Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) thomson9505


thomson9505
csendes tag

Üdv !
Valaki tud 520 ra egy jó Equalizert ?

Előre is bocsi, ha néha összeszavakat a keverem !

(#10002) FireKeeper válasza thomson9505 (#10001) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nincs rá.

meg amúgy értelme sincs.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10003) old rocker válasza thomson9505 (#10001) üzenetére


old rocker
veterán

Tudomásom szerint nincs.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10004) old rocker válasza trapi80 (#9991) üzenetére


old rocker
veterán

csak vicc volt, bocs.Mivel ezen az oldalon nincs, a franc emlékszik rá, ki mit kérdezett 50 hozzászólással előtte... be szokták linkelni

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10005) CsTancs1230


CsTancs1230
csendes tag

Üdv mindenkinek!Olyan gondom van h amit letöltök you tube ról nem tom hogy kell pc re rárakni. hiába kötm össze adatkábellel nem találom a letőltéseket .Vagy mondjuk bluetooth on átküldeni hogy lehet a letöltött zenéket?

(#10006) blackmoto válasza Daywalkerke (#9973) üzenetére


blackmoto
senior tag

T-Mobile-éknál volt egy kihagyhatatlan akció. :C
A mostani 20ezerrel magasabb ár a vicc kategória... :W Nem tudom ki talál ki ilyen árkülönbségeket. De tehetséges... Ma is a halloweenes akcióban érdekes van négy droidos masina, az 520-ast mért nem lehetett megint akciózni?

(#10007) CJ3 válasza zuioch (#9976) üzenetére


CJ3
senior tag

Bementem a városba és azt mondták a teloboltosok hogy nagyon jó árba találtam:) Ők is jóval drágábban veszik a cuccokat:) :R Szóval ezzel még üzletelni is lehet, ne is nagyon reklámozd az oldalt:D

Rendelek én is pár cuccot ami nem kell továbbadom:) :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#10008) cattus válasza CsTancs1230 (#10005) üzenetére


cattus
őstag

Mivel töltöd le a videókat? Lehet, hogy olyan app, aminél csak az appon belül lehet megnézni a videókat.

Do the thing!

(#10009) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok sikerült leszednem a 8.0.223 as frissítést ráraktam telefonra de ugye nem látja a telepítő fájlt a telefon....milyen mappába kell tennem vagy mit csináljak hogy frissíteni tudjak? :R

Crypto

(#10010) Devas válasza CsTancs1230 (#10005) üzenetére


Devas
őstag

Miért nem töltöd le a PC-vel a youtube videot?
Ahhoz hogy zenét küldj bluetoothon, bemész a zenék+videokba, majd el kell lapoznod oldalra a zeneszámok oldalra és ott nyomvatartod az ujjad a zenén és megjelenik a megosztás. Videot viszont én sem tudtam bluetoothon küldeni a telefonnal.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10011) CJ3


CJ3
senior tag

De a telefon meg ezt írja hogy : OP rendszer 8.0.10328,78 ez nem újabb akkor a 223-asnál? :B

De egyéni üzenetjelzőt meg ne mtudok beállítani:)

Crypto

(#10012) cattus válasza CJ3 (#10011) üzenetére


cattus
őstag

Már itt válaszoltam. :)

Do the thing!

(#10013) m1lan


m1lan
őstag

Ma reggel óta nem tudom működésre bírni a WiFit. Eddig sosem volt vele probléma, most azonban felcsatlakozik, de csak pár másodpercig működik, utána még visszacsatlakozni sem enged :O

Lemaradt: természetesen otthoni hálózatról van szó.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#10014) Tim82 válasza m1lan (#10013) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked is tudnám javasolni ezt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10015) m1lan válasza Tim82 (#10014) üzenetére


m1lan
őstag

Köszönöm :R

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#10016) bump3r111


bump3r111
tag

Sziasztok! Nem tudom volt-e már valakinek hasonló problémája L520 telefonjával. Néha hívások közben a telefon közelség-érzékelője egyszerűen nem működik. (értsd: hívás közben nem kapcsol le az érintőképernyő) Ez rettentően idegesítő, mert csak beszélek és beszélek amikor már rég leraktam a telefont a fülemmel/arcommal. Következő hívásoknál is ugyanezt csinálja, és csak újraindítás oldja meg a problémát. Nem tudja esetleg valaki, mitől van? Vagy mivel okozom ezt? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10017) ViTToRe válasza bump3r111 (#10016) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Nincs fólia a kijelzőn?

(#10018) m1lan válasza Tim82 (#10014) üzenetére


m1lan
őstag

Kifutottam a szerkesztési időből. :))
Sajnos a probléma megmaradt, többször is próbáltam. Pár másodpercig jó, aztán elszürkül a fenti sávban a WiFi jel.
..

A router volt a ludas, egy reset megoldotta :B

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#10019) CJ3 válasza cattus (#10012) üzenetére


CJ3
senior tag

Sikerült :C be kellett regelnem arra a fejlesztői dologra:) :R

Már update-el Norbi:D :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#10020) bump3r111 válasza ViTToRe (#10017) üzenetére


bump3r111
tag

Üdv! Az érzékelők helyén ki van vágva a fólia! Egyébként működik, pár nap használat után jön elő rajta mindig :S

(#10021) westcoastog


westcoastog
veterán

Jöhetne valami firmware frissítés a lezárt kijelzőt feketén világíttató hibára. Nem sok, de ne legyen már ilyen. :DDD

(#10022) bear_ válasza westcoastog (#10021) üzenetére


bear_
aktív tag

Már írtam a nokiának emiatt, válaszra sem méltatnak.

Más

Ma ingyenes: Zombies Can't Jump, Chicken Zooma Halloween

[ Szerkesztve ]

(#10023) westcoastog válasza bear_ (#10022) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem tudom hányan írnak nekik emailt, vagy sem, de lehet egyszerre több száz embernek kéne ugyanezzel megbombáznia a levéltárukat. Bár szerintem tojnának rá. Csak valahogy mégis el kéne érnie a tudatukhoz hogy akarunk valamit.

(#10024) Hammy válasza monosgeri21 (#9911) üzenetére


Hammy
tag

Nálam is teljesen jól megy a Lumia 520-am :))
Érdekességképpen csináltam egy screenshotot még szeptemberben: [link]

Most is megy 3-4 napig. :)

(#10025) Joker88


Joker88
őstag

Érzitek az iróniát ?
Szeptember végén, igaz előfizetés-megújításra, vettem 19.980 Ft.-ért... Kártyásan olyan 22.000 körül volt akkor..
( A képen kártyás ár szerepel.. )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10026) T_Stark


T_Stark
őstag

GDR3-ra frissítésnek van bármi hátránya?
Beregiztem fejlesztőként, és felajánlotta a frissítést, de nem tudom engedjem-e neki.

(#10027) westcoastog válasza T_Stark (#10026) üzenetére


westcoastog
veterán

Semmi hátrányod nem lesz.

(#10028) Devas válasza Joker88 (#10025) üzenetére


Devas
őstag

Na és mi benne az irónia?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#10029) CJ3 válasza T_Stark (#10026) üzenetére


CJ3
senior tag

Persze hogy engedd én is most raktam fel jó nagyon:D egyéni üzihang,a kezdőképernyőn több csempe, f@sz@ nagyon :R Meg még gondolom sok működésbeli frissítés.

Crypto

(#10030) T_Stark válasza CJ3 (#10029) üzenetére


T_Stark
őstag

Már települ :D

(#10031) Rinita


Rinita
tag

Szeretném letölteni a Nokia care suite-ot, de hiába kerestem a neten, nem tudtam letölteni sehonnan.
És ezen az oldalon melyik a magyar független?
[link]

(#10032) zuioch válasza CJ3 (#10007) üzenetére


zuioch
aktív tag

Vettem egy táskával én is:)

(#10033) old rocker


old rocker
veterán

Megnéztem az egyik előfizetésem hűségének 2 éves meghosszabbításával szaküzletben 76 ezerért, neten online vásárlással 61 ezerért vehetnék 820-ast. 15 rugó a különbség, az azért már nem kevés...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10034) albiosz válasza old rocker (#10033) üzenetére


albiosz
őstag

De hisz az 520 is qrvajó, nem? :)
Nálunk pont 520-820 páros van barátnőmnél meg nálam. Valóban prémiumabb a 820, meg az 1gb ram nagy előny, de én a helyedben inkább várnék a későbbi lumiákra.

(#10035) Hammy válasza Rinita (#10031) üzenetére


Hammy
tag

059S7H0 RM-914 VAR EU HU AL BA BG CY CZ GR HR AV

[ Szerkesztve ]

(#10036) Papix


Papix
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az alapdolgokon kívül (telefonálás,sms) amire használnám az a skype, viber( mindkettő főleg hanghívással) nagy ritkán facebook( azt inkább böngészőből) minimális játék, e-mailek olvasása és azok rövid megválaszolása, netezés főleg wifin keresztül, ezekre alkalmas?
Nokia 500-ról váltanék. A fent említett app-okon kívül nem nagyon használnék mást.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#10037) agszabv


agszabv
csendes tag

Nem tudom mi történt a telefonommal, de a képernyő semmire nem reagál, semmit nem érzékel, semmit nem tudok beírni. Kivettem az akksit majd vissza, de sajnos a pin kódomat sem tudom beírni (az oldalsó gombok működnek lehet hangerőt állítani stb. csak a képernyő nem érzékel semmit.) A szervizen kívül más ötlet ?

(#10038) Mr.Grincs válasza Joker88 (#9968) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Joker88: Ez eredeti nokia hátlap? Honnan rendelted?Mennyi volt?

Tudtok ajánlani jó autós tartót? Szélvédőre cuppanósat

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10039) Brianiac válasza bump3r111 (#10020) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Hali!

Nekem is ugyanez előjön néha, szerencsére nem túl sűrűn. A vicc az, hogy korábban volt egy Xperia U-m ugyanezzel a hibával, csak ott minden hívásnál gázos volt és semmi se oldotta meg (5-ször volt szervizben), végül kicserélték egy újra amit gyors eladtam és váltottam erre. Aztán erre ezzel is ugyanaz van néha. :D

(#10022) bear_: Én is írtam nekik még réggebben, bár mással kapcsolatban, de arra sem reagáltak.. A sony legalább még ha lassan is, de reagált mindig a megkereséseimre mikor az U-val szenvedtem.

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#10040) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Sziasztok. Elkezdtem rendezgetni a kezdőlapot a telefonon, aztán valahogy lecsúszott az egész és nem tudom visszarakni eredeti állapotába, arra gondolok, hogy az óra és a csempék között nagyon nagy az a fekete rész, eddig nem ilyen volt, hogy lehetne feljebb tolni az egészet?? itt egy kép róla

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S23 |

(#10041) cattus válasza StarKiller89 (#10040) üzenetére


cattus
őstag

Nem lehet, ez ilyen.

Do the thing!

(#10042) El Gringo válasza StarKiller89 (#10040) üzenetére


El Gringo
senior tag

ez eddig is ilyen volt :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#10043) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Nem ilyen volt, nem volt ekkora távolság.

| Samsung Galaxy S23 |

(#10044) westcoastog válasza StarKiller89 (#10043) üzenetére


westcoastog
veterán

De, pedig ekkora a távolság.

(#10045) evo87


evo87
őstag

Az miért van, hogy a Viber alkalmazás használatakor bekapcsol a hangszóró és halk sistergés van amíg be nem zárom az appot? Más is tapasztalta?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#10046) StarKiller89 válasza westcoastog (#10044) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Hmmm akkor lehet hogy csak a rendezgetés miatt tűnik furcsának kicsit. :)

| Samsung Galaxy S23 |

(#10047) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Nekem a Nokia felirat mellett van 2 db ilyen kékes pötty, csak napfényben látni, ez mi akar lenni?

| Samsung Galaxy S23 |

(#10048) cattus válasza StarKiller89 (#10047) üzenetére


cattus
őstag

A közelség- és fényérzékelő.

Do the thing!

(#10049) Joker88 válasza StarKiller89 (#10047) üzenetére


Joker88
őstag

ha a telefon elején lévő nokia felirat mellett látod,az a távolság érzékelő és a környezeti-fény érzékelő .

nálam,spec ha sötétben lezárom a képernyőt,majd hirtelen megnyomom a kioldó gombot, egy századmásodpercre az egyik (gondolom a fényérzékelő) vörösen felcsillan .

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10050) Grand9


Grand9
csendes tag

Fel lehet tenni valamilyen módon a Data Sense alkalmazást ha a szolgáltató nem rakta bele a frissítésbe?

Kösz a válaszokat!

Eazy-e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.