Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) skyli válasza tombike (#7099) üzenetére


skyli
senior tag

Mivel teszteljem le neked? Azt azért látnám ha nézhetetlen lenne valami. http://www.youtube.com/watch?v=Jl9ZmsIji7U neki pl az 5. Note-ja óta jó :D Ezt a videót is teszteltem, nem láttam semmit, meg ezt is: http://www.youtube.com/watch?v=0a8aIGeLERg
Vagyis azokat a videókat amikkel ők is tesztelték.

(#7102) Cyberpunk válasza skyli (#7101) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor te a szerencsés kisebbségbe tartozol, becsüld meg, ha tényleg nem látsz semmit Ha meg mégsem, akkor ajánlhatok egy jó szemészt. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7103) lefkosia


lefkosia
őstag

GB 2.3.6 volt e 3 file-os?

The Truth Is Out There

(#7104) hito válasza Cyberpunk (#7096) üzenetére


hito
nagyúr

Pontosan. Én is ezzel kampányoltam magamnál amikor megvettem a Playbook-ot. Sajnos sok mindenre nem tudtam használni, úgyhogy egy hét meghitt együttlét után megváltam tőle. :(

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7105) Cyberpunk válasza hito (#7104) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem tovább megvolt 1 hónapig. ;] A mi útjaink másért váltak el, mert rájöttem a 7"-os "dögöt" problémás magammal cipelni mindenhová, ekkor jött a megvilágosodás a Note személyében. :K Megfelelő méret van, már csak egy jó rendszer kéne. :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7106) Lilifee válasza skyli (#7097) üzenetére


Lilifee
tag

youtube-ot ritkán nézek, legjobb próba ha (van rá lehetőséged) letöltesz egy-két epizódot a walking dead második évadjából (én a nem hd-s verziót szedtem le) és azokba belenézel, nálam ocsmány volt nagyon...esetleg nem tudom ha youtube-on keresel rá a walking dead -re, akkor mondjuk a trailer olyan-e..

(#7107) hito válasza Cyberpunk (#7105) üzenetére


hito
nagyúr

Rá kell varrni Note-ra a maemo5-öt és minden mást elfelejthetnénk egy életre :K

Sőt, tudod mit? Azért én magam venném meg kelzsoca-nak örökbe a Note-ot, 2év magyar samsung garival.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7108) Kapanyél válasza Lilifee (#7106) üzenetére


Kapanyél
őstag

Azért egy 50 perces filmet 350 megára tömöríteni XViD-del, nem is lesz egy csoda. Szerintem ezek a szarok még monitoron is sávosodnak.
Tesztelni csak olyannal szabad, ami tuti, hogy jó forrás. Korábban linkelték azt a monitortesztelős oldalt, na azokkal az ábrákkal lehet mit kezdeni. Igaz, ott is közbeszól még a JPEG dekóder.

Ez az...

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7109) Lilifee válasza Kapanyél (#7108) üzenetére


Lilifee
tag

hááát, azért ez nem kódolási hiba ami nálam van, egyértelmű képernyő problem, hiszen laptopon "jó" a minősége... A game of thrones 2. évadjának utolsó pár részét is note-on néztem, az 720p-s ~1,5 gigás rippek voltak, és ugyanúgy okádék volt a képe sötét jeleneteknél (persze a nappali jeleneteknél meg nagyon durván szép..).

(#7110) Cyberpunk válasza hito (#7107) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért én is vennék neki egyet potnak, ha netán téglásítva lenne a művelet során. ;] Egyébként szerintem is a Maemo 5 a király máig, volt szerencsém egy N900-hoz, igaz csak pár hónapig és csak másodkészüléknek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7111) hito válasza Cyberpunk (#7110) üzenetére


hito
nagyúr

Kellett beszélnem róla. Fájó sebeket téptem fel. :D Megyek is az apróba N900-ra vadászni, nem hagyom hogy nyom nélkül elmúljon ez a szép nosztalgikus pillanat :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7112) Kapanyél válasza Lilifee (#7109) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az előbb linkelt LCD tesztek közül nézd meg légy szíves a "Black Level" képet, valamint a gradiens skálázósat. A notim szar TN-es monitorán az 5-es fekete négyzet nagyon halványan látszik, ha seggbekúrom a kontrasztját és fölülről nézem a képernyőt. A Note-omon tökéletesen látszik a különbség. Csak az 1-es, 2-es és a 3-as nem különül el, azok koromfeketék.
A banding-es kép tökéletesnek tűnik, meg a színes, kontraszt ellenőrzó is.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7113) Lilifee válasza Kapanyél (#7112) üzenetére


Lilifee
tag

Nekem első 3 négyzet nem látszódik, a többi a szürke árnyalataiban van és az utolsó fehér.. :( a képernyőmód szokásoson van auto fényerő mellett.

(#7114) Kapanyél válasza Lilifee (#7113) üzenetére


Kapanyél
őstag

Akkor most nyisd meg Firefox-ban és sírj... :U
(szétesik a kép, ha esetleg nincs FF-od)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7115) Kapanyél


Kapanyél
őstag

LQ3-ra is kint van az egyik legjobb 15 Toggles mod.
KATT

Viszont nagyon azt érzem, hogy ennyi volt a Note fejlesztése. Kibaszott S3 minden hülyét megbolondított. Már több, mint egy hónapja kint van a kernel source, azt' sehol egy BLN modul hozzá. :(((

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7116) Lilifee válasza Kapanyél (#7114) üzenetére


Lilifee
tag

Hát ez az, pc monitoron a black level tesztnél csak utolsó sorban van pár szürkés négyzet, a többi fekete..

(#7117) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Tud nekem mondani valaki egy olyan custom rom + kernelt amiben benne van: BLN, %-os akksi jelzés, és viszonylag jól fogyaszt?!

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7118) Kapanyél válasza Leonardo91 (#7117) üzenetére


Kapanyél
őstag

LB1 :D + Abyss Kernel v4.2 Final + JKay Mod

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7119) Leonardo91 válasza Kapanyél (#7118) üzenetére


Leonardo91
senior tag

ICS-hez nincs még?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7120) Kapanyél válasza Leonardo91 (#7119) üzenetére


Kapanyél
őstag

Lásd kettővel előbbi hsz-em. Nincs, és belátható időn belül nem is lesz. Minden developer az S3-at nyűvi, hisz' abból tíííízmilliót is eladtak már, úgyhogy abból van a DONATElla.
Se új JKay, se új kernel... pedig kurvára nem akarok S3-at.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7121) Leonardo91 válasza Kapanyél (#7120) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Mivel tud többet? Kb semmivel..kb ugyan azt.. Sőt hát a Note-nak nagyobb a kijelzője ergó jobb :DDD :P
S3 hátlapja kb mint egy 20K-s telefoné...vicc.. eddig a note a zászlóshajó legalábbis nekem :C

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7122) hito válasza Leonardo91 (#7121) üzenetére


hito
nagyúr

"Sőt hát a Note-nak nagyobb a kijelzője ergó jobb" :U Nem fájt amikor ezt leírtad? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7123) Kapanyél válasza Leonardo91 (#7121) üzenetére


Kapanyél
őstag

Csak annyival, hogy két évig most keményen kapja a supportot. Az a 80 pixel meg nem olyan durva a felbontás tekintetében, amiért sírni kellene.
Egyébként nem fogom lecserélni (egyelőre), de így ICS-re sem tudok váltani és valamerre lépni kell. (Nyugtat a tény, hogy az ICS felülete annyira nem is tetszik, bár jóval ügyesebben aknázza ki a Note-ban rejlő hardver erejét.)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7124) Leonardo91 válasza hito (#7122) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Igazad van ez realatív :) Lehet valakinek mind2 már nagyon nagy nekem pl a Note jobb az 5.3collal mint ha 4.8 lenne :U

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7125) kchris78 válasza Kapanyél (#7120) üzenetére


kchris78
veterán

hm akkor ezért van beállva az egész xda Note-szekció... :((

(#7126) hito válasza Leonardo91 (#7124) üzenetére


hito
nagyúr

Első két Note-omat azért adtam el, mert azt hittem, hogy ezzel a mérettel nem fogok tudni együtt élni. Ez a harmadik és majd' két hét használat után kezd kicsi lenni, komolyan.

Kövezzetek meg, de én már várom a 6"-t :B Nem kéne feltétlenül a gépnek is nagyobbnak lennie. A gyászkeretet elfelejthetnék és akkor az egész eleje hasznos alapterületre lenne váltható.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7127) Kapanyél válasza hito (#7126) üzenetére


Kapanyél
őstag

Van egy CNS XXL-em, az 6"-os, bár a kerete vastagabb, viszont az már tényleg nem telefonnak való méret. Gondolj bele, még 2,5cm-rel nagyobb képátló...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7128) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Custom romok (ICS) közül mit ajánlotok ?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7129) Cyberpunk válasza Leonardo91 (#7124) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 az SGS3 egy vicc a Note mellett. Csere kizárólag Note 2-re. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7130) hito válasza Kapanyél (#7127) üzenetére


hito
nagyúr

Tudom, lehet igazad van és csak a szemem kívánja már ahogy anyám mondta régen :D De azért egy olyan ráncfelvarrt Note-ot megnéznék ami ugyanekkora csak az egész eleje kijelző, keret és fizikai gombok nélkül.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7131) Cyberpunk válasza hito (#7130) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen, de a keret az kell, azért itt kell valamit markolászni, én például szeretem 1 kézzel tartani az oldalát fogva. Most egy falól falig kijelző macerás lenne nekem így. De egy 5,6" még beleférhet szerintem, kicsit lecsípve a keretből. Persze Full HD-s panel és RGB-s, meg mindenféle sávosodás nélkül, és persze megtartva a jelenlegi képarányt. Nagyon nem szeretnék 16:9-est mivel a filmnézés számomra badarság. A sávot meg kibírom.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7132) hito válasza Cyberpunk (#7131) üzenetére


hito
nagyúr

Meggyőztetek! :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7133) nggabi válasza Kapanyél (#7120) üzenetére


nggabi
nagyúr

azé bekaphassák' :DDD nótból is eladtak eleget...

"szenyor dzsíííí"

(#7134) kelzsoca válasza Cyberpunk (#7129) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként az a vicc, amiket itt hibákat olvasok :D

https://vertigostore.eu

(#7135) Polllen


Polllen
nagyúr

Hali,

használ valaki itt m$ exchange activesync-t valaki lq3 alatt? Nemes egyszerűséggel nem találom azt az opciót, hogy az e-mail-nél beállíthatnám a megjelenítendő nevet és feladónak a felhasználó nevet adja meg... :U Elég tré így.

Sima imap-nál működik, de picit hülye megoldásnak tartom, h naptár+névjegyek exchange, e-mail meg imap, mert csak úgy küldi el a becses nevem.


kelzsoca

Szerezz egy note-t, csinálj egy normális rom-t és voálá. Pipa a gondokhoz. ;] Amúgy volt korábban samu telefonom (bada), ugyanezek voltak kb. a gondok. Hihetetlen, hogy szoftver terén mindig ugyanaz van elcseszve. ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7136) sagit válasza Kapanyél (#7115) üzenetére


sagit
addikt

remélem hogy nincs igazad

am cm9-hez van bln-es kernel... de nekem is gyári romhoz kellene

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7137) Cyberpunk válasza kelzsoca (#7134) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez nem vicc, hanem szánalom. :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7138) bsanya válasza Cyberpunk (#7089) üzenetére


bsanya
aktív tag

Ebben teljesen egyetértek Veled! :O

Xiaomi Mi 11i

(#7139) nggabi válasza kelzsoca (#7134) üzenetére


nggabi
nagyúr

más topikokban se nevetnek... a sávosodást meg csak cyber fújja fel, valójában nem ekkora probléma... persze nekem ;]

"szenyor dzsíííí"

(#7140) hito válasza nggabi (#7139) üzenetére


hito
nagyúr

Én sem értem mi ez a "förtelmes hiszti" most. Nagyon jó, nagyon egyben van és természetesen nem tökéletes, mint semmi a világon. Nekem még nem sikerült bug-ba futnom a note-tal kapcsolatban.
A sávosodás alatt azt értitek, hogy egyes videók sötét háttérnél csíkozódnak? Mert ha igen akkor mégis találtam egy hibát, és ettől ugyanolyan jól fogok aludni mint eddig ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7141) nggabi válasza hito (#7140) üzenetére


nggabi
nagyúr

igen, azt is. a black clipping olyan mintha fekete kockák rohangálnának a videókban a sötét részeknél...

am én észrevettem azt az érdekességet h ha a cybercica feltűnik akkor kerül elő a hiszti :DDD most ezt nem bántásból mondom, csak észrevétel...

"szenyor dzsíííí"

(#7142) hito válasza nggabi (#7141) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem nem kockák vannak, hanem ha fektetve van a készülék akkor horizontális csíkozódás. Horizontálisan x@rom lefele ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7143) Cyberpunk válasza hito (#7140) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sávosodás nálam főként szürke háttérnél figyelhető meg vízszintes irányban. Az érdekes az, hogy nem mindenhol, és az LPY-al sokat javult ezt kimerem jelenteni, de még mindig van pár menü, ahol elég okádék, például számológép, vagy fiók létrehozásnál/bejelentkezésnél. No meg persze böngészőben.

Persze ez a jelenség minden kijelzőn jelentkezik kisebb nagyobb mértékben, de itt ez nagyobb mértékű nekem ami már zavar. ez olyan mint a pixelhiba attól is a falra mászok, ha nem jó a kijelző, ez az Achilles sarkam mondhatni. :DDD

nggabiu: mert egy rossz ómen vagyok azért. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7144) Everman válasza hito (#7142) üzenetére


Everman
addikt

"Horizontálisan x@rom lefele"

Maradj a vertikálisnál és akkor nem kell utólag pluszban takarítani :D :D

(#7145) nggabi válasza Cyberpunk (#7143) üzenetére


nggabi
nagyúr

a számológép az érdekes. többen mondátok h csúnya, nekem pl semmi különös nem tűnik fel benne... :F

"szenyor dzsíííí"

(#7146) Cyberpunk válasza nggabi (#7145) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csere? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7147) hito válasza nggabi (#7145) üzenetére


hito
nagyúr

Esküszöm semmit nem látok rajta. Felül ahol az a kis fény "világít", lefelé gagyi ahogy megy át feketébe de ennyi. Mit kéne látni :F

Everman: pfúúúj, de közönséges vagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7148) nggabi válasza Cyberpunk (#7146) üzenetére


nggabi
nagyúr

:N :P

a beírt számoknál azt a kis sávosodást kell nézni? mert az aztán minden csak nem csúnya...

hito: sztem azt.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#7149) Kapanyél válasza kelzsoca (#7134) üzenetére


Kapanyél
őstag

Na majd azt figyeld meg, S3-mal mennyi baj lesz! :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7150) sagit válasza Kapanyél (#7149) üzenetére


sagit
addikt

lényegtelen a többi telefon

én a kijelző méret miatt vettem....( és itt még sokan mások is szerintem)
lehet akármilyen frankó telefont kiadni... ha kisebb a kijelző nem szívesen cserélném le a Note-ot, nagyon megszoktam

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.