Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77051) Tróger Frank válasza Tomy007 (#77047) üzenetére


Tróger Frank
csendes tag

https://prohardver.hu/tema/ps3_tapasztalatok/index.html

Windows 7 és Vista media szerveren a PS3 engedélyezése:
Hálózati és megosztási központ -> Otthoni csoport -> Médiafájlok megosztása eszközökkel -> pipa a Képek, videók továbbítása elé -> Médiafolyam-továbbítás beállításai -> Mindet engedélyez.

PS3 Media Server nevű program innen letölthető. http://www.ps3mediaserver.org/

TF - több liter Jack Daniels whiskey, borok

(#77052) Tomy007


Tomy007
tag

Köszi
Egyelőre úgy néz ki ez plex szerver működik. És elég jól könyvtároz is.

(#77053) Bogyi007 válasza Tomy007 (#77052) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ilyen célokra a Plex a legprofibb program. Ne is keress mást...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#77054) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Sziasztok! Most akarok beruhazni egy playstation 3ra, mire figyeljek oda vásárlásnál, hogy ne kelljen már 3 honap után szervizbe vinni?

(#77055) A`rpi válasza Málnabeach (#77054) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok! Most akarok beruhazni egy playstation 3ra, mire figyeljek oda vásárlásnál, hogy ne kelljen már 3 honap után szervizbe vinni?"

[link]

(#77056) seniman válasza Málnabeach (#77054) üzenetére


seniman
addikt

Arra,hogy PS3 helyett véletlen egy garis PS4-et vegyél.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77057) Málnabeach válasza seniman (#77056) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

PS2-m volt, PS4-em van, a PS3-as exkluzívok miatt ruházok be pár hónap erejéig a konzolra, mivel azok kimaradtak! :)

(#77058) seniman válasza Málnabeach (#77057) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem amik léteznek remastered kiadásban,toldd le a PS4-en,a többit meg PS Now-val.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77059) Málnabeach válasza seniman (#77058) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

Persze, de egy negyedéves előfizetés, plusz a kontroller csatlakozója PC-hez kis túlzással abban az árkategóriában mozog, mint egy PS3 és 4-5 exkluzív.

(#77060) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

A kontroller tényleg csak a PS3-hoz csatlakoztatva tölthető? (Annak is bekapcsolva kell lennie ugyebár.) Hétvégén gondoltam rákötöm egy mobil töltőre, de nem villant fel egy led sem.

Alex

(#77061) A`rpi válasza Málnabeach (#77057) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PS4-en sokkal szebben futnak a PS3 felújított játékok, habár! a PS3 verzióra sem igazán lehet panasz, pláne ennyi pénzért.

PSNOW-ról viszont lebeszélnélek. Nem olyan kiforrott technológia még az, és még relatív a válaszidő is lassú 10 év múlva lehet alternatíva, egyelőre még sok esetben "lassú" hozzá a net, és nem minden esetben a sávszélességgel van a gond, mert az van, az input lag a magas.

(#77062) Málnabeach válasza A`rpi (#77061) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

Igen így utánaolvasva én is hasonló kommenteket olvastam a NOW-ról, így valószínű maradok a ps3 mellett, azt pár hónap múlva tovább tudom adni szinte pénzveszteség nélkül. :R

(#77063) Tróger Frank válasza Málnabeach (#77054) üzenetére


Tróger Frank
csendes tag

szia, a PS3 jó beruházás, ár/értékben az egyik legjobb.
én boltból vásároltam (Fehérváron), ahol több garanciát adnak rá, meg "elvileg" szakik kezei alól jött.
mindig megtalálhatóak, nem tűnnek el (mint esetleg más kezei alól) . természetesen így az ára sem annyi, de ...
nagyon jó akciók vannak mint digitálisan, mint lemezeken, a cserélős fórumokon.
hajrá!

TF - több liter Jack Daniels whiskey, borok

(#77064) vargalex válasza Tróger Frank (#77063) üzenetére


vargalex
félisten

Én is ezt tudom mondani. Használtan sikerült kifognom egy nagyon jó vételt, játékokat vettem store-ból és használtan lemezeken is.

Alex

(#77065) Málnabeach válasza Tróger Frank (#77063) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

A bolt nevét el tudod küldeni, mivel én is Fehérvár környékén élek. :DD

(#77066) Monoton válasza vargalex (#77060) üzenetére


Monoton
tag

Én PC-re kötve szoktam tölteni, ami ki is van kapcsolva, csak áram alatt van.

(#77067) vargalex válasza Monoton (#77066) üzenetére


vargalex
félisten

És a ledek jeleznek? Mert akkor simán töltőre dugva is mennie kellene...

Alex

(#77068) Tegla80 válasza vargalex (#77067) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezekeny arra,h milyen kabelen taplalod....ha teheted akkor a gyarival dugd akar tv usb 1A-be is,de ne valami kinai vacakkal mert azt nem szereti.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77069) vargalex válasza Tegla80 (#77068) üzenetére


vargalex
félisten

Erről nem tudok nyilatkozni, azzal a kábellel használom, amit kaptam hozzá (használtan vettem a PS3-at 2 kontrollerrel). Mindkettővel ugyan azt produkálja: PS3-omra kötve tölt, mobil töltőn nem.

Alex

(#77070) seniman válasza vargalex (#77069) üzenetére


seniman
addikt

Nem lehet hogy a mobil töltő rossz?Nekem egy Nokia töltőről ment anno a két DS3.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77071) PreD82


PreD82
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok mondani olyan helyet, ahol multihoz (pl.. BF4) találok még magyar játékosokat? :)
Én sajnos nem igazán találtam.
Igazán szívesen összeállnék pár emberkével. :R

(#77072) vargalex válasza seniman (#77070) üzenetére


vargalex
félisten

Feleségem telefonját (és néha az enyémet is) azzal töltjük. De megnézem még egyszer másik töltővel is.

Alex

(#77073) seniman válasza vargalex (#77072) üzenetére


seniman
addikt

Akkor passzolom,nekem most is arról a töltőről vacsorázik a PS4 kontrollere.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77074) pulyka jocó válasza seniman (#77073) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

PS3 kontrollert én eddig csak gépre dugva tudtam tölteni. DS4-nek már jó (szerintem) minden fajta töltő. Úgyhogy szerintem felesleges telefon töltőkkel próbálkozni sajnos :)

(#77075) vargalex válasza pulyka jocó (#77074) üzenetére


vargalex
félisten

Akkor megnyugodtam, viszont ez így szerintem kicsit gagyi. Nyilván az ember azért akarja tölteni a kontrollert, mert le van merülve, így (hacsak direkt nem úgy használ az ember több kontrollert, hogy ne egyszerre merüljenek le) nem valószínű, hogy közben használni is akarja (hacsak nincs nagyon hosszú kábele). Azaz, teljesen felesleges, hogy be legyen kapcsolva a PS3...
Gondolom az USB data lábain valamit kommunikál a töltés előtt a kontroller, amit ugye a töltővel nem tud megtenni.

Alex

(#77076) A`rpi válasza vargalex (#77075) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Annyira azért ez nem nagy dráma, elég sokat bír a kontroller, és ha töltöd akkor is tudod használni. :)

(#77077) vargalex válasza A`rpi (#77076) üzenetére


vargalex
félisten

Persze, csak nekem viszonylag rövid kábeleim vannak... És valóban sokat bír a kontroller.

Alex

(#77078) A`rpi válasza vargalex (#77077) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egy eleve hosszabb USB --> USB mini kábelt szerezz be, lehetőleg valami jobb minőségűt.

Például nekem ez szimpatikusnak tűnik, persze ettől még nem biztos hogy jó is lesz.

(#77079) vargalex válasza A`rpi (#77078) üzenetére


vargalex
félisten

Van otthon egy hosszú USB hosszabbító kábelem, először kipróbálom azt.

Alex

(#77080) pulyka jocó válasza vargalex (#77077) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ez legalább nem merül le pár óra játék után mint a DS4 :D
Míg ps3-am volt, általában hetente töltöttem. PS4 kontrollert 2-3 naponta muszaj, de azt is csak azért mert mostanában nem tudok viszonylag sokat játszani :D
(Amúgy 1 nap alatt simán lemerült)

(#77081) Snooker


Snooker
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek ez megéri?

(#77082) seniman válasza Snooker (#77081) üzenetére


seniman
addikt

Kicsit barátibb az ár,meg egy picit hosszabb a gari:[link]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77083) Snooker válasza seniman (#77082) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi. Van tapasztalatod ezzel a webáruházzal?

(#77084) seniman válasza Snooker (#77083) üzenetére


seniman
addikt

Vettem egyszer tőlük egy slimet,telefonon le is kérdeztem mindent róla.Az kimaradt,hogy mivel 10K feletti érték,a szállítás is ingyenes.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77085) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Ha már itt tartunk, játékokat hol lehet minél olcsóbban beszerezni? :F

(#77086) seniman válasza Málnabeach (#77085) üzenetére


seniman
addikt

Lesni kell az aprókat normális eladók után.Én 1000 per kopf áron adtam el őket,de van pár véglény aki PS4 áron árulja őket.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77087) HuMarc válasza Málnabeach (#77085) üzenetére


HuMarc
addikt

Már nincs rendes Store, de néha azért vannak elég jó árak (én pár hónapja párszáz forintért vettem meg a Life is Strange-et), azt is érdemes néha átfutni. Azért a 15+k-s árak eléggé viccesek de azokkal nem kell foglalkozni.

(#77088) ras307


ras307
újonc

sziasztok tudna valaki segíteni Black Ops2-vel multizok,és a gépem nagyon sokszor lefagy valamint nem tölti be a pályát...sokadik nekifutásra sikerül
Ha valaki tud egy normális szerelőt kérem légyszi,légyszi írjon rám,,,,Üdv:ras407

(#77089) pulyka jocó válasza ras307 (#77088) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nálam BF3 alatt fagyott le rengetegszer, illetve BF4 multi közben. Szerintem ez a PS3 hülyesége (gondolom én)
Milyen géped van?

(#77090) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

[link] Ez az ajánlat szerintetek mennyire éri meg, mert 3 hónap garanciával elég kecsegtető. Mik a vélemények, tapasztalatok a bolttal kapcsolatban?

(#77091) Zolaash válasza Málnabeach (#77090) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Tartozékokat vettem tőlük, minden oké volt a cuccokkal. Ha problémám volt, szó nélkül orvosolták.

Rip and tear

(#77092) nomic válasza Málnabeach (#77090) üzenetére


nomic
aktív tag

Megbízhatóak a srácok, nyugodtan veheted.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#77093) Bogyi007 válasza Málnabeach (#77090) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az ár nem rossz, bár én olcsóbban vettem ezt Szegeden. A grátisz játék az NFS Most Wanted volt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#77094) kreten67 válasza Bogyi007 (#77093) üzenetére


kreten67
senior tag

A Veszprémi használt cikk piacon vettem 12db ezresért egy 250-es slimet 1 joy volt hozzá,de a DB-rom hibás volt benne. Szerencsére csak mechanika hiba volt az olvasóval így nem is kellett további összeget költeni a gépre. Ugyanitt vettem egy Ps4 Fat 500gb-os hibás gépet egy tízesért,de ehhez nem járt joy,ellenben egy 3000ft-os HDMI vezérlő chipet kellet csak cserélnem benne (típus probléma az első generációnál).
A garancia a 20e forint környéki gépeknél szerintem lényegtelen,a 3 hónapnak meg semmi jelentősége,mert ha javított is az alaplapja annyit biztosan kibír. Nekem pont az a gyanús mikor 1-2 hónap garival kecsegtetnek.

(#77095) Sarkadi


Sarkadi
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ha a játék dobozán fel van tüntetve, hogy 720p/1080i/1080p és FullHD TV-re kötve használom a PS3 Super Slim-em, akkor miért nem a maximális felbontással indul a játék? Jelen esetben ugye 1080p-ben. 720p 60Hz-en fut minden. Ha ez így normális, akkor ne haragudjatok a tudatlanságomért, csak kicsit furcsállom a dolgot. :F

Mellesleg a megéri-e és egyéb kérdéseket én is egy IGEN-el tudom megerősíteni! Az exkluzív címek miatt vettem, de jó pár játékot sikerült beszereznem, ami létezik PC-n is, de így élvezhetőbb számomra. :K

(#77097) Tegla80 válasza Sarkadi (#77095) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia.
A gepen levo gombot nyomd hosszan bekapcsnal mig ujra csippan ,majd enged el.
Ilyenkor ujrakalibralja a videokimenet beallitasait az adott megjelenitore.....elvileg fhd-t is fel fog alajnlani es utana mar tudni fogja.

Sony® & PlayStation®

(#77098) ismerosarcok


ismerosarcok
csendes tag

Sziasztok.

A mellékelt videón levő problémám lenne. Egyszer ment a gép (CECH-4004C) majd át lett téve masik helyre. Elindult majd kikapcsolt magától. Ezt követően hol bekapcsol hol nem. Ha bekapcsol akkor egy pillanatra van kép és lekapcsol. Ha veletlen nem kapcsol le akkor nincs kép .
Tudnak segiteni mi lehet a gond ?
Videó:

[link]

[ Szerkesztve ]

I Love Ryzen

(#77099) D1Rect


D1Rect
félisten

Lehetséges a HDD-t SSD-re cserélni?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#77100) Sanyi.mTs válasza D1Rect (#77099) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Persze.
[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.