Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Baroc válasza djapor96 (#6300) üzenetére


Baroc
tag

Értettem főnök :R

(#6302) Baroc válasza djapor96 (#6300) üzenetére


Baroc
tag

Köszi, lq2 fent, cwm van, root van ezek szerint. a többiektől pedig várom a tanácsokat a fenti rom-hoz :)

(#6303) nggabi válasza djapor96 (#6290) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs, de csak mert te (meg én is :D ) azokat mobil odinnal raktad, nem szgéppel...

"szenyor dzsíííí"

(#6304) sagit válasza nggabi (#6303) üzenetére


sagit
addikt

am ha felraksz egy főzetet és lesz háromsöget, majd ha meguntad és visszajössz gyárira mobile odinnal simán eltűnik a háromszög

ha ez csak nekem újdonság akkor sorry :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6305) #68216320 válasza sagit (#6304) üzenetére


#68216320
törölt tag

A háromszög eltűnik, de a számláló nem nullázódik. A garanciához szerintem jobb, ha azt is kinullázza mindenki.

(#6306) nggabi válasza sagit (#6304) üzenetére


nggabi
nagyúr

az érdekes... majd egyszer kipróbálom :D

PeachMan: és mi van a számláló nullázását számláló számlálóval? ;] az csak egy baromság volt ugye?

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6307) sagit válasza #68216320 (#6305) üzenetére


sagit
addikt

szégyen vagy sem fingom sincs hol kell megnézni a számlálót

majd ha gariztatni kell rálesek

Jig-em van és ics alatt már app is van

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6308) lkasza válasza sagit (#6307) üzenetére


lkasza
csendes tag

Sziasztok! Melegedéssel hogy álltok? Nekem sima netezés közben eléggé felmelegszik a telefon teteje felé. Nincs valami cpu termometer?

(#6309) nggabi válasza sagit (#6307) üzenetére


nggabi
nagyúr

belépsz downloadba, ott írja ;)

lkasza: ics alatt nem vészes, kézmeleg lesz böngészéstől... gingeren sokkal forróbb volt...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6310) #68216320 válasza sagit (#6307) üzenetére


#68216320
törölt tag

Háromgombos megoldással Download-ba kapcsolod a telefont és ott egy számláló, h eddig mennyi custom ROM volt telepítve. JIG-el és Odin-al ki lehet nullázni. Talán még mással is, de nem tudok arról.

Valaki nem próbálta tegnap v. ma az SVOX Magyar felolvasóval a hangadatokat letölteni? Feltelepítettem, de az istenért sem tudja letölteni, hálózati hibát ír. Így viszont nincs magyar felolvasóm :(

[ Szerkesztve ]

(#6311) nggabi válasza #68216320 (#6310) üzenetére


nggabi
nagyúr

én már feladtam az svxot. csak a bejövő hívás felolvasására kéne, de az meg van amikor kikapcsolódik magától...

"szenyor dzsíííí"

(#6312) #68216320 válasza nggabi (#6311) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nálam még nem volt soha olyan gond, h kikapcsolt volna. Van valamilyen másik alternatíva?

(#6313) nggabi válasza #68216320 (#6312) üzenetére


nggabi
nagyúr

a vezetés mód a neve... nekem már rendszeresen volt sgsen is h kikapcsolt... nincs rá más alternatíva mert a többi nem tud magyarul. meg az is rohadt idegesítő volt h elkezdte az ismeretlen hívónál bemondani h plusz három hat kettő nulla stb... :W

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6314) #68216320 válasza nggabi (#6313) üzenetére


#68216320
törölt tag

vezetés móddal használtam én is. nekem nagyon kéne, mert fülest használva ebből tudtam h fel akarom-e venni v. ráér.
most nézem h megszűnt az svox.com weboldal is.

[ Szerkesztve ]

(#6315) lkasza válasza nggabi (#6309) üzenetére


lkasza
csendes tag

Hát ezen ginger van és csak az akksit tudtam megézni az 50fokos a felette lévő rész több!

(#6316) nggabi válasza #68216320 (#6314) üzenetére


nggabi
nagyúr

keress rá a googleban ;) biztos meg fogod találni...

lkasza: akkor frissítsd ics-re ha van hozzá lelkesedésed :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#6317) #68216320 válasza nggabi (#6316) üzenetére


#68216320
törölt tag

persze, találtam egy wordpress oldalt, csak az zavar, hogy a letöltési hibánál egy svox.com-os e-mail mutat ahol jelezni lehet a fejlesztőknél. ezért arra tippelek h eddig onnét töltötte le a cuccokat.

(#6318) trutyi válasza #68216320 (#6317) üzenetére


trutyi
aktív tag

Custom Binary Download: NO

ez akkor okés így? ott írná a feltett romok számát? vagy hol

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#6319) lkasza válasza nggabi (#6316) üzenetére


lkasza
csendes tag

Jó lenne de ha felteszem nincs gari nem? Meg analfabéta béta vagyok hozzá?

(#6320) #68216320 válasza trutyi (#6318) üzenetére


#68216320
törölt tag

Pontosan. Ott lenne egy számláló.

(#6321) nggabi válasza lkasza (#6319) üzenetére


nggabi
nagyúr

az ciki. olvasd el az 1.hszt, aztán látni fogod h neked mennyire bonyolult.

gomba, küldtem neked privit :D

"szenyor dzsíííí"

(#6322) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok.

Délután ment az Antutuzás itt a fórumon.
Én is kiváncsi lettem és megnéztem és döbbenten láttam hogy minden beküldőt eredménynél nagyobb volt amit mértem. (7071 pont.)

Nem mintha bármilyen érdemem volna abban hogy ennyi,
de olyan jó érzés volt. :)

A KingDroid v3-at raktam fel tegnap, és semmi trükk. Még az S3 packet sem. Egyedül a vizuális effecteket szoktam nullára venni a ->settings -> development alatt de az csak a sebesség érzetben javit a teszteredményekben biztos nem.

Mondjuk a Kingdroid eddig is nagyon jól muzsikált, de a v3 a tesztekben veri a többit.

Ha valaki kedvet kap a link:

[link]

Üdv.Robi

[ Szerkesztve ]

(#6323) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#6322) üzenetére


fujifilm1
senior tag

a kép lemaradt de most sem tudom csatolni mert hibát jelez...

(#6324) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#6322) üzenetére


fujifilm1
senior tag

a kép lemaradt de most sem tudom csatolni mert hibát jelez...

(#6325) KTTech válasza #68216320 (#6310) üzenetére


KTTech
veterán

Én próbáltam, sikertelenül...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#6326) nggabi válasza fujifilm1 (#6322) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem szóltam :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6327) tybsen válasza fujifilm1 (#6322) üzenetére


tybsen
addikt

Na én is kedvet kaptam megnézni a tesztet, teljesen abban a tudatban, hogy nyilván sokkal alacsonyabb pontszám lesz, mint Nálatok, mivel ez a gyári ICS. [Ennyi lett az eredmény], ez a 6817 pont nem tudom, mennyire ok, de nekem teljesen gördülékeny a rendszer.

(#6328) Cyberpunk válasza #68216320 (#6310) üzenetére


Cyberpunk
félisten

TriangleAway a program neve, teljesen kiváltja a JIG-et. De gyári ICS-en nem jó még, legalább is mikkor néztem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6329) Baroc válasza Baroc (#6286) üzenetére


Baroc
tag

Ennek a ROM részére esetleg valaki?

(#6330) trutyi


trutyi
aktív tag

6950..... :C :R de 3-4x megcsinálva már csak 6150.... fárad a kicsike:D

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#6331) #68216320 válasza trutyi (#6330) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ezeknek a pontoknak akkor lenne jelentősége és összehasonlítási alapja, ha mindenki a telefon belső tárhelyét használná a méréskor. Akkor tényleg a valós különbségek jönnének elő a ROM-ok között. De így ...

-------

A sammobile.com oldalon a romok mellet vannak Kies logók.
és
Melyik mire utal?

[ Szerkesztve ]

(#6332) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziasztok légyszi segìtsetek......
Nem találom azt az opciót hogy miként kell beállìtani hogy a hosszú sms sms maradjon és ne mms..tököm ki van nem tudok elküldeni egy órája.egy smst...austria open ics....légyszi help...

(#6333) djapor96 válasza #68216320 (#6331) üzenetére


djapor96
őstag

Mit tippelsz a kies logóval kapcsolatban?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6334) skyli válasza Baroc (#6286) üzenetére


skyli
senior tag

Én igen, eddig nagyon jó kis rom :) nova launcher folyamatosabb vele mint a samsung rommal pl :D de még csak nemrég tettem fel.

(#6335) skyli válasza Everman (#6273) üzenetére


skyli
senior tag

:DD most 1 ponttal megelőztelek (Total 4709 cpu 7314 mem 2916 i/o 9996 (próbálkoztam azzal a hackkel :D de már letöröltem a programot) 2D 962 3D 2356. Most így is használom 100-1600MHz ondemand cpu és 200-400MHz Gpu :D
Quadrand tényleg nem vmi pontos. megnézem az antutut is

(#6336) Catcan


Catcan
csendes tag

Sracok, akkor en ezt mar megint nem ertem. Az SIII simogaton a romolas volt a tema es Bocha mondta, h nem kell tole felni mert elvileg a gari szoftver es hardver resze kulon van es max a procira foghatjak ra, h a romolastol ment tonkre. Erre azt a peldat mondta, hogy ha fozott romod van, de tonkremegy a mikrofonod akkor elvileg gariban cserelik. Csak a szervizek szeretik ezzel szivatni a nepet, mert nem vagyunk tisztaban ezekkel. Errol hallott mar valaki valamit? Mert ha igy van akkor nem kene mwg a visszaallitassal sem veszodni

(#6337) lefkosia válasza Catcan (#6336) üzenetére


lefkosia
őstag

S2 ment romolgatás közben tönkre. A samsung logóig ment, nem gyári kernel volt rajta. A számláló sem volt 0-án. Így adtam le az Oktogon Samsung szervizbe. Mondanom sem kell, hogy féltem a garancia megvonástól, de szerencsére nem így lett, megjavították garanciába. Lehet, hogy csak szerencsém volt :U :F

The Truth Is Out There

(#6338) Kapanyél


Kapanyél
őstag

El kell olvasni a jótállási feltételeket, de alapvetően úgy gondolom, hogy lényegtelen, szoftver vagy hardver. Ha nem rendeltetésszerűen használod - és itt a termék rendeltetését maga a gyártó határozza meg - akkor az a jótállás megvonását vonja maga után.
Hiába nincs köze a mikrofonnak az insecure kernelhez, nem az igazságérzet dönt, hanem ami le van írva. Innentől kezdve pedig kizárólag az emberi részén múlik, hogy a szervizben hazaküldenek vele vagy nem basznak ki veled és megcsinálják méltányossági alapon.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6339) Cyberpunk válasza Kapanyél (#6338) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja. premete-nek vonta meg a HTC pardon E-Care alighanem, vagy valaki másnak. Na ő tudna mesélni erről. :) Szerintem sem fair dolog, de amíg egyként kezelik nem lehet mást tenni.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6340) premete válasza Cyberpunk (#6339) üzenetére


premete
veterán

Nekem nem vonta meg, igaz, a kb. 20 HTC-m közül csak a DHD látott szervizt, de az 3x is: szenzor csere, alaplap csere, majd akkufedél csere.
A Samsung vonta meg, mert szerintük túláramot adtam az omniának a gyári autóstöltővel, és akartak kérni alaplapcseréért 110 ezret, de beküldtem egy csókossal, és 20 ezer jattból megcsinálták.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6341) Cyberpunk válasza premete (#6340) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja erre gondoltam, a HTC-s dologról másvalakinél olvastam alighanem. :K De ez a túláram is milyen már. :W Nálam biztos elpattant volna a cérna és asztal burogatás lett volna. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6342) Baroc válasza skyli (#6334) üzenetére


Baroc
tag

Mire ezt írtad, már nekem is javában ez ment rajta :)

Mai nap lesz a tesztje, egyelőre nagyon pöpec. Bár néha itt is eltelik 1-2 másodperc, amíg a lockscreen-re kerülök bekapcs után. Más problémám nincs :)

Tökéletesen működik az apponkénti dpi állítgatás, minden úgy néz ki, ahogy ki kell

(#6343) djapor96 válasza Cyberpunk (#6341) üzenetére


djapor96
őstag

Érdekes ez a túláram dolog, mert a T-s garancia is külön kitér rá..... De nem értem, hogy hogyan teheti meg..... ha a gyár töltő beszarik és túláramot ad a készüléknek, akkor az az én hibám????

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6344) sagit válasza djapor96 (#6343) üzenetére


sagit
addikt

ne töltsd a telefont ;]

viccen kívül nagy szemétség

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6345) lefkosia


lefkosia
őstag

Lassan mindenki megkapja a ics-t, csak minket hagynak ki N7000XXLQ3 Baltic.

The Truth Is Out There

(#6346) Apika válasza lefkosia (#6345) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ja! Már az eszkimók is megkapták, csak mi nem... :DDD

(#6347) Cyberpunk válasza lefkosia (#6345) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig megkaphatod már te is a lehetőség adott. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6348) lefkosia válasza Cyberpunk (#6347) üzenetére


lefkosia
őstag

Igaz. Német ICS-t használok, de jó lenne egy XEH magyar :B

The Truth Is Out There

(#6349) Cyberpunk válasza lefkosia (#6348) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én már csak különös indok esetében raknám fel, ha valamiért igazán megérné. Nem hiszem, hogy bármiféle pozitívum lenne majd rajta, amiért szétbarmoljam a jól belakott rendszerem. ;] Magyar nyelv a németben is van.

Apropó hol van a dühös verebek Note kiadása? Nem mintha hiányozna, csak ígérgették, de úgy látom nem lett belőle semmi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6350) djapor96 válasza sagit (#6344) üzenetére


djapor96
őstag

Áhhhh.... most beszéltem a fogyasztóvédőkkel...... más ügyben de erre a dologra is rákérdeztem....
Azért nem véd a túlfeszültségtől a gari, mert a gyári töltők túlfeszvédelemmel vannak ellátva...

Tehát, ha mégis túfeszt kap a készüléked, akkor irány az elektromosművek vagy ha a laptop ad túlfeszt, akkor a laptop gyártója, vagy, ha a gyári autós töltő, akkor irány a SAMSUNG.... hogy kárt okozott az ők által forgalmazott készülék.... térítsék meg a károd..... :C

Ja és a szakszervíznek bizonyítania kell a túlfeszültséget!!!!

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.