Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) patex1983 válasza gzbotii (#17037) üzenetére


patex1983
őstag

Az a fura, hogy nálam is pont ugyanezek az akadások jelentkeznek a black óta...
Nem tettem szóvá eddig, mert annyira nem zavaró, de észrevehető a különbség sajnos...
Mindegy, hátha elmúlik majd, lehet egy hr segítene, de nincs hozzá hangulatom.
Ettől függetlenül még mindig sokkal jobb rendszer, mint a droid. :K

X

(#17052) ftb01


ftb01
tag

Üdv

Az mitő lehet, hogy ha a telefonról facebook-ozok, akkor is azt írja a chat státuszban hogy web-ről vagyok bejeletnkezve? Találkozott valaki ezzel?

I’ve got the chance I have to try

(#17053) Kryczek


Kryczek
tag

youtube appot melyiket ajánlanátok?

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17054) #36819456 válasza ftb01 (#17052) üzenetére


#36819456
törölt tag

A FB hibája...minden WP-re azt írja.

(#17055) netpeti98 válasza Kryczek (#17053) üzenetére


netpeti98
addikt

myTube A trial mód is korlátlan, csak akkor kell megvenni, ha támogatni akarod a fejlesztőt.

[ Szerkesztve ]

(#17056) Kryczek válasza netpeti98 (#17055) üzenetére


Kryczek
tag

:R :R

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#17057) gzbotii válasza duo (#17050) üzenetére


gzbotii
veterán

FB, Weather, Insta fut hatterben. Ennyi.
Kosz az ajanlokat, de a JBD FB nem erheto el UK reggel :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17058) whiskeys


whiskeys
őstag

Ezen a készüléken fut a mobivoip voip kliens? Lehet vele voipozni? Köszönöm.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#17059) zebede


zebede
őstag

Könyörgöm mondjatok már egy működő youtube letöltő progit erre a telefonra, mert az asszony kikészít vele!
Hiába mondom hogy küldje át magának a linket aszt töltse le pc-n, "az nem olyan"... nőből van.

(#17060) old rocker válasza zebede (#17059) üzenetére


old rocker
veterán

YouTube HD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17061) zebede válasza old rocker (#17060) üzenetére


zebede
őstag

Ez már majdnem jó. :R
Csak olyan kéne neki, ami mp3-ba szedi le. :W

(#17062) zsoltek válasza zebede (#17061) üzenetére


zsoltek
aktív tag

"Hogy tudok Youtube videót mp3-ba konvertálni?.... Kapcsold ki a monitort" :D

Huawei P30

(#17063) Lall válasza zebede (#17061) üzenetére


Lall
veterán

MP3Tube vagy ha zenet akarsz leszedni Music Import, az be is teszi a music mappába.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17064) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Hali. Az előbb nagyban netezek, amikor a képernyő elsötétült és pár másodperc után egy nagy fehér felkiáltójel jelent meg. Ujrainditottam, most működik. Ez miacsuda volt?

(#17065) Lall válasza Kaktusz92 (#17064) üzenetére


Lall
veterán

Hogy a zinternet káros az egészségre.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#17066) Kaktusz92 válasza Lall (#17065) üzenetére


Kaktusz92
tag

Ó hogyne.

(#17067) Dhampir válasza Blyan (#17044) üzenetére


Dhampir
félisten

Így könnyű belassulás nélkül használni, a sötét oldal erejével. :D

(#17068) atesz0071pro


atesz0071pro
tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Lumia 520-at tetszik nagyon, jó kis telefon, azonban olyan bajom van h egy ideig jó volt most viszont a zenék amik az SD kártyán vannak, többszörösen jelennek meg a zenék+videóknál. Ha pedig az SD kártyára képeket másolok nem látja, viszont ha a telefon belső memóriájára másolom akkor meg szintén többszörösen mutatja a képeket is mint a zenéket.

Valami ötlet?

Mert eléggé idegesítő.

Köszi előre is.

(#17069) whiskeys válasza whiskeys (#17058) üzenetére


whiskeys
őstag

Valaki?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#17071) miqlas válasza whiskeys (#17058) üzenetére


miqlas
őstag

... hmm ... a mobivoip nem létezik WP8-on! Léteznek voip alkalmazások, pl. Viber, Skype ... persze a google-t te is ismered - gondolom?! Ha abba beütöd, hogy wp8 mobivoip, akkor értelmesebb kérdéssel is csatlakozhatsz a fórumhoz! ;]

atesz0071pro Olvass vissza vagy keress rá. Kitárgyalták ezt a problémát, van is megoldás rá. Én csak azért nem emléxem, mert nincs ilyen bajom. Annyi azért megragadt bennem, hogy szóba került a gyári visszaállítás is ...

[ Szerkesztve ]

42

(#17072) ftb01 válasza #36819456 (#17054) üzenetére


ftb01
tag

Köszi.

I’ve got the chance I have to try

(#17073) duo válasza gzbotii (#17057) üzenetére


duo
őstag

pff mekkora hülyeség. mennyivel nagyobb piac UK mint Kishazánk. wp topikban kérdezz rá hátha okosabbak.(többeknek van másféle reg-je az xbox music meg effélék miatt.)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#17074) KoryHu válasza kaliber (#16932) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Tegnap elugrottam itt helyben (Szombathely) és megvettem ajándékba a nejemnek, volt egy "raklappal", de a MM-os eladó azt se tudta hogy:

- szerinte csak fekete színben van (természetesen fehér is van), és a katalógusban is jelölve van hogy két cikkszám van

- volt 5-6 db a polc alatt, ott már rájött, hogy van fehér, de a polc mellett a földön volt egy fél raklap még belőle, arra is rámutattam, "mire azok függetlenek" - ja persze, a +3630-as telószámokkal az oldalán, és a T-s Dominós csomagolásban :D akkor kérek egy "független dominósat" :)

- harmadik: mondom a számot azért megnézem, bár mindegy, mert a csomagot nem használom fel, nem kell az új szám, mire: "á azt nem lehet tudni, mert szerinte nem lehet válogatni", mikor rajta van a doboz oldalán a szám.......

Szóval ez a MM-eladó része no komment.

Viszont a telefon működik, elég egyszerű a cucc szvsz (főleg közép-felső kategóriás android után), szerintem bejön majd a nejemnek.

"Amber" van rajta gyárilag, és nem ír frissítést.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17075) KoryHu válasza Kajla5 (#16942) üzenetére


KoryHu
aktív tag

El kellett volna olvasni az újságot....máskor máshol sokkal kisebb betűkkel írják a Dominós csomagot (pl. Tesco is csinál ilyeneket), de szerintem kb. 5 másodperc plusz idő kell, hogy két sort elolvassak....ha már az ember kiad tízezreket valamiért.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17076) KoryHu válasza Kajla5 (#16979) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Nem csak logó volt, hanem szöveggel is oda van írva, hogy Okostelefon T-Mobile Domino csomagban (Domino Surf).

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17077) Kajla5 válasza KoryHu (#17076) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Régen voltam már Szombathelyen.Ötödikes koromig ott laktam a Rohonci úton.
Tudom ez most igen sok embert érdekelt, úgyhogy azért írtam :)

(#17078) KoryHu válasza Kajla5 (#17077) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Bocs, átolvasva: rosszul fogalmaztam: én se vagyok szombathelyi, Zala megyéből "ugrottam" át, mondjuk így még gázabb lett volna, ha nem olvasnám el az MM-es újságot, és azt hittem volna, hogy független :)

Nekem a Szombathely is "helyben van", autóval fél óra.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17079) hucsikoi válasza KoryHu (#17074) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Tegnap én is vettem egy ilyen MM-es telefont a lányomnak. A debreceni MM-ben korrekt volt az eladó és naprakész. Felajánlotta, hogy egész nyugodtan válogathatok a számok között kedvemre. A nejed biztos hamar meg fogja szokni és meg is szereti. Az én feleségemnek eddig egy androidos készüléke volt, de ma már azt mondja, hogy soha többé nem kell neki. Nagyon megszerette az 520-ast, pedig nem egy "műszaki zseni".

(#17080) KoryHu válasza hucsikoi (#17079) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Köszi a véleményt!

Utána már természetesen nekem is felajánlotta a szám válogatást, hogy rájött, hogy "ja, rajta van tényleg", sima más területen dolgozóként is tudom, hogy rajta van minden csomagon a szám (még a vodáson és a telenoroson is), és ő dolgozik ott? Lényegtelen.

Tudod mi volt (van) neki ? :)

Sony Ericsson W395 (ez tulajdonképpen egy Sagem), de 3 éves korában tönkrement a szalagkábel illetve a kijelző, ezért most "tartalékba" kaptam egy Nokia 3110c-t, azt használja
[link]

:) Egy tuti: az akksija a 3110c-nek rohadt jó! Nála simán kibír 4 napot!

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#17081) miqlas válasza KoryHu (#17074) üzenetére


miqlas
őstag

"Amber" van rajta gyárilag, és nem ír frissítést. <--- mer a tré adós még a black-kel :((

42

(#17082) KunEmber válasza patex1983 (#17051) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ahhh. Nekem is észrevehetően szaggat néha az animáció. A stabilitással nincs továbbra sem gond, de menübe lépésnél néha tényleg szaggat, program megnyitásnál lassabb.
Azt hittem egyedi jelenség, de itten ez már a sokadik hozzászólás. Valaki próbálta gyógyírnek a HR-t? Segített?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#17083) BeseSasa88


BeseSasa88
csendes tag

Üdv mindenkinek! Örülök hogy megismerhettem e remek fórum tagjait de "sajnos" ezentul mar csak Read only tagként veszek részt mivel lecseréltem a szeretett kis 520am! Rájöttem h tenyleg qva jo kis telefon de raleltem egy ennel is jobbra ami a 925os bátyuskában teljesül meg! Mindenkinek tovabbi szep napot es jo Black várást! :)

(#17084) juuzer válasza Neurotoxin (#17036) üzenetére


juuzer
addikt

Igen nálam is jelentkezett a lassulás. Ami abban nyílvánul meg hogy olykor darabos az animáció, illetve van, hogy egy játék akad (pl. Minion Rush, ami eddig nem akadt) :(((

Vamos a la playa.

(#17085) duo válasza KunEmber (#17082) üzenetére


duo
őstag

Na most hogy mondjátok, én azonnal HR-eztem Black után. Nálam elképzelhető h. Ezért nincs sebességbeli különbség. De lehet h. HR nélkül lenne. Nem tudom.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#17086) KunEmber válasza duo (#17085) üzenetére


KunEmber
senior tag

Hétvégén akkor HR.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#17087) miqlas válasza duo (#17085) üzenetére


miqlas
őstag

... én nem nyomtam HR-t, de még sincs se szaggatás, se akadás ...

42

(#17088) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap lettem gazdagabb egy ilyen telefonnal, android után kicsit féltem tőle, de egyelőre nem bántam meg...
Kérdésem az lenne, hogy meddig jönnek hozzá frissítések? Illetve, hogy várható-e rá a W8.1?

(#17089) Sub-ZeRo válasza Is-tee (#17088) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lesznek rá és jön rá a 8.1.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17090) kezman


kezman
őstag

E héten se jött meg a Black a T-s 520-ra , várjuk a következőt :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#17091) Is-tee válasza Sub-ZeRo (#17089) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Köszönöm! Régen volt, hogy a telefont először 16 órán keresztül tölteni kell, érdemes megvárni ezt az időt?

(#17092) miqlas válasza Is-tee (#17091) üzenetére


miqlas
őstag

Felesleges

42

(#17093) cattus válasza Is-tee (#17091) üzenetére


cattus
őstag

Nem kell.

Do the thing!

(#17094) HuMarc válasza Is-tee (#17091) üzenetére


HuMarc
addikt

Az ezredforduló óta a legtöbb telefonban lítium-ionos (Li-Ion), vagy lítium-polimeres (Li-Pol akku van, ezeket nem kell kisütni, és ha csontig meríted őket, azzal csak ártasz nekik. A régebbi, nikkel-kadmium (NiCd) illetve nikkel-metál-hidrid (NiMH) akkumulátoroknál első használatbavételnél ajánlott volt a 24 órás töltés.

(#17095) evo87 válasza kezman (#17090) üzenetére


evo87
őstag

Nehogy megöngyilkoljam magam, mert késik a frissítés......

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#17096) Sub-ZeRo válasza evo87 (#17095) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ne tedd, én már megtettem... Csak visszatértem mert nem hagy nyugodni a dolog....

;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17097) #35104512


#35104512
törölt tag

nekem meg nincs is 520 -am, de minden nap ezzel fekszek és kelek, hogy van e már frissítés :DDD

(#17098) duo válasza Sub-ZeRo (#17096) üzenetére


duo
őstag

sub zero wins ;]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#17099) old rocker


old rocker
veterán

Megkaptam a választ a trémobiltól. Nekünk nem lesz black, hanem:
KEDVES ELŐFIZETŐNK!
Köszönjük megkeresését.
Sajnálattal értesültünk róla, hogy problémái adódtak. Társaságunk Microsoft Windows GDR3-as frissítést tette elérhetővé, ez a szoftver ugyanaz, mint az Ön által említett �Black�. Amennyiben kérdése adódna a frissítéssel kapcsolatban, úgy kérjük, írjon nekünk, vagy hívja díjmentesen Ügyfélszolgálatunkat, ahol kollégáink készséggel állnak rendelkezésére.
Bízunk abban, hogy válaszunkkal segítségére lehetünk. További kérdése esetén a jövőben is forduljon hozzánk bizalommal, vagy hívja díjmentesen Ügyfélszolgálatunkat a 1430-as telefonszámon.
Figyelmébe ajánljuk az alábbi linken található hasznos tippeket és tanácsokat szolgáltatásaink használatához. http://www.youtube.com/playlist?list=PL5CFF475DE798C4EF

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17100) Sub-ZeRo válasza old rocker (#17099) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Most akkor visszamehetek a sírba, vagy várjak még vele?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.