Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) nggabi válasza bruti01 (#7400) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem adjuk el mert ez a legjobb ;] :P

"szenyor dzsíííí"

(#7402) exelsior1 válasza bruti01 (#7400) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hirdetések között találni jó-néhányat, némely elég jó árban van.

Galaxy S10

(#7403) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez most ultra off, de ugye egy Galaxy S wifi az dettó SGS1 csak gsm modul nélkül?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7404) bruti01 válasza Cyberpunk (#7403) üzenetére


bruti01
őstag

igen de ha jol emlékszek nagyobb kijelzővel de ugyanazon felbontással!

amugy igen van de jó állapotu garis kellene!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7405) nggabi válasza Cyberpunk (#7403) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah, mondjuk csak kinézetre dettó... de legalább nem kell efs-t mentened :D

am ne vegyél, a kutyának nem fog kelleni ha el akarod adni... inkább sima s-t ha csak a voodoo a cél...

"szenyor dzsíííí"

(#7406) exelsior1 válasza Cyberpunk (#7403) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nem, azért nem. Attól függ melyikre gondolsz. Van a régebbi Galaxy S wifi 4.0 és 5.0 meg most a 4.2. Pl, abban különböznek, ohgy nem kaptak amoled kijelzőt. Az első kettő S-LCD-t az új meg elméletileg IPS-t.

Galaxy S10

(#7407) bence007


bence007
tag

Szerintetek lesz jelly bean Note-ra?

(#7408) djapor96 válasza bence007 (#7407) üzenetére


djapor96
őstag

Nagy a hallgatás ez ügyben... Szaros SE Live-ra bezzeg lesz...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7409) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A legelső 4.0 érdekel. Vagy inkáb egy iPod touch?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7410) sagit válasza Cyberpunk (#7409) üzenetére


sagit
addikt

Az ipod még attól is karcos lesz ha ránézel. Volt 4g és sgs-em egyszerre. Zeneileg nem egy kategória a kettő.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7411) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Szerintetek az, hogy a Note egyáltalán nem áll rá roaming szolgáltatóra, amikor külföldön vagyok, az készülék/szoftver gond, vagy valami szolgáltatói/SIM hülyeség?

Régebbi telefonokkal simán ment, 10 éve van meg ez a SIM kártya.

Akár átmegyek a határon, akár a túloldalon kapcsolom be a telefont vagy lépek ki repülő üzemmódból, rá kell mennem a keresésre, eltalálni, ki a partner, és kiválasztani. Ilyenkor megjelenik az R betű fent, és minden működik.

(#7412) nggabi válasza ROBOTER (#7411) üzenetére


nggabi
nagyúr

a beállításokban engedélyezve van a roaming?

"szenyor dzsíííí"

(#7413) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Még sosem fogyott el a mobilnetem a telefonról, de ma jött az SMS, hogy over... Az egy dolog, hogy 3,4GB-nál elkaszálják a 4-es csomagot, de annál sokkal meglepőbb, hogy a telón alig érezni ebből valamit (128kbps korlát).
...amikor belekezdtem ebbe a hsz-be még úgy gondoltam, hogy milyen gyors ez a telefon, hogy viszonylag kicsi sávszélességgel is ugyanolyan zökkenőmentesen lehet netezni (nyilván nem a bazinagy képekre és flash-ekre gondolok, bár azok is meglepően gyorsan bejönnek). Közben eszembe jutott, hogy inkább az a szomorú, hogy 7,2 Mbps-tól sem táltosodik meg. :D
Asszony SGS1-én még 3G-vel is minden elég lassú, korlátozás után meg használhatatlanná válik.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7414) bruti01


bruti01
őstag

na holnaptol ha minden igaz note-os leszek :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7415) ROBOTER válasza nggabi (#7412) üzenetére


ROBOTER
addikt

Igen.

(#7416) exelsior1 válasza bruti01 (#7414) üzenetére


exelsior1
senior tag

Zabálni fogod a kis tüneményt :D

Galaxy S10

(#7417) sagit


sagit
addikt

Cm9hez téma ahol a menü háttere fekete?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7418) kchris78 válasza Kapanyél (#7413) üzenetére


kchris78
veterán

elég szégyen az a t-nek hogy csak az extra csomagokban mehet a sebesség 7.2 fölé... legalább a 14.4et engednék.

(#7419) kchris78


kchris78
veterán

ha a note2 olyan lesz mint amire spekulálnak az nem lesz valami nagy durranas.. az új 2magos exynos igaz odaver a 4magos socnak, de ha pentile lesz es olyan formavilag mint az sgs3.. hat akkor asszem visszavaltok htcre.

(#7420) Cyberpunk válasza sagit (#7410) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor nincs sok választásom, marad az SGS1.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7421) KTTech válasza bence007 (#7407) üzenetére


KTTech
veterán

Várhatóan igen, mivel még aktív a teló...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7422) skyli válasza sagit (#7417) üzenetére


skyli
senior tag

pl green infinitum: http://www.mediafire.com/?isvx9fywrd1hk :)
Nem tudtok olyan programot amivel el lehet menteni műholdas térképeket? pl 1-2 szigetet horvátországban, hogy ott is nézegethessem?

(#7423) Keeperv85 válasza Kapanyél (#7333) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Megígértem hogy megpróbálom átalakítani az óra alkalmazást. Nem felejtettem el! Remélem nálatok is működik majd:

[link]

Röviden: hozzáadtam még egy ikont, így az app drawerben most szerepel "Ébresztések" néven egy pici óra személyében is.

(#7424) kchris78


kchris78
veterán

ha a beállítások-akkumulátor menüben az adott időszakra nem kék az ébrenlét, akkor az egyértelműen azt jelenti hogy deep sleepben volt a cpu?

(#7425) kchris78 válasza sagit (#7417) üzenetére


kchris78
veterán

Nem látom pontosan mire gondolsz de en egy invertedgoogleapps-ot használok igy az email, a contact és az sms appom fekete háttérű ami jótékony a fogyasztásnak.

A thor kernelt érdemes kipróbálni? Az xdarol bannolva van mert nem teljesíti a GPL licensz feltételeit. Ez annyira nem szimpi.

(#7426) #68216320 válasza Keeperv85 (#7423) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ezt telepítenem kell v. cserélni az app-ban egy meglévő fájlt erre?

(#7427) Kapanyél válasza Keeperv85 (#7423) üzenetére


Kapanyél
őstag

Köszi, kipróbálom. Csak csere a system/app-ban, ugye?

kchris78
Én használom a Thor-t, egyelőre nem találtam még hibára utaló jelet. Minden működik rendesen, nem melegszik. Az extreme verziót töltöttem le.
Egyébként ahogy láttam, nem csak CM9-hez van kernele, hanem stock ICS-re is.

MÁS:
CM9 alatt melyik progival lehet biztonságosan DPI-t változtatni?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#7428) #68216320 válasza Kapanyél (#7427) üzenetére


#68216320
törölt tag

CM9 alatt melyik progival lehet biztonságosan DPI-t változtatni?

Ez engem is érdekelne :K

(#7429) Keeperv85 válasza Kapanyél (#7427) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csere a systemben, igen. Majd Premissions >> rw-r--r--

Azért nem raktam semmi csomagba, mert fogalmam nincs a Note rendszere alatt ugyan ezen a néven fut-e.

Biztonsági mentés nem árt az eredetiből...

[ Szerkesztve ]

(#7430) kchris78 válasza #68216320 (#7428) üzenetére


kchris78
veterán

rom toolbox lite!

(#7431) kchris78 válasza kchris78 (#7430) üzenetére


kchris78
veterán

Valaki használ KingDroid4-et?

(#7432) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Üdvözletem mai nappal csatlakoztam hozzátok
SII-röl nyergeltem át. Egyenlöre töltön van a teló

Még a régi alap oprenszerrel van telepitve de már felajánlotta frissitést

zZz

(#7433) WaterWave válasza LordRajZoL (#7432) üzenetére


WaterWave
veterán

nem fogsz csalódni:)
én is s2 ről jöttem, ég és föld:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7434) sagit válasza kchris78 (#7425) üzenetére


sagit
addikt

őket?

skyli: valami rendes link ahol tudok screenshotokat nézni?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7435) skyli válasza sagit (#7434) üzenetére


skyli
senior tag

ennyi idő alatt már kipróbálhattad volna :DD de pl itt, ezek a támogatós letöltések: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Razer(x)#?t=W251bGwsbnVsbCxudWxsLDEsImNvbS5yYXplcngudGhlbWUuYmxhY2tpbmZpbml0dW0iXQ..
na meg nem bízol bennem?:D

(#7436) sagit válasza skyli (#7435) üzenetére


sagit
addikt

ennyi idő alatt rendesen is linkelhetnél :D

és a fekete témájától összefossa magát a cm9

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7437) LordRajZoL válasza WaterWave (#7433) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Igen akad difi rendesen
Ami nagyon tetszik az a toll
mondjuk direkt azért vettem, nagyon hiányzott ez a funkció

zZz

(#7438) skyli válasza sagit (#7436) üzenetére


skyli
senior tag

pedig megy csak át kell váltani a system témára, újraindítani és utána berakni azt a témát.

(#7439) kchris78 válasza sagit (#7434) üzenetére


kchris78
veterán

nem pont őket, ezek frissebbek :). de igen, ilyeneket telepítettem CWM-ből.

(#7440) sagit válasza skyli (#7438) üzenetére


sagit
addikt

Azt próbáltam ami xda-n van cwm-es. Nem bootol utána a telefon. Bootanim nál megáll.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7441) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Aki használ IGO-t Note-on küldene egy PÜ-t?
Köszönöm.

(#7442) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, megvolt a helyi szervíz. A srác hozott 5 kijelzőt. Sajnos, hiába újak (április után gyártottak), a gamma hiba megvolt mindnél, az ami végül maradt azon is csak egy nagyon picit volt jobb a helyzet, de lehet, ohgy csak képzelődöm. Sajnos mondta is, ohgy ezzel nem nagyon tudnának a szervízközpontban mit kezdeni, mivel miután betesznek egy új kijelzőt nem tudják a színátmeneteket tesztelni. Annyi haszna volt, hogy mégiscsak új kijelző, nem novemberi, így kezdődik az "öregedés" elölről :D Illetve, jó szokás szerint megint kaptam egy új keretet a készülékhez, az előző tulaj Samu autós tartóval használta ami a széleket csúnyán összekarcolta és megnyomogatta. A szervízes srác hamar ki is szúrta, ohgy valaki autós navigációra használta és készítette is az új keretet :D Továbbra is fenntartom, ohgy ez a házhoz megyünk dolog nagyon pöpec dolog, és már-már nagyobb prémium érzetet ad mint egy fémburkolat :D A kijelzőre meg, egyszer csak lesz megoldás, ez nem a szervizeseken múlik.

Galaxy S10

(#7443) Keeperv85 válasza exelsior1 (#7442) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ühm... ez úgy kell leképzelni, hogy ott háznál fogja szétkapja a cuccot és belerakja ami kell? Mond hogy nem... ott törném-kezét lábát....

(#7444) exelsior1 válasza Keeperv85 (#7443) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, hoz mindenféle eszközt. Am, kicsavarozza, onnantól lejön magától szinte. A panelt a kijelzőhöz alapból ilyen öntapadó lábacskák tartják :D Nagyon könnyű szétszedi és összerakni, kellett is a sok kijelzőcserénél. Kár, pedig direkt hozott jó sokat :D

Galaxy S10

(#7445) bruti01


bruti01
őstag

na nemsokára megjön a note-om! lkasza note-ja lessz az enyém :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#7446) exelsior1 válasza bruti01 (#7445) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ha ICS van rajta márt, akkor semmi gondod nem lesz vele, gyors lesz mint a villám :D

Galaxy S10

(#7447) Keeperv85 válasza exelsior1 (#7444) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Oké. ESD felszerelést hozott? Kesztyű? Ionizátor? Na ha "nem" volt a válasz, az én telóm szét nem szedné. Amúgy is csak ionizált levegőben lehet javítani őket, mert összeszedi az összes port. Akkor már a nyomaték csavarhúzót meg sem említettem... Mielőtt valaki azt hinné trolkodásból mondom: nagyon sok telefont javítottam már életemben, de ilyen gányolás után úgy kivágják az embert egy normális szervizből, hogy a lába nem éri a földet...

[ Szerkesztve ]

(#7448) KTTech válasza Keeperv85 (#7447) üzenetére


KTTech
veterán

"Amúgy is csak ionizált levegőben lehet javítani őket, mert összeszedi az összes port. "

Ez nem kikötés a gyártóknál... (tudom, több auditot végigcsináltam hivatalos mobil szervizben).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7449) exelsior1 válasza Keeperv85 (#7447) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hát, hozott sokmindent. Ionizált levegővel nem tudott szolgálni sajna, de kesztű volt, valami puha lap is amit az asztalra tett, hogy azon csinálja, jó kis csavarhúzók, de nagyon más nem kellett, ezt még én is szét tudnám szedni, annyira simán megy. Van pár csavar a kereten, onnantól meg minden megy magától és minden már csak ragad. Am, az nem baj, ha kis port összeszed, sokkal több por volt a korábbi keretemben alapból is :D

Galaxy S10

(#7450) skyli válasza sagit (#7440) üzenetére


skyli
senior tag

Én nem is azt linkeltem... cm9-hez teljesen jók a theme chooser apk-k nem értelek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.