Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Tomsteel válasza rasky (#14000) üzenetére


Tomsteel
tag

Aha, akkor nem az én készülékemben van a hiba. Frissítsétek gyakran, sunyik nagyon.

(#14002) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Sonky rendelt 100at. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14003) tybke98 válasza old rocker (#13999) üzenetére


tybke98
csendes tag

Én is így vagyok ezzel. :K
Sok sikert srácok! :DD

(#14004) Vangelis válasza rasky (#14000) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az e-mailt nem tudják átírni!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14005) Tomsteel válasza Vangelis (#14004) üzenetére


Tomsteel
tag

Ezt írják a visszaigazolásban:

Tájékoztatjuk, hogy jelen levél nem minősül szerződésnek, csupán a rendelés visszaigazolását szolgálja, mely rendelés a teljesítésig szabadon és következmény nélkül módosítható, illetve lemondható. A tényleges adásvételi szerződés csak az áru megvásárlása során jön létre.
Árgarancia szolgáltatásunk keretében, amennyiben a megrendelt termék ára időközben csökken, Önt a kedvezőbb áron szolgáljuk ki.
Árnövekedés esetén természetesen a megrendelésben szereplő ár az érvényes!

(#14006) old rocker válasza rasky (#14000) üzenetére


old rocker
veterán

Egyre többen válaszoljanak rá iziben, hogy ez nem így megy... ennyiért hirdették, ennyiért kötelesek eladni.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14007) Tomsteel válasza old rocker (#14006) üzenetére


Tomsteel
tag

Én már írtam nekik, de az ügyfélszolgálat csak 14-ig volt ma, hétfőn lesznek legközelebb.

(#14008) rasky válasza old rocker (#14006) üzenetére


rasky
senior tag

biztos aki elírta az árat, sunyiba próbálja helyrehozni.

(#14009) hoffman_ válasza rasky (#14008) üzenetére


hoffman_
nagyúr

akkor kezdje sonky 100 darabos rendelésével, és ott hagyja is abba :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14010) Mr.Csizmás válasza Tomsteel (#14005) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kicsit ellentmondásos:

mely rendelés a teljesítésig szabadon és következmény nélkül módosítható, illetve lemondható.

VS

Árnövekedés esetén természetesen a megrendelésben szereplő ár az érvényes!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14011) Tomsteel válasza Mr.Csizmás (#14010) üzenetére


Tomsteel
tag

Igen, de az első része ránk vonatkozik, mi módosíthatjuk illetve törölhetjük szabadon a rendelést.

(#14012) old rocker válasza Tomsteel (#14005) üzenetére


old rocker
veterán

Stimmel. Időközben 3990 Ft-ról növekedett az ár 39 990-re. Utolsó mondat a lényeg, a többi hablaty. Lófszt. Témobilnál megrendelek akciósan valamit, aztán értesítenek, hogy bocs, Jucika tévesen rakta ki a honlapra, ez a termék nem akciós???

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14013) Tomsteel


Tomsteel
tag

Itt lesz egy kép bizonyítéknak.

(#14014) Mr.Csizmás válasza Tomsteel (#14011) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ok, értem :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14015) zsoltek válasza rasky (#14000) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Jaj ne már, mekkora lett volna. Holnap meg új hír Andante tollából: "Ugrásszerűen megnőtt a WP8 részesedése és a Lumia 520 felhasználótábora" :D

Huawei P30

(#14016) Tomsteel


Tomsteel
tag

Azt nem értem, hogy mi a túrónak kellett nekik ma módosítani az árat, hiszen már nagyon régóta ennyiért árulták. :F

(#14017) old rocker


old rocker
veterán

Erre azért nyilván rámegy az éves nyereségük! :DD :DD :DD Csak keményen velük, gyerekek, mint a Metallica!!!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14018) Zoli133 válasza Tomsteel (#14016) üzenetére


Zoli133
őstag

Gondolom nem egyesével írják át az árakat, hanem egy másik adatbázissal szinkronizálják a honlap adatbázisát és a nem "élő" adatbázisban el lett írva, szinkronizáláskor meg kikerült ez is.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#14019) m1lan


m1lan
őstag

Aki Pick Pack-ra kérte, az simán megteheti, hogy nem megy be érte, ha kiszállítják neki a 30 db Lumiát eredeti áron.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#14020) taip


taip
senior tag

Azt hiszem, ezek után belekerül a webshopjuk szabályzatába, hogy a nyilvánvalóan téves áron feltüntetett termékeket nem kötelesek azon az áron adni. Ez elég sok helyen már most is benne van a feltételek között.

De ha van pl. a PTK-ban, hogy "mindkét fél részéről elvárható a jóhiszeműség" vagy ilyesmi, akkor enélkül is bukó van jelen esetre.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#14021) kisninja


kisninja
őstag

uu én is rendeltem 2db hátha nem nyerészkedni vettem :)
Reménykedem az oldalon is 8k szerepel még :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#14022) old rocker válasza Tomsteel (#14011) üzenetére


old rocker
veterán

és mi is van akkor, ha a Vaterán leütsz egy árut és visszalépsz? Ott is a ker. törvénnyel fenyegetőznek...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14023) Tomsteel válasza Zoli133 (#14018) üzenetére


Tomsteel
tag

Arra gondolok, hogy én már hetek óta 39.990Ft-ért látom náluk ezt a telefont.
Ma történt egy módosítás/átírás (elég szarul), gyakorlatilag ok nélkül.

(#14024) Tomsteel válasza old rocker (#14022) üzenetére


Tomsteel
tag

Vásárlástól elállhatsz bármit vásárolsz, alap esetben 3 napon belül. (Telenor pl 10 napot vállal)
Természetesen nem rendeltetésszerű használatból adódó sérülés hiányában.

[ Szerkesztve ]

(#14025) Zoli133 válasza Tomsteel (#14023) üzenetére


Zoli133
őstag

Igen, de van egy adatbázis ami tartalmazza egy táblában az összes termék árát. Ebből van egy példány amiből a honlap dolgozik és van egy amit módosítgatnak és megfelelő időközönként szinkronizálják a honlaphoz tartozóval. Ha dologztál adatbázisokkal akkor bizony előfordulhat, hogy egy script, módosítás vagy valami nem tökéletes így becsúszott a hiba az 520 sorába és ma délután szinkronizálták a kettőt és kikerült az új ár.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#14026) Alexios


Alexios
veterán

3.4. Amennyiben a Szolgáltató minden gondossága ellenére hibás ár kerül a Webáruház felületére, különös tekintettel a nyilvánvalóan téves, pl. a termék közismert, általánosan elfogadott vagy becsült árától jelentősen eltérő, esetleg rendszerhiba miatt megjelenő "0" Ft-os vagy "1" Ft-os árra, akkor a Szolgáltató nem köteles a terméket hibás áron szállítani, hanem felajánlhatja a helyes áron történő szállítást, amelynek ismeretében az Ügyfél elállhat vásárlási szándékától.

(#14027) Mr.Csizmás válasza Alexios (#14026) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"nyilvánvalóan téves, pl. a termék közismert, általánosan elfogadott vagy becsült árától jelentősen eltérő"

ennek a mértékét mi szabályozza? 20k vagy 20 forint különbség esetén is ráhúzható ez alapján. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14028) hoffman_ válasza Mr.Csizmás (#14027) üzenetére


hoffman_
nagyúr

független értékbecslő, rosszabb esetben a bolt értékbecslője, ha van ilyen.

ezt becumiztuk, már az elején lehetett tudni. de azért jó játék volt. 1%-ot továbbra is adok neki :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14029) Alexios válasza Mr.Csizmás (#14027) üzenetére


Alexios
veterán

jó azért 90% különbségnél eljátszhatjuk ezt, de mindenki tudja..:D

(#14030) Tomsteel válasza Mr.Csizmás (#14027) üzenetére


Tomsteel
tag

Gondolom nem véletlenül kezeli a rendszer színenként külön a telefonokat, ahhoz tudnak viszonyítani.

(#14031) taip válasza Alexios (#14026) üzenetére


taip
senior tag

Erről beszéltem... akkor ezek szerint már létezik ilyen kitétel.

Akkor szerintem erről ennyit. Hiszen a 90%-os eltérésre nem lehet bemagyarázni, hogy nem jelentősen eltérő érték.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#14032) hoffman_ válasza taip (#14031) üzenetére


hoffman_
nagyúr

mondtam már a megoldást. mindenki uzsgyi hardverapró, árasszuk el 4-6 ezres L520-akkal, aztán majd mutogatunk arra, mint referencia :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14033) tybke98 válasza hoffman_ (#14032) üzenetére


tybke98
csendes tag

Ez beteg. :DDD

(#14034) voyager4.4 válasza Alexios (#14026) üzenetére


voyager4.4
senior tag

+ A pereskedés sem segítene :D

Rendeltetésellenes joggyakorlásnak minősül, mivel amit szeretnétek, ellenkezik a jsz céljával (ami a tisztességes üzlet ) Nagyvonalakban.

no fate but what we make

(#14035) Buster17


Buster17
addikt

Kell a telomnak HR. :( De van 2 játék amibe már több órát belepakoltam. Mentéseket nem lehet valahogy lementeni? Meg elmentettem a telefonba néhány nevet. Azokat se lehet lementeni?

(#14036) cattus válasza Buster17 (#14035) üzenetére


cattus
őstag

A játékmentés esélytelen, hacsak nem Xbox-os. A névjegyzék meg automatikusan szinkronizálódik Outlook-ba vagy Goggle-fiókba, nem?

Do the thing!

(#14037) Buster17 válasza cattus (#14036) üzenetére


Buster17
addikt

hotmail cím, szóval outlook. fogalmam nincs hogy automatikusan szinkronizál vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#14038) cattus válasza Buster17 (#14037) üzenetére


cattus
őstag

Lépj be böngészőből az outlook.com-on. A bal felső sarokban az oulook felirattól jobbra van egy lefele mutató nyíl, arra kattints, majd válaszd a "Személyek" fület, ott látni fogod, hogy szinkronizál-e.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#14039) Buster17 válasza cattus (#14038) üzenetére


Buster17
addikt

Na sikerült köszi!

Más:
HardReset se oldotta meg azt a problémát, hogy nem lehet lerakni a telefont beszélgetéskor...

Gariztassam vagy még meglehet oldani ezt a hibát?

[ Szerkesztve ]

(#14040) old rocker válasza Alexios (#14026) üzenetére


old rocker
veterán

Istenem, a Nokia nagyon nyomja ezt a telefont... mi csak elhittük, hogy ez is része a promóciónak... Mint a viccben: Felháborító! A Markó utcában vajas spárgát kapnak ebédre a rabok! Na és?? Így szoktatják őket a kötélhez...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14041) confuser válasza Buster17 (#14039) üzenetére


confuser
senior tag

Akksi ki-be megvolt?

(#14042) Buster17 válasza confuser (#14041) üzenetére


Buster17
addikt

meg

(#14043) yaksi válasza Buster17 (#14042) üzenetére


yaksi
aktív tag

Szilikontok, vagy védőfólia van rajta?

yaksi

(#14044) Buster17 válasza yaksi (#14043) üzenetére


Buster17
addikt

fólia van meg szilikontok a hátlapon, de ezt nem mindig használom mert nehéz lesz tőle a telefon...
Miért?

[ Szerkesztve ]

(#14045) yaksi válasza Buster17 (#14044) üzenetére


yaksi
aktív tag

Korábban a Lumia 800-asnál volt olyan hiba, hogy a gyári szilikon tok takarta a távolságérzékelőt. Ugyanez lehet, ha a fólia nincs kivágva a megfelelő helyen. Emiatt a telefon nem érzékeli, hogy elvetted a füledről a készüléket, és nem kapcsol be a kijelző.

yaksi

(#14046) PioDVD válasza Vangelis (#13985) üzenetére


PioDVD
senior tag

Ha ilyet találsz, szólj nyugodtan privátban, miután megrendelted a sajátod. :D

(#14047) batai15


batai15
félisten

Gyerekek,most kajak 4 ezerbe lehetett venni az 520at ? Vagy a hiba miatt a valos árat kell perkálni?

(#14048) Vangelis válasza PioDVD (#14046) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sokaknak szóltam akkor is....

Szívott is a telekom miatta :D

Aztán a használt cuccok... azt is törölték utána....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14049) hoffman_ válasza batai15 (#14047) üzenetére


hoffman_
nagyúr

egyik se. vagy kiperkálod majd a valós árat, vagy nem hozod el, ennyi. még nem írták le emailben, de ez lesz. ászf-ben le van írva, hogy az ilyen hibák nem kötelezik őket.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14050) batai15 válasza hoffman_ (#14049) üzenetére


batai15
félisten

Akkor 1-2 ember elég nagyot hazudott..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.