Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Vesztor87 válasza Rinita (#11000) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Thx! Amberem van, akk ezt igy kaptam :-)

(#11002) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Valami reklám blokkoló nincs véletlenül mint droidon az adaway?Nem lenne egy hátrány.

(#11003) Outlander válasza sirkan13 (#11002) üzenetére


Outlander
őstag

Hol vannak reklámok?! :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11004) HuMarc válasza Outlander (#11003) üzenetére


HuMarc
addikt

Játékokban :U

(#11005) Outlander válasza HuMarc (#11004) üzenetére


Outlander
őstag

Jah... akkor azért nem láttam egyet se... :U :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11006) karika85 válasza Sub-ZeRo (#10988) üzenetére


karika85
tag

Nekem múlthéten jött meg mindhárom szín, de eddig a kéket használtam, tegnap átcseréltem a sárgára... :Y :Y :Y nagyon karaj szerintem is :D

(#11007) Vesztor87 válasza karika85 (#11006) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Mennyibe került? 1500/db?

(#11008) karika85 válasza Vesztor87 (#11007) üzenetére


karika85
tag

Nem, 1090 HuF/db + Postaköltség

Innen rendeltem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11009) sirkan13 válasza HuMarc (#11004) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Abba bizony és rengeteg,ezen egy dolog hinyzik a droidból semmi más.

(#11010) HuMarc válasza sirkan13 (#11009) üzenetére


HuMarc
addikt

Az én játékaim:

Angry Birds SW
Angry Birds SW II
Angry Birds Space
Angry Birds
Cut the Rope
Cut the Rope Experience
Jetpack Joyride

Dark Lands
Epic Battle Dude
Pencil Blade Premium
Puzzle Blocks
ThinkInvisible

Mind ingyen volt és mind reklámmentes :) Tudni kell jól választani. Mondjuk az Xboxos játékok közül (A sorkihagyás fölöttiek) csak akció keretében voltak ingyen, meg a Dark Lands és a Pencil Blade Premium is.

(#11011) Hammy


Hammy
tag

Ingyenes egy Xbox-os játék: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11012) sirkan13 válasza Hammy (#11011) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Link nem mükszik😃

(#11013) Kempeti


Kempeti
tag

Mi a különbség telefonon belül az xboxos, és a sima játékoknál? :R

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#11014) Sub-ZeRo válasza Kempeti (#11013) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Xboxos játéknál van achivement.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11015) Kempeti válasza Sub-ZeRo (#11014) üzenetére


Kempeti
tag

Köszi!
Még annyi, hogy van valamilyen jobb böngésző IE-nél?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#11016) sirkan13 válasza Kempeti (#11015) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Maxhton

(#11017) m1lan


m1lan
őstag

Letöltöttem az Instagram BETA-t, és valamiért folyamatosan hajtja a GPS-t. Ez valami bug lehet? Ha kilépek a programból, már nincs ott a helymeghatározás ikon a felső sávban, közben viszont folyamatosan. Körbenéztem a beállításokban, de erre vonatkozóan semmit sem találtam. :F

(Tisztában vagyok vele, hogy egyébként kikapcsolható a helymeghatározás, de bizonyos appoknál jól jön, ha be van kapcsolva)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11018) Воланд válasza m1lan (#11017) üzenetére


Воланд
titán

igen, bug. mas is irta mar.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11019) cattus válasza Sub-ZeRo (#11014) üzenetére


cattus
őstag

Illetve HR után is megmaradnak a mentések/játékállások - ha be vagy jelentkezve Xbox-ba.

Do the thing!

(#11020) Kempeti


Kempeti
tag

Akkor állatság, kösz!
Attól nem gyengül az aksinak az élettartama, ha itthon vagyok, és akkor csak úgy használom, ha töltőn van? Szóval kb. napi 12órát töltőn van :D

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#11021) Gabonetta válasza karika85 (#11008) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

És ez eredeti?

(#11022) vonyarc


vonyarc
tag

A GT Racing 2: The Real Car Experience-t nem lehet felvarázsolni az 520-ra?

(#11023) stefyY


stefyY
őstag

A Westendben voltam ma, egyik pillanatban kivettem veszem ki a zsebemből a telót, és gyönyörűen megfagyott... (: A semmitől. Nem futott semmi, csak befagyott a felület, mint a fene. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#11024) btudos válasza vonyarc (#11022) üzenetére


btudos
veterán

Ha az áruházban elérhető, akkor onnan letöltheted, más megoldás nincs.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11025) diegho


diegho
nagyúr

Itthon hol a legolcsóbb az eredeti hátlap? Vagy ebayen melyik seller ad eredetit?

(#11026) vrsptr válasza diegho (#11025) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Én a T-mobile-nál vettem 1490Ft-ért helyben, mert 1090Ft + 600Ft posta többe jött volna Phonedika-ról (1db hátlapot akartam), itt látni is: [link] A sárga tényleg nagyon "menő", teljesen feldobta a készüléket.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#11027) ChiliChili


ChiliChili
tag

Van itt valaki, aki osx (10.8.5) alatt szinkronizálja, használja a telefont? Hogy működik a dolog?
Illetve érdekelne, hogy a WP8-ban van rendesen működő, hívás szűrés funkció?

Egyre jobban tetszenek a Lumiák, idén jött el az a pont, amikor azt mondtam, nem biztos, hogy kell nekem iPhone, mert amennyit mostanában kérnek érte, annyit nem ér meg egy telefon sem. Az android meg egy rossz vicc, talán a Sony még jó lenne, de a Lumia tetszetősebb.

[ Szerkesztve ]

(#11029) mukibuci válasza cattus (#11019) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezt próbáltad is? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11030) zöld drazi


zöld drazi
csendes tag

Sziasztok,
egy egyszerű telefont keresek, ami gyors, jó képeket csinál nappal és tudok rajta filmeket nézni, rendes gpse van és nincs előlapi kamerája :DDD . Sajnos eddig a filmnézéssel voltak gondok WPn, mert nem volt normális program. Most olvastam valahol, hogy kijött egy Moliplayer nevezetű program, ami mindent lejátszik. Valaki próbálta már közületek ? Sorozatokat néznek felirattal, semmi hd, de fontos, hogy ez működjön.

[ Szerkesztve ]

(#11031) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Arra van ötlet hogy miért nem akarja a jelszavamat megjegyezni a böngésző? Elég zavaró a ph-ra belépve pötyörészni. Persze csak napi 1 vagy 2 alkalom, de akkor is:s

(#11032) Outlander válasza Vesztor87 (#11031) üzenetére


Outlander
őstag

Mert fosch cseréld le... uc browser, maxthon stb.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11033) Vesztor87 válasza Outlander (#11032) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Köszi:) Ezek szerint nincs rá semmi trükk? Egyébként még mindig nagyon jó kis telefonnak tűnik. Nem lassult be. A droidok is ilyenek, csak aztán rövid idő alatt belassulnak, remélem itt nem lesz ilyen:)

(#11034) Outlander válasza Vesztor87 (#11033) üzenetére


Outlander
őstag

Enyém még nem lassult be... :)

Pedig, ha jól emlékszek, az amber valamikor augusztusban ment fel, azóta meg egyfolytában használva bvan.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11035) br.rak


br.rak
őstag

Ha már Moliplayer:

tényleg igaz az, hogy lejátszás előtt átmásolja az sd kártyán lévő filmet a belső tárhelyre?(gyakorlatilag lejátszás előtt átteszi a filmet a belső tárhelyre lejátszás után pedig törli) Mert ha ez így van akkor sajna többünknek felejtős...

(#11036) g86


g86
csendes tag

Sziasztok, tudna valaki segíteni? Két dolgot szeretnék elérni:
az egyik egy ingyenes fájlkezelő, amivel látom szépen a telefon meghajtóit, tudok mappákat létrehozni, stb.
A letölthető alkalmazások között nem találtam ilyet file manager-re keresve.

Tud valaki valami jó fájlkezelőt?
(esetleg még érdekelne wifi-ftp szerver progi is, aminek segítségével wifin keresztül lehet pc-ről a telefon meghajtót látni, androidon ilyen volt a SwiFTP)

Akkor a másik, hogy megvannak a névjegyeim egy darab .vcf fájlban. Androidon gond nélkül át tudtam ennek köszönhetően vinni a névjegyeimen, de Winmobilon fogalmam nincs. Ebben is kérném a segítséget, mivel nem szeretnék összekutyulni mindent egy névjegyzék szinkron miatt.

Köszönöm.

(#11037) nbukta77 válasza g86 (#11036) üzenetére


nbukta77
addikt

1. Nincs file kezelo.
2. Passz.
3. Ez nem winmobile, hanem windowsphone

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#11038) #TOTTI válasza g86 (#11036) üzenetére


#TOTTI
őstag

Pocket File Manager tud ftp-t.

(#11039) diegho válasza vrsptr (#11026) üzenetére


diegho
nagyúr

Bementem helyi T-be, azt mondják 2990 darabja. Majd bemegyek egy T-pontba is.

(#11040) blokad válasza diegho (#11039) üzenetére


blokad
senior tag

akciós. rendeld meg neten, pickpakk pontra :)

(#11041) old rocker válasza g86 (#11036) üzenetére


old rocker
veterán

Használd a winfos intézőt, összekötve a pécét a telefonnal, vagy használd ki a 7 giga skydrive tárhelyedet.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11042) Outlander


Outlander
őstag

Újabban már nagyon karcosan bírja ki az 1 napot... inkább ilyen 20 óra környéke, program és felhasználási változás nem nagyon volt, gyakorlatilag ugyanaz,

Van itt még valaki akinek 6 hónapos vagy idősebb a telója?!

Kicsit kezd gyanús lenni, h aksi halódó félben van....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11043) nagysuhi válasza ChiliChili (#11027) üzenetére


nagysuhi
tag

Szia, Macem van és iPhone-m, de az megadta magát és most egy Lumia 520-at használok tartalékként. Kapok egy új iPhone-t, mert garis, de erősen elgondolkodtam az eladáson, annyira bejött a WP8, az árán meg veszek egy iPadet.
Le kell tölteni a Nokia honlapjáról a WindowsPhone szinronizálót és azzal lehet a Macen szinkronizálni. De működik anélkül is, a névjegyek a Google-ból is átjönnek és a Skydrive is tök jól működik.
Próbáld ki.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#11044) ChiliChili válasza #40993792 (#11028) üzenetére


ChiliChili
tag

Leginkább azt, hogy meg lehet adni, ki hívhat és ki nem. Az iPhoneon végre tettek bele valami hasonlót, de még mindig elég korlátozottan használható, rendesen beállítható hívásszűrés, csak jb-vel elérhető.

(#11045) diegho válasza blokad (#11040) üzenetére


diegho
nagyúr

850 a szállítás bárhová.

(#11046) ChiliChili válasza nagysuhi (#11043) üzenetére


ChiliChili
tag

Köszönöm! Hasonló dolgokon töröm a fejemet. A 3G óta van iPhoneom, megértettem, megkedveltem a zárt rendszert, azért is tetszik a WP8 is. Elég vicces, hogy két, nagyjából hasonló tudású készülék között, ekkora a különbség. Egy két éves 4s árából tudok venni 3 független 520-ast. Röhej. Nagyon gondolkodom én is a cserén, hűséggel ingyen hozzám vágnak egy szinte akármilyen Lumiát és még tudok venni egy iPadet is.

(#11047) m1lan


m1lan
őstag

A bal alsó sarokban megjelent egy halvány egy sárga folt a telefonom kijelzőjén. Nem szembetűnő, és csak fekete háttérnél látszik, de már maga a tudat is zavar. :( Érdemes ezzel a hibával szervizbe küldeni? Max fényerőn jól kivehető.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11048) karika85 válasza Gabonetta (#11021) üzenetére


karika85
tag

Szia! Ha az eredetiséget az igazolja, hogy van-e benne 2 sorban kód, akkor igen eredeti, mert van mindegyikben kód!

(#11049) karika85 válasza Outlander (#11042) üzenetére


karika85
tag

Helló! Én június első napjaiban vettem, 1,5-2 napot bír. De az is igaz,hogy mostanában annyira nagyon napközbe nem lógok facebookon,, meg vibert is kevesebbet használom! Itthon állandó wifi kapcsolattal, napközbe állandó mobilnettel (ha nem itthon vagyok), kevés játék, youtube, zene, stb.

(#11050) duo válasza m1lan (#11047) üzenetére


duo
őstag

az enyém is olyan baloldalt. engem nem zavar annyira. közepes fényerőn sötétben látszik kicsit.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.