Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Everman válasza Cyberpunk (#5000) üzenetére


Everman
addikt

Tök mindegy, ha T-s hálót használsz átváltja az ikont.

(#5002) nggabi válasza Everman (#5001) üzenetére


nggabi
nagyúr

az origo ikon legyen a legnagyobb bajotok :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#5003) sagit


sagit
addikt

jó drága NFC-ért de érdekes, ott ahol a képen van érintkező a telefonon sehol semmi

fake? vagy valamihez nem értek? :D

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5004) Everman válasza nggabi (#5002) üzenetére


Everman
addikt

Engem nem izgat, csak írtam :D

Én elvagyok az ICS Browser+-al.

(#5005) WaterWave válasza Everman (#5004) üzenetére


WaterWave
veterán

ics browser tényleg bitang gyors...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5006) nggabi válasza sagit (#5003) üzenetére


nggabi
nagyúr

és minek van kivágva a hangszórónál? :DDD

WaterWave: sztem ever rre gondolt: [link]

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5007) sagit válasza nggabi (#5006) üzenetére


sagit
addikt

he? a gyári is ugyan ilyen a hangszórónál

az LTE verziónál ott a 2 csatlakozó, akkor ez nekünk nem opció :O

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5008) nggabi válasza sagit (#5007) üzenetére


nggabi
nagyúr

de miért van kivágva? :D ha csukva van hogy veszed fel? :)

am próbáld ki az ics borowser +t. odab@sz :C

ever: :R

"szenyor dzsíííí"

(#5009) sagit válasza nggabi (#5008) üzenetére


sagit
addikt

ja hogy elöl? azt hittem hátul :DDD

passz, felveszed és visszahajtod hogy ne lifegjen

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5010) sagit válasza sagit (#5009) üzenetére


sagit
addikt

itt látszik hogy ottvan a helye, nem lenne nehéz ügy szerintem életre kelteni csak hát a gari...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5011) djapor96 válasza sagit (#5010) üzenetére


djapor96
őstag

rossz nézni..... :D

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#5012) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, végre valami. Itt Galaxy Ace-ezek már pár órája, most a Note kijelzője valami hatalmasnak tűnik :D

Galaxy S10

(#5013) nggabi válasza exelsior1 (#5012) üzenetére


nggabi
nagyúr

tegnap melléraktam asszony gioját ;] az se nagy...

"szenyor dzsíííí"

(#5014) WaterWave válasza nggabi (#5006) üzenetére


WaterWave
veterán

én is erre gondoltam

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5015) sagit válasza djapor96 (#5011) üzenetére


sagit
addikt

Nem kímélte azt tuti... :O

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5016) Cyberpunk válasza sagit (#5010) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szépen darabokra szedte. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5017) tybsen válasza nggabi (#5013) üzenetére


tybsen
addikt

Én ma hazafelé beugrottam egy kicsit a mm-ba telefonokat nyomkodni.. ;] meg kell állapítanom, hogy a note után elég nehéz bármit is elképzelni. Gondolkodtam, hogy lecserélem valamire, de nincs semmi, ami jobb lenne :) gondolkoztam lumia 800-on, hogy kipróbáljam a wp-t, de sajnos akármennyire is tetszene, annyira kicsik a betűk, meg eleve a kijelző is a maga 3.7”-jával, hogy szóba sem jöhet. Galaxy Nexus az egyetlen, ami esetleg bevállalható lenne, leginkább csak a frissítések miatt, de valahogy annyira nem fogott meg, hogy lecseréljem a note-ot, akármennyire is jó is a holo felület. Na mindegy is, csak azért offolgatok, mert a nagy ics várásban el is feledkeztem róla, hogy mennyire jó a note a kis 2.3.6-tal is. Viszont azért valahol gáz, hogy május vége van és nincs hivatalos ics mindenhol (főleg, hogy a régi nexus s-emre tavaly decemberben jött meg, azt hiszem).

(#5018) nggabi válasza tybsen (#5017) üzenetére


nggabi
nagyúr

állj át a sötét oldalra :DDD

am még talán az s3 lesz alternatíva... vagy note 2 :C

"szenyor dzsíííí"

(#5019) Cyberpunk válasza tybsen (#5017) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Note 2 egyértelműen.;)

Van hivatalos ICS csak német.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5020) exelsior1 válasza Cyberpunk (#5019) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ja, tényleg, meg kell szokni, az pár nap, aztán már nem is olyan nagy, csak a többi lesz hirtelen nagyon kicsi, meg lassú :D

Galaxy S10

(#5021) WaterWave válasza Cyberpunk (#5019) üzenetére


WaterWave
veterán

szerintem nem lesz note2, ha lenne akkor így nyár derekán már lenne hírfoszlány róla, de semmi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5022) Cyberpunk válasza WaterWave (#5021) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Remélem nincs igzad. Mert ha így lesz, akkor nagyon sokáig marad még a Note nekem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5023) tybsen válasza Cyberpunk (#5022) üzenetére


tybsen
addikt

Én egyrészt remélem, hogy lesz valami folytatás, de örülök is persze, ha nem mostanában. Hogy legalább egy darabig érezhesse az ember, hogy megérte megvenni és nem jön ki fél év múlva egy még jobb, szebb, gyorsabb, stb típus.

(#5024) exelsior1 válasza Cyberpunk (#5022) üzenetére


exelsior1
senior tag

Olyan nagy baj az? :D Mondjuk egy Samoled+-os 4 magos procis Note 2 jó lenne. Könnyű és vékony, de erős aluminium burkolattal, az fincsi lenne. Esetleg mehetne még 2 giga ram, ha már az LG elkezdett ennyit használni. Ja és ideje lenne kivágni ezt a Mali400 GPU-t, csak a gond van vele. Am, most nézegettem, ohgy már van MobileOdin is, és a leírásból elég egyszerűnek tűnik ez a root, tegyem fel a rom rar-ját, vagy mit a kártyára, majd a progiból kb OK-zam le :D Tényleg ilyen egyszerűen megy? Mert akkor irány romolni!

Galaxy S10

(#5025) tybsen válasza nggabi (#5018) üzenetére


tybsen
addikt

S3 nem tetszik annyira, de aztán majd élőben meglátjuk. Valamikor nyár végén jár le a két évem, tehát onnantól majd nézelődöm :-) Bár eléggé esélyes, hogy karácsonyig várok, kíváncsi vagyok az új google-telefonra/telefonokra meg az új almára is. Aztán ha lesz valami tepsi, esetleg hosszabbítok. Viszont jelenleg én nem nagyobb látok a piacon igazi alternatívát,a note az egyik legjobb választás. (Htc one x nagyon jól néz ki, de nem szeretem annyira a htc-t.)

(#5026) tybsen válasza Cyberpunk (#5019) üzenetére


tybsen
addikt

Tudom, hogy van német ics, de a sok para, számláló, háromszög, miatt, nem raktam fel, meg nem is igazodtam ki teljesen, úgyhogy inkább gondoltam megvárom a hivatalos verziót (austria open van nekem).

Egyébként hogy látod, nagy különbség vagy nem érdemes annyira ráizgulni a témára? Mert már eléggé unom a hivatalosra várakozást és lehet, hogy mégis utánaolvasok és felrakom ezt a német dolgot. Egyébként csak zárójelben, de nagy pofátlanságnak tartom, hogy nem egyszerre megy ki a frissítés, mármint nyilván néhány napos csúszással, hanem hetek-hónapok telnek el. Az androidokra-en pont egy srác hívta fel az ausztriai samsungot, hogy mikor jön a frissítés és az üfsz konkrétan megmondta, hogy "fogalmuk sincs"... Szóval ehhez azért pofa kell, nagyon gáz, hogy nincs valamiféle hivatalos kommunikáció. És nyilván számomra az ügyfélszolgálatos illető testesíti meg a samsungot, tehát elég fura ez a tájékoztatás.

(#5027) lefkosia válasza tybsen (#5026) üzenetére


lefkosia
őstag

Nem kell parázni a számlaló, és a háromszög miatt. Tegyél fel egy N7000OXXKK5 (xeh), majd root ezzel. Letöltöd a ICS-t, majd felmásolod a belső sd-re. Mobilodin(pro)-val betallózod a ics-t, bejelölőd a everroot-ot, és flash

The Truth Is Out There

(#5028) Everman


Everman
addikt

Újabb ICS érkezett az éjjel.
Az ázsiai piacra kidobták a DXLP9-es verziót.

(#5029) zola- válasza lefkosia (#5027) üzenetére


zola-
őstag

Hogy kell rootolni ezzel a zergrush busyboxxal? (amit linkeltél)

(#5030) lefkosia válasza zola- (#5029) üzenetére


lefkosia
őstag

Usb hibakeresést bepipálod. Kicsomagolod, és a "runme.bat"-ot elindítod kb. 2-3 perc. 2.3.6 KK5-el megy. LA6 már nem müxik.

The Truth Is Out There

(#5031) premete válasza Everman (#5028) üzenetére


premete
veterán

Csak az a bibi, hogy az "újabb" a régebbi:

LP9: ro.build.date=Sat May 12 15:41:21 KST 2012

LPF: ro.build.date=Tue May 15 15:25:28 KST 2012

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5032) podani


podani
csendes tag

Már ugyan más is írta, de én is megerősítem, hogy kezdtem megijedni hogy gyorsan merül a teló, vagyis gyorsabban mint amikor felraktam az ICS-t. Szedegettem le progikat sorban hogy nem-e azok miatt van, de végül az Apex volt a ludas, most visszaállt a béke hogy leszedtem, 2-3 óra alatt 1%-os akku használatra ment vissza, Apex-al ugyanez 4-5% volt. Nekem csak amiatt kéne launcher hogy elfordítva tudjam használni a telót a kocsiban, de ennyit nem ér :P Nem nagyon fér a fejembe hogy a TW-n miért nem oldották meg forgatást...

(#5033) sagit válasza podani (#5032) üzenetére


sagit
addikt

nálam is az apex volt a ludas

most ADW Ex-en vagyok, frankón fut ICS alatt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5034) zola- válasza sagit (#5033) üzenetére


zola-
őstag

Próbáld a Nova launchert.Nekem tuti.

(#5035) sagit válasza zola- (#5034) üzenetére


sagit
addikt

áhh meguntam, adw meg meg van véve

jó az :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5036) premete válasza sagit (#5035) üzenetére


premete
veterán

Azt az akciós árat nekem is megérte az adw ex. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5037) sagit válasza premete (#5036) üzenetére


sagit
addikt

az a baj hogy megvettem full áron.. rá fél hónapra meg 22 ft-ért dobták :O :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5038) premete válasza sagit (#5037) üzenetére


premete
veterán

Én is a 22+ÁFA áron neveztem be rá. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5039) sagit válasza premete (#5038) üzenetére


sagit
addikt

akkor én is vettem elég sok mindent, lehetne megint ilyen akció

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5040) premete válasza sagit (#5039) üzenetére


premete
veterán

Ja, lehetne például egy igo 1280x800-as is ennyiért, 2012-es Navteq full Europa térképpel. :)
Megharagudtam a navigonra, hiába zárom be, a háttérben ugyanúgy fut tovább, és az akkuban 41% fogyasztással első.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5041) WaterWave válasza premete (#5040) üzenetére


WaterWave
veterán

érthetetlen számomra, hogy anniy féle felbontásban van, pont a mienk maradt ki...
de nem baj, én kicsiben is jól használom tehát annyira nem nagy érvágás, de jólenne már egy 1280x800 as igo

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5042) premete válasza WaterWave (#5041) üzenetére


premete
veterán

Kicsiben sem hivatalosabb szvsz. mint 1280x800-ban

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5043) kchris78 válasza exelsior1 (#5024) üzenetére


kchris78
veterán

bilibe lóg a kezed!!! :) Alumínium borítás? Samutól?
Én is gondolkodtam váltáson, HTC One X, de az AMOLED kijelzőnél nagyon tudok spórolni a fekete háttér fehér betű módban. GMail, Contacts, Google+, Email, ICS+ inverz mód, egyszóval mindenre van megoldás. Erre az SLCD-nél nem lenne mód.. És ha süt a nap, a fényerőfelvétel csak a betűk fogyasztását növeli, nem az egész kijelző háttérvilágításét...

(#5044) WaterWave válasza premete (#5042) üzenetére


WaterWave
veterán

hivatalos vagy nem az engem hidegen hagy:)
mindenki tudja hogy van és ez a lényeg

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5045) kchris78 válasza WaterWave (#5044) üzenetére


kchris78
veterán

és mennyire jó ez az igo a sygichez képest? én régebben használtam az igo-t de most sygic és vannak olyan dolgai mint pl a térképen mutatja hogy közelekedik egy korlátozás/annak feloldása satöbbi amire nemigen emlékszem hogy iGO-ban lenne. Ilyenek vannak már benne?

Nehogy lemaradjon ez a program is mint a borravaló mint anno a Kürt a fejlődésben...

(#5046) podani válasza kchris78 (#5045) üzenetére


podani
csendes tag

Én elkezdtem ráállni a Google Maps-ra, meg a hozzá tartozó navira. Teljesen up to date térképek, keresni nagyon jól lehet, mivel ugye a google-t használja, és sokat járok olyan helyen Pesten pl. ahol már működik a forgalmi információ is, mutatja mennyire torlódik a forgalom, és tényleg jól. Ráadásul ez alapján kalkulálja ki a szükséges időt, és lehet már alternatívát nézni arra amerre nem annyira dugós az út. Mivel lehet cache-be előre tölteni a térképet, már az adat fogyasztása sem nagy, de egyébként sem, ha térkép módban megy.. persze műholdas nézetben szebb, de oda már azért kell egy nagyobb 3g csomag.

(#5047) kchris78 válasza podani (#5046) üzenetére


kchris78
veterán

itthon jó, de külföldönön is mászkál néha az ember...

(#5048) WaterWave válasza kchris78 (#5045) üzenetére


WaterWave
veterán

szerintem sokkal jobb, de a puding próbája az evés....

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5049) nggabi válasza kchris78 (#5045) üzenetére


nggabi
nagyúr

a topmap és teleatlas térképek nagyon jók :)

"szenyor dzsíííí"

(#5050) podani válasza kchris78 (#5047) üzenetére


podani
csendes tag

Akkor szépen előre kell cache-elni a térképet, és offline módban megy... Persze ha sokfele mész, és nem is tudod merre fogsz akkor nehézkes :) De pl. arra hogy 1 évben 1x lemegy az ember a horvát tengerpartra mondjuk, akkor teljesen jó megoldás, azért kár venni egy navi programot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.