Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) cattus válasza kezman (#17450) üzenetére


cattus
őstag

Én úgy értettem, hogy a San Andreasra gondolt, amikor azt kérdezte, hogy van-e 520-ra, nem az SD-re történő telepítésre.

Do the thing!

(#17452) mdraco válasza cattus (#17451) üzenetére


mdraco
őstag

Akkor ezek szerint, nem a ram miatt nincs hivatalosan San Andreas 520-ra.

(#17453) kezman válasza cattus (#17451) üzenetére


kezman
őstag

Igen arra írta, majd ha kártyára tudja rakni akkor :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17454) KoryHu válasza n.p (#17444) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Nem tudom, de én ezt látom itt:

"Amennyiben meglévő előfizetéséhez történt a készülékváltás, és a telefon csak micro vagy nano SIM kártyával működik, a kártya cseréjét díjmentesen igényelheti."

Más kérdés, hogy egy Dominos csomag nem készülékváltás :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17455) RMZ250


RMZ250
senior tag

De mit kell it találgatni meg kérdezősködni :W Be kellmenni azt kicseréltetni. Egyébként a vodánál kerül pénzbe a csere a többi szolgáltató kicseréli ingyen. Amúgy meg a legtöbb telós kupecnek van sim vágó
kütyüje, mifelénk 500-ért kivágják egy pillanat alatt.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#17456) westcoastog válasza cattus (#17448) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem proxival kell feltenni. :N

(#17457) Tin válasza RMZ250 (#17455) üzenetére


Tin
veterán

csak ne legyen meglepetés. nekem T-s előfizus kártyám van, dominósan vettem a készüléket kb 1 hónapja a T-nél, és 4500-at akartak kérni a SIM cseréért. de ismerősöm ugyanúgy előfizus, most vette MM-ben, és neki meg ingyen cserélték a T-nél az előfizus kártyáját.

(#17458) csaba1203 válasza KoryHu (#17454) üzenetére


csaba1203
addikt

Nekem kb 1 hónapja,amikor megjött az 520-as szó nélkül cserélték pedig ősdominós vagyok. :)

(#17459) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok!
Még új vagyok, segítségre lenne szükségem. Az áruházból se frissíteni, se letölteni nem tudok semmilyen appot, mert azt írja ki, hogy " be kell állítani a családi szolgáltatást" "egy szülőnek meg kell adnia a szolgáltatás beállításait". Ez meg micsoda és hogy kell kikapcsolni? Bocs a láma kérdésért. Köszönöm! :R

(#17460) kezman válasza Horovic (#17459) üzenetére


kezman
őstag

18-nál idősebb legyél aztán jóvan :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17461) Horovic válasza kezman (#17460) üzenetére


Horovic
aktív tag

Az vagyok, de azt hol kérdezik v. hova kell beírni?

(#17462) cattus válasza Horovic (#17461) üzenetére


cattus
őstag

login.live.com-on jelentekezz be az MS-fiókoddal és ott írd át a születési dátumodat.

Do the thing!

(#17463) Genova1983 válasza Tin (#17457) üzenetére


Genova1983
tag

Nekem is szó nélkül cserélték az előfizetéses kártyámat.Szerintem ez erősen eladói hozzáállás függő is.

Persze hozzátettem,hogy azért nem az előfizetésemre vásároltam,mert webshopból,Dominóban sokkal olcsóbb volt.
Erre sem nagyon mondtak semmit...

(#17464) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Haver leejtette a telefonját, és betört rajta az üveg.
Mennyiből lehet kicserélni kb?

AZt mondja a kép oké, de az érintés nem működik.
Gondolom egy ilyen kellene.
Ugye?

[ Szerkesztve ]

(#17465) Horovic válasza cattus (#17462) üzenetére


Horovic
aktív tag

És ezzel az MS fiókkal be kell jelenkezni a telefonon is, ha igen akkor hol?

(#17466) Kryczek


Kryczek
tag

nem tudom ki hogy van vele, de nálam a black előtt a FB meg a messenger és viber értesítések azonnal jöttek. Black óta NULLA semmi, és ha mégis, akkor is egy olyan üzenet amit már rég elolvastam.... Én hülye, pedig az előző telefonomnál megfogadtam, hogy soha többé semmilyen frissítést.... megint jól megszívtam... :(

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17467) Kryczek válasza Chesterfield (#17464) üzenetére


Kryczek
tag

igen. valaki tegnap, vagy mikor írta ide be hogy nokia márkaboltban 12K volt a javítás, de talán ott a kijelző is cserés volt....

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17468) kaliber válasza Chesterfield (#17464) üzenetére


kaliber
aktív tag

Itt venném meg a kijelzőt és így cserélném ki

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#17469) cattus válasza Horovic (#17465) üzenetére


cattus
őstag

Igen, ugyanazzal a fiókkal kell bejelentkezni a telefonon is, mint PC-n. Beállítások --> email+fiókok alatt tudsz telefonon bejelentkezni az MS-fiókba.

Do the thing!

(#17470) btudos válasza greenmelon94 (#17449) üzenetére


btudos
veterán

Nem, a telefonszámok a MS Accountban tárolódnak nagy eséllyel, esetleg a Google-nél. De alapvetően olyan nincs, hogy csak a Facebookban tárolódnak a névjegyzékek. Egyébként meg amíg nincs végleges állapot, addig nem tudjuk ez miben nyilvánul meg pontosan, valószínűnek tartom, hogy a névjegyzékben megmarad a Facebook szinkronizáció lehetősége, csak mondjuk a news feed nem lesz látható a people hub-ban. Sajnos a híresztelések alapján az egész rendszer erre tart, az integrált megoldások helyett mindent külön alkalmazással akarnak megoldani, ami nekem nem tetszik, csak a frissíthetőség/hibajavítás szempontjából hasznos.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17471) Chesterfield válasza kaliber (#17468) üzenetére


Chesterfield
senior tag

köszi, igen a vidit is megtaláltam közben.

(#17472) Sub-ZeRo válasza Kryczek (#17466) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem nincs black, de mostanában én is így kapom az üzeneteket. Sőt, még pc-n is. Szóval nyugi, nem a black-ben van a hiba.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17473) Horovic válasza cattus (#17469) üzenetére


Horovic
aktív tag

Köszi! Nekem már van oda mentve egy account. Azt hogy tudom törölni?

(#17474) Neurotoxin válasza Tin (#17457) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Már ezerszer leírtam: mikor én vettem, megkértem az ügyfélszolgálatos csajt (Tééknél), hogy cserélje ki a régi hagyományos SIM kártyámat, mert majd azt használnám, miután a telefonhoz mellékeltről elfogyott a keret. Erre megkérdezte, hogy csak a telefon miatt vásárolom-e Domino csomagban, mire én 'igen"t feleltem . Ingyen kicserélte új, kitörhető formátumra a régi kártyámat.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17475) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Sziasztok!

Van egy repedt digitizeres 520-am. Házilag cserélhető? van vmi buktatója?milyet érdemes rendelni?Vki csinált már ilyet?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#17476) westcoastog válasza maggi1886076 (#17475) üzenetére


westcoastog
veterán

Cserélhető házilag, milyet érdemes venni? Hát rávalót. :DDD
Videók vannak a szétszedésről, műszerész csavarhúzó készlet nem árt ha van.

[ Szerkesztve ]

(#17477) RMZ250 válasza maggi1886076 (#17475) üzenetére


RMZ250
senior tag

(#17468)

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#17478) Kryczek válasza maggi1886076 (#17475) üzenetére


Kryczek
tag

garancia vesztés. Kb azonnal ;]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17479) kezman válasza Kryczek (#17478) üzenetére


kezman
őstag

Ha Nokia szervizbe cserélteted megmarad a garancia.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17480) greenmelon94 válasza btudos (#17470) üzenetére


greenmelon94
tag

Kicsit félreérthetően fogalmaztam. :)
Az tetszik nekem a mostani rendszerben, hogy ebben a facebookkal összekötött formában az ismerőseimhez (köztük azokhoz is akikhez a telefonszámukat hozzárendeltem) szépen letölti a profilképeket, adatokat meg ilyesmit, ez szerintem egy sokkal szebb megoldás, mint hogy ott figyel a telefonkönyvemben egy halom szürke kép. Na meg a naptár, ott is hasznos, hogy az eseményeket, szülinapokat, stb. megjeleníti a telefonon.

Ha ezeket a fícsőröket kiherélik, én nagyon csalódott leszek. :(

(#17481) duo válasza westcoastog (#17476) üzenetére


duo
őstag

:DDD ez kész.
olyan mint mikor valaki azt válaszolta a "milyen gépet vegyek?"-re a topikjában hogy: Jót. Rosszat nem érdemes...:D

viccet félretéve jó tutorialok vannak a youtubeon, de én már nem mernék belevágni, pedig a motorola l7-emen burkolatot cseréltem, halálból hoztam vissza, firmware cserék durva dolgok mentek, évekkel az android elött...

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#17482) old rocker válasza maggi1886076 (#17475) üzenetére


old rocker
veterán

Atomreaktor javítást is lehet házilag... a francba a szakemberekkel.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17483) westcoastog válasza duo (#17481) üzenetére


westcoastog
veterán

Tőlem vehet rá nexus 5 digitizert is. :DDD

Szerintem még az alcatel ot918-am szétszedésének nekiesek majd, a home gomb vacakol rajta, meg hát unaloműzésnek sem rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17484) old rocker válasza westcoastog (#17483) üzenetére


old rocker
veterán

én igazából nem egészen értem az ilyen mértékű csináld magad mozgalmat...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17485) westcoastog válasza old rocker (#17484) üzenetére


westcoastog
veterán

Kinek mennyi kedve van tökölni vele.

(#17486) Tim82
naja.

[ Szerkesztve ]

(#17486) Tim82 válasza old rocker (#17484) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nem oldják meg garanciában, valamint meg lehet némi odafigyeléssel csinálni házilag is, akkor miért ne? Kb. ennyi a lényege. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17487) kaliber válasza old rocker (#17484) üzenetére


kaliber
aktív tag

Szerintem nem sokkal kell több tudás hozzá mint egy hátlap (vagy a régieknél előlap) cseréhez, főleg ilyen jó tutorial-ok vannak a youtube-on, a Nokiánál 12K a digitizer csere egy olyan telefonra ami jelenleg újjonnan 25K biztos, hogy kicserélném ha kijönne 4K-ból és a gari sem érdekelne ha buknám.

Persze azért megpróbálom nem összetörni a telefont :)

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#17488) zaurac


zaurac
tag

Sziasztok! Előfordult már másnál is a köv. hiba (keresővel nem találtam róla a fórumban) : hívás közben eltűnik a másik fél hangja,de a vonal nem szakad meg és kicsörög közben,mintha a másik fél hívna,holott ő nem tette le,nem hívott.Normál hívásnál és skype-nál is produkálja. Furcsa bug, androidon sem volt ilyen :N

[ Szerkesztve ]

(#17489) nicu71


nicu71
addikt

Ma bővült a család egy kis 520al,anyum kapta,MM dominós csomag,fehér.Elbűvolő.Még 920 hoz képest is simán vállalható,kezes kis jószág 😊

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#17490) confuser válasza btudos (#17470) üzenetére


confuser
senior tag

WPCentralon utána olvastam. Nagy a felhasználók között a felháborodás a "FB integráció megszüntetése miatt", de valójában nem lesz megszüntetve, csak átalakul. Voltaképp jobb lesz mint volt, mert 8.1-ben nem csak a Facebook lesz képes a rendszerbe történő mély integrációra, hanem minden a FB-hoz hasonló social app. Ez az integráció úgy fog működni, hogy letöltöd az appot (jelen esetben a 8.1-re készített Facebook Blue-t), és az első bejelentkezéskor azonnal megtörténik az integráció.

Szóval nem kell kitépni a megmaradt hajatokat, nem hogy kevesebb lesz ettől a WP, hanem több. Mondom ezt úgy hogy engem olyan szinten hidegen hagy a FB integráció, amennyire az csak lehetséges.

(#17491) Neurotoxin válasza confuser (#17490) üzenetére


Neurotoxin
őstag

"Ez az integráció úgy fog működni, hogy letöltöd az appot (jelen esetben a 8.1-re készített Facebook Blue-t), és az első bejelentkezéskor azonnal megtörténik az integráció."

Azért remélem, hogy ezt az integrációt is kilehet majd kapcsolni....

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17492) nicu71 válasza Neurotoxin (#17491) üzenetére


nicu71
addikt

bizonyosan...pl ha nem kapcsolod majd be?
kezd olyan kivánságkosár fíling kialakulni ;]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#17493) Neurotoxin válasza nicu71 (#17492) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ha már lehet felháborodni a WPcentrálon meg Engadgeten :D

A telefonon is kitöltöttem a kvízt a "visszajelzésben", kár, hogy nincs több. 'Persze, hogy ajánlanám a készüléket kollégámnak/barátomnak'. Ettől függetlenül a LIVE-on, mindig megosztom az éppen aktuális bánatomat a 'vélemény' dobozban. Remélem valami supportos olvasgatja néha.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17494) greenmelon94 válasza confuser (#17490) üzenetére


greenmelon94
tag

Hát ez számomra örömteli hír, köszi, hogy leírtad mindezt! :)

(#17495) Tin válasza Neurotoxin (#17474) üzenetére


Tin
veterán

jó, én meg leírtam, hogy ugyanezt csináltam, és nem cserélték ki a T pontban, csak pénzért voltak hajlandóak. úgyhogy inkább levágtam.

(#17496) kiss_g93 válasza greenmelon94 (#17494) üzenetére


kiss_g93
csendes tag

Valaki tapasztalta,hogy eldobálja a hálózatot?újraindítás segít rajta de egyre gyakoribb.Tud valaki valamilyen megoldást?

(#17497) hucsikoi válasza Tin (#17495) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

T pontban nekem sem cserélték ki. Mikor lejárt a hűségidőm rendeltem egy telefont T pontban történő átvétellel, mert simet is cserélni kellett. Nem voltak hajlandóak kicserélni, csak, ha jól emlékszem 4000 Ft-ért. Át mentem egy T-mobile boltba és ott szó nélkül ki is cserélték ingyen.

(#17498) Neurotoxin válasza kiss_g93 (#17496) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Lehet, hogy már megvolt, de biztosan jól a helyén van a SIM kártya? Nekem ilyen eldobálás egyszer volt pihenőben autópályán Tatabánya közelében, máig sem értem az okát. Tele volt a térerő rublika, majd hívtak ill próbáltak, majd jött az automatikus T-s sms, hogy volt egy hívásom, majd mégiscsak eltudtak érni. Ki-be kapcs, megint ezt csinálta. Azóta nem produkálta.

@A Tejesember:lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, hogy 'T-pont'ban volt a próbálkozás. Nekem Szegeden a hivatalos Árkádban lévő üzletben cserélték ingyen. Ott már egyébként kiokosítottak, hogy a fő T-nél kell minden sorsdöntő problémát előadni, mert a T-pontok viszonteladók csak...Persze tudom, van olyan város, ahol csak T-pont van..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17499) westcoastog


westcoastog
veterán

Van valakinek fölös fekete hátlap? Megvenném.

(#17500) hucsikoi válasza Neurotoxin (#17498) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nem kerülte el a figyelmemet. A saját esetemet meséltem el, hogy én is hasonlóan jártam. Szerencsémre debrecenben van több üzlet is. Egyébként nekem is a fő T-nél cserélték ingyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.