Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21043) #98593280 válasza jeni (#21039) üzenetére


#98593280
törölt tag

Nagyrészt az összesbe hátra lehet dugni, de mind1ikről még nem sikerült egyértelműen kideríteni. A 311 plus szerintem igen drága 19eFt-ért, amellett meg csak 190 mm széles és nem vagyok biztos benne, hogy megfelelő nagyságú hely van az alaplapi tálca mögött. Az RC430 is ugyanígy 190 mm széles, ebből kiindulva és ahogy a 311 videóját nézem, szerintem igen szűkös a kábel menedzsment. Szerintem kihoztak egy 430 alapjaira épülő, idézőjelben kábel supportos, ablakos, usb3-as drága házat, de még nem az igazi. Ha már CM, akkor ennyiért egy HAF 912p sokkal jobb, aztán bele egy előlapi usb3 panel, ha annyira kell...

A 430-ról pedig fenn láthattad a véleményem. Kábel menedzsmenttel egyáltalán nem rendelkezik, szép kábel kavalkádot lehet benne kialakítani.

A TT V3 új USB3-as verziója (BlacX) pedig még nem jelent meg, nem összekeverendő a simával.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.