Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) B0SS


B0SS
csendes tag

Üdv!

Ebay-en kívül honnan tudok beszerezni nillkin super frosted tokot Lumia 520-hoz? "Gugli" barátom nem ad nekem magyar boltot. :( Esetleg tudtok valami hasonlót ajánlani, a lényeg hogy ne legyen szilikon és passzoljon a telefonhoz ne lötyögjön rajta nagyon.
Köszönöm!

(#16052) sagit válasza Blyan (#16047) üzenetére


sagit
addikt

Ha facebook+ 2/3 lap a böngészőben és 2-3 emberrel a csevegés elfér 1 gb ramban akkor levadászok egy 525-öt nagyhamar

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#16053) Blyan válasza sagit (#16052) üzenetére


Blyan
félisten

Elfér. Nem csoda amúgy, ha belegondolsz, hogy kb 3x annyi hely jut ezekre, mint az 512-es készülékeken.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16054) Ubul86


Ubul86
őstag

tegnap este olyanja van a telónak, és inkább a wp8-nak, hogy a jobb oldali menüben kirajzolja az adott csoporthoz, hogy melyik kezdőbetűhöz tartozik az adott app. Ezt eddig nem csinálta, annyiból jó, hogy ha rátapizok, akkor kiválaszthatom, hogy pl a Z betűvel kezdődő appokat mutassa (vagyis inkább oda ugorjon). Viszont egyrészt nem emlékszek hogy valamit elállítottam volna, másrészt kérdés ,hogy hogy jöhetett elő egyik percől a másikra? Mert idáig nem volt ott , egymás után jöttek az app-ok. Nem mondom hogy idegesítő, csak ha ki lehet kapcsolni, akkor kikapcsolnám :D annyi appom azért nincs hogy rögtön egy adott kezdőbetűre ugorjak :D

[ Szerkesztve ]

(#16055) Blyan válasza Ubul86 (#16054) üzenetére


Blyan
félisten

Egy bizonyos alkalmazás szám felett (talán 45) ez automatikusan aktiválódik. Nem lehet kikapcsolni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16056) Ubul86 válasza Blyan (#16055) üzenetére


Ubul86
őstag

áh, értem, volt egy ilyen érzésem, bár utána töröltem néhány appot és ott maradt :D mindegy, hozzászokok, csak mondom eddig nem volt ott :D

(#16057) Neurotoxin válasza B0SS (#16051) üzenetére


Neurotoxin
őstag

link

Én azért az S-line-os tokokat is megnézném a helyedben. Nekem ilyen van, tökéletesen passzol, igaz fedi a gombokat is, ami szerintem nem egy hátrány.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16058) Kajla5 válasza Neurotoxin (#16057) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Miért tesztek rá tokot?1200Ft egy gyári hátlap.

(#16059) Kajla5 válasza sagit (#16052) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Ne mondjátok már, hogy nem lehet egyszerre ennyi dolgot csinálni a telefonba.
Ha így van, akkor már le is mondtam a rendelésemet.

(#16060) sagit válasza Kajla5 (#16059) üzenetére


sagit
addikt

mond le, lehet egyszerre, csak újratölti a weboldalt, vagy a facebook appot

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#16061) Воланд válasza sagit (#16060) üzenetére


Воланд
titán

semmi

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16062) Blyan válasza Kajla5 (#16059) üzenetére


Blyan
félisten

folytatás - resuming felirat bámulás nélkül nem lehet.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16063) Neurotoxin válasza Kajla5 (#16058) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Kicsúszik a kezemből. Jobb fogást biztosít és takarja a gombokat is.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16064) lorinho


lorinho
tag

Úgy látom az 525 megjelenése után, már nem is olyan qurva jó teló az 520! Nem hasonlítottam még össze, de szerintem olyan nagyon nagy jelentősége nincs annak a +fél giga ramnak. :) De lehet a 8.1-nél már lesz, ezt még nem tudhatjuk...

(#16065) miqlas válasza lorinho (#16064) üzenetére


miqlas
őstag

... dehogynem jó! :) Én eddig is kivártam amíg újra töltötte az alvó appokat, most sem lesz másképp! :D
Ha decemberben lehetett volna kapni 525-öt, akkor lehet, hogy azt vettem volna, de így ez marad, nem variálom ;)

42

(#16066) Blyan válasza lorinho (#16064) üzenetére


Blyan
félisten

Hogyne lenne jelentősége, nagyon is van.
Ettől még az 520 nem lesz rosszabb készülék, mint előtte, főleg amíg az utódmodellt nem lehet hivatalos garanciával megvenni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16067) zsoltek válasza sagit (#16060) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Nem hiszem, hogy sok múlna azon a fél másodpercen. Androidon mennyit kell várni? :D

Huawei P30

(#16068) Dhampir válasza old rocker (#16015) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekesség, hogy 2012-ben a több mint 86 millió készülékből mindössze 16 millió volt okostelefon (Windows Phone, Asha, valamint Symbian változatok), márpedig tavaly elsősorban a "butatelefonok" szegmense teljesített sokkal rosszabbul, vagyis várható volt a visszaesés.

Érdekes, hogy az Ashát az okostelók között említi, habár tényleg rágyúrtak az S40-re (Series 40 Developer Platform), a Nokia Áruházban pedig egyre több alkalmazás érhető el rá, többek között EA és Gameloft játékok is.

(#16069) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Valakinek van Nokia WH-208-as fülese?
Mi a véleménye róla?
Rendeltem egy Nokia Coloud Pop agybadugós fülhallgatót, de elégnegatív véleményeket találtam róla.
Azt írják, hogy kiesik az ember füléből.
Valaki ezt meg tudja erősíteni?

(#16070) Kajla5 válasza zsoltek (#16067) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Konkrétan az 512Mb-al szerelt androidos telefonokon komoly akadások vannak.
Én is azért váltottam olyanra, amiben 1GB RAM van.Annál nincs akadás, se gondolkodás.
Sony Xperia L

(#16071) bomiki


bomiki
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem:
Ma vettem egy Lumia 520-as telefont és a hozzá tartozó gyári nokia fülessel müködik is semmi gond bár elég gyatra, de most nem ez a lényeg.
Van nekem egy sony agybadugós fülesem ami 100% hogy működik!!! Na már most ezzel a telefonnal nem jó mindenféle hangot kiad a zenénél csak a zenét nem hallani normálisan, nyávog az egész. Ez mitől lehet ? talán a sony fülessel nem kompatibilis vagy van rá valami gyógyír esetleg ? köszi a segítséget mindenkinek!
üdv.

(#16072) bomiki válasza bomiki (#16071) üzenetére


bomiki
csendes tag

És most megnéztem rádiónál jól szól semmi baja és videóknál sem, csakis kizárólag a zene hallgatásnál nyávog.. Én ezt nem értem segítsen valaki légyszíves! köszi

(#16073) Ubul86 válasza Kajla5 (#16070) üzenetére


Ubul86
őstag

még nincs... :D anno az 512 mb-al felszerelt és 1 magos procis telefonommal se volt gond, 1.5 évvel ezelőtt, mikor megvettem...utána idővel jöttek rá újabb appok,frissítések, Rom frissítés, és kezdett egyre jobban szar lenni :D

lehet hogy ennél is ez lesz, de még mindig simább mozgást biztosít, mint az azonos paraméterekkel felszerelt androidos telefonom, custom rommal, amiből minden szar ki van véve.

Van egy T-mobile Pulse mini is a családban (huawei t8110), abban csak 256 mega ram van...gondolhatod :D bár még egész jól teljesít :D

[ Szerkesztve ]

(#16074) Kajla5 válasza bomiki (#16072) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Nekem két Xperia telefonom is van és az egy évvel ezelőtt vásárolt telefonom fülese nem működik a most vásárolt Xperia L telefonommal.Vettem egyet hozzá.Megnéztem, és az egyik "karika" a jack dugón lejebb van mint a másikon.

(#16075) Blyan válasza zsoltek (#16067) üzenetére


Blyan
félisten

Elég sok múlik azon a fél mp-cen, pl nem kell újratöltődnie a weboldalaknak (felesleges adatforgalmat generálva) és én pl azt is szeretem, ha a két perccel korábban használt alkalmazásomnál sem splash screent kell bámulnom.

Az 525 most ezt elhozta szaréhugyé, úgy mond.

Egyéb hátránya nem nagyon van az 512-es készülékeknek, minden folyamatos és gyors természetesen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16076) B0SS válasza Neurotoxin (#16057) üzenetére


B0SS
csendes tag

Van egy S-line tokom de nehéz megnyomni a kameragombot és van olyan hogy beragad a gomb. :\

(#16077) Kajla5 válasza Blyan (#16075) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Csak az a baj, hogy nem lehet rendelni sehonnan sem 525-öt.
Csak sufni GSM boltokból himi-humi garanciával, franc tudja milyen helyről beszerzett telefonokat.
Tudom, mert most veszek én is ilyen telefont a feleségemnek, és én is néztem hogy inkább az 525 kéne, de így nem kell.Maradok az 520-nál gyári garanciával.

(#16078) mrbig25 válasza B0SS (#16076) üzenetére


mrbig25
őstag

Igaz, hogy csak barna és piros van most készleten, de ha nem sürgős, akkor innen tudsz venni.
Én is ilyet akartam feketében, de ugyebár nem volt...ezért ilyen Jekod hátlapot vettem. Kellően merev, jól illeszkedik a telóra és matt felületű, nem ilyen csillogós gagyi.

[ Szerkesztve ]

...

(#16079) Blyan válasza Kajla5 (#16077) üzenetére


Blyan
félisten

Ez az, ezt írtam feljebb, hogy jelenleg ezért sem nevezhető rossz telefonnak az 520, mert kapható ócsón, garanciával.
Nekem ugyan azt a 38e forintot megéri sufni garival is az 525.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16080) Ubul86 válasza B0SS (#16076) üzenetére


Ubul86
őstag

próbáltad, hogy először a kameragombot illeszted bele a tokba? nálam is sok gond volt vele, utána egyszer csak jó lett, én pl be se tudtam nyomni

[ Szerkesztve ]

(#16081) Kajla5 válasza Blyan (#16079) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Én az 520-at 40.000Ft-ért rendeltem meg az Extreme Digitalból.
A GSM boltokban 45.000Ft az 525.Hiába van kiírva 38 meg 43.000Ft, felhívtam őket és 45.
Ez a másik amitől hányok.Miért nem lehet kiírni azt, hogy figyelj paraszt ha kell a telefon original dobozban az 45, ha csak a telefon kell az 39.....Nem pedig azt hogy 38 ,meg 43 közben meg 45-48.
Ha ez így működik ezeknél a sufni GSM boltoknál, akkor milyen lehet a garancia?Mi van ha elromlik a telefon?
Ezeknek a működését betiltanám.Csak gyári garanciával árulhatnák a telefonokat.Akkor aztán lehetne teperni, hogy ki tud jobb árakat.

(#16082) Blyan válasza Kajla5 (#16081) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, sok az ilyen görény bolt sajnos. Pl a Mobilarena nagybarátja az XXLGSM is pont ilyen. :(((
Kapsz telefont, tessék. Ja töltőt is akarsz, meg dobozt, akkor az plusz 12000. Persze a garancia marad a bolti. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16083) miqlas válasza Kajla5 (#16081) üzenetére


miqlas
őstag

... akkor meg használtként árulnák :S

42

(#16084) Blyan válasza Blyan (#16082) üzenetére


Blyan
félisten

Part Nero GSM [ 2014-01-27 15:49 ]

Szia Blyannn!

Igen, természetesen.

Blyannn [ 2014-01-27 14:59 ]

Hello, az oldalon látott Nokia Lumia 525 38.000 forintos árában a doboz és tartozékok is benne foglaltatik?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16085) Dika22


Dika22
tag

Valaki nem tud olyan böngészőt mondani, amin egyszerre több oldalt is meglehet nyitni? Olyanra gondolok, mint androidnál a Dolphin böngésző.

"Samsung s23 ultra®

(#16086) Blyan válasza Dika22 (#16085) üzenetére


Blyan
félisten

Hogy hogy egyszerre többet? Egy képernyőn van több lap megnyitva?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16087) Chesterfield válasza #40993792 (#15984) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Letöltöttem én is ezt a bing időjárás appot.
Beraktam zárképernyőnek. Nektek is csak az aktuális időjárást írja ki?
Nem tud előrejelzést kitenni?

(#16088) Dika22 válasza Blyan (#16086) üzenetére


Dika22
tag

I

ilyesmire gondoltam

[ Szerkesztve ]

"Samsung s23 ultra®

(#16089) Blyan válasza Dika22 (#16088) üzenetére


Blyan
félisten

Konkretan ilyen tabos megoldás nincs, de mind az ie mind ucbrowser alatt konnyen elérhetőek a lapok.
Beállítás kérdése az egész.

Mondjuk 520-on,pont semmi értelme, az 512ram miatt mindig újra töltődnek a lapok.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16090) Dika22 válasza Blyan (#16089) üzenetére


Dika22
tag

Értelek. Jó az ie is, de megnéztem volna egy ilyen böngészőt. :)

"Samsung s23 ultra®

(#16091) csaba1203 válasza Blyan (#16089) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez alatt mit értesz?Beállítás kérdése csak kedvencek közé tudok menteni,mert nincs benne multitab funkció.Egyébként viszont piszok gyors,mint a PC-s verzió :D :DD

(#16092) Lall válasza csaba1203 (#16091) üzenetére


Lall
veterán

A tabokat ki tudod tenni gyorsgombnak. Gondolom erre értette.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16093) Blyan válasza csaba1203 (#16091) üzenetére


Blyan
félisten

Ha nem találtad meg a tabokat, arról én nem tehetek... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16094) yaksi válasza Dika22 (#16090) üzenetére


yaksi
aktív tag

Te nagyon belehabarodtál ebbe az 512 mega ramba... Mire használod a telót, hogy nem elég, NASA kutatásra? :)😃

yaksi

(#16095) Dika22 válasza yaksi (#16094) üzenetére


Dika22
tag

Nekem tökéletes :D

"Samsung s23 ultra®

(#16096) Blyan válasza yaksi (#16094) üzenetére


Blyan
félisten

Ez lehet eltévesztetted és nekem szántad.

Nem, nem nasa kutatásra, egyszerűen szeretem ha a task váltó, nem csak egy jól hangzó. de felesleges fícsőr. :)
Ez a WP8 megléte óta bassza a csőröm, mivel a WP7 alatt az 512MB ram bőven elég volt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16097) titko válasza Blyan (#16089) üzenetére


titko
tag

Az 512 ram miatt töltődnek újra az oldalak? ezt nem gondoltam volna, azt hittem az ie sajátossága

(#16098) Blyan válasza titko (#16097) üzenetére


Blyan
félisten

:D

Nem, azért töltődnek újra, mivel a RAMban kevés a hely ezért ürítésre kerülnek.
Egy 1 giga ramos készülékben a megnyitott lapok ott maradnak, amíg be nem zárod az IE-t magát, mivel kb 3x annyi hely van az alkalmazásokra memóriaban tárolására, mint egy fél gigás készüléken.
Persze nem jelenti azt, hogy egy lumia 820-ban esetleg nem töltődik be egy lap újra, de ehhez mondjuk 2-3 játékot kellene nyitva tárolnod.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16099) zsoltek válasza Blyan (#16098) üzenetére


zsoltek
aktív tag

"Neked egy gigabájt, nekem 512 libamáj" :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#16100) BeseSasa88


BeseSasa88
csendes tag

Üdv Lumiák!

Olyan gondom volna hogy újra lett telepítve a laptopom ugyanazzal a windows verzióval ami előtte volt és most sehogy sem akarja felismerni a telót a gép... a windows intézőben nem jelenik meg,
az eszközkezelőben 3x behozza h:

RM-914|Nokia Lumia 520
és h nem talált hozza megfelelő illesztőprogramot.
Letöltöttem már a windows asztali alkalmazást is a gépre de azt meg pár másodperces gondolkodás után úgy dönt h nem nyitja meg...

a memóriakártya ugyanaz mint eddig: 32gb/class6

semmi változtatás nem volt a telón.... mi lehet akk a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.