Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) AMD Power


AMD Power
titán

Lejött a frissítés a telómra. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16252) juve600 válasza Tim82 (#16245) üzenetére


juve600
nagyúr

én T-s vagyok

(#16253) Tim82 válasza juve600 (#16252) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gondolom, akkor magad is le tudod vonni a következtetést. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16254) jambiyya válasza confuser (#16246) üzenetére


jambiyya
őstag

értem már :)

Tim82: :)

[ Szerkesztve ]

(#16255) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Mi a különbség a "play to" és a "Nokia play to" között?

(#16256) ArGab


ArGab
őstag

Úgy tűnik (fél)hivatalos, tényleg lesz 520/720-nál double tap:
Black update for Lumia 520/720 brings double tap to wake

(#16257) mukibuci válasza ArGab (#16256) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vodás black után elérhető :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16258) ArGab válasza mukibuci (#16257) üzenetére


ArGab
őstag

Ez nem jelentett sokat, mert AT&T-nél már Amberen is volt. :P Akkor hardveres limitációkra hivatkozva indokolták, miért nincs:
Many features, like ‘double tap to wake up the phone’, require certain hardware specifications to be available on the phone. Not all of the Lumia Amber features are compatible with all Lumia phones. For these reasons, the ‘double tap to wake up the phone’ feature is not supported on Lumia 720, Lumia 720T, Lumia 625, Lumia 620, Lumia 521, Lumia 520, or Lumia 520T
Persze jó kérdés, hogy most akkor hogy lesz ugyanazon a hardveren mégis.

(#16259) Tim82 válasza ArGab (#16258) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor most már a Glance-t is beletehetnék. ;] (AT&T-s Lumia 520 annak idején megkapta, ha jól rémlik.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16260) Neurotoxin válasza ArGab (#16256) üzenetére


Neurotoxin
őstag

"Tap me gently" ;] Örömteli, továbbra is várom.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16261) mdraco válasza Tim82 (#16259) üzenetére


mdraco
őstag

Lehet proxy-val megoldható lesz :)

(#16262) Clemi válasza mdraco (#16261) üzenetére


Clemi
veterán

Letölthető a Glance Screen a GDR3-ra, csak épp nem működik. Tudom, próbáltam.

(#16263) zsoltek válasza mdraco (#16261) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Az de jó lenne :)

Huawei P30

(#16264) mdraco válasza Clemi (#16262) üzenetére


mdraco
őstag

Értem. Annyira nem is hiányzik az a funkció, csak eggyel több dolog lenne, ami jobban merítené az akkut.
Elég lesz nekem a "Tap double to wake".

(#16265) Blyan válasza Tim82 (#16259) üzenetére


Blyan
félisten

A glance csak feleslegesen merít szerintem, hiszen gyakorlatilag az egész kijelző világít. Amoled kijelző esetében van értelme.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16266) Tim82 válasza Blyan (#16265) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha kikapcsolható a funkció a Beállításokban, van értelme - szerintem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16267) Blyan válasza Tim82 (#16266) üzenetére


Blyan
félisten

Kikapcsolható, de akkor meg minek?
Beállítható állandóra, időközönkéntire, mittomén még hogy.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16268) Tim82 válasza Blyan (#16267) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bizonyos helyzetekben jól jön, természetesen nem állandóan bekapcsolva. (Persze az igazi megoldás okostelefonoknál szerintem nem ez, hanem az értesítő LED, ami máshogy (más színnel vagy más gyakorisággal) villog különböző értesítések esetén. Erről persze WP-fronton ne is álmodjunk.)

Amúgy a Glance-t emlékeim szerint megkapta az 520-at/625-öt leszámítva mindegyik telefon (+ ugye említettem az AT&T-s 520-at).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16269) Blyan válasza Tim82 (#16268) üzenetére


Blyan
félisten

Semmi baj vele, tök jó a glance, csak szerintem kizárólag amoled kijelzőre.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16270) Tim82 válasza Blyan (#16269) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyilván erre én azt tudnám válaszolni, hogy szerintem nem csak, de hát az már mennyire lenne "szakmai" érv. :D

Mondjuk lassan én is a 820 felé kacsintgatok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16271) Blyan válasza Tim82 (#16270) üzenetére


Blyan
félisten

A 820 az jó. Bár nekem az akksija karcsú lenne. A 920-é is az, de nagyon. De erre az énkurvaanyámat reakciókat kapok a topikjában. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16272) Clemi válasza Blyan (#16269) üzenetére


Clemi
veterán

Szerintem meg tökmindegy, hogy Amoled, vagy LCD vagy akármi. Ha "gyorspillantás"-ra állítod be a módját, akkor csak egy nagyon rövid ideig mutatja (kb 15 mp) lezárás után az értesítési információkat és az időt. Viszont ebben a beállításban minden olyan esetben mutatja ezeket az infókat, mikor valami változás történik a közelség érzékelő előtt. Például előveszed a zsebből, táskából, vagy elég ha elviszed a közelség érzékelő előtt a kezed. Éjszaka én például kiveszem a párnám alól és azonnal látom az időt.

(#16273) Blyan válasza Clemi (#16272) üzenetére


Blyan
félisten

Éjszaka én például kiveszem a párnám alól és azonnal látom az időt.

Ja én is, mivel már automatikusan nyomom a feloldás gombot. :P
Zsebben nem aktiválódik ez a szar?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16274) desolator


desolator
senior tag

Remek frissítés jött ma viberrel. Bárki ír, állandóan azt írja, hogy "hiba" és nem bírja letölteni, ügyesek ezek a fiúk ott..

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#16275) mukibuci válasza desolator (#16274) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

távolítsd el és telepítsd újra

Bulányi: nem :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16276) Chesterfield válasza desolator (#16274) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Nem lehet, hogy mindenki azt írja "hiba"? :D

(#16277) Blyan válasza mukibuci (#16275) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi nyuszi.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16278) desolator válasza Chesterfield (#16276) üzenetére


desolator
senior tag

Basszus, tényleg, erre még nem is gondoltam :D

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#16279) Sub-ZeRo válasza Blyan (#16271) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Neked az 1820 kell akkor az 3400-es akkujával. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16280) Blyan válasza Sub-ZeRo (#16279) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, nekem a 920 is megfelelne egy 2400-as akksival. :DDD
Amúgy csak azt nem értem, hogy a 1020 a kamerát és a kijelzőtechnológián kívül minden egyébben ugyanaz, és jobb beszélgetési és lejátszási időkkel bír.
De ez van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16281) Clemi válasza Blyan (#16273) üzenetére


Clemi
veterán

Szerintem nem aktiválódik, legalábbis nálam a farmer zsebben tuti nem mivel ha zsebrevágom, nem mozog, nem lötyög, nem távolodik el a zseb belseje annyira a közelség érzékelőtől, hogy bekapcsoljon. Ha kiveszem a zsebből egyébként még sose kaptam rajta, hogy bekapcsolva lett volna, ugyanis van egy kicsi késleltetés benne és szoktam látni amint bekapcsol.
Persze nem látok be a zsebembe :)

(#16282) Tim82 válasza Blyan (#16271) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nemtom, ha egy egész napot, mondjuk reggel 7-től este 9-10-ig értve, kihúzna úgy az én használati szokásaimmal (kb. napi 10-30 perc telefon, állandó email- és Facebook-szinkronizálás, kb. fél órányi-órányi netezés), hogy este 10 körül még marad 20% körül az üzemidőből, akkor már elégedett lennék.

Az 520 kihúz másfél napot addig a 20%-ig, a Motorola Atrix 2 meg két és felet (nem nagy az akksi, viszont szoftverrel nagyon jól megoldották Motoék az energiatakarékosságot).

Amúgy nincs racionális okom a 820-ra váltani, mert nem használnám ki jobban, mint az 520-at.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16283) FruchT


FruchT
tag

Vodafonnál lett végül datasense, vagy a trógerek ismét kihagyták?

(#16284) Blyan válasza Tim82 (#16282) üzenetére


Blyan
félisten

Kb egy napot ki fog húzni. Nekem erősebb felhasználás mellett a reggeltől estig csont nélkül elmegy az 520. A 920 nem.

A 820-ban a hw erősebb, a kijelző nem fogyaszt többet, hiába nagyobb kicsivel. Szerintem próbáld be.

Szinte sosincs racionális érv egy jól működő telefon leváltására annál, hogy kell. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16285) Blyan válasza FruchT (#16283) üzenetére


Blyan
félisten

Ismét.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16286) Tim82 válasza Blyan (#16284) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm az inputot. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16287) FruchT


FruchT
tag

Szánalmas. Gondolom megint el fogják páran küldeni őket f...ba, ok pedig végtelen ciklusba kerulve fogják nyomatni, hogy használjuk azt a buta netinfo-s vackukat.

(#16288) old rocker válasza Blyan (#16285) üzenetére


old rocker
veterán

"Szinte sosincs racionális érv egy jól működő telefon leváltására annál, hogy kell" :D

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16289) old rocker válasza Clemi (#16281) üzenetére


old rocker
veterán

:D Fél szemed a zsebedben legyen... :D

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16290) Clemi válasza old rocker (#16289) üzenetére


Clemi
veterán

Próbálgattam, minden esetben a zsebből kivétel után egy érezhető késleltetéssel kapcsolt be a "Glance Screen". De ez itt most lényegtelen, mert az 520-on nincs. A nejem telóján akartam beüzemelni... nem csinált semmit.

(#16291) gianni85


gianni85
veterán

Hali!
Van valakinek esetleg insider infó, hogy a kedves T mikor szándékozik kitolni a black frissítést?

(#16292) AMD Power
neked (is) T-s a telód? Mert akkor már valószínűleg elkezdték a rollout-ot, csak nem egyszerre

[ Szerkesztve ]

(#16292) AMD Power válasza gianni85 (#16291) üzenetére


AMD Power
titán

Jó kérdés. Nekem már fönt van.... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16293) old rocker válasza gianni85 (#16291) üzenetére


old rocker
veterán

8 nap, 38 óra, 771 másodperc

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16294) jimhun


jimhun
senior tag

En siman felraktam a gyari firmware-t es ott a Datasense es mukodik is rendesen, a Voda meg elmehet...
Igaz erre meg nincs kint a Black frissites.

(#16295) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem akkor sem fér le a torkomon, hog miért nem a függetlenre jön ki előbb...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#16296) AMD Power


AMD Power
titán

Semmilyen telefonon lévő képet nem tudok leszedni a telefonról. :W :W :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16297) Neurotoxin válasza AMD Power (#16296) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Miért, mi a probléma? Bluetoothon sem megy?

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16298) Vesztor87 válasza gianni85 (#16291) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Páromnak a szülinapjára vett T-s telójára nem tettem fel a Black-et külön, nem jött még rá:(

(#16299) Joker88


Joker88
őstag

Nekem , spec nem megy fel tárhelyhiányra panaszkodva,de ingyenesen letölthető az Asphalt 8: Airborn játék az Áruházból!

" Versenyezz 47 különböző, nagy teljesítményű sportkocsival az őrült kanyarokkal teli pályákon! A játékban immár ugratókkal is találkozhatsz, amelyekkel még izgalmasabb a mutatványokkal teli verseny. Az új helyszínek mellett két további játékmód, az Infected és a Drift Gate is helyet kapott, valamint multiplayer módban is kipróbálhatod magad. "

Letöltés : [link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#16300) btudos válasza Joker88 (#16299) üzenetére


btudos
veterán

Egyrészt több napja ingyenes, bár nem baj ha azok is tudják akik ritkán járnak ide, másrészt SD-n keresztül jóval kevesebb tárhely elég hozzá.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.