Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Cyberpunk válasza ROBOTER (#1998) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen portré módban nem lehet annyira jó, igaz betördeli a szöveget szépen, de nem sok fog kiférni egy sorba.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2002) Tom1939 válasza speter33 (#2000) üzenetére


Tom1939
őstag

Ez nagyon jó, köszönöm! És mindenki másnak is akik segítettek.

Most erőteljesen a Note felé hajlok. A T egy kicsit kiegyenlítette a dolgot (telefonálásban nekem ők messze a legolcsóbbak, nem igazán érdemes váltanom). Önálló simen 2 giga netcsomagom lenne (tab 7.7), csatoltként 1 simen a telefonnal 500 mega (note) 2 ezerért.
Se az aranykártyás M csomagot, se az ipad csomagot nem engedik telefonos előfizetéses simre...

(#2003) babosmiki válasza speter33 (#2000) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen jó cikk, és egy igen jó készülék! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2004) tybsen válasza Cyberpunk (#1990) üzenetére


tybsen
addikt

Én ugyanezt az utat jártam be T. Cyberpunk kolléga és megerősíthetem, hogy jó döntés volt :-)

(#2005) novinyul válasza tybsen (#2004) üzenetére


novinyul
veterán

Egyre többen leszünk :DD

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2006) tombike


tombike
aktív tag

Sziasztok
En is s2 rol valtottam
Szeretem, hasznos kutyu igaz senki nem tudja magallni h ne csesztesse a meretet telefonalas kozben engem ugyan nem zavar akinek nem tetszik ne nezzen ra
En meg elvezem a benne rejlo lehetosegeket

[ Szerkesztve ]

(#2007) tybsen válasza tombike (#2006) üzenetére


tybsen
addikt

Egyebkent az en kornyezetem teljesen elfogadta, sot tetszik is nekik, illetve nehanyan meg sem jegyeztek, hogy mekkora, sot semmit sem szoltak/fel se tunt. Lehet, hogy csak mar elfogadtak a hulyesegeimet :-) es fel sem tunik nekik. Viszont az megdobbentett, hogy azert tartottam tole, hogy mit gondolnak az emberek (akarmennyire is nem erdekel a dolog, valamennyire azert mindenkit foglalkoztat, hogy mit gondolnak masok, vicces), es a legkevesbe sem kaptam semmi ilyen iranyu megjegyzest. Talan 1-2 ember, de ok sem megdobbenessel meg csodalkozassal mondtak, hogy mekkora, inkabb megmosolyogva de elismeroen, hogy meg van ennek is az elonye, kb. Sot, a legfurcsabb az, hogy a legtobb reakcio ilyen jellegu volt: "igen en is note-ot akartam venni, de inkabb iphone lett" illetve "az egyik kolleganomnek is note-ja van". De nem csak a fiatalabbak, hanem egy haver 55 ev koruli edesanyja sem csodalkozott a mereten, csak annyit mondott, hogy milyen szep a kijelzo, oz ove milyen kicsi. De semmi megdobbenes, csodalkozas, fujjogas, stb. Szoval nekem nagyon pozitiv a tapasztalatom. Persze nyilvan ez attol is fugg, milyen a kornyezet, nem tudom. De az en kornyezetem semmi extra, tehat mindenfele tipusu, koru, anyagi helyzetu, fovarosi-varosi-videki-ember van (ezt csak azert irom, mert lehet, hogy egy hegyek kozotti kis faluban xy neninek furcsa lenne egy ekkora cucc - bar mar ebben sem vagyok biztos).

Na ezt csak azert irtam, hogy akit a meret tantoritana el, marmint, hogy mit gondolnak masok, az ne foglalkozzon vele :)

(#2008) babosmiki válasza tybsen (#2007) üzenetére


babosmiki
addikt

Engem sem érdekel a méret, pontosabban érdekel, imádom!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2009) Baroc válasza Tom1939 (#2002) üzenetére


Baroc
tag

ÉN szoktam rajta néha olvasni, ha a Kindle-t otthon felejtem (nagyon ritkán, de megesik :)) ). Az Amazon Kindle app nagyon szépen betördeli az angol könyveket, és kényelmes rajta olvasni portré módban, valamint fektetve is. PDF-et azért nem szívesen olvasnék rajta, ha te csak abban gondolkodsz, macerás lenne mindig görgetni :)

(#2010) speter33


speter33
aktív tag

Nem semmi,T-mobilnál megint elfogyott a Note,pedig tegnapelőtt kaptak újakat...namost vagy ilyen keveset kaptak,vagy nagyon gyorsan elkapkodták :U
De végülis tökmindegy,ebből is látszik hogy ez egy nagyon jól sikerült telefon :C

(#2011) Everman válasza Baroc (#2009) üzenetére


Everman
addikt

Az ezPDF át tud váltani szöveges módba, ahol át tudja tördelni nagyításnál, mint a böngészőknél megszoktuk. (Ez persze csak ott működik, ahol valódi szöveg van a dokumentumban és nem szkennelt kép.)

A Kindle meg szerintem is egy nagyon jól használható e-book olvasgató alkalmazás és a magyar szövegeket is elfogadhatóan tördeli.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Luissimo válasza Everman (#2011) üzenetére


Luissimo
veterán

ettől megyek a falnak, hogy általában a szkennelt kép fordul elő a legtöbb pdf könyvben. :W :W
ÉS EZT MÁR CSAK AKKOR TUDOD MEG, AMIKOR LETÖLTÖD !! :W :W

legalább írná oda előre, hogy nekínlódjunk vele :W :F

[ Szerkesztve ]

(#2013) Baroc válasza Everman (#2011) üzenetére


Baroc
tag

Hm, érdekes ez az ezPDF, ki fogom próbálni, köszönöm :) Bár szeretek angolul olvasni, a rendes Kindle readeren meg kényelmes is, és a könyvek se drágák, de azért hasznos lehet egy ilyen tördelős PDF reader.

(#2014) kchris78 válasza Luissimo (#2012) üzenetére


kchris78
veterán

igen ez azért van mert itthon ki sem adják ezeket a könyveket elektronikus formában... nincs más. angol könyvek meg jönnek amazonról, etc... itt OCR programot kellene futtatni a scannelt könyeken ami igencsak nem lenne 100%-os :(. úgyhogy egyenlőre ez van...

(#2015) Luissimo


Luissimo
veterán

vegyetek egy rendes tabletet.
1-es, de új.
Jó mi ??

(#2016) iko1972 válasza Tom1939 (#2002) üzenetére


iko1972
csendes tag

Én leginkább e-book olvasáshoz használom, szintén Kindle mellett, néha az már túl nagy hordozásra. Viszont a Kindle 6-os méretéhez képest az 5.3 nem sokkal kisebb. Az más kérdés, hogy jobb a szemnek a Kindle. Epub, txt, stb. olvasásra a Moon+ reader míg .pdf-re az e-book droid jött be legjobban. Csak az utóbbit találtam olyan .pdf readernek, ami megjegyzi, hogy hol tartok a könyvbeb.

(#2017) Everman válasza Baroc (#2013) üzenetére


Everman
addikt

Főként azért érdemes kipróbálni, mert támogatja a Note cerkáját, lehet vele jegyzetelni a doksikba.

iko1972:

Az ezPDF is megjegyzi hol tartottál.

[ Szerkesztve ]

(#2018) Tom1939 válasza iko1972 (#2016) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm az infókat!

Ráadásul most 155 ezer környékén látok magyar garis note-ot (a 7.7-es 170 ezer).

(#2019) BladePocok válasza Tom1939 (#2018) üzenetére


BladePocok
tag

Merre fele ?

(#2020) engine88


engine88
aktív tag

Ti milyen tokot használtok hozzá?

(#2021) Apika válasza engine88 (#2020) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Több megoldás is előfordult a tulajok között:
[link] [link] [link]

(#2022) Baroc válasza Apika (#2021) üzenetére


Baroc
tag

+1 a flip case-nek :-) továbbra sem bántam meg

(#2023) Kakumix válasza Luissimo (#2012) üzenetére


Kakumix
senior tag

Azért az olyan pdf, ami nagyobb, mint 10-20MB az eléggé valószínű, hogy szkennelt oldalakból áll (pl. a 458 oldalas HP4 ~15MB).

Legyen szép napod!

(#2024) Tom1939 válasza BladePocok (#2019) üzenetére


Tom1939
őstag

(#2025) Apika válasza Tom1939 (#2024) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nagyon megéri a +3 ezerért a két év garancia... :K

(#2026) Cyberpunk válasza Tom1939 (#2024) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak a Tab-ot nem vágod zsebre. ;] Én is elfogadnám a Tab-ot is, de túl drága játékszernek.

Nekem a Flip-es tok nem igazán jön be, a mindennapi használat közben zavarna én szerintem, no meg telefonálás közben. Igen én merek a Note-al a hagyományos módon is telefonálni legyek bárhol :DDD
De ha ilyen kéne akkor ez a fajta jön be [link]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2027) Apika válasza Cyberpunk (#2026) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én 1995-ben (!) éreztem cikinek, amikor a buszon megcsörrent a Nokia 2110-es telefonom. Akkor még ritkaságszámba ment a mobil. Sokan nagyon furcsán néztek rám...

(#2028) Titana


Titana
tag

Sziasztok,eladó egy Galaxy Note,fekete,ha valakit érdekelne szóljon.(Fehéret szeretnék venni,de csak azért,mert NŐ és Szőke vagyok. :)) )

(#2029) a.sebi


a.sebi
őstag

sziasztok....ma éjszaka zzal a gondolattal forogtam az ágyamban hogy milyen drága milyen nagy blabla bla...319 euroert fuggetlenuk van xperia arc s meg van meg galaxy r 349 euroert is......stbstb.....elhesegettem a gondolatot azzal hogy a neten keresztül megrendeltem a galaxy note ot a tmobilenál.....300 euroba azaz 86000 ftba kerul 2 év hüséggel 15 euros azaz 4200 ft os havidijjal amiben van 1000 perc telefon 1000 sms minden hálozatba....majd ezután t mobile irányba korlátlanul tovább..van még 3 gb mobilnetem amit ha tullépek lelassítják 128 kbps re ....szerintem ez egy jo konstrukció...igy osszesen a telefon 640 euroba azaz kb 190 ezer ftba áll meg de igazábol elhasználhatatlan telefonálás es net is benne van két évig....nyugtassatokmeg hogjo dontottem..
tudom hogy nem legális téma de ugye megoldható hogy ne válogasson a simkártyák között?

(#2030) Tom1939 válasza Cyberpunk (#2026) üzenetére


Tom1939
őstag

Igen, ez egy szép tok. Ha note lesz akkor kap egy képenyővédőt és annyi. Nagyon szeretem a bőr tokokat és táskákat, de a 18 dekára nem kell már semmi plusz, így is elég a zsebbe. Tab 7.7 és Note együtt biztos nem lesz.

(#2031) Tom1939 válasza a.sebi (#2029) üzenetére


Tom1939
őstag

Ilyen t mobile ráfizetést szeretnék itthon... Nem ezt a 2000-ért 500 mega mobilnet aztán csókolom...

(#2032) a.sebi válasza Tom1939 (#2031) üzenetére


a.sebi
őstag

korrekt nem...ha osszehasonlitod az otthoni t vel ezert a dijcsomagert kb 20000 et fizetsz és nem biztos h van enyi telefonálás benne

(#2033) Apika válasza Tom1939 (#2030) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Azért lehet, hogy ezt majd még átgondolod, ha már megvetted. Ugyanis eléggé csúszós az oldala. Nagyon figyelmesen kell kézbe venni, mert könnyen elejtheted. Ilyenkor egy olyan tok lehet a megoldás, ami az oldalait, illetve az alját védi. Ettől függetlenül kell rá a fólia is. Ez csak az én véleményem...

[ Szerkesztve ]

(#2034) Tom1939 válasza Apika (#2033) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm a tanácsot. Elejteni azért nem akarom :)

Ez meg jó kis minimalistának tűnik.

(#2035) Cyberpunk válasza Apika (#2033) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És túl vékony is szerintem. Ami zavaró lehet mert nincs rajta jó fogás. Ez engem eleinte zavart.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2036) tybsen válasza a.sebi (#2029) üzenetére


tybsen
addikt

Azt hiszem Ausztriát mondtál. Nincs aktiválási díj? Mert az még további 49 euro.

(#2037) a.sebi válasza tybsen (#2036) üzenetére


a.sebi
őstag

de az már benne van.... bocs csak ilyen hülyén tudtam ide beilleszteni
Monatliche Kosten Einmalige Kosten
Mein Gerät
Samsung Galaxy Note
€ 249,-
Mein Tarif
ALL INCLUSIVE Youngstar
Servicepauschale: € 20,- jährlich
Bindung: 24 Monate
Ihre Rufnummer 06769515043 € 15,90 -
ONLINE RABATT
12 Monate lang -10% auf die Grundgebühr - € 1,59
Aktivierungsgebühr € 49,90
Versandkosten € 0,-
Nachnahmegebühr € 2,50
Gesamtkosten
(inkl. Steuern) € 14,31
statt € 15,90 € 301,40

(#2038) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Van kevésbé bugos ICS ROM amin van Holo felület is? Tudom még béták.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2039) babosmiki válasza a.sebi (#2029) üzenetére


babosmiki
addikt

Megoldható simán. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2040) kchris78 válasza Cyberpunk (#2038) üzenetére


kchris78
veterán

Hat nem tudom erdemes e probalkozni meg az ics-el. En feltettem az 1.5-os rocketromot amit mar napi hasznalatra alkalmasnak mondanak. Aztan mentunk ma autoval valahova.. google navigacio meg lefagyott folyamatosan. Kicsit sem voltam ideges.,

(#2041) kchris78 válasza kchris78 (#2040) üzenetére


kchris78
veterán

Vagyishogy el se indult. Azonnal maps utan fagyas.

(#2042) Karma válasza Cyberpunk (#2038) üzenetére


Karma
félisten

A MIDNote-ot visszahackelték Holoszerűre saját témával. Nem eredeti, de azért jól néz ki. A TRR határozottan fos ehhez képest. (Mármint az 1.4, azt próbáltam, és semmi ingerenciám a következőt feltenni :P)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2043) Cyberpunk válasza Karma (#2042) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát lehet kipróbálom.

Egy lehet hülye kérdés, SD kártya mindenképp kell a CWM-nek, vagy nem feltétlenül?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2044) Karma válasza Cyberpunk (#2043) üzenetére


Karma
félisten

A belső tárhellyel is korrektül működik.

“All nothings are not equal.”

(#2045) Cyberpunk válasza Karma (#2044) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az jó. Nekem egyenlőre elég a 16GB, ezért nem akarok addig venni kártyát bele ha fölösleges. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2046) Karma


Karma
félisten

Apropó ICS-kinézet: feltettem az új ICS buildet. Basszus, be kellene tiltani (esetleg halálbüntetéssel jutalmazni) a TouchWiz fejlesztését! A stylus kicsit furcsa ezzel az egérkurzorral, amit húz maga alatt, és sajnos a hover most nem működik a böngészőben, de a kinézet, meg az alap alkalmazások kinézete, meg a tisztaság... Felbecsülhetetlen.

Ja és a lockscreen is tisztán fekete, semmi lila csíkok.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2047) Cyberpunk válasza Karma (#2046) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyetértek. Remélem lesz a hivatalos ICS ROM-ra épülő custom ROM amire ráhúzzák a Holo-t. Én is utálom a TW-t, de a gyári 2.3-on laggol a többi launcher, ezért kénytelen vagyok ezt használni. Talán a SPB ami jó, de az meg nekem nem gyere be. :B

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2048) babosmiki válasza Cyberpunk (#2047) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen, az SPB az jó.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2049) Motyi


Motyi
senior tag

Megjött az új jKay 13.6 :)
[link]

Changelog:
* Added support for 240 and 280 DPI
* Added support for CRT effects with animated screen lights!
* Added 'Fast double click' on/off toggle (uses 350 ms instead of the default 500 ms for home button
double click timeout)
* Support for home button double click custom action or unlock (Also works when pincode is set and secure
mode is turned off!)
* Changed Recent apps dialog to hold 12 apps instead of only 6
* Added 'Vibrate when unlock' on/off toggle for all lockscreens (even pin and pattern).
* Added Toggle for transparent background on lockscreens
* Added Toggle for 'Auto collapse music widgets' on lockscreens
* Clock on AOSP Deluxe lockscreen is now centered vertically when no music widgets are shown!
* Added 'Double tab to unlock' on JKay AOSP Deluxe lockscreen!
* Added support for Next Alarm info on Circle lockscreen
* Added 'Shadow glass' toggle on Circle lockscreen
* Added 'AOSP clock style' toggle on Circle lockscreen
* Fix multiple unlock bug on circle lockscreen

(#2050) tybsen válasza a.sebi (#2037) üzenetére


tybsen
addikt

Ja értem akkor nem szóltam semmit :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.