Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#309) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na teszt és topik kiolvasva... (Francba a hülye fejemet, hogy ezt olvasgatom, mikor a közgazdaságtan zh-ra kéne tanulnom, de nagyon... :DDD ) Alapvetően nagyon tetszik, de kicsit elbizonytalanodtam. Bár olvastam már teszteket róla, de így részletesebben még nem néztem meg, inkább vártam az itteni tesztre. Az alapkoncepcióm egyike az lett volna, hogy majd nyár végén lecserélem az Optimus GT540-esem erre, viszont most nem tudom, hogy meglépjem-e majd ezt. Ami nagyon jó, az a net, az tényleg élmény lehet rajta. Itt nagyon látszik a két mag előnye. Viszont minden másban szerintem csak átlagosan jó. Félreértés ne essék, egy nagyon ütős gép, de van pár aprósága, ami nem jön be. Fel is sorolnék párat:

Kezdeném azzal, amit mostanában mindig kritizálok, a kamera. Valahogy olyan fátyolos az egész szerintem. Mintha sűrű ködben készült volna a kép, pedig láthatóan jók voltak a fényviszonyok. (Szerintem az Arc sokkal jobb képeket csinál, bár ott nagyobb a zajszűrés.)

Kijelző: nekem kicsit túlszaturált. Nekem ez nem tetszik, pl. a Samsung-féle amoled dolog meg egyenesen idegesít. Bántja a szemem, de komolyan. (Szerintem itt is köröket ver rá az Arc.)

Pár helyen kicsit laggol, de ez nyilván nem a vas hibája.

És mi ez a gyenge üzemidő? Pl a GT540-esre azt mondtátok jól bírja, nálam max 1,5 nap. Ezzel nem tudom mit kezdjek akkor. Pótakku? Pfff...

Szóval engem nem győzött annyira meg, mint vártam. Egy remek készülék, de pár ziccert kihagyott az LG (vagy nekem vannak idióta igényeim, ami könnyen lehet, mert állandóan azzal szembesülök, hogy a "méjnsztrím" vonaltól el kell térjek, ha olyat akarok, ami maximálisan kielégíti az igényeim :D ). Lehet tényleg a WP7-es Nokiákra kéne várnom és ha ott nem is lesz olyan készülék a kínálatban, ami tetszene, addig tuti befut valami jó kis cucc...

ui.: Bocs a hosszúságért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.