Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) westcoastog válasza blokad (#17249) üzenetére


westcoastog
veterán

Én is kíváncsi vagyok rá. :)

(#17252) blokad válasza westcoastog (#17251) üzenetére


blokad
senior tag

Ahogy kezembe fogtam, és ugye a hüvelykujjam a kijelző felett volt, hogy toljam fel a lock screent, nagyon magától értetődő...

(#17253) westcoastog válasza blokad (#17252) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát muszáj kivárnunk azt a hülye frissítést. :D

[ Szerkesztve ]

(#17254) kezman válasza westcoastog (#17253) üzenetére


kezman
őstag

Ez van, talán a héten.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17256) mikersz1 válasza #40993792 (#17255) üzenetére


mikersz1
senior tag

Egyik nap ezt írta old rocker.

[ Szerkesztve ]

(#17257) greenmelon94


greenmelon94
tag

Sikerült innen valakinek developer phoneként regisztrálnia az 520-at?

Mindjárt ott tartok, hogy összetörök valamit. :(((
Hiába csinálok mindent úgy, ahogy kell, mikor elindítanám a telefon regisztrálását, egyszerűen nem ismeri fel a program, hogy a telefon csatlakoztatva van. Az IpOverUsbSvc fut, a telefon csatlakoztatva van, az intéző látja a telefont és tudom is vele mozgatni a tartalmát. Végigpróbáltam több USB porton is, egy halom másik kábellel, de semmi.

Viszont van egy Lumia 520 nevű cucc az eszközkezelőben amihez szerintem nem létezik driver, legalábbis még a DriverIdentifier se talált hozzá, pedig az minden esetben, még a legutolsó ezeréves hardverhez is talált nekem drivert.

Valami ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

(#17259) Joker88 válasza blokad (#17249) üzenetére


Joker88
őstag

figyeld meg, majd a T kiveszi :DAz nem lesz benne a hivatalos T-s Blackban.. Azért tartják vissza . Kell az idő nekik a kigyomlálásra :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#17260) mikersz1 válasza #40993792 (#17258) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ennyire madár nem lehet a T-s vezetősség, hogy nem tudják, hogy gdr3-at adtak-e ki.

Valaki azt tudja, hogy az 520 megkapja-e a 8.1-et? Úgy rémlik, hogy olvastam egy cikket, hogy a jelenleg összes wp8-at futtató készülék megkapja. Rendszer belassulna tőle? Vagy ennyire előre ne menjek?

[ Szerkesztve ]

(#17262) mdraco


mdraco
őstag

Szeptember óta nagy megelégedéssel használom. Mai nap skydrive-ról áthelyeztem 10 pdf fájlt a telefon belső memóriájába, de se az alap pdf olvasó se az adobe reader nem látja, nyilván documents mappába kellett volna rakjam de oda nem engedte. Valami kezdhetnének ezzel a nyomorult fájlkezeléssel, csak feleslegesen foglalják a helyet, és idővel tellik meg, ki se lehet törölni :W
Vagy ezután jobban odafigyelek mit hova rakok.

(#17263) kezman válasza mdraco (#17262) üzenetére


kezman
őstag

Én úgy szoktam hogy megnyitom telefonról a PDF-et skydriv-ba és utána már a telefonon van, legközelebb onnan nyitom meg, a franc tudja hogy hova rakja :K

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17264) mdraco válasza kezman (#17263) üzenetére


mdraco
őstag

Igen, ez lett a megoldás, csak gondoltam nem nyitogatom egyenként :)

(#17265) greenmelon94


greenmelon94
tag

T-Mobilhoz tud valaki APN beállítást? Most jutottam el odáig, hogy a mobilnetet is használjam, de tök halott. Be sincs állítva semmi. Tesóm 820-án szintén nincs beállítva semmi, ellenben ott van net...

(#17266) Tim82 válasza greenmelon94 (#17265) üzenetére


Tim82
nagyúr

Próbáld meg így: APN: internet, minden mást üresen hagysz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17267) greenmelon94 válasza Tim82 (#17266) üzenetére


greenmelon94
tag

Még APN pont sincs, csak ilyenek:

Ha az elérési ponthoz beírom az internetet, ugyanúgy semmi.

[ Szerkesztve ]

(#17268) zsoltek válasza greenmelon94 (#17267) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Hozzáférési pont neve: wnw
Hálózat típusa: IPv4
Hitelesítés típusa: PAP

Huawei P30

(#17269) blokad válasza greenmelon94 (#17267) üzenetére


blokad
senior tag

Elérési ponthoz internet, utána flopi ikon, restart és voila. Párom 820-asán így oldottuk meg :)

(#17270) Clemi válasza greenmelon94 (#17265) üzenetére


Clemi
veterán

Szerintem meg egyszerűen hívd fel az ügyfélszolgálatot, mert ott pillanatok alatt aktiválják neked a net elérést, már ha van előfizetésed rá.

(#17271) pleomax18


pleomax18
csendes tag

Nemrég észrevettem 8 db kis virító pixelt a kijelzőn: ebből 7 fehér , 1 piros színű. Eddig nem voltak ott csak nemrég jöhettek ki.
Visszavinném a T hez míg garanciális, de gondolom fölösleges . :(((

(#17272) greenmelon94


greenmelon94
tag

Köszönöm a választ mindenkinek!

zsoltek: ahogy a mellékelt képem is mutatja, nekem ezek közül csak a hálózat típusa van, mint opció.

blokad: sajna ezzel sem megy. :(

Clemi: holnap beviszem személyesen, kicsit nevetséges, hogy ők nem képesek kiírni a beállításokat a honlapra, míg mondjuk a Telenor igen. :W

(#17273) zsoltek válasza greenmelon94 (#17272) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Beállítások > hozzáférési pontban nézted?

Huawei P30

(#17274) Clemi válasza greenmelon94 (#17272) üzenetére


Clemi
veterán

Azért írtam az ügyfélszolgálatot, mert mikor megvettem a Lumiát, én is így jártam, és a beállítások között akartam megtalálni a megoldást. Végül felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott árulta el a srác, hogy ezt csak távolról ők tudják beállítani, a telefonban nem megy.

(#17275) greenmelon94 válasza zsoltek (#17273) üzenetére


greenmelon94
tag

Megnéztem, beállítottam amit írtál, de semmi. :(

Clemi: holnap úgyis útba esik az egyik helyi boltjuk, beviszem oda, ha telefonon keresztül meg tudják oldani, akkor szerintem ott is.

(#17276) mikersz1 válasza pleomax18 (#17271) üzenetére


mikersz1
senior tag

Nekem is voltak pixelhibák a kijelzőmön, visszavittem, kicserélték.

(#17277) Azie válasza rasky (#17109) üzenetére


Azie
őstag

2014. van. Alapvetően kicsomagolom egyből a terméket és addig nézegetem, amíg nem hibátlan és csak azt veszem meg.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#17278) kezman


kezman
őstag

Na ma megjött a válasz T-től a Black frissítésről, Íme:

"KEDVES ELŐFIZETŐNK!

Elnézését kérjük, hogy csak most adunk választ megkeresésére.

Már elfogadtuk a szoftvert a Nokia felé. Társaságunk arra vár, hogy elérhetővé tegyék.

Türelmét kérjük, hamarosan letölthető lesz.

Bízunk abban, hogy válaszunkkal segítségére lehetünk. További kérdése esetén is készséggel állunk rendelkezésére."

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17279) Tin válasza kezman (#17278) üzenetére


Tin
veterán

ez nem újdonság, már pár hete is írta valaki, hogy ezt mondták neki.

végülis teljesen érthető is. a terheléselosztás miatt fokozatosan teszik elérhetővé a frissítéseket, a szolgáltatók függvényében. a következő update-nél gyanítom, hogy a T lenne az első itthon.

a google pl. nem így csinálja az új androiddal, egyszerűen kiadja a frissítést, viszont hiába nyomkodod a frissítés gombot, csak akkor válik elérhetővé, ha ők is úgy gondolják, szintén a terheléselosztás miatt. ott annyi a könnyebbség, hogy le tudod tölteni és flashelni, illetve az OTA-val is lehet trükközni, de az ilyen felhasználók száma elenyésző.

egyébként azért én is túlzásnak érzem az ennyire lassított szoftverterítést, illetve talán jobb lett volna országok szerint felosztani, abban legalább nem lenne meglepetés, hogy a lista legvégén vagyunk :D

(#17280) Kryczek


Kryczek
tag

Elég nyilvánvaló, hogy a frissítések mindíg a független telókra jönnek először, aztán mindenki más ;]

Én már régen nem veszek szolgáltatótól telefont. (annó szoptam a vodafone saját gusztustalan live nevű sz@rjával, párszor a T-s f@szságokkal is "jól jártam", na akkor fogadtam meg, hogy szolgáltatótól többet sose) olyan telót veszek, amire van pénzem inkább használom 3 évig, azalatt azért összegyűlik 30-40 ezer ft amiből például kijött most egy L520. a szolgáltató meg sz@rja össze magát...

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17281) eddie17 válasza Kryczek (#17280) üzenetére


eddie17
addikt

Érdekes, most a voda volt az első aztán a függetlenek...

(#17282) Kryczek válasza eddie17 (#17281) üzenetére


Kryczek
tag

nyilván való lenne...

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17283) KunEmber


KunEmber
senior tag

Végül is visszaállítottam hétvégén a telefont alaphelyzetbe, a szaggatás egyelőre megoldódott. Ami furcsa, hogy egy 'fél' blacket hoz vissza. Van X az alkalmazás váltóban, van állítható jelzőhang is, de nincs duplakoppintásos ébresztés. Sysappban manuális frissítéssel lett. Gondolom az Áruház mutatta volna egy idő után, mint frissítést, de azt nem bírtam kivárni.

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#17284) Ubul86 válasza Tin (#17279) üzenetére


Ubul86
őstag

"ez nem újdonság, már pár hete is írta valaki, hogy ezt mondták neki."

ettől függetlenül diva a T-t szidni :D most is pár hsz, és majd jönnek megint a T-t szapuló hsz-ek, hogy hát minek ülnek rá annyit :D előző ilyen hsz után is csak ez ment, mert a legtöbb ember csak write only-t ismeri...

(#17285) Devas


Devas
őstag

Jelentem tegnap harmadjára is kiesett a telefon a kezemből és három darabra hullott. Szerencsére nem történt károsodás. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#17286) kezman válasza KunEmber (#17283) üzenetére


kezman
őstag

Mert csak a GDR van fent, a nokiás dolgok csak a black frissítéssel jönnek, nálam is ez van

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17287) KunEmber válasza kezman (#17286) üzenetére


KunEmber
senior tag

Érdekes, előtte teljes értékű volt, Telenorosként megkaptam a teljes frissítést.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#17288) eddie17 válasza Kryczek (#17282) üzenetére


eddie17
addikt

Most miért? Így történt, olvass vissza. Pár nappal hamarabb kapták meg a vodások és utána a függetlenek a telenorosokkal együtt. Csak a T van hátra.
pl. nekem is független van...

[ Szerkesztve ]

(#17289) lorinho


lorinho
tag

Ezt próbáltátok már? :) Most ingyenes:
[link]

(#17290) westcoastog válasza KunEmber (#17283) üzenetére


westcoastog
veterán

Érdemes mindig hr után lefrissíteni a rendszeralkalmazásokat, arra várhat az ember míg frissítésként feldobja az áruház. :D

[ Szerkesztve ]

(#17291) Rinita válasza westcoastog (#17290) üzenetére


Rinita
tag

Nekem múlt héten a hívás+SMS szűrőt feldobta, csodálkoztam is.

(#17292) Ubul86 válasza lorinho (#17289) üzenetére


Ubul86
őstag

"Can't buy app

Sorry, you can't get apps in this region. Please check the Store in your region "

(#17293) mukibuci válasza Ubul86 (#17292) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ha csekkelnéd a régiódban? [link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17294) lorinho


lorinho
tag

Én pedig most töltöttem le pár órája. :)

(#17295) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Ha valakit érdekel Kecskeméten a MM-ban dominóban 25.000 jó magyar forint a Nokia 520... :C Venném ha lenne vakku rajta szóval addig marad az Omnia7 :/

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#17296) KunEmber válasza westcoastog (#17290) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ja, 1-2 hét alatt meglett volna, csak a duplakoppintásos ébresztés nem várhat annyit. Nagyon megszerettem. :)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#17297) hucsikoi válasza szasza_xp (#17295) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Országos akció.

(#17298) westcoastog válasza KunEmber (#17296) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor tényleg hasznos feature ha már ennyien szeretik, egyre jobban várom. :)

(#17299) RMZ250


RMZ250
senior tag

Hali, olvasgatom a topikot és valaki tudna képet betenni, hogy mi az az X az alkalmazás bezárására :F
Fent van a Black de X-t még nem láttam sehol.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#17300) blokad válasza RMZ250 (#17299) üzenetére


blokad
senior tag

vissza nyilat hosszan nyomod és az alkalmazásváltónál megjelenik :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.