Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) old rocker válasza Sub-ZeRo (#17100) üzenetére


old rocker
veterán

Mindegy már... nekünk kicsöngettek... Trémobil win... :((

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17102) HuMarc válasza old rocker (#17099) üzenetére


HuMarc
addikt

Két dolog, ami elég nyilvánvaló. A két szoftver nem ugyanaz és a T-Mobile a GDR3-at sem tette elérhetővé. WTF!? Miaf@sz? Erre válaszolni kell. Jó hosszan, és egyértelműen kifejtve, hogy a viharba is nekünk kell Nokia Camera és Bluetooth Low Energy!

(#17103) KoryHu válasza miqlas (#17081) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Aham, látom. Csak 1 hónap múlva kapja meg, majd előtte még ránézek.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17104) miqlas válasza old rocker (#17099) üzenetére


miqlas
őstag

... agyf@szt kaptam ... télleg be kell sasszézni a helyi tréhez - hely! ;]

42

(#17105) westcoastog válasza old rocker (#17099) üzenetére


westcoastog
veterán

Úgy érzem fogyatékosok dolgoznak ott.

(#17106) kezman válasza old rocker (#17099) üzenetére


kezman
őstag

Ez f@sza, na én még nem kaptam választ, kíváncsi vagyok nekem mit válaszolnak, szerintem halvány lila dunsztuk hogy miről van szó. :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17107) duo válasza westcoastog (#17105) üzenetére


duo
őstag

és ez tkp a fogyatékosokra nézve sértő :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#17108) westcoastog válasza duo (#17107) üzenetére


westcoastog
veterán

Az lehet. :DDD

(#17109) rasky


rasky
senior tag

Vettünk ma egy lumia 520-at, akció meg minden, 25-ért még jó ára is volt. De sajnos az egyik fórumtárs által linkelt képhez (lenti kép) hasonlóan egytől egyik megegyezett a sárga bevilágítás, így visszavittem, kicseréltetni és azon is pont ott, pont ilyen mértékben, na el is álltam a vásárlástól...Nem tudom mi van a nokiánál..

(#17110) HuMarc válasza rasky (#17109) üzenetére


HuMarc
addikt

Nálam nincs ilyen. Illetve van, csak kb. tizede vagy inkább százada a képen láthatónak. Cserébe kb. 1000 db rossz pixel van a kijelző jobb oldalán. A hétvégén valószínűleg meglátogatom a T-t.

(#17111) Szabyka_ válasza rasky (#17109) üzenetére


Szabyka_
tag

Ugyan ilyen nálam is ... :Y Nem tudom lenne-e értelme visszavinni garanciában ...
Valahogy Windows 7 be meg lehet jelentetni a telót, hogy a Total Commander is lássa ?
Valahogy betűjelet adni neki , ne csak a "Számítógép" lássa!
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#17112) #36819456 válasza Szabyka_ (#17111) üzenetére


#36819456
törölt tag

Valami plugin kell a Commanderbe..akkor látja...én ott szoktam fájlkezelni, de meg nem mondom mi a plugin neve...Total Commander Ultima Pirime-ot használok, az tele van mindenféle ilyen listazó, betekintő, szerkesztő pluginnal.

(#17113) old rocker válasza westcoastog (#17105) üzenetére


old rocker
veterán

Már kaptam tőluk szóban is, írásban is ilyen választ... sokszor mintha nem egyről beszélnénk-
a frissítéssel meg nyilván azt játszom meg, hogy a jövő héten bemegyek a mobilboltos ismerősökhöz és felrakatok rá egy független szoftvert. C7 és 700-al is ez lett csinálva, illetve a hétszázast függetlenítettem is, le van sz@rva a garancia jeligére...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17114) kalozhun100 válasza Szabyka_ (#17111) üzenetére


kalozhun100
őstag

Hát én ez enyémen nem vettem észre, hogy ilyen lenne a világitás. Pixel hibát hogyan tudom leellenőrizni? Mert egyszer mintha lett volna egy pont ami fehéren világitott volna.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#17115) westcoastog válasza old rocker (#17113) üzenetére


westcoastog
veterán

Az ilyen nagy cégeknél mindig analfabéták dolgoznak biztos.
De egyszerűen agyi kapacitásommal nem fogom fel mit lehet ennyi ideig ülni a frissítésen, amikor a többi szolgáltatónál már rég kint van. Na nem mintha belehalnánk, csak érthetetlen, a lezárt de feketén világító kijelző javítása, meg a double tap to wake azért jól jönne, nem látom akadályát annak hogy kijöjjön t-re.
Vicces hogy független szoftverrel kell szórakozni emiatt.

(#17116) kezman válasza old rocker (#17113) üzenetére


kezman
őstag

Ezen gondolkodok én is, csak itt helybe nincs ahol megcsinálnák, valaki itt már írta hogy lehet alternatív módon megoldani a frissítést ,segítséget privátba kaphatnák???? :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17119) old rocker válasza westcoastog (#17115) üzenetére


old rocker
veterán

A legszebb az volt, mikor kint voltam a feleségemnél Párizsban négy hetet és az első hét után az erste bankos esemesemeim nem jöttek meg. Se egyenlegértesítő, se netbank, semmi. Egy hétig telefonálgattam, mindkét cég a másikra mutogatott... a trénél egy liba azt mondta, biztos nem jól állítottam be a telefont... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17120) Szabyka_ válasza #36819456 (#17112) üzenetére


Szabyka_
tag

Köszönöm TOTAL COMMANDER ULTRA PRIME tökéletesen látja a telót!
:R

(#17121) westcoastog válasza old rocker (#17119) üzenetére


westcoastog
veterán

Pff, ja biztos belehet állítani rosszul is. :DDD

(#17122) blackmoto válasza old rocker (#17113) üzenetére


blackmoto
senior tag

Nem trollkodás, és nem vitakeltés céljával írom, de:

Ezt a kijelentést érdekes olvasni, azok után, hogy pár napja mit kaptam tőled azért, hogy információközlési szándékkal beírtam a fórumba, hogy az említett módszerrel felrakható a Black update.
Meg amúgy is, hanyasdszor írtad be a fórumba bárkinek a frissítéssel kapcsolatos postjára, hogy minek annyira izgulni a frissítésre, bla-bla ...
:F

(#17123) old rocker válasza blackmoto (#17122) üzenetére


old rocker
veterán

Neked alapjában véve igazad lenne, csak: én most sem azért írtam a trének, mert izgatott; az itteni találgatások és felvetések kapcsán írtam be nekik, hogy lám, én egyenesen megkérdezem a szolgáltatót. A válasz persze, mi tagadás, felhergelt... egyébként meg: peace

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17124) old rocker válasza westcoastog (#17121) üzenetére


old rocker
veterán

ja, hiába magyaráztam, hogy 1. Már két éve beállítottam így. 2. Az előző héten akkor hogy találtak oda az esemesek?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17125) domerator válasza blackmoto (#17122) üzenetére


domerator
veterán

Nos ehhez én is csatlakozom, mint ugyancsak leugatott fórumozó. :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17126) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Srácok mobilnetnél amikor az ember levan korlátozva a gyári böngészőnél nincs gyorsabb? ill nálam bevan állítva hogy küldje a data sensenek az adatokat hogy csökkenjen az adatforgalom
De így is iszonyat lassú sok weboldal kínszenvedés mire betölt... Opera minit régen imádtam mert ilyenkor is mindent behozott. Jah és ez a képeket sem hozza be csak egy 5-10% ukat... Valami tipp vagy másnál hogy van ez?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17127) zodo


zodo
nagyúr

Valaki legyen szíves írja le a HR pontos menetét pl milyen gomb kombinációval, stb tudom végrehajtani ill. mire kell figyelni, hogyan érdemes elmenteni legegyszerűbben (ha elveszne útközben) a telefonszámokat, stb.

Előre is köszi!

(#17128) kezman válasza Szabyka_ (#17120) üzenetére


kezman
őstag

Nálam nem látja, mit kell állítani vagy bekapcsolni? :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17129) cunaamii


cunaamii
csendes tag

Ennek a házilagos frissítésnek valaki le tudná írni a pontos menetét akár privátban is? Eddig mindig a "várjukmegahivatalosszolgáltatóiápdétet" típusú ember voltam, de a trémobil hozzáállása kicsapta nálam a biztosítékot.

(#17130) westcoastog válasza zodo (#17127) üzenetére


westcoastog
veterán

Állítsd be a biztonsági,mentést, utána alaphelyzet a névjegy menüben.

(#17131) old rocker válasza domerator (#17125) üzenetére


old rocker
veterán

neked is peace... Csak azt szerettem volna megértetni, hogy ha besz@runk, akkor se jön előbb; a türelmetlenséget meg azért nem értettem, mert nem volt durva hiba, amit meg kellett volna szüntetni. Elnézést mindenkitől. Valamelyik életemben nyilván én voltam Mikszáth Görgey alispánja...

cunami: nekem is, de én, mint írtam, két rugóért inkább felrakatom rá a független frissítést, aztán a té kapja be.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17132) zodo válasza westcoastog (#17130) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak ennyi ? Azt hittem nagyobb meló lesz.
Köszi szépen!

(#17133) cunaamii válasza old rocker (#17131) üzenetére


cunaamii
csendes tag

Ilyet Nokia Care-ben vállalnak, vagy keressek sufni boltot?

(#17134) old rocker válasza cunaamii (#17133) üzenetére


old rocker
veterán

hát, sufni bolt, szerviz...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17135) Zsadi válasza rasky (#17109) üzenetére


Zsadi
őstag

Szintén mai vétel, MM-ben.
Kijelző nálam is bevilágít. Automata fényerőn nem vészes.
Szerintem ez valami olyan lehet, mint a némyel led tévénél, azoknál ois előjön a bevilágítás.

Nem tudom, most ezzel érdemes-e visszavinni 3 napos cserére. :F

(#17136) szp1


szp1
addikt

Szerintem ez valami "hibás" széria, amit a T most az MM-ben árul...A korábbi példányokon nem volt ilyen bevilágítás, pár hete jött elő ez a panasz a T-s 520-nál. Meg, ahogy emlékszem, más szolgáltatói darabokon sem. A telenornál pl. nem tapasztaltak ilyesmit.
Érdemesebb szerintem az edigitalnál 10k-val drágábban a függetlent nézegetni.
Persze vissza is lehet hordani másnaponta cserére...

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#17137) Tin válasza rasky (#17109) üzenetére


Tin
veterán

enyém is bevilágít ugyanitt, ugyanígy. kis fényerőn nem vészes, maxon eléggé látszik. dehát ennyiért belefér, bár én kb. 3-4 hete vettem a T-nél, szintén 25-ért.

más: tegnap este fullra töltött telót lehúztam a töltőről, és kikapcsoltam, hogy újraindítsam. nem akart bekapcsolni, villogott a piros "üres" elem. harmadikra kapcsolt be, és rendesen mutatta, hogy 100% a töltöttség, most estére 78%, teljesen normálisan megy, ahogy szokott.

de miért nem akart bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#17138) kezman válasza szp1 (#17136) üzenetére


kezman
őstag

Erre gondolok én is, enyémen semmi bevilágítás nincs, ok ha nem zavaró ,ennyit akkor is ér, de ki tudja idővel nem rosszabbodik a helyzet?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17139) duo válasza kezman (#17138) üzenetére


duo
őstag

2013 június óta ilyen az enyém is. nem változott, nem romlott az elmúlt időben.

közepes fényerőn látszik kicsit. fehér háttérnél meg egyátalán nem.
ez nem kijelző baj, hanem a led bevilágít. nem kéne ja, de ez van.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#17140) Kryczek


Kryczek
tag

egy normális ingyenes időjárás appot mondanátok? már a 88-dikat próbálom de egyik rosszabb mint a másik. Bing-es merítette az akkut a weather channel csempéje nem hogy nem frissít van hogy nem is mutat semmit a többinél már nem is tudom min akadt fel a szemem...

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17141) kezman válasza Kryczek (#17140) üzenetére


kezman
őstag

Weather Flow ne sajnáld azt a pár forintot ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17142) Kryczek válasza kezman (#17141) üzenetére


Kryczek
tag

nem azon az 500 forinton múlik, semmi kedvem a bankkártyás beállításokkal szarakodni :(

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17143) cattus válasza Kryczek (#17142) üzenetére


cattus
őstag

Vieather

Do the thing!

(#17144) balasig válasza Kryczek (#17142) üzenetére


balasig
tag

Én vettem 2990 Ft-os xbox kártyát és abból vásároltam pár appot. Annál nem kell számlaszámmal és paypall-al vacakolni.

(#17145) #36819456 válasza Kryczek (#17142) üzenetére


#36819456
törölt tag

Weather View

(#17146) kaliber válasza old rocker (#17099) üzenetére


kaliber
aktív tag

Szerintem csak inkompetens volt a neked válaszoló, 625-től fölfelé már rajta van a black a T-nél is [link]

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#17147) old rocker válasza kaliber (#17146) üzenetére


old rocker
veterán

az is könnyen előfordul...

kryczek: ne is! Nehogymá föláldozd azt a két percet, aztán tudjál normális dolgokat venni... Mert én is a weather flow-t használom, meg is éri, dehát neked ahhoz kellene két percet sz@rakodnod... esetleg szóljál az emberednek, amíg te gyúrsz, csinálja meg...

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17148) patex1983 válasza old rocker (#17147) üzenetére


patex1983
őstag

Szerintem egyáltalán nem erről van szó, hanem arról, mint pl nálam is, hogy nem alkalmas a bankkárty internetes vásárlásra, így mindenféle beállítás előtt a bankban személyesen kell kiharcolni ezt az opciót, vagy új kártyát készíttetni, vagy mittudoménhogymegyez. Mondjuk nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

X

(#17149) szp1


szp1
addikt

Mondjuk azt nem értem, hogy a T miért nem tudja a telefonszámlában vagy a feltöltő egyenlegben elszámolni a vásárlást ( gondolok itt a google meg a win áruházakra is ).
A telenornak ez sikerült.

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#17150) old rocker válasza patex1983 (#17148) üzenetére


old rocker
veterán

Ezt írta: "semmi kedvem a bankkártyás beállításokkal szarakodni :(
Ha azt írja, hogy a kártyája nem alkalmas... de beállításokat írt. Hozzáteszem: Nem egy nagy kaland a banktól netes fizetéshez is alkalmas kártyát igényelni, amit pl. nem csak netes fizetésnél, de külföldön is használhatsz. Én lottózni neten lottózok, kártyával fizetek; a témobil számlámat szintén neten, kártyával rendezem; sok előnye van, egyszer rászánod az időt, utána bőven megtérül. Természetesen az áruházban is kártyával fizetem a fizetős alkalmazásokat.

szp1: a symbiános ovi store-ban lehetett a telefonszámlához is hozzácsapni. De szerintem így a legtisztább, legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.