnap reggel kapott ICS-t. Lehet a full wipe halogatása miatt csinálta ezt.
Azért gyanakodtam az Avast-ra, mert attól kezdve csinálta ezt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#6891) nggabi válasza winhelper (#6890) üzenetére


nggabi
nagyúr

eddig még nem találkoztam vele lq2-3on se.

"szenyor dzsíííí"

(#6892) winhelper válasza nggabi (#6891) üzenetére


winhelper
tag

Akkor megy az anomáliák közzé ez a probléma is... :DD
Azért köszönöm az észrevételeket. :R

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#6893) hito


hito
nagyúr

Tud valaki valami jópofa alkalmazást mondani az s-penhez? Nem igazán használom ki, és jó lenne valami hasznos app, hogy ne csak dísznek legyen ott. Amiket marketen találtam egyik se nagyon érdekel. Lehet, hogy van köztük jó, csak én nem vettem észre.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6894) nggabi válasza hito (#6893) üzenetére


nggabi
nagyúr

pl a papyrus. olyasmi mint az s jegyzet csak kifinomultabb.

"szenyor dzsíííí"

(#6895) djapor96 válasza winhelper (#6892) üzenetére


djapor96
őstag

Sőt..... nekem GB-n jelentkezett először...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6896) Everman válasza vakondvok (#6868) üzenetére


Everman
addikt

"persze utáne a feltelepítettem az Abyss kernelt a recovery-t rebootoltam és ugyan be is tölt de ha léptetném akkor újra és újra visszaugrik alaphelyzetbe."

Ugye tudod, hogy az Abyss érintőképernyős és nem a gombokkal kell kezelni? :)

(#6897) hito válasza nggabi (#6894) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, de ez is "csak" egy jegyzetfüzet alkalmazás. Valami izgalmasabbra gondoltam. :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6898) szabosasito válasza pleslie82 (#6886) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

Jelenleg a Go Launcher ex-t használom. Gyors és kellemes felület, plusz Go email widget ami nagyon profi szerintem. Próbáld ki.

(#6899) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Fiúk, lányok. Keresek egy olyan időjárás programot ami widgetben álló helyzetben teljes szélességben ki tud rakni órára bontott előrejelzést. (Az sem baj ha részletesen testre szabható.) Eddig ami szimpatikus volt az az aix (nem teljes szélességben jelenik meg) és az elecont eWeather (nem tud órás widgetet grafikonban, viszont rengeteg adat van benne).

(#6900) pleslie82 válasza szabosasito (#6898) üzenetére


pleslie82
tag

Köszi, egyébként én is erre gondoltam, mert mikor Go Launchert használtam, akkor ezt is kiróbáltam és tetszett...csak aztán zavart, hogy GB alatt szaggatott a Go, ICS-en meg még nem próbáltam....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.