Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) BeseSasa88


BeseSasa88
csendes tag

pls segítsetek! honnan tudom leszedni a nokia care suite 5.0-át? kerestem mindenhol de vagy 300másik programon keresztül akarja leszedni vagy nem műxik amit leszedek!

(#16652) old rocker


old rocker
veterán

Segítség! Eddig látta a laptopom a telefont windows intézővel.. (win7) Most nem... :F :F :F

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16653) vade


vade
csendes tag

Én ha belépek az érintésbe a beállításoknál, egy pillanatra mutatja a dupla érintéses feloldást. Pedig még nincs fennt a Black, mivel T-s vagyok. Ez eddig is így volt, és csak most vettem volna észre?

(#16654) BeseSasa88 válasza vade (#16653) üzenetére


BeseSasa88
csendes tag

Sztem csak most vetted eszre nekem regota talan meg Amber előtt is felvillant...
Én is magentas vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#16656) old rocker válasza old rocker (#16652) üzenetére


old rocker
veterán

majd váratlanul ismét látja...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16657) BeseSasa88


BeseSasa88
csendes tag

az miért van h nem engedi feltelepíteni a nokia care suitot a gépem? kéri hogy telepítsem a microsoft VC++ -t.
telepítettem de továbbra is kéri... már restartoltam a gépet is de semmi eredmény...

[ Szerkesztve ]

(#16658) BeseSasa88 válasza BeseSasa88 (#16657) üzenetére


BeseSasa88
csendes tag

slőn világosság.... vmi oknál fogva engedte a gép a telepítést... asszem önálló életet él a gépem és épp cigiszünetet tartott.... :W :W :W :W

(#16659) mdraco válasza BeseSasa88 (#16658) üzenetére


mdraco
őstag

Amúgy minek kell ez? :)

(#16660) BeseSasa88 válasza mdraco (#16659) üzenetére


BeseSasa88
csendes tag

csak azért mert már nem bírom black nélkül..:D nah de komolyan... minek várjak a tmobilra ha fel lehet tenni más szolgáltató frissítését... anno az ambert is így tettem fel...

(#16661) nicu71 válasza BeseSasa88 (#16660) üzenetére


nicu71
addikt

Így van!Ezért bírlak! :R :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16662) juuzer


juuzer
addikt

2 nap 5 órája megy a telefon, ennyit szerintem egyik okostelefonom sem bírt, igaz nincs is nagyon nyüstölve a Lumia :))
Azt valaki meg tudja mondani, hogy a képernyő elforgatását hol tudom kikapcsolni? 😊

Vamos a la playa.

(#16663) Sub-ZeRo válasza misung (#16640) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet hogy csak a teelfonnál az akku érzékelőkt kell kicsit összéb nyomni, hogy feszüljön akk aksira. Itt már csináltak ilyet és azóta jó lett neki. De azért kérdezz rá itt, hogy ki és hogyan csinálta.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16664) novoszath


novoszath
senior tag

Jelentem sikerult a Black-et felrakni es mukodik is :C

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#16665) kezman válasza old rocker (#16652) üzenetére


kezman
őstag

Ezt nálam is eljátssza néha asztali pc-n, kábel ki-be aztán rendbe jön :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16668) White Angel válasza juuzer (#16662) üzenetére


White Angel
újonc

Beállítások --> képernyő elforgatása

(#16669) zodo válasza zodo (#16593) üzenetére


zodo
nagyúr

mtp usb driver "naprakész", telepítéskor "sikertelen" de még mindig nem nyitható meg intézőben ill. a Windows desktop app sem látja. :(((

Kezdek dühös lenni, mi a nyavalya történhetett ?

Szerk:

Csessze meg, mondtam én hogy "hamisíthatatlan Win" :D

Szóval telefon restart és csatlakoztatáskor (ismét) telepíti (az eddigi sikertelen próbálkozások után) a drivert és máris minden a régi. :K :DD

[ Szerkesztve ]

(#16670) zkiss0


zkiss0
tag

HI!
A black tetszik, remlem, hogy a bluetooth kapcsolat is stabilabb lett...
Az egyeduli nagy gondom, hogy a nokia camera, ami egy franko program, erosen szivja az akksit. Mar a betanal is eszrevettem ezt a jelenseget. Tudom ez nem a black hibaja, de ezzel van osszfuggesben.

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#16671) kezman válasza zkiss0 (#16670) üzenetére


kezman
őstag

Nálam nem szívja egyik sem, érdekes :N
Pedig fent van mindkettő,

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16672) old rocker válasza zodo (#16669) üzenetére


old rocker
veterán

Én tegnap ezzel szenvedtem. Ha feltelepítetted a Nokia Care Suite-ot, rögtön nyomj egy upgrade-et, akkor telepíti az (asszem) 5.0 -ás verziót, a kábel csatlakozásokat. Utána még mindig nem látta a winfos intéző a telefont, nekem is sikertelen telepítést írt ki. Újra indítottam a gépet is, a telefont is, rádugtam USB-vel, telepített, csatlakoztatott, azóta egymáséi lettek, ölöm és bódottág.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16673) blackmoto


blackmoto
senior tag

A weblapon levő "Coming soon" ellenére ma felraktam a független változatokra való Amber verziót a T-Mobile-os telcsimre, és szó nélkül frissült Blackre kb. egy órával ezelőtt. :))

[ Szerkesztve ]

(#16674) kezman válasza blackmoto (#16673) üzenetére


kezman
őstag

:F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16676) Ubul86 válasza blackmoto (#16673) üzenetére


Ubul86
őstag

és ez kb mit jelent? t-mobile-os dolgok is eltüntek a telefonból (értem pl a kezdőképernyőre bekapcsoláskor), vagy minden maradt a régiben, csak pluszba jöttek a black-es frissítések?

Másrészt az ilyen fajta mókolás jár -e garancia vesztéssel, mint pl androidnál a custom rom felrakása + rootolás?

(#16680) zodo válasza Tim82 (#16576) üzenetére


zodo
nagyúr

Sajnos Sysapp Pusher-rel sem találom az Érintés lehetőséget. :(((

(#16672) old rocker

Nincs és nem is volt fent a Nokia Care Suite de lényeg hogy megjavult.
Kitartás hamarosan nektek is meglesz a Black emiatt ne keseredj el.

(#16682) pucklee


pucklee
csendes tag

Én a nokia oldalon néztem a GDR3-at, de a független sincs még fent. :(
Ti hogy tettétek fel?

(#16683) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! Van nálam egy Lumia 520 Amber és egy Lumia 925 Black. Miben és hogyan kellene látnom az 512 vs. 1GB különbségeket? Csak wi-fi van.

(#16684) HuMarc válasza d@minator (#16683) üzenetére


HuMarc
addikt

520-on nem megy pár app. Pl. HBO Go, vagy az Engadget app, másról nem nagyon tudok. Meg több alkalmazás közt tudsz töltés nélkül váltani.

(#16685) BeseSasa88 válasza jimhun (#16650) üzenetére


BeseSasa88
csendes tag

az miért van hogy mikor elindítanám a product tools-al a frissítést feldobja az ablakot h hangerő le+kikapcs ekkor újraindul a teló és újra betölt... pin kód stb... nem azt csinálja amit a leírás tartalmaz! :W :W

(#16687) Sub-ZeRo válasza d@minator (#16683) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Játékokban álltalában. Meg maximum abban, hogy egy app 512-nél resuming-ol, míg 1 gigával nem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16693) netpeti98


netpeti98
addikt

Másnak is megkoptak a hátlap sarkai pár hónap után? Nem olyan feltűnő elsőre, csak a két felső sarokról lekopott a külső réteg. Leejtve se volt, csak szimplán zsebben hordva, és arra is ügyeltem, hogy ne kerüljön mellé semmi. A tokban nem szeretném tartani.

[ Szerkesztve ]

(#16697) #36819456


#36819456
törölt tag

:O

(#16698) westcoastog válasza #36819456 (#16697) üzenetére


westcoastog
veterán

wat?

(#16700) BeseSasa88 válasza westcoastog (#16698) üzenetére


BeseSasa88
csendes tag

Ha jol megnézed ez nem 520as mivel a hangszóró mellett ott a kis előlapi kamera... Am kar... Jo lenne ebbe is... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.