Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) Kempeti válasza Kempeti (#17317) üzenetére


Kempeti
tag

Erre valaki?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#17402) mukibuci válasza Kempeti (#17401) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

99.9%-ban kizárnám a dolgot

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17403) Blyan válasza mukibuci (#17402) üzenetére


Blyan
félisten

A 0,1% valami fel nem fedezett bug-ként esélyes. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17404) Воланд válasza Blyan (#17403) üzenetére


Воланд
titán

nem, az a remenyhal. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17405) Blyan válasza Воланд (#17404) üzenetére


Blyan
félisten

Végülis, androidos nokia után bármi lehetséges. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17406) errors01 válasza Kempeti (#17317) üzenetére


errors01
csendes tag

http://www.windowsphone.com/s?appid=c9bfd96d-0b78-4c5f-8a5d-4133c08901bc

sztem ez egy próbát megér

Xbox: errors01

(#17407) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Na, ma direkt elővettem a még ajándékba félretett készüléket, (MM-os 25 ezer Ft-os T-és), és leteszteltem, sötét fürdőszobában :D és nincs sárga bevilágítása... :K

Úgyhogy szerintem ez véletlenszerű, nem hinném hogy megválogatták a készülékeket. (mégis pl. országosan ki válogat szét több raklap készüléket, és fóliáz le gyárilag), az MM-ben ahol vettem múlt héten kb. 80-90 db volt még készleten belőle (vegyesen fehér és fekete) és mind a gyári T-s fóliás dobozban.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17408) miqlas válasza KoryHu (#17407) üzenetére


miqlas
őstag

Auto fényerõn próbáltad vagy max-ra tolva?

42

(#17409) KoryHu válasza miqlas (#17408) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Természetesen magason. Auton egyébként is pillanat alatt levette a sötétben : ) meglehetősen gyorsan változtat amúgy

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17410) miqlas válasza KoryHu (#17409) üzenetére


miqlas
őstag

... akkor mákod van! 😊

42

(#17411) Freddycom válasza KoryHu (#17407) üzenetére


Freddycom
őstag

Barátnőmnek a MM-os 520-a meg folyamatosan zúg telefonálás közben. Nálatok síri csönd van, ha egyik fél sem beszél, igaz? Ma kapta kézhez.

[ Szerkesztve ]

(#17412) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekünk holnap jön meg.
Feleségem L800 asát váltja le.

Nem egy kategória...de ez olcsó. Az övét meg megpróbálom eladni jó áron ...

Most én is 520-ast nyomkodok....

Egy darabig jók lesznek ezek...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17413) Devas válasza Freddycom (#17411) üzenetére


Devas
őstag

Nem zúg, eléggé kussos. Amúgy a zajt is szűri, járó motorú járműből telefonáltam és azt hitték otthon vagyok. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#17414) Ubul86 válasza Devas (#17413) üzenetére


Ubul86
őstag

annyira kiszűrte, hogy másik telefonban hallható :D

(#17415) Sygnus válasza Lui04 (#17346) üzenetére


Sygnus
tag

Szia!

Én is MM ből rendeltem, tegnap jött meg és T-mobilos jótállási jegy van hozzá.

(#17416) Vangelis válasza Sygnus (#17415) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt elfogadják a Nokiában is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17417) Sygnus


Sygnus
tag

Összekötöttem a géppel / Win7 x64 / a telót és az RM-914 Nokia Lumia 520 drivert nem tudja telepíteni.

Létezik külön valami driver hozzá ?

(#17418) lorinho


lorinho
tag

Érdekes dolgot művelt a telóm. 45%-nál kikapcsoltam estére, visszakapcsolom reggel és 16%. Ez mégis hogy? Tudom nincs rá magyarázat...de nagyon fura! :(((

(#17419) lorinho


lorinho
tag

Próbálgasd, fel kell annak települnie. Indítsd újra a telefont + a gépet is és próbáld újra...

(#17420) RMZ250 válasza lorinho (#17419) üzenetére


RMZ250
senior tag

Én meg azt mondom, hogy minek. Kell egyáltalán feltenni valamit :F lesz valami előny belőle?
Én nem telepítettem semmit mégis megy a másolgatás, áthelyezés. Ráadásul a sokak által emlegetett fájl sokszorozódással se találkoztam.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#17421) Sygnus


Sygnus
tag

Próbálgattam újra indítani de nem telepíti, de ettől függetlenül működik a kapcsolat, másolás.....csak gondoltam rákérdezek.

(#17422) lorinho válasza Sygnus (#17421) üzenetére


lorinho
tag

Jaa, az nem baj. Ha működik, akkor jó. :)

(#17423) kezman válasza Sygnus (#17421) üzenetére


kezman
őstag

Nem kell telepíteni semmit, megy az anélkül is, de már írták

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17424) Devas válasza Ubul86 (#17414) üzenetére


Devas
őstag

Miért? A másodlagos zajszűrő mikrofon az azért van, hogy a környezetemben lévő zajt megszűrje, hogy a másik ne hallja, vagy tévedek?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#17425) nobiand


nobiand
aktív tag

Volt már? : 8.1

(#17426) mdraco válasza nobiand (#17425) üzenetére


mdraco
őstag

•SD kártyára történő alkalmazástelepítés.
Ez jó lenne. Akkor mehet is bele a 64 gigás kártya.

(#17427) csaba1203 válasza nobiand (#17425) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem értem ez mit takar "A Windows Phone 8.1 alkalmazások nem fognak futni a WP8-as rendszeren, de a jelenlegi dokumentáció szerint minden Windows Phone 8-as mobil megkapja a frissítést."
Megkapja a telo de nem használhatjuk a gyakorlatban?

(#17428) westcoastog válasza csaba1203 (#17427) üzenetére


westcoastog
veterán

Azt takarja hogy a wp8.1-es alkalmazások nem fognak futni wp8-on, de ez nem baj mert minden telefont lefrissíthetsz majd 8.1-re és minden 8.1-es app menni fog. Értem? :DDD

(#17429) csaba1203 válasza westcoastog (#17428) üzenetére


csaba1203
addikt

Leesett :D :DD :DDD

(#17430) miqlas válasza mdraco (#17426) üzenetére


miqlas
őstag

... akkor én is nyugdíjazom a 16 GB-os kártyát! :)

42

(#17431) rob210


rob210
nagyúr

Gyerekek a T... elmehet oda ahova gondolom.
Már a kollégám is nyomatja az új frissítést tök jó meg minden, nekem meg csak lópikula van nem frissítés.
A t.. azt mondja ők megadták a jóváhagyták, a Nokia meg azt mondja, a szolgáltató miatt nem elérhető a frissítés.

Ennyi... :W

Renault power

(#17432) kezman válasza rob210 (#17431) üzenetére


kezman
őstag

Sajnos így jártunk, ez van, remélhetőleg azért még a 8.1 előtt megkapjuk :K Nyugalom a hosszú élet ritka .

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17433) rob210 válasza kezman (#17432) üzenetére


rob210
nagyúr

Nyugodt lennék, ha nem ugyan ezt csinálták volna a korábbi telefonjaimmal is egytől egyig, android fronton.
Gondoltam átjövök wp-re hátha itt egységesebb a frissítés, jobban meg van kötve a kezük, de frászt:(
:W

Mondjuk a telóval meg vagyok elégedve azt kaptam tőle amire számítottam, de a T..már nem először akaszt ki.

Renault power

(#17434) kezman válasza rob210 (#17433) üzenetére


kezman
őstag

Értem de azért nincs teljesen igazad, anno a 710-esnél például jött időben a frissítés, igaz akkor a :) szidták a késés miatt, megjön előbb utóbb , egyébként engem is idegesít de attól nem kapjuk meg előbb

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17435) KoryHu válasza Freddycom (#17411) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Na sajnos ezt nem tudom, mert a készülékben még nem járt SIM kártya :) (hozzáadott Domino csomagot fel sem bontottam, más meg nem volt kéznél), de remélem azért nem fog zúgni...de ha zúg, legfeljebb elküldöm gariba.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17436) evo87


evo87
őstag

Engem csak azóta piszkál a frissítés, mióta egy Youtube videón láttam a két koppintós felébresztést. Az borzasztóan tetszik és hasznosnak is találom, de ettől függetlenül nem kell türelmetlennek lenni, nem lesz emiatt rosszabb a napunk... a frissítés nélkül is tökéletesen működik a telefon. :)

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#17437) old rocker válasza westcoastog (#17428) üzenetére


old rocker
veterán

És ami jó hír:
"Megerősítést nyert például, hogy a rendszerfrissítés telepítése után lehetőség nyílik az alkalmazások memóriakártyára történő telepítésére is, mely elsősorban a kevés tárhellyel rendelkező olcsóbb modellek tulajdonosainak lehet jó hír."

Végre, felérték ésszel, hogy néhány macska utálja a whiskast... nem hogy csakis azt vegyen.

Amúgy: kevés tárhellyel: a 820-as is 8 giga belső tárhellyel van, ebből 3.5 sicc az alkalmazásokra.

Symbiános koromban az összes nem rendszer alkalmazást (játék, mértékegység váltó stb.) a kártyára pakoltam.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17438) westcoastog válasza old rocker (#17437) üzenetére


westcoastog
veterán

Ezután már bátran felhaxolom a sanandreast majd a telefonomra. :DDD

(#17439) sagit válasza nobiand (#17425) üzenetére


sagit
addikt

"Nincs többé Facebook integráció a fiókbeállításoknál,"

Miiiiiiiiiiiii?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#17440) old rocker


old rocker
veterán

Elmesélem ezt a két koppantásos dolgot, a nyóchuszason van: igazság szerint jóval kényelmesebbé teszi a kijelző feloldását, de azon a telefonon a szélesebb méret miatt kényelmetlenebb is a gombhoz nyúlkálni... ettől eltekintve, ki lehet bírni nélküle is az 520-on, de jó, ha van. Az már érdekesebb ficsör a 820-on, hogy a zárolt kijelzőre az órát ki lehet rakni. 3 variációja van, de ha mindig látszik, az eszi az akksit. Úgy is lehet, hogy időnként látszik, ez már akku barátabb. A legjobban nekem az tetszik, - ezt használom - hogy rövid ideg kirakja, aztán elsötétül; a fényérzékelő felett kétszer elhúzva az ujjacskáidat (magyarán kétszer eltakarva azt) újra kirakja.
A multimédiából eddig a zenehallgatást és a MINDIGTV-t tudtam kipróbálni. A zenét már írtam: én általában minden szerkezetemet lineáris állásban hallgatom; vagyis az egykoron volt HI-FI magazin szerkesztőivel együtt vallom, egy erősítő azt tudja igazán, amit lineárisan nyújt.
Nos, zenehallgatást illetően nem egy kategória a két telefon. Az öthuszason ezt úgy lehet felfogni, ez egy plusz szolgáltatás a telefonálás mellett; a 820-on már követelmény. Ennek megfelelően a hangszínt - bár van eq - nem kell mókolni és a felvitt zenék nagyjából azonos hangerővel, dinamikával szólalnak meg. A sztereó hangkép jobb, a zenei hangzás teltebb, picit részletgazdagabb.
A nagyobb teljesítményű proci, jobb kijelző (azt hiszem, a dupla nagyságú RAM is közrejátszik) okozta előnyök a mindig tv-n tévéműsort nézegetve jön elő nagyon markánsan. Az M1 HD adás röccenés nélkül, szinkronhiba nélkül teljesen élvezhető, szépek a színek, jó a hang... Video: már csak a nagyobb képernyő miatt is jobb. Ennek ellenére azt mondom, az 520 nem csupán egy belépő szintű olcsó WP telefon, mert az operációs rendszer előnyeit korrektül produkálja. A 820 már a luxus dolgokban domborít. A mindennapi használatban az 520 egy korrekt társ; olyan "néptelefon", ami, ha "néptelefonná" is eszkalálódik, sz nem a gagyi, hanem a minőség térnyerése. A 820-as: Álom luxuskivitelben...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17441) nobiand válasza sagit (#17439) üzenetére


nobiand
aktív tag

Sokaknál kiverte a biztosítékot :)

(#17442) Neurotoxin válasza sagit (#17439) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Engem kimondottan nem zavar, már be sem állítottam, mert a telefonom megvásárlása előtt itt a topikban leírt dolgok verték ki nálam a biztosítékot. Gondolok itt kapcsolatok, naptár stb összeszemetelésére. Na de ez már csak az én problémám. Minden másra ott a letölthető FB kliens..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17443) kezman válasza Neurotoxin (#17442) üzenetére


kezman
őstag

Egyetértek, ha megjön az a kib@szott T-s Black akkor HR és én is kihagyom, a f beta-t használom, amire kell az ipp elég :DD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17444) n.p válasza csaba1203 (#17375) üzenetére


n.p
csendes tag

Szerintem 4500-ért cserélik.
[link]

(#17445) kezman válasza n.p (#17444) üzenetére


kezman
őstag

Ez így van, de ha beviszi és azt mondja ,szarakodik, eldobálja a térerőt, akkor kicserélik ingyen, aztán az új kártyákat már ügy töröd ki ahogy akarod, normálba is jó meg microba is :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17446) Kempeti válasza westcoastog (#17438) üzenetére


Kempeti
tag

Van 520-ra?

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#17447) Kempeti válasza kezman (#17445) üzenetére


Kempeti
tag

Ha a Te neveden van a kártya, akkor ingyen kicserélik, legalábbis nekem kicserélték.

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#17448) cattus válasza Kempeti (#17446) üzenetére


cattus
őstag

Hivatalosan csak az 1 GB RAM-mal rendelkező telefonokra van, de proxival "fel lehet haxolni".

Do the thing!

(#17449) greenmelon94 válasza sagit (#17439) üzenetére


greenmelon94
tag

Ez nálam is kib*szta a biztit, tekintve, hogy az ismerőseim is FB integrációval vannak a névjegyézkemben, plusz mindenkinek a telefonszáma is oda van rendelve... :U

(#17450) kezman válasza cattus (#17448) üzenetére


kezman
őstag

Ha visszaolvasnátok akkor tudnátok hogy 8.1 frissítés után lehet alkalmazásokat a memóriakártyára telepíteni, erről volt szó. ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.