Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) kezman


kezman
őstag

Enyém is kifogástalan, egy baja van, hogy T-Mobilos :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#18002) Lalikiraly válasza confuser (#17999) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

úgyszint osztom véleményedet!

Köszi srácok a linket az érintésre. Igazából sok hasznát nem veszem én nem kapcsolom ki a gombok rezgését de köszi :)

Azért látszik hogy fejlesztik a rendszert márcsak abeépített facebook appal kéne valamit kezdeniük hogy legalább képet küldjön :)
De ezt nem értem hogy valakinek feldobja az áruház valakinek nem. Ahogy nézem tök kaotikusan kinek milyen frissítés jön...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18003) hucsikoi válasza kezman (#18001) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Csak nem a black miatt? Azt már én is várom. Karácsonyra biztos meghozza a jézuska.

(#18004) Namelesske válasza szp1 (#17992) üzenetére


Namelesske
addikt

Fogadjunk, hogy találok? Tudom mit kell nézni.

(#17985) greenmelon94

Ez sajnos a "modern" készülékek sajátossága. Eddig az összes full érintős telefonom csinálta. Mindegy hogy Samsung vagy Nokia volt. A Galaxy Nexus volt a legidegesítőbb még csattant is amikor elment alvóba a hangcsip. Az 520 ehhez képest igen csendesnek számít. Szóval ez egy ismert jelenség, a Sony-k is csinálják. A SOC-ok közös jellegzetessége. Igénytelen szerintem is.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#18005) Lalikiraly válasza Lalikiraly (#18002) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Saját magamra válaszolva a WP 8,1 nél ez az egész megszűnik mert automatán frissít majd mindent :) Tehát nem kell lesni ilyesmi :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18006) greenmelon94 válasza Lalikiraly (#18005) üzenetére


greenmelon94
tag

Nekem az androidos telefonjaim csöndben voltak, egytől egyig. Egyedül a Lumiánál jelentkezett illetve, mint említettem, talán az Omniánál. Tudnám miért.

(#18007) nicu71 válasza mdraco (#17996) üzenetére


nicu71
addikt

azt a mindenit...hányan de hányan hisztiztek/némelyik szó szerint/ emiatt,hogy "hol lehet kikapcsolni a gombok rezgését"? és most megcsinálták . :D
semmi értelme,főleg az 520on ahol még csak nem is világít,de legalább egy fontos problémával kevesebb. :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18008) Lalikiraly válasza nicu71 (#18007) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Pontosan! Figyeld, meg hogy hirtelen senki nem fogja kikapcsolni majd :D

Akkor mostmár az azonnali facebook és hasonló értesítés miatt hisztizzünk már hátha rálép valaki a face app vagy a beépített csevegő app fejlesztőjének a tökére :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18009) vick33


vick33
tag

Így két nap után a nexus 5 mellett azt tudom mondani, jó kis készülék. Az akksi jól bírja, telefonálni jó vele a nokiás térkép frankó. Az alkalmazásbolt viszont elég fapados ezzel a frissítési mizériával:-) A böngészőn lehetne még javítani. Ugyanez igaz a videólejátszásra és a multitaskra:-) Bár lehet hogy csak el vagyok kényzeztetve:-) Amennyiért vettem annyit megért:-)

(#18010) nicu71


nicu71
addikt

[link]
ezt figyuzzátok!IE fájlkezelő! :Y

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18011) confuser válasza nicu71 (#18010) üzenetére


confuser
senior tag

Ez file picker, nem fájlkezelő.

(#18012) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Amúgy még egy régebbi témára válasz ha még érint valakit, leteszteltem az autórádióm USB je kényelmesen tölti a telefont :) Egyetlen gondom hogy USB ről nem játszotta le a zenét, mondjuk nekem a zenék az SD kártyán vannak, majd kipróbálom hogyha a belső memóriára átteszem őket akkor tudja e olvasni a fejegység. Szép estét mindenkinek!

A kollégának válaszolva a zene és videólejátszásnál a 8.1 ben aktiválják a hardveres gyorsítást is majd :) És jön újabb IE bár Opera mininek jobban örülnék :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18013) szabogab válasza Namelesske (#17988) üzenetére


szabogab
csendes tag

28k az egy forint híján!

(#18014) bump3r111 válasza confuser (#17958) üzenetére


bump3r111
tag

Üdv!

Én is frissítettem, de nekem csak a rezgést lehet állítani, a másik menüpont nincs ott. A megjelenést nem is tudom frissíteni, csak az érintést.

(#18015) szabogab


szabogab
csendes tag

Amberes a telefonom remélem, már nem sokáig, és az áruház nem hozta az "érintést". A pusher megtalálta, azután feltettem. Az eredmény egy plusz "érintés" a már meglévő "képernyő+ érintés"mellett a beállítások menüben, de nincs benne a dupla kopp felélesztés. Kizárólag a már amúgy is meglévő érzékenység növelő. Ebből arra következtetek, hogy Amberre nem jó.

(#18016) Devas válasza szabogab (#18013) üzenetére


Devas
őstag

Érdemes akkor 3-at venni egyszerre, így spórolhat az ember 5 Ft-ot. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#18017) cattus válasza szabogab (#18015) üzenetére


cattus
őstag

A dupla koppos ébresztés csak Black-kel érhető el.

Do the thing!

(#18018) greenmelon94 válasza cattus (#18017) üzenetére


greenmelon94
tag

Preview for Developers általi GDR3-mal is megy.

(#18019) monosgeri21 válasza greenmelon94 (#18018) üzenetére


monosgeri21
tag

Az csak Blackes

(#18020) kezman válasza hucsikoi (#18003) üzenetére


kezman
őstag

Igen, azért ez már tényleg pofátlanság, egy hónapja kint van már más készülékekre.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#18021) Stephen Elop


Stephen Elop
csendes tag

Kétségtelen, hogy az 520 a legnépszerűbb Lumia.

Üdv. Mindenkinek!

Üdvözlettel: Stephen Elop (Nokia Corporation)

(#18022) eddie17 válasza Stephen Elop (#18021) üzenetére


eddie17
addikt

:DDD
Köszönjük Mr. Elop.

(#18023) szp1 válasza Namelesske (#18004) üzenetére


szp1
addikt

Ne fogadjunk.
Én is tudom, mit kell nézni.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#18024) zuioch


zuioch
aktív tag

Üdv Urak!
Megkaptam reggelre az 5db frissítést én is, mégsem "mutat" semmit az érintések menüben, amit elvileg kéne :( linken keresztül is csak a megosztást lehet választani. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#18025) evo87 válasza szabogab (#18015) üzenetére


evo87
őstag

Az érintés Amberhez nekem is frissült és az érintős menüben megjelent az érintőgombok rezgésének kikapcsolási lehetősége. Tehát nem csak Black-re jó ;)

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#18026) Gorneck válasza zuioch (#18024) üzenetére


Gorneck
titán

Mert a black még nincs a telódon...

(#18025) evo87: Nekem ott nincs semmi...csak az érzékenység...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#18027) patex1983 válasza consono (#17969) üzenetére


patex1983
őstag

Mekkora fura már a kikapcsolt rezgés, nagyon szokatlan még, de nekem tetszik. Így marad. :K

X

(#18028) petyalive


petyalive
csendes tag

Frissült a Nokia érintés, Mostmár ki lehet kapcsolni a rezisztív érintő gombok rezgését , akit ez zavar :)

(#18029) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Amit a T művel már komolyan... Vagy a Nokia?! Mindegy... :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18030) zuioch válasza Gorneck (#18026) üzenetére


zuioch
aktív tag

Ja, ok. Köszönöm

(#18031) Tim82 válasza petyalive (#18028) üzenetére


Tim82
nagyúr

Alig várom, hogy még jöjjön hat ember, aki bejelenti úgy, mintha alig pár hozzászólással korábban nem lett volna szó róla. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18032) Melack válasza Sub-ZeRo (#18029) üzenetére


Melack
veterán

Black frissítésre gondolsz?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18033) Sub-ZeRo válasza Melack (#18032) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát igen. Az hogy csúszik, oké, de az hogy a többi blackre már mennek a frissítések, mi meg még a black-et sem kaptuk meg... Mi tökömet ülnek rajta eddig. De legalább lenne valami tájékoztatás, de én még azt sem láttam.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18034) greenmelon94 válasza monosgeri21 (#18019) üzenetére


greenmelon94
tag

Hát pedig nekem már azzal is megvolt... :U
Bátyám 820-án már a sima Amber tudta ezt.

(#18035) orangutan4 válasza Sub-ZeRo (#18033) üzenetére


orangutan4
tag

Néztem, h mostanában az egész világon sincs olyan ami "hamarosan jön" szal vmiért a nokia fogja szerintem vissza a dolgokat. Eddig folyamatosan tették át a "várakozókat" a "hamarosan jövőre", és onnan már max 1 hét volt.. :W

(#18036) Stephen Elop


Stephen Elop
csendes tag

Még nem jött meg a Black nekem sem... :N

Üdv.: Stephen Elop

Üdvözlettel: Stephen Elop (Nokia Corporation)

(#18037) nemkufar


nemkufar
tag

Üdv.!
Ma reggelre eltűnt egy csempe a mobilomról, ami ugye azt jelenti, valami alkalmazást bevontak bizonyára.
Volt már ilyen amióta megvettem és használom ezt a telót, de most nem bírok rájönni, mi volt az az app.
Ha valaki netán mára virradóra szintén így járt és ő tudja melyik volt az?

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#18038) Воланд válasza nemkufar (#18037) üzenetére


Воланд
titán

tipp: frissult a skydrive ondrive-ra, ezert kerult le a csempe.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18039) westcoastog


westcoastog
veterán

Aki t-s rakjon fel egy független szoftvert és lehet nyugodtan élni. :DDD

(#18040) mukibuci válasza Воланд (#18038) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

rossz tipp :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18041) greenmelon94 válasza Воланд (#18038) üzenetére


greenmelon94
tag

Ez nálam olyan remek hatással járt, hogy a fényképeimnél a megosztás funkción belül megszűnt a "feltöltés SkyDrive-ra", mint opció. :W

(#18042) Sub-ZeRo válasza Воланд (#18038) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam köszöni, jól meg van a telefonon. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18043) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Most milyen 5 frissítésről beszéltek? Mit tartalmaz?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18044) Lacus_84 válasza greenmelon94 (#18041) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Ne a megosztásnál keresd, hanem görgess le kicsit, a legutolsó funkció lesz az.

(#18045) greenmelon94 válasza Lacus_84 (#18044) üzenetére


greenmelon94
tag

És tényleg ott van, köszi! :K

(#18046) User64476


User64476
őstag

Az volt már, hogy nem rezeg?

(#18047) nobiand


nobiand
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék. Egy barátom két telefon közt gondolkodik. Az 520 vagy a 625, van valami előnye a 625-nek a kijelző nagyságán és a vakun kívül? Köszi

(#18048) Melack válasza User64476 (#18046) üzenetére


Melack
veterán

Frissítés után a menügombok? Az volt, 1x-szer....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#18049) Tim82 válasza Melack (#18048) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most már háromszor. Számolom, saccra tízig meg sem állunk. :)

Igazából hiányolok még egy "jött egy frissítés, szerintem a Black lesz!"-felkiáltást egy Telenor vagy Vodafone-függő vagy független Lumia 520-tulajtól.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18050) szp1 válasza Tim82 (#18049) üzenetére


szp1
addikt

Ha csak ez hiányzik....vedd úgy, hogy megtettem. :D ( Telenor )

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.