Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Most lehet hülyeséget kérdek, de ugye tablet módlt használok nem lehetne megnövelni az appok dpi-jét külön? A billentyűzet az zavaróan kicsi így nekem.:B

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7902) fujifilm1 válasza #68216320 (#7878) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia

> Használja valaki a telefonját Linux alatt? Kellene valami driver, hogy tudjak másolni rá cuccokat.

Linux alatt nem kell driver. ( Legalabbis ubi 1204 en)
Csak a telon at kell allitani a mtp-rol usb storage-ra.
Beállitasok -> egyebek - usb beállitások.

Üdv, Robi

[ Szerkesztve ]

(#7903) #68216320 válasza fujifilm1 (#7902) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszi, de USB hibakereséssel megy már az MTP nálam. Jobban szeretem így használni a telefont valamiért, mint leválasztva a háttértárakat USB eszközként. Amúgy tényleg nem kell driver csak valamiért nekem 12.04 x64 alatt nem akarta mutatni hibakeresés nélkül. Persze lehet csak türelmetlen voltam. :)

Más:

CM9 TouchWiz Theme 4.5 (Free)

CM9 TouchWiz Theme 5 (~1$)

Ha valakinek a megszokott Samsung kinézet jön be.

(#7904) kchris78 válasza #68216320 (#7903) üzenetére


kchris78
veterán

tw theme: vazzzz :) bár az 5ös már nem olyan vészes...

(#7905) Polllen válasza aggleány (#7898) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem érdemes sokat várni vele, mert tényleg hatalmas különbség van a gyári T-s és az lq3 között.

Nálam hasonló használat mellett fél nappal továbbmegy a kütyü+kellemesebb is használni.

Egy dolgot szúrtak el benne, amitől a falnak megyek... Exchange esetén a gyári levelező nem engedi beállítani a megjelenítendő nevet - még csak opció sincs neki, így az e-mail címed első részét küldi el... (nagyon profi...a sok "válasz" tag-gel együtt)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7906) Kenyeress


Kenyeress
csendes tag

Na akkor hozzákezdek a 3.kijelzőmhöz és hátlapomhoz na meg a keretemhez is....Hátha most többet bírnak mint 1hónap...Persze az aksiproblémámmal nm tudott mit kezdeni megint az usb csatlakozóra lett fogva azt kész...Na mind1 1x majd csak kapok valami égésisérülést a túlmelegedett telefonol..:-D:-D

(#7907) tombike válasza Kenyeress (#7906) üzenetére


tombike
aktív tag

Mi volt a gond?

(#7908) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Na akkor épp most állok neki összeszerelni a Note-omat :D Kíváncsi leszek a wow élmény megleszen-e. Egyébként valaki valamit arról, hogy egyszerüen szinkronizálni hotmailről gmailre?

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#7910) Devergo7


Devergo7
tag

Múltkor láttam ezt a készüléket, ez az amire azt mondom a Galaxy sII után, hogy minek ekkora készülék . :)) Ez már tényleg nem ember kezébe való. :DD

[ Szerkesztve ]

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7911) aggleány válasza Polllen (#7905) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi a segítséget. :R Egy kedves kolléga megcsinálja nekem ma délután, úgyhogy nemsokára már én is élvezhetem az ICS előnyeit. Én nem használok exchange-t, úgyhogy ez nem fog zavarni.

Ha megvan minden, és sikeresen belaktam a kütyüt, majd referálok. :D

(#7912) tombike válasza Devergo7 (#7910) üzenetére


tombike
aktív tag

rossz helyre jottel, mert akkor mi allatok vagyunk... es ugy is viselkedunk

(#7913) aggleány válasza Devergo7 (#7910) üzenetére


aggleány
addikt

Ó, igazán köszönjük a bókot. :R Mi Notegazdik is inkább félisteneknek tartjuk magunkat. :K

tombike

Nahát, így félreérteni egy ilyen kedves bókot! :U

[ Szerkesztve ]

(#7914) #68216320 válasza Devergo7 (#7910) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszönjük az értékes hozzászólást. Mégis sokan váltottak erre S2 után. Szerinted?

Ezek gyors reakciók voltak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7915) hallerlaller válasza #68216320 (#7914) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem hallotta a samu új szlogenjét.. (designed for humans) :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7916) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Nah végre meglett a kicsike!
kösz mindenkinek a bátorítást a megvételére... így pár napos használat után bátran kijelenthetem, hogy soha többet kisebb kijelző :D

Devergo7:

ejnye no, ez kb. annyira korrekt mint pl. a zsebben hordhatatlan vagy a kezelhetetlen jelzők...
valahogy nem kellett még a villamoson a mellettem állónak szólni,hogy: hé figyu én támasztom te meg megnyomnád a hívásindító gombot? köszi ;)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7917) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Lehet, alap a kérdésem, de a T-mobilos készülékek még nem kapják meg a ics frissítèst? Sem a kies sem a teló nem látja még.

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#7918) xZer0kidx válasza RevolutioN2 (#7917) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

a telefon frissíthetősége több dolgon múlik ha nem látod még és nem akarsz várni akkor alternatív módon is tudod frissíteni...
az első hsz. sokat segít benne..

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#7919) bruti01 válasza RevolutioN2 (#7917) üzenetére


bruti01
őstag

kiest nem javallom! hajlamos hazavágni a telót! odinnal told fel!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7920) pleslie82 válasza RevolutioN2 (#7917) üzenetére


pleslie82
tag

Ez furcsa, mert nekem már kábé 3hete frissített a teló OTA-n keresztül. T-mobile-os...

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#7921) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Még anno vodánnál tettem egymás mellé a két telót. Elsöre tényeg ilyesztö volt.
De elkeztdem használni s tökéletes.
Kollégámnak SI-van kicsit nyomkodta ö is s neki se zavaró

zZz

(#7922) tombike válasza pleslie82 (#7920) üzenetére


tombike
aktív tag

szokasos valasz tied elso szerias t-s es xeh kodot kapott ennyi...

(#7923) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

nekem a telefon/beállítások/névjegyen belül nincs is olyan opció legfelül. Rögtön az állapottal kezd. Gondolom ott kellene lennie valamilyen frissítésnek

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#7924) djapor96 válasza #68216320 (#7909) üzenetére


djapor96
őstag

4.0.4 miben jobb mint a 4.0.3?

És ez vajon melyik készülékről van portolva? I9220?

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7925) Kenyeress válasza tombike (#7907) üzenetére


Kenyeress
csendes tag

Beegett a kijelzo folul 1cm savban 2het alatt...2fog letort a hatlapbol..aksi 2ora20p alatt meghalt pedig semmi net csak 15p wifi es 50p jatek meg konyvolvasas ok h max fenyeron de akk is...illene birnia legalabb 3ora 10 20 percet igy is sztem...tulmelegedes...recsegett ropogott a telefon ha a balfelso sarkat es a jobbalsot megfogtam es megnyomtam...de minden hiba javitva ugy h ujra nyuzum ahogy lehet;-)

(#7926) djapor96 válasza tombike (#7922) üzenetére


djapor96
őstag

nem széria függő, mert az enyém is ilyen, de nem első szériás..... webshopos rendelésnél marad ki néha az átkódolás, valószínűleg nincs rá idő....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7927) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

és akkor nincs más hátra csak az odinnal történő frissítés?

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#7928) Motyi válasza RevolutioN2 (#7927) üzenetére


Motyi
senior tag

Vagy vársz míg a T-s megjelenik vagy odin.

(#7929) #68216320 válasza djapor96 (#7924) üzenetére


#68216320
törölt tag

Pont 0.0.1-el jobb az előzőnél. :DDD Én feltettem gyorsan, de ugyanolyannak éreztem, mint a többi Samu ICS-t. Vissza is dobtam gyorsan a CM9-et :)

[ Szerkesztve ]

(#7930) Keeperv85 válasza djapor96 (#7926) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez nem egészen így működik. A szolgáltató hozzá sem nyúlhat a készülékekhez!

(#7931) kelzsoca válasza djapor96 (#7926) üzenetére


kelzsoca
félisten

webshopos rendelésnél marad ki néha az átkódolás, valószínűleg nincs rá idő....

Elég nagy tévedésben vagy, ha azt gondolod hogy a T-s ügyintéző fogja a független készüléket, és átüti függőre, ez nem így működik :)

https://vertigostore.eu

(#7932) bruti01 válasza kelzsoca (#7931) üzenetére


bruti01
őstag

a t-mobilnál ugy történik hogy megrendelik a telótipust pl a note-ot a samutol nagy tételben és már függőn érkezik. onnan tudom mert a t-mobilnál dolgozok! :)

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7933) Motyi válasza Keeperv85 (#7930) üzenetére


Motyi
senior tag

Ezt meg honnan szedted? :)
Pl. t-s S3: bootanim alatt t-mobile zene megy és tele van tolva szép magenta szinezésű T-s alkalmazásokkal
A szolgáltató belenyúlhat a készülékbe, ezt nem házibarkács módszerekkel teszi, hanem a samsungnál adja le mint igény, hogy miben szeretne változást, milyen extra saját cuccon tegyen bele és ehhez készíti a gyártó a speckó softot.Itt android fronton ez nem olyan mint régen a vodás telók full piros saját menükkel, de pár dolog eltérhet az origi kiadástól.

(#7934) kelzsoca válasza Motyi (#7933) üzenetére


kelzsoca
félisten

A szolgáltató belenyúlhat a készülékbe, ezt nem házibarkács módszerekkel teszi, hanem a samsungnál adja le mint igény, hogy miben szeretne változást, milyen extra saját cuccon tegyen bele és ehhez készíti a gyártó a speckó softot.

Nem a szolgáltató nyúl bele, hanem adott gyártó szolgáltatói kérésre, mint ahogy az idézett szöveg második felében is leírtad.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#7935) Motyi válasza bruti01 (#7932) üzenetére


Motyi
senior tag

De valamiért az első eladott webshopos példányok független XEH-s készülékek.
A note-om ahogy megjelent rendeltem is webshopban: kártyafüggetlen, XEH
Édesapám S2-se szintén megjelenéskor rendelve websopból: független, XEH
Unokatesóm S3 szintén megjelenéskor websop: független, XEH

T-nél jó elsők között rendelni :)

(#7934) kelzsoca
Rosszul fogalmaztam, megyek is egy sörért, kezdek túlhevülni :)

[ Szerkesztve ]

(#7936) Keeperv85 válasza Motyi (#7933) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Véletlen processz technikus voltam "pár" hónapig... Szóval csak onnan, hogy a gyártósoron én szoftvereztem az imádat tárgyát... ;) Igaz, hogy az nem Note volt.

Igen. leadja a Samu felé, hogy mit szeretne, hálózati korlát, FM support, egyedi boot logo, egyedi brandelt ház, egyedi menük.. stb... A Samu mérnökei elkészítik, majd átadják a gyártásnak. A gyártó sor PRD vonalán kerül fel a készülékre, ahogy ott adják az egyedi dobozt és tartozékokat is hozzá, ha kérte a szolgáltató. A szolgáltató az eladás pillanatáig NEM nyithatja fel a dobozt!

(#7937) Motyi válasza Keeperv85 (#7936) üzenetére


Motyi
senior tag

Köszi, ezt jó tudni. :)
De volt itt pár ezer hsz-el korábban egy kolléga, aki a T-nél dolgozik.Akkor jelent meg T-nél a note, és ő írta pl., hogy elvben ki volt adva a központi raktárban egy utasítás, hogy mielött kiküldik üf-hez a telefont rá kell húzni a T-s softot és sim lockolni kell, ennek ellenére kikerült pár darab enélkül is (lásd az enyém). Lehet csak lódított vagy nem volt eléggé tájékozott, de:
asszony S3-asa amikor megjött úgy tűnt origi sértetlen állapotban van.Megnézve közelebbről pengével fel volt vágva az egyik oldalon a matrica és rá volt ragasztva egy IMEI számos matrica, így elsőre originak tűnt.A telefont kivéve, mindenhol gyári védőfólai, ahogy kell, de az usb csatinál már fel volt szedve, lifegett.Más S3-t mikor bontottam (gyári függetlent akkor nem volt ilyen.Rá merném tenni 1 havi fizum, hogy XEh volt és a T-nél dobták rá a softot+simlock, mielött kiküldték. :)

(#7938) kelzsoca válasza Motyi (#7935) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az SGS3-as készülékek is függetlenek voltak az első szállítmányban, valószínűleg annyira kiélezett a piaci helyzet, hogy inkább adták függetlenül, csak náluk lehessen először beszerezni, az üzlet egyébként sem a készülékben, hanem a mellé kötött hűségben van, egy slágertermék, ami ráadásul csúcskategóriás pedig sok új előfizetőt tud hozni bármelyik szolgáltatónak, illetve a már meglévő előfizetőket egy szerződéshosszabbítással tovább ott tudják tartani.

https://vertigostore.eu

(#7939) Keeperv85 válasza Motyi (#7937) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kizárt! Nem szoftverezheti át. Ha belenyúlt, azt nem azért tette. Meg sem kapja a lezáró rutint a T. A feloldó metódushoz is gyártótól vett kódot kell használniuk, ezért is kerül annyiba, amennyibe. (Persze a munkadíjat hagyjuk most ki...)

(#7940) Motyi válasza kelzsoca (#7938) üzenetére


Motyi
senior tag

Igen én is erre gondolok, de amúgy nagyon lehangoló volt az első bekapcsoláskor a T-mobile-s zenét hallani, és utána látni azt a sok (4-5) magenta színezetű T-s alkalmazást...brrr.
Ment is rá másik soft... :)

(#7941) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Hát akkor megcsinálom odinnal bár nem akartam beletùrni. De ez a gingerbread nagyon laggos. Remélem nem bukok bele.

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#7942) tombike válasza Motyi (#7937) üzenetére


tombike
aktív tag

nyugodt lehetsz, kozponti szervizben szoftverezik at egyesevel oket odinnal, a tobbi rizsa, meg szeretnenk azt hinni stb

tekintsd meg az ujjlenyomatokat rajta, van boven, kap egy imei szammal ellatott zaro foliat az megy vissza a dobozra

sot a tseknek van kint lb2 es soft is amit a szervizes kollegak raknak fel
sem kies sem otan nem elerheto

[ Szerkesztve ]

(#7943) Keeperv85 válasza tombike (#7942) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Úgy tűnik mindig van itt valaki, aki a T-nél dolgozik. Nos. Mesélj csak nekem valamit az SPC kódról légy szíves! Ne félj, nem fog senkinek feltűnni, ha véletlen elmondod... Elvégre nem jár erre a főnök...

(#7944) nggabi válasza Keeperv85 (#7943) üzenetére


nggabi
nagyúr

az mire jó? tudatlan vagyok :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#7945) sagit válasza Cyberpunk (#7882) üzenetére


sagit
addikt

Camera FV-5

tuti kis app :C

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7946) Keeperv85 válasza nggabi (#7944) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az kell az NV tárterület teljes hozzáféréséhez. Másképp oda nem lehet írni. Ott van a gyári függőséget okozó rész....

(#7947) lefkosia


lefkosia
őstag

Samsung Galaxy Note 2 :C

The Truth Is Out There

(#7948) WaterWave válasza lefkosia (#7947) üzenetére


WaterWave
veterán

szerintem nem kap 12mp kamerát... ugyanugy 8 at raknak bele és kész:(
de amugy várjuk:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7949) KTTech válasza WaterWave (#7948) üzenetére


KTTech
veterán

Még a 8 is túl sok egy ilyen telóba... a mostani is jó, ha 2MP valós adatot ad, főleg rosszabb körülmények közt.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7950) bruti01


bruti01
őstag

lq3 -ra van biztonságos cf kernel?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.