Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) PioDVD válasza Devas (#12998) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem a telefonra vagyok kíváncsi (dehogynem :), de majd karácsony után megnézem), csak annyit akarok megnézni most, hogy működik-e.

Nokia fiókom van régről, esetleg csinálok még 1-et, aztán alaphelyzetbe állítás és nem látszik a próba.

Kösz mindenkinek!

(#13002) Tim82 válasza PioDVD (#13001) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Nokia fiókra konkrétan semmi szükséged nem lesz a telefon kipróbálásához, úgy rémlik, kb. annyi haszna van Lumiáknál, hogy annak segítségével tudsz menteni kedvenc helyeket a HERE Maps-en.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13003) PioDVD válasza Tim82 (#13002) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz, akkor még jobb.
Csak az itthon lévő gyerek fülét kell bedugni, nehogy meghalljon valami jellegzetes hangot, ami karácsonykor újra megszólal. :))

(#13004) kezman válasza PioDVD (#13001) üzenetére


kezman
őstag

A nokia fiók minek? A Microsoft-fiók az kell neked, de az alapra állítás radiroz mindent :K
Megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#13005) motoflug


motoflug
őstag

Elnézést az offért: Akit esetleg érdekel a telefonra fólia, dobjon egy privit, van 4db. "készleten".

(#13006) domerator válasza motoflug (#13005) üzenetére


domerator
veterán

Megy privi

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#13007) old rocker válasza PioDVD (#13001) üzenetére


old rocker
veterán

Kiegészítés az előttem felszólalóhoz: Nokia fiókra a symbiános Nokiáknál volt szükség az Ovis Store-ból történő online vásárláshoz. Itt a mikrofos fiók játszik.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13008) old rocker válasza Devas (#12996) üzenetére


old rocker
veterán

látsz ott rajtam kívül más homeless kinézetű embert? :D

duo: a keresztény muszlim az az a kategória, mint a szűzen maradni és b...ni is? Bár, szegény Eduárdo is ilyen volt...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13009) Matykoh


Matykoh
tag

Sziasztok!
Most vettem egy Lumia 520-at. Nektek meddig bírja az akksi? Az enyémet akkor is 4-5-6 óránként töltőre kell tenni, ha nem használom szinte semmit, márpedig az úgy nagyon nem jó...

Köszi :))

(#13010) kezman


kezman
őstag

Ménem kapok mailt a privát üzeneteimről????? Googl fiókba mindig jött, átköltöztem outlook-ba, azóta egyet sem kaptam pedig be van állítva :F :F :F

Matykoh Ott valami nem ok, nálam két nap de másfél az biztos.

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#13011) Tim82 válasza old rocker (#13008) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bár, szegény Eduárdo is ilyen volt...

R-F?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13012) old rocker válasza Matykoh (#13009) üzenetére


old rocker
veterán

Hát az nagyon nem... nekem kevés telefonálással, állandó e-mail figyeléssel, időjárás előrejelzés frissítéssel, sok nyomkodással és sok online hajócsatával min. 24 órát bírja. Most pl. 50%-on van. tegnap 10 órakor töltöttem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13013) old rocker válasza Tim82 (#13011) üzenetére


old rocker
veterán

Ja, Flores. Bármi volt, sajnálom, Szentlászló védelméért tisztelem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13014) Tim82 válasza old rocker (#13013) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ismertem személyesen is, alapvetően jó ember volt, akit könnyen meg lehetett vezetni "jó cél érdekében".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13015) Clemi


Clemi
veterán

Hali,

Használ valaki T-online email fiókot a telefonon? Már teljesen kész vagyok idegileg. Mikor először beállítottam, szinkronizált, megjelenítette a megadott időszakban érkezett (utolsó 1 hét) leveleket, de után megállt a szinkronizálás és semmit nem jelenít meg, hiába nyomkodom a szinkronizálás gombot. Már töröltem, megcsináltam újra a fiókot, de semmi. A többi email fiókom rendben működik csak a T-online nem.
Ötlet esetleg mit rontottam el?

(#13016) Devas válasza Matykoh (#13009) üzenetére


Devas
őstag

1 nap 16 órája vettem le a töltőről és nem használtam szinte semmire, 2x telefonáltam vele meg lenyomtam egy backgammon meccset rajta. Így van 70%-on.

3g, wifi, bluetooth, tartózkodási hely, ha mindez be van kapcsolva az lehet lezabálja az akksit, meg tanácsos a fényerőt automatára tenni.

Lehet beragadt valami app... nyisd meg abeállítást és lapozz oldalra, majd koppints a háttérben futó alkalmazásokra. Valamint tartsd lenyomva a vissza gombot hogy megnézd mik vannak nyitva.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13017) Devas válasza old rocker (#13008) üzenetére


Devas
őstag

Azért eléggé visszafogtad magad a TV előtt, nem úgy mint itt. Ha nem mondod te vagy az, lehet el sem hiszem. :D

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13018) halacska80


halacska80
csendes tag

Sziasztok.
Senkinek nincs ötlete?
Lezár a képernyő hivás közben én nem tudom letenni?????

(#13019) Lall válasza Devas (#13017) üzenetére


Lall
veterán

Játsza az intellektüel' rokkert, de nem áll jól neki. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13020) #36819456


#36819456
törölt tag

Mindenki kap ajándék tárhelyet a windowsphone@email.microsoft.com mail címről?? :))

(#13021) m1lan


m1lan
őstag

Megjelent a Subway Surfers WP-re, de legalább 1GB RAM kell hozzá :W
Mindenesetre itt a [link]

Más: most találtam ezt az oldalt, 1-2 játékhoz (Temple Run 2, Subway Surfers) van 512 MB verzió. Érdemes kipróbálni? [link]

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#13022) N€T0X|N válasza #36819456 (#13020) üzenetére


N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

Nekem is jött ma mail.

Sent from my keyBoard

(#13023) PioDVD válasza #36819456 (#13020) üzenetére


PioDVD
senior tag

Lehet tudni, hogy vállalják, hogy megmaradnak az adatok, vagy ingyen van, nincs garancia?

Pár családi dvd-t szívesen rájuk bíznék.

(#13024) Sub-ZeRo válasza PioDVD (#13023) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát amik majd kiesnek, azok az adatok elvesznek szerintem. Ami a gépeden vannak, azok nem, de amik a felhőbe, tuti. Vagyis majd feldobja majd ha lejár az 1 év, hogy törölj dolgokat, vagy elvesznek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13025) #36819456 válasza PioDVD (#13023) üzenetére


#36819456
törölt tag

Az adott ideig biztos megmaradnak.

(#13026) Devas válasza Lall (#13019) üzenetére


Devas
őstag

Azért a kis 520-ast "diszkréten" kipakolhatta volna arra a kis dohányzóasztalra mint valami státuszszimbólumot. :D

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13027) old rocker válasza Tim82 (#13014) üzenetére


old rocker
veterán

Hm. Én hívlak meg tavasszal pár koretta sörre, hogy mesélj... ezt most már nem úszod meg :-)

LaIII: ???

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13028) Lall válasza old rocker (#13027) üzenetére


Lall
veterán

Csak vickelodom rajtad. Veled? :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13029) Devas válasza Lall (#13028) üzenetére


Devas
őstag

Érti ő a tréfát csak nem szereti. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13030) PioDVD


PioDVD
senior tag

Kösz a válaszokat!

Nem az extra tárterületre gondoltam, hanem az alap 25 gb-ra. A gmail-nél nem találtam infót arról, van-e garancia az adatokra. Igaz, ott talán nem is lehet akármit feltölteni. Az is lehet, ms-nél sem.

Még nincs telefon, nem ért ide a futár. Remélem jön, mert ma már át tudtam volna venni boltban is.

(#13031) netpeti98 válasza #36819456 (#13020) üzenetére


netpeti98
addikt

Én is kapta, 20 GB-t ingyen. :)

(#13032) _Lacos_


_Lacos_
tag

wpcentral-on a hír kommentjei közt azt írják, hogy csak feltölteni nem lehet többet a tárhelyre az egy év lejárta után, a fájlok megmaradnak! [link]

Én is kaptam 20G-t, de nem arra az accountra, amivel a telefont használom. Ilyenkor mi van?
Belépve a fiókokra, mindkettőhöz hozzá van rendelve a telefon... (először a régi hotmail-es címemet adtam meg a telón, de utána csináltam egy tök üres live-os accuntot, amivel azóta is használom)

N36L, X61, X200.P8700/4G/830SSD/AFFS, L520/830, Pug306RG1.6, SONY50W829

(#13033) Tim82 válasza old rocker (#13027) üzenetére


Tim82
nagyúr

We have a deal, Sir. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13034) Clemi válasza netpeti98 (#13031) üzenetére


Clemi
veterán

Szerintem minden WP8-as felhasználó megkapta ma az emailt erről, legalábbis itt a párom és én is.

(#13036) old rocker válasza Devas (#13017) üzenetére


old rocker
veterán

Én egy teljesen ambivalens ember vagyok. Két könyvem jelent meg eddig, most írom a harmadikat. Az első a Mi is is emberek vagyunk, ez orvosokról szóló történetek, interjúk, afféle anti-Kende könyv, az érem másik oldala. Az amit abszolút nem ismernek a betegek. Volt egy tanárnő (docens), meg egy urológus, akik az interjú alatt elsírták magukat.
A második, Az ezerarcú kór életrajzi ihletésű történetek, szociológia, társadalomkritika, hajléktalanok, vidám és humoros történetek mávos koromból, televíziós koromból, a mindennapi életből. Az egyik novellánál sírni van kedved, a másikat végig röhögöd. Abszolút magamat adtam.
Én egy két lábon járó ellentétek balladája vagyok. 17 évvel ezelőtt ezzel a külsővel nagyon nehéz volt elérnem azt, hogy amikor a téma azt kívánta, vagy a saját gondolataim nem akartam/mertem egy műsorvezetőre bízni, hogy képernyőre kerüljek. A főszerkesztő mindig hisztizett, addig nem látszódhat az ortopéd fejem, amíg le nem vágatom a hajam. Én meg erre nem voltam hajlandó. Én ezzel a zenei, társadalmi stb. hozzáállásomat jelképezem, a woodstocki veteránt. Sok-sok műsort szerkesztettem, rendeztem, de ezzel az egészségügyi magazinnal "futottam" be. 2006-ban a Magyar Orvosi Kamara Média Díját kaptam meg, idén májusban az Akadémián Viktortól vettem át az MTA Újságíró díját. Félre ne érts: nem dicsekvés, ettől nem vagyok se jobb, se több, mint más, aki tisztességgel megcsinálja a munkáját. Eleve az meghökkentő a "pályafutásomban, hogy miután közel 3 évtizedet lehúztam a vasútnál, váltottam és beálltam tévésnek, még egy újabb, szakirányú diplomát is szereztem hozzá. Az első két interjúalanyomból a klinikai központ elnöke jópár kollégámat - kicsit bunkó módon - elhajtotta az isten faszára riport közben, hogy majd legközelebb készüljön fel... Ezek az orvosok - még számomra is meglepő módon - rettenetesen tisztelnek. Belinkelem neked a második könyvemet, a dékán ajánlását, ha elolvasod, talán még érthetőbb lesz, miről beszélek. Még valami: az első főszerkesztőm, amikor csináltam egy kandikamerás, hülyeségekkel teli műsort, - én szívattam eladóként fapofával egy műszaki boltban a vevőket - azt mondta, döntsem el, nyakkendős úriember akarok lenni, vagy bohóc. Azt válaszoltam, hogy "én? Nyakkendős bohóc..." [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13037) old rocker válasza Lall (#13028) üzenetére


old rocker
veterán

Tudom, a kérdőjel csak arra vonatkozott, hogy tényleg vicc-e.
Devas: Értem én a tréfát, gyakran szoktam idézni a Virágot Algernonnak végét: Kérem, mondják meg Nemur professzornak, ne legyen olyan mogorva, ha nevetnek rajta az emberek... A műsor linkje is csak azért került ide, mer még ma is röhögtem a tegnapi kijelentésen, amit idéztem...

Én is kaptam emilt. Meg 20 megát. Most már 47 vagyon.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13038) old rocker válasza Tim82 (#13033) üzenetére


old rocker
veterán

We shell meet in the spring

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13039) Devas válasza old rocker (#13036) üzenetére


Devas
őstag

A külső nem igazán a lényeg, ezt már az állatoknál vagy a kutyánknál is megfigyelhetjük, elsősorban az a lényeg hogy kik vagyunk.

Köszönöm hogy feltártad személyedet előttünk, bár sajnos a könyveiddel kapcsolatban rajtam nem akadtál emberedre, Lawrence könyveken kívül más még nem volt a kezemben, TV-t évente egyszer ha nézek, a betegségekkel kapcsolatos témát meg nehezen viselem. Én amolyan egyszerű ipari munkás vagyok.

Ellenben ha a kandi kamerás videót be bírnád linkelni azt szívesen megnézném. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13040) old rocker válasza Devas (#13039) üzenetére


old rocker
veterán

hát, azt sajnos nem... nekem is csak VHS-en volt/van meg valahol

pedig párszor szívesen elővenném... meg azt az év végi adást, ahol egy nagy tévés dobozban a híd alatt lakó hajléktalant alakítottam teljesen spontán... 15 perc improvizáció

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13041) PioDVD


PioDVD
senior tag

Megjött a teló, eddig csak annyit tudok, hogy a kijelző ép.
Majd valamikor titokban bekapcsolom.

Jöhetett volna tegnap, hogy accout-ot csináljak, akkor nekem is lenne extra tárhely.
Bár van egy régről, de még a névre sem emlékszem, pláne nem a jelszóra. De levél sem jött a ms-tól.

(#13042) brobert1


brobert1
tag

üdv!
az érdekelne , hogy a csempék alatt kilehet -e cserélni a hátteret
köszönöm

(#13043) xxSanchez válasza brobert1 (#13042) üzenetére


xxSanchez
őstag

Nem lehet.

Heyho.

(#13044) Sub-ZeRo válasza brobert1 (#13042) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Fekete vagy fehér lehet csak.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13045) brobert1 válasza Sub-ZeRo (#13044) üzenetére


brobert1
tag

és a fehérre hol lehet átléptetni
köszönöm

(#13046) cattus válasza brobert1 (#13045) üzenetére


cattus
őstag

Beállítások --> téma

Do the thing!

(#13047) brobert1 válasza cattus (#13046) üzenetére


brobert1
tag

köszönöm , ok
és a csempék egy kicsit , hogy lehetnének szebbek?

(#13048) Sub-ZeRo válasza brobert1 (#13047) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Témáknál választasz színt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13049) Garyka


Garyka
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen szépséget. Most az a gondom, hogy az Asztali windows phone alkalmazás nem tudja lementeni a telefon tartalmáz " sikertelen volt a (wp....mp4) a számítógépre másolása, hozzáférés megtagadva. Mi lehet a gond?
Másik. A skydrive-on pedog nem jelennek meg a videok csak a képek.

Köszi

(#13050) brobert1 válasza Sub-ZeRo (#13048) üzenetére


brobert1
tag

köszönöm :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.