Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) kalmanahos válasza kalmanahos (#22850) üzenetére


kalmanahos
tag

Senki?

(#22852) Luissimo válasza Gyulafilu (#22849) üzenetére


Luissimo
veterán

vigyázz, mert endzsííí kézrátéttel gyógyít és ráolvasással romot frissít :DD

(#22853) kalmanahos válasza kalmanahos (#22850) üzenetére


kalmanahos
tag

Nos?

(#22854) Massmurderer


Massmurderer
őstag

rr5.5.8at probalta valaki???nálam random modon ujraindul a telo,kikapcsolni nem tudom a kijelzöt,meg az akkuszintet összevissza mutatja.kikapcs elött 97% kikapcsolás után 80% azt megint 97%.valami nemjó itt

(#22855) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Sziasztok. Vasaroltam egy fuggetlenitett galaxy note 5ot. Befogadja a magyar sim kartyat, ezzelsemmi gond. Engem az idegesit, hogy a telefon frissiteset miert AT&T halozaton keresztul intezi? Ez kikuszobolheto valahogy? Valamint van rajta egy valag At&t s alkalmazas is, ami nem torolheto. A valaszt elore is koszonom.

(#22856) Massmurderer válasza Vadászmenyét (#22855) üzenetére


Massmurderer
őstag

hello.ez note 1 topic.amugy a szolgáltatoi beállitásnál ha beállitod vagy lekéred a szolgáltatonak megfelelö internet,sms meg egyébb beálitásokat akkor jó lesz

(#22857) Vadászmenyét válasza Massmurderer (#22856) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Koszonom, de nem igazan talalok ilyen beallitasi lehetoseget. Ime egy kep a problemarol:

[ Szerkesztve ]

(#22858) .DLL


.DLL
veterán

Vicces ma visszaolvasni ezt a tesztet. :)) 2011... milyen rég volt, és ma is milyen korrekt!
A cikk végén:
"[...] a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Ódehogynem... :D Persze ezt akkor, az első ilyen készülék után nem lehetett megmondani, pedig ma már sokan nem bírnának 5,5"-nál kisebb kijelzővel élni. :P

(P.H.)

(#22859) KTTech


KTTech
veterán

Eljött az idő, hogy másodkészülékké váljon a Note1-esem (ebben nagy szerepet játszott, hogy a kijelzőt takaró üveg némileg összetört egy szerencsétlen esést követően, egyébként az OLED panel és a digitizer sértetlen maradt, de ahol épp vagyok, ott nem kezdenék műteni, az új komplett panel meg majdnem felér a készülék értékével)... szóval holnap érkezik a Note4 mellé :) (így a Note1-ben marad majd a magyar kártya - az elmúlt 4 hónapban a tört kijelzővel használtam úgyis -, az újba átkerül az itteni Lebara-s)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#22860) galaxys80


galaxys80
veterán

Tudnék venni nagyon kedvező (15.000) áron egy Note 1-et ami egészen jó állapotban van.
Viszont nincs meg az S-Pen-je, amire nekem szükségem lenne.
Be lehet ezt valahonnan szerezni esetleg?
Ha igen, mennyiért?

(#22861) Massmurderer válasza galaxys80 (#22860) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] tessék.van utánvétel is

(#22862) galaxys80 válasza Massmurderer (#22861) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi

(#22863) kalmanahos válasza galaxys80 (#22860) üzenetére


kalmanahos
tag

note 1-en egy katasztrofa az s-pen, semmi ertelme

(#22864) csgabor


csgabor
csendes tag

Hello,

Note 1 szerelésben jártas embert keresek. Egyik nap játszottam vele, de miután ráraktam töltőre azt vettem észre nem tölt. Kikapcsolt és azóta sem indult el. Raktam bele zsír új aksit, majd szétszedtem és a kábeleket megigazgattam, de semmi. Nem indul, lehet alaplaphibás?!
Ha tudtok valakit aki ilyet sokat javított nagy segítség lenne.

üdv.
Gábor

(#22865) kali válasza csgabor (#22864) üzenetére


kali
legenda

szia,

írj neki; link

(#22866) csgabor válasza kali (#22865) üzenetére


csgabor
csendes tag

szia
megprobálom, köszi!

Gábor

(#22867) zekk007


zekk007
aktív tag

Valaki tudna segíteni hogy mi lehet az oka annak hogy nagyon gyenge a térerőm mint 2g ill 3g-n.... Van hogy teljesen elmegy néha... Kint a szabadba jó de lakásban már harmat vagy elmegy... Akárhol néztem sehol nem találtam érdemleges infót arról sem hogy hol helyezkedik el ebben a gsm antenna mert arra gondoltam hogy esetleg nem érintkezik valami jól s ez okozhatja a gyenge térerőt... Segítségeteket előre is köszi

(#22868) pall.gergo


pall.gergo
tag

Üdv.

Tudtok véleményt mondani a CM-ről? 5.1.1-es CM12? Vagy Bőven elég a Notenak a 4.4.4-is ?

(#22869) mrrr74 válasza csgabor (#22864) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,

Ezzel jutottál valamire? Pont így jártam én is, annyi különbséggel, hogy nem én játszottam, hanem a gyerek nézett rajta filmet. Beadtam szervizbe és alaplaphiba :(
Neked sikerült javíttatnod?

Köszi
Alex

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#22870) zvolite80


zvolite80
tag

Sziasztok!
Üdv a topikban!
Lumia 735-ről váltottam! Csere utján!
Valaki tudja hol lehet venni hozzá gyári hátlapot,mert az sajna elég viseltes :(

Huawei P30 user

(#22871) cyborg X válasza zvolite80 (#22870) üzenetére


cyborg X
tag

Szia!

Nézz szét aliexpessen. Ott találsz több különböző kiegészítőt, pl. hátlapot is.

(#22872) Massmurderer válasza zvolite80 (#22870) üzenetére


Massmurderer
őstag

ebay nézz körül.fillérért van

(#22873) Massmurderer válasza zvolite80 (#22870) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] de ittis van,nézz körül

(#22874) cyborg X válasza Massmurderer (#22873) üzenetére


cyborg X
tag

Igen, van, három ezer forint plusz posta, ami össz kb négyezer. Kínából tizedéért megkapja ugyan azt a műanyag lapot.
Én pl alaplapot rendeltem kilencezer forintért, és a tesztek szerint minden az benne, mint aminek lennie kell. (Feltéve, ha csak nem maga az infók is hamisak, amik a csippekbe van égetve.)
Tartozékokat TILOS itthonról venni. Így is, úgy is utángyártottat kap.

[ Szerkesztve ]

(#22875) cyborg X


cyborg X
tag

És újra itt, most az én nyűgömmel, bajommal. Késsé áll már a topik, ami érthető is a telefon korából adódóan, de jó volna ha pár tapasztalt szaki újra ide vetné tekintetét! :D

Pár hete kaptam egy kijelzőt, egy (kedves) ismerősöm, (jó) komám sikeresen eltörte az alaplapját, így a maradékot elkunyiztam. Aliexpress-ről rendeltemhozzá alaplapot, minek diagnosztikáját képekben csatolni fogom.
A tesztet végéi olvasva, és az alaplapot letesztelve, papírforma szerint az van benne aminek lennie kell, de mégis igen fura dolgokat produkál!
A tesztben és hsz-eknben említett sebességnek nyoma sincs!! Mi több, kb. egy-másfél másodperces várakozás után hajlandó megnyitni némely alkalmazást. Ezzel még együtt lehetne élni, mert a már megnyíló alkalmazás egyébként normálisan futnak. De vannak alkalmazások, miket egyszerűen képtelen vagyok telepíteni, mert azt írja nincs elég tárhely, ami baromság, mint a csatolt épen látható is.

Ezek az alkalmazások sem marketről, sem máshonnan nem hajlandóak települni.

További képek a masina adatairól:


Rendszer


CPU

Rendszer jelenleg JB van rajta, nyelv angol és valami képírásos keleti, kóreiai, kínai...
Remélem egy rendszerfrissítés helyre rakja, KK-ot akarok rárakni, számomra nincs jobb annál. Akár CM-ben is lehetne.
amúgy valóban remek masina, bár van pár dolog ami nem helytálló, ami a cikkben írva van.

[ Szerkesztve ]

(#22876) tt124307 válasza cyborg X (#22875) üzenetére


tt124307
tag

Alkalmazás telepítésnél azért nincs elég memória, mert azokat a belső tárhelyre (emlékeim szerint /system) telepítené, ami így alaphelyzetben 2GB és nálad 200MB szabad ebből. Ha jól emlékszem (én már nem az N7000-et használom) minimum 10 (vagy 15) százalék szabad helynek fent kell maradni a belső tárhelyen, így oda csak akkor fogsz tudni telepíteni, ha felszabadítasz helyet (pl. alkalmazások SD-re másolásával vagy törléssel). Erre a problémára a megoldás a telefon memóriájának átparticionálása. Keress vissza a fórumban, volt róla korábban többször is szó, én is írtam egy elég részletes útmutatót arról, hogyan particionáltam át úgy. hogy 6GB belső tárhelyem legyen és soha ne legyen gondom az alkalmazások telepítésével.

Az alkalmazások lassú megnyitása szerintem amiatt van, hogy itt egy kb. 5 éves vasról beszélünk, sajnos eljárt felette az idő, nem a mai appokra lett tervezve, kb. ennyit tud. Még az is csoda, hogy kis kompromisszumokkal 2016-ban is használható egy csomó dologra, a sajátomat (másodkészülékként) néhány egyszerűbb dologra én is örömmel veszem kézbe. A gyári ROM egyébként sem a performanciájáról volt híres, én az enyémen CM-re (KK) cseréltem és azzal a teljesítménye elfogadható, habár nálam a stabilitással voltak (vannak) problémák.

(#22877) cyborg X válasza tt124307 (#22876) üzenetére


cyborg X
tag

De más alkalmazásokat meg enged telepíteni? Nem értem ezt a tárhely gazdálkodást, hisz 10GB fenmaradó van még belső tárhelyen, és majdnem 2GB memóriakártyán.

Van egy S4-esem, az biztos, hogy ég és föld, bár egész jó belsőt kapott a NOTE, de még is csak egy nagyra nőtt S2, amit meg ha belegondolok, már kézbe venni is "ciki" amellett, hogy nem vagyok egy trendiskedő, de ismerve azon képességeit és a mi készülékeket, valóban használhatatlan.
Akkor androidon is él, az ami win-en, hogy egy xp már haldoklik a mai programok alatt?

(#22878) cyborg X válasza tt124307 (#22876) üzenetére


cyborg X
tag

Kizártnak tarom azt, hogy a telefon korossága miatt lenne lassú, mert akkor a már megnyitott programok is akadoznának. Ha a korossága és a mai alkalmazások hardver igénye lenne ok, akkor a saját alkalmazásainak, pl. a galériája, vagy más saját előre telepített programnak nem volna szabad nehezen megnyílnia. Az egész telefon minden utasításra lassan reagál. De ez nem is érdekel.
Ami érdekel: olvasgattam a kezdeti romolgatásokról, hogy format datára hajlamos volt elszállni. Ez rendszer függő volt, tehát a régebbi GB-ék voltak ilyenek, és a JB-nél már nincs ez a veszély, vagy kell-e egyáltalán ez a cwm-es mókolás, vagy csak simán odinnnal újra szoftverelni? Mert az S4-nél nem recoveryztem, hanem csak odinnal újrahúztam.

(#22879) Fery Csaby


Fery Csaby
újonc

Sziasztok. Kéne egy kis segítség Pls. Vettem nemrég egy Note N7000 -et (Note 1) De olyan gondjaim vannak legfőképp, hogy a wifi nem akar csatlakozni sosem, vagy ha mégis, akkor is lekapcsolódik kis idő után, majd hiába is akarom bekapcsolni nem csinál semmit, nem keres nem csinál semmit. Próbáltam sok room ot letölteni flashelni Odinnal, avagy csak telepíteni sd kariról, de egyszerűen nem akarja sehogy az igazságot. Próbáltam kivenni a memory karit, az aksit úgy hagyni pár napra, akkor sem javult a helyzet. Szóval van valakinek esetleg egy jó ötlete, hogy mit tegyek, mit hogyan telepítsek sorrendileg, hogy működjön végre ez az átkozda vagy nyugodtan felejtsem el...

(#22880) Massmurderer válasza Fery Csaby (#22879) üzenetére


Massmurderer
őstag

alaplap csere.De elöte valamivel teszteld a wifit.Pl nézd meg az elixir 2 progival hogy mit ir ki

(#22881) mrrr74 válasza Massmurderer (#22880) üzenetére


mrrr74
aktív tag

De jó volna ilyen egyszerűen alaplapot találni... Fél éve keresek, de eddig még nem találtam :(

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#22882) Fery Csaby válasza Massmurderer (#22880) üzenetére


Fery Csaby
újonc

Inkább valami más ötlet? Hisz alaplap csere nem nagyon megoldhato.... költeni annyit már nem akarok rá... de gondoltam hátha van egy működő rom amit rá tehetek odinnal, avagy másként. Valami más megoldást pls :/ Kipróbálnám az Elixir2 .t de sajna ugye nincs rajta wifi, s egyenlőre még keresem géppel hogy letöltsem majd tegyem rá, megnézem miaz, de ha csak egy teszt, akkor azt fújhatom. Szóval Eg valamit érő rom ami független telohoz jó N7000 hez amit odinnal feltehetek pl, mert lehet hogy már a sok hülyeségtől is meghülyült. 2 napja nonstop töltögetem lee a majd 1 gb s cuccokat s keresem a megfelelőt de eddig nem találtam :/
Ha meg recoveryből akarom csinálni, akkor mindig kiírja Error E s hogy ez nem N7000 ... :O se gapps ot se cw t nem tesz fel

[ Szerkesztve ]

(#22883) Massmurderer válasza Fery Csaby (#22882) üzenetére


Massmurderer
őstag

tegyél fel rr romot,nekem is az van fent.hibátlanuil müködik minden

(#22884) ux1 válasza Massmurderer (#22883) üzenetére


ux1
addikt

+1 az RR-re.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22885) LanyUs


LanyUs
senior tag

Sziasztok!

5 éve gyári verziót használok, de elegem van a sok felesleges szar samsung app-ból. Van olyan szoftver, ami tartalmazza az alábbi gyári programokat?

Google "Térkép"
"Fényképező" - "Galéria"
"Internet"

A többi számomra sallang vagy kívülről simán telepíthető.

Köszönöm!

(#22886) LanyUs


LanyUs
senior tag

Sajnos csinál egy hibát is. A telefon csak töltőre dugva használható, mert lehúzva folyamatosan felvillan a töltés jelző. Be-ki,be-ki. Cserélni kell a micro USB panelt vagy esetleg zárlatos az akksi? Factory reset esetén egy darabig nem csinálja, de ahogy töltöm, lehúzáskor megbolondul.

[ Szerkesztve ]

(#22887) hardverlog


hardverlog
aktív tag

Sziasztok (ha még jár erre valaki)!

Note 1 telefonom van bő 4 éve...nagyon szeretem, szerettem, tulajdonképpen az első telefonom, amitől - a korából is látszik - nehezen válok meg. Viszont az elmúlt hónapokban elviselhetetlenül lassú lett, ami már átment arra a szintre, hogy kezd használhatatlan lenni...emiatt már újabb használt Note vételét tervezem (Note3 vagy Note4).

Viszont a Note1 annyira a szívemhez nőtt, hogy szeretnék még egy utolsó esélyt adni neki. Tervem egy teljes törlés, majd új android rendszer felvitele. (hátha visszatér az élet bele legalább egy elviselhető gyorsasági szintre :) ) Az hogy melyik androidot érdemes visszadobnii gondolom ti, a tapasztaltabbak jobban tudjátok, most a 4.1.2 van fent, alapsáv verziója: N7000XXLT3, kernelverzió pedig: 3.0.31-1103517

Kérdésem, hogy Budapesten, egy megbeszélt helyen és időben (házhoz is elmegyek persze) hajlandó-e valaki arra, hogy a fentieket egy nagyobb tábla csokiért és egy nagy köszönömért megtegye nekem?

Ha van ilyen, aki ért ehhez és belefér az idejébe a fenti dolog, akkor előre is megköszönve írjon rám egy privát emailt és egyeztetünk mikor csinálnánk meg a szeretett Note1esem feltámasztást.

Köszönöm előre is, ha valaki vállalja!

Üdv.

(#22888) Massmurderer válasza hardverlog (#22887) üzenetére


Massmurderer
őstag

Boldog karácsonyt.Minap volt nálam az véletlen rákatintottam a gyári visszaállitásra,és teljesen fullra letörölt mindent,oprendszert is úgy kellet feltelepitenem mert semmi nem volt a telon.Ucsó gyárilag kiadot sw tettem fel,és nagyon érezhetö a külömbség.persze ment vissaz rr 5.5.8,de elötte a gyári ucsó sw ment fel.És megérte mert gyorsabb is lett az egész teló.

(#22889) csgabor


csgabor
csendes tag

hello. Van valakinek egy note 1 alaplap elfekvőben? Megvenném, mivel kijelzőm akkum van, már csak egy lap kéne.
Ha lenne privátban jelezd, köszönöm!.

(#22890) csgabor válasza csgabor (#22889) üzenetére


csgabor
csendes tag

van egy eladó note 1 akksim, új, használva nem volt, ha esetleg érdekel írj privit.

(#22891) Soleco


Soleco
tag

Utólag visszaolvasva milyen vicces hogy mennyire mellé lőtt a cikk írója :"Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :D, s mára már egy kis túlzással azt lehet mondani hogy innentől kezdődik a telefon! :DD

(#22892) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én sajnos most válok meg a note 1töl.Sok sikert mindenkinek.

(#22893) cyborg X


cyborg X
tag

Sziasztok!

Foglalkozik még valaki ezzel a készülékkel?
Kellene egy jó 4.4 CM rom. A gyári az pocsék! Iszonyú lassú!! Azt hitem, alaplap hibás, de k/ipróbáltam CM14-gyel, azzal szuper volt, csak épp a valódi funkciója nem működött a készüléknek, a hálózatra nem tudott csatlakozni.

(#22894) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Vajon hol van az 1. hozzászólás? :W

A Logouton sincs... (404)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#22895) nggabi válasza ElektrikusDE (#22894) üzenetére


nggabi
nagyúr

[link]
Itt :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#22896) helixP


helixP
nagyúr

Néha vissza-vissza térek erre a cikkre, csak azért, hogy elolvassam a zárómondatot :D

"a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük"

[ Szerkesztve ]

(#22897) 2ofthem válasza helixP (#22896) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Óriási :D - egyébként nekem még a fiókban pihen és várja hogy egy gyűjtőhöz kerüljön egyszer -

[ Szerkesztve ]

(#22898) barabbas


barabbas
kezdő

Van itt még valaki?

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#22899) 2ofthem válasza barabbas (#22898) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Igen :DD

(#22900) kilua


kilua
senior tag

"A samsung megőrült, hihetetlenül nagy"

Aztán ma már aprónak tűnik.

(#22901) petymeg válasza helixP (#22896) üzenetére


petymeg
addikt

Én is. Most épp S23U-t használok.
Egyébként a Note-tól ez a Mobilarenás teszet tántorított el.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#22902) Apika válasza petymeg (#22901) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Engem meg pont ez tett iránta kíváncsivá... Mai napig ez (volt) az első kedvenc "tepsim"...

(#22903) petymeg válasza Apika (#22902) üzenetére


petymeg
addikt

Konkréten emiatt tettem le róla:
"Ha ezzel megbékéltünk, akkor sem leszünk túl rózsás helyzetben, ugyanis maga a toll egyébként is rosszul érzékel. Jól kivehető, relatíve vékony hegye van, de marhára nem ott rajzol, ahol az ténylegesen hozzáért a kijelzőhöz, hanem nagyjából két milliméterrel arrébb. Ennek megfelelően sosem fogunk vele tudni olyan skicceket kreálni, mint amilyeneket a művészemberek a reklámokban csinálnak, viszont a hajunk erősen ritkulni fog, ha egyáltalán megpróbálkozunk ilyesmivel."
A Note 9 volt az első ceruzás telefonom az Omniák után.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#22904) Apika válasza petymeg (#22903) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én pedig a mai napig egy Note 8-at használok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.