Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Parci válasza Winner_hun (#11550) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hidd el, hogy ha megcserélem, akkor a userek másik fele hördülne fel. ez van, most már pláne mindenki úgy alakítja ki, ahogy jólesik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11552) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Az első új hozzászólás az utolsó topiknézegetés óta nálam be vannak keretezve. Ez valami új feature?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11553) fatal` válasza pocokxx (#11552) üzenetére


fatal`
titán

Az inkább böngészőbug nálad.

(#11554) föccer válasza pocokxx (#11552) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem erre gondolsz?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11555) pocokxx válasza föccer (#11554) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nem, eddig fel sem tűnt sehol ilyen:

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11556) föccer válasza pocokxx (#11555) üzenetére


föccer
nagyúr

Nálam nem jelentkezik. Milyen böngésző, milyen verzióval jön elő?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11557) pocokxx válasza föccer (#11556) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Google Chrome 28.0.1500.71 m (windows 8 64 bit)

Egy újraindítást még kipróbálok.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11558) Keeperv85 válasza föccer (#11556) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Chromium alatt is láttam ma: valami kijelölő keret lehet, mert mikor mellé kattintottam, eltűnt. :K

[ Szerkesztve ]

(#11559) pocokxx válasza Keeperv85 (#11558) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, akkor eltűnik. :K

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11560) Penge_4 válasza Keeperv85 (#11558) üzenetére


Penge_4
veterán

Blink feature, vagy bug. Opera 15-ben is ilyen. Szerintem hasznos. Gondolom az anchor-t jelöli ki, amire éppen ugrott.

(#11561) sutszi válasza pocokxx (#11557) üzenetére


sutszi
veterán

Nálam is már pár napja....én azt hittem PH! feature...Szerintem jó, akárki is adta.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11562) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Itcafe mobilos oldalán a fórumban a piros fejlécek nekem telefonon olvashatatlanok a színek miatt. Porbaltam SLCD es amoledes telefonnal is teljes fényerő mellett.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11563) lezso6 válasza daninet (#11562) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kalibrált wide gamutos H-IPS monitoron se olvasható. :D Javítva lesz. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11564) föccer


föccer
nagyúr

Javasolni szeretném, hogy ha mód lenne rá, akkor a részletes keresőbe legyen olyan beállítás, hogy csak a kiemelt témákban/topikokban keressen, vagy az összes topikban keressen.

Sok esetben könnyebb/gyorsabb lenne keresni, ha a találatok a kiemelt topikokra korlátozódna.

Esetleg és/vagy az is jó ötletnek tartom, hogy a találati listánál a kiemelt topikok előre sorolódnának.

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11565) Sk8erPeter válasza Parci (#11551) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"hidd el, hogy ha megcserélem, akkor a userek másik fele hördülne fel. ez van, most már pláne mindenki úgy alakítja ki, ahogy jólesik."
Megoldás: opcionalitás. ;]

Sk8erPeter

(#11566) Sk8erPeter válasza föccer (#11564) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Előbb a részletes keresőben lehessen arra keresni, ki a hsz. CÍMZETTje, nem csak arra, ki a FELADÓja, utána jöhet. :K

Én legalábbis már nagyon sok éve hiányolom a címzettkeresőt, nyöszörögtem is már itt érte, úgy láttam, nem vagyok vele egyedül, és ez nekem egyelőre nagyon fájó pont a PH!-n, pedig kezdi egyre jobban kielégíteni az igényeket, csak ez jöhetne még. :(

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11567) fatal` válasza Sk8erPeter (#11566) üzenetére


fatal`
titán

Az a baj, hogy az összefűzött hsz-ek miatt nem nagyon lehet rá keresőt írni szerintem.

(#11568) Sk8erPeter válasza fatal` (#11567) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha arra gondolsz, hogy bedobom az üzibe, hogy (#11567) hunfatal :, és úgy válaszolok, akkor arra nyilván nem lehet rákeresni, de én nem is erre gondoltam, hanem a külön-külön megírt hsz.-ek címzettjeire (mivel nyilván van tartva, arra ugyanúgy rá lehetne keresni adatbázisban, mint a feladóra).

Mostanában egyébként úgy vettem észre, a moderátorok nem allergiásak szerencsére a nem összevont hsz.-ekre (legalábbis nem éri az illetőt hsz.-gyűjtési vád, amennyiben tartalmaz is releváns infót a külön-külön írt hsz.), így felhasználói szempontból megoldás, hogy külön-külön kell írni, aztán annyi. :)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11569) fatal` válasza Sk8erPeter (#11568) üzenetére


fatal`
titán

Igen, arra gondoltam. :) Arra is lehetne keresőt írni, csak lassú lenne szerintem, mint a csiga.

Nem allergiásak, de a régebb óta phzók tuti beszólnak, hogy használd a szerkesztést. Régebben én külön címeztem a hozzászólásokat, mert szerintem átláthatóbb, de rámszóltak.

(#11570) Sk8erPeter válasza fatal` (#11569) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát az biztos, hogy nagyon lassú lenne, arra más megoldás kéne, a korábban javasolt hsz.-megjelölős opció, vagy valami ilyesmi, de igazából az nagyon sokadlagos lenne annak fényében, hogy külön-külön is írhatók a hsz.-ek, így az egy külön rekord az adatbázisban, én tudok anélkül az ominózus megjelölős feature nélkül élni.

"Régebben én külön címeztem a hozzászólásokat, mert szerintem átláthatóbb, de rámszóltak."
Akkor szokj vissza rá, mert nincs igazuk. :N Igazából semmi ráció nincs benne, ne zavarjon valakit a plusz egy fejléc. :)

Sk8erPeter

(#11571) fatal` válasza Sk8erPeter (#11570) üzenetére


fatal`
titán

Nem csak a userek szóltak rám, hanem valamelyik moderátor is, akkor szoktam le róla. De ezekszerint ezért már nem szólnak :) Én sem értettem sosem egyébként, ráadásul mobilon sosem címzek egy hozzászólást több embernek most sem, mert lassú és kényelmetlen.

(#11572) Winner_hun válasza fatal` (#11571) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért mert mod az nem jelenti azt hogy automatikusan igaza is van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11573) Penge_4 válasza fatal` (#11569) üzenetére


Penge_4
veterán

"Régebben én külön címeztem a hozzászólásokat, mert szerintem átláthatóbb, de rámszóltak."

Neked átláthatóbb, de képzeld már el, hogy egyszerre több százezer user kezdi majd el ugyanezt a módszert. Egyből nem lesz annyira átlátható. Ettől már valami thread-es megjelenés is jobb lenne. Akkor tényleg átláthatóbb lenne az 1 hozzászólás 1 embernek módszer. De akkor meg az időrendet lenne nehéz követni.

(#11572) Winner_hun: Nem azért van igaza, mert moderátor, hanem azért, mert van neki ban gombja.

(#11574) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#11573) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ugyan miért lenne már kevésbé átlátható? :U Ja, nyilván egy topicban majd többszázezer user elkezdi külön címezni a hsz.-eket, és óriási floodok lesznek belőle, ja, vagy várjunk csak, mégsem. Ez egy bullshit, semmi értelme emellett szónokolni. Éppen az teszi átláthatóvá a külön-külön címzett hsz.-eket, hogy pontosan látod, kinek címezték, a formátuma mindenkinél ugyanaz, be van linkelve a hsz., amire reagálsz, a user neve, ott van egyértelműen a dátum, amikor a hsz. született, stb. Mégis mi tenné ezt átláthatatlanná...? :U

Sk8erPeter

(#11575) Parci válasza Sk8erPeter (#11574) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, nem szeretnék állandóan szólni, hogy ne itt beszélgessetek. egy darabig oké, persze, nem árt, ha egy ötletre esetleg ellenérv is jön, de párotok minden alkalommal elkezdi védeni/támadni a saját/másik preferenciáit. van, aki szerint így jó, mások szerint úgy jó, ebből is látszik, hogy ezek nem objektív kérdések. épp ezért pláne nem veszi ki jól magát, amikor valaki nagy határozottsággal tesz állításokat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11576) fatal` válasza Winner_hun (#11572) üzenetére


fatal`
titán

Az lehetséges, de még csak tag voltam akkoriban és egyébként is inkább kerülöm a balhét.

(#11573) Penge_4: Nem csak nekem átláthatóbb, hanem mindenkinek, pl. azért mert kereshető lenne. Nincs görgő az egéren? :)

A threadnél átláthatatlanabb dolog kevés van, mert nem lehet időrendben olvasni a hozzászólásokat. Az a legnagyobb hülyeség szvsz, gmailnél is utálom a szálakat, ki is vannak kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#11577) Penge_4 válasza fatal` (#11576) üzenetére


Penge_4
veterán

"A threadnél átláthatatlanabb dolog kevés van, mert nem lehet időrendben olvasni a hozzászólásokat."

Attól, hogy a jelenleg ismert thread-es megoldásoknál ezt nem csinálták meg normálisan még nem jelenti azt, hogy az egész thread-es elrendezési módot temetni kell. Hogy ON is legyek: Ha thread-es hozzászólások lennének, akkor Parcinak nem kéne folyamatosan szólni érte, hogy ne offoljunk, mert új kérés új hozzászólásba érkezne és az, hogy egy-egy thread mekkorára hízik már nem lenne akkora baj (az adatbázis kibírja), maximum a népszerűség alapján is bele tudnának nézni és ez alapján is priorizálni. (Ahogy +1-ezés és -1-ezés se lenne rossz).

Képzelj el egy olyat, hogy oldalt van egy kis doboz valahol, ami jelzi, hogy éppen hány olvasatlan hozzászólásod van, van rajta egy toggle, hogy most időrendben vagy thread-szerint ugráljon (esetleg még egy toggle, hogy csak az olvasatlanok között, illetve az összes között), és hozzá lehetne csapni billentyűkombókat (mint a Gmail-ben, ha már felhoztad), hogy j-vel és k-val a thread-ek között ugrálsz időrendben, p-vel és n-nel pedig a thread-en belül, szintén időrendben.

Meg közkívánatra lehetne rendezni időrendben is, de akkor különböző mélységű nyilak jeleznék, hogy melyik thread-hez mely mélységi szinten tartozik. Egyszerűen csak "Ignore thread" és olvasnád tovább időrendben a hozzászólásokat.

"Az a legnagyobb hülyeség szvsz, gmailnél is utálom a szálakat, ki is vannak kapcsolva."

Mennyivel jobb, mikor megjelenik 30 ugyanolyan emailes értesítő, amiket egyenként törölgethetsz. :U

(#11578) fatal` válasza Penge_4 (#11577) üzenetére


fatal`
titán

Már miért is kéne egyesével törölgetni? :D Klienst használok, szálak nélkül, shifttel kijelölöd az összeset és del. Amúgy meg értesítők külön címkében vannak.

Amit leírtál az alapján nem lenne sokkal átláthatóbb, ha össze vissza ugrál az oldalon böngésző. Na de abbahagytam az offolást. :)

(#11579) Sk8erPeter válasza Parci (#11575) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Oké, és mi a házigazdai állásfoglalás az ügyben? Egyébként hozzád hasonlóan én sem értem, minek kellett teljesen elvadult hülyeségekkel és rossz érvekkel elterelni a lényegről a figyelmet (állandóan így süllyednek el az érdemi kérések, így nem is tudom, megmarad-e bárkinek (főleg neked, mivel döntésköröd van), honnan is indult az egész). Egyébként én személy szerint azt védtem határozottan, hogy ne magyarázza már be nekem, hogy a külön-külön címzett hsz.-ek áttekinthetetlenek, mert az bullshit, csak jelzés gyanánt.

Szóval a téma igazából onnan indult ki, hogy van-e bármi reális esély arra, hogy legalább todo-listára kerül valamikor a címzettekre történő kereshetőség a részletes keresésnél. Köszönöm, ha erre tudsz mondani valami sejtésszerűséget, láttok-e benne rációt.

Sk8erPeter

(#11580) sgergi


sgergi
veterán

Hova tűnt, mi történt a Próba topikkal?

(#11581) föccer válasza sgergi (#11580) üzenetére


föccer
nagyúr

Úgy néz ki, meglett.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11582) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Megoldható lenne, hogy a jobboldalt lévő sávok, pontosítva a 'kedvenceim' illetve az 'eddigi hozzászólásaim' fülek testre szabhatóak legyenek?

Nekem baloldalt jobb lenne a 'kedvenceim' hozzászólás lehúzva, amennyire lehet és az 'eddigi hozzászólásaim' fület pedig, amennyire lehet kinyújtani jobb sávban!

Például 6 Hozzászólás látható jelenleg az 'eddigi hozzászólásaim' fülön belül és törölnöm kéne, ahhoz, hogy lássam az előzőket viszont van, amire nem kaptam még választ vagy folyamatos beszélgetést tartok és így, ezzel megnehezíti az adott fórumra való visszajutást!

Választ és a segítséget előre is köszönöm!

HUN_Thorpedo

(#11583) föccer válasza szabog4 (#11582) üzenetére


föccer
nagyúr

Bállításokban be tudod állítani, hogy mennyi elemet jelenítsen meg a lista. És nem hinnám, hogy testreszabható lesz az oldal elrendezése.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11584) DS39 válasza szabog4 (#11582) üzenetére


DS39
nagyúr

az "itt szóltam hozzá" rész a beállításokban 20-ra növelhető, így nem kellene törölgetned olyan gyakran.

amúgy kétlem hogy a kedvencek átkerülnének a bal oldalra, mert az, a PH lapcsalád többi oldalán keresztül böngészve a fórumot már így is tele van.

[ Szerkesztve ]

(#11585) Winner_hun válasza szabog4 (#11582) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem elég sokan nem tudják hogy át lehet állítani a kedvencek / utolsó hozzászólások számát. Jó lenne ha az említett részek mellett el lenne helyezve egy kattintható fogaskerék, amire rákattintva az adott rész beállításai jönnének be.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11586) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#11585) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Jó lenne ha az említett részek mellett el lenne helyezve egy kattintható fogaskerék, amire rákattintva az adott rész beállításai jönnének be."
Jó ötlet! :K Ráadásul ez megjelenhetne csak egér föléhúzására is.

Sk8erPeter

(#11587) szabog4


szabog4
aktív tag

Rendben köszönöm! Így már sokkal jobb!

HUN_Thorpedo

(#11588) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Az esetleg nem tudom megoldható lenne-e, hogy a már megtekintett topickok a "kedvencek" és az "itt szóltam hozzá" listákban kattintásra ne a topic elejét töltsék be, hanem a friss oldalt. Most ugye, ha ismét meg szeretném nézni, akkor előbb első oldal, aztán átírom a címét "friss"-re..

(#11589) Winner_hun válasza Keeperv85 (#11588) üzenetére


Winner_hun
félisten

beállításaim - Fórumhozzászólások - Kezdő blokk - utolsó

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11590) Keeperv85 válasza Winner_hun (#11589) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hoppá, hát ezt eddig nem sikerült észrevenni... :B Köszönöm! :R

(#11591) csako


csako
veterán

Nekem az jutott eszembe, hogy a jobb oldalsáv kedvencek, illetve az "itt szóltam hozzá" része ahogy görgetek lefele, úgy jöhetne velem együtt. Kényelmesebb lenne, ha nem kellene felmenni a következő topikért. Nem tudom megoldható lenne-e... :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11592) Ndruu válasza csako (#11591) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ilyen nagy valószínűséggel nem lesz.
Egyrészt sokaknak nem fér ki a képernyőre a Kedvencek és az Itt szóltam hozzá listája, másrészt szerintem baromi idegesítő, ha egy div görgetéskor úszkál.
Harmadrészt az Opera például nem szereti a fix diveket és emiatt belassul a görgetés.

Harrrr!!!!

(#11593) DS39 válasza Ndruu (#11592) üzenetére


DS39
nagyúr

másrészt szerintem baromi idegesítő, ha egy div görgetéskor úszkál.

ezt adom, én is nagyon utálom az ilyet :K

(#11594) fatal` válasza csako (#11591) üzenetére


fatal`
titán

Isten ments a position:fixed borzalmaktól.

[ Szerkesztve ]

(#11595) Penge_4


Penge_4
veterán

Nem vagyok semmi jónak elrontója, éppen ezért nem lehetne, hogy legyen végre valami következetesség a PH lapcsalád oldalain megjelenő cikkek és az azok hozzászólásait érintő moderáció között?

Egyfelől érthető az álláspont, hogy IT portál és nincs helye ilyen témáknak, de ebben az esetben nem lehetne, hogy akkor ne jelenjenek meg gyújtó hangú cikkek? Mert így kicsit olyan, mintha a szerkesztők indítanák a biztos flame-et a cikkeikkel.

Másfelől viszont érthető, hogy ami kicsit is érinti az IT ipart, arról be kell számolni, de ebben az esetben meg azt kéne eldönteni, hogy eleve kommentelési lehetőség nélkül írjátok-e meg ezeket a "flamekeltő" cikkeket, vagy elfogadjátok, hogy az ilyen témák esetén bizony vélemények ütközni fognak.

Amikkel nincs is baj, amíg kulturált keretek között (anyázások és ad hominem nélkül) zajlik elvégre a cikkekhez tartozó topicok úgyis pár héten/hónapon belül az adatbázistemetőbe kerülnek, szemben a dedikált szakmai topicokkal.

Még akár a szakmai hozzászólásokhoz sem kéne tartoznia, hogy ne pörgesse a rangot, 90%-uknak úgysincs köze semmilyen szakmai témához, de valami megoldást jó lenne találni rá.

Mert ez így nagyon gáz, hogy kibontakozik egy normális, kulturált vita (még ha akadnak is trollok), aztán mindig jön egy moderátor [link], [link] aki az egészet tönkreteszi.

Ráadásul az egyik oldalról ott van, hogy kell a direkt hatásvadász cikk (ami miatt még olyanból is flame-keltő cikk lesz, ami amúgy nem lenne az a témájából adódóan), mert kell a kattintás, hirdetés, pénz, látogatottság, stb. viszont másfelől mintha az egészet semlegesítenétek ezzel a random vasszigorral. Mi az oka, hogy nem lehet a cikkek hozzászólásaiban szabadabban csevegni? Nem bírja ki az adatbázis? Elvégre ahogy már mondtam, ezek úgyis az adatbázistemetőbe kerülnek.

De ahogy már mondtam, nem foglalok állást egyik oldalon sem (nem is merek :D), de jó lenne eldönteni, hogy akkor szigorú moderáció de akkor felesleges is kommentelési lehetőséget adni (vagy max. előmoderált kommentek, a helyesírási hibák miatt), vagy tényleg azért van akkor a hozzászólásdoboz, hogy kifejthesse az ember a véleményét és korrekt, kulturált eszmecsere bontakozhasson ki. De ez a mostani állapot olyan, mintha kicsit skizofrén lenne az oldal. Szólásszabadság van, de ha olyat szólsz, ami nem tetszik, akkor kiugrik egy rendőr a bokorból és agyonlő.

(#11596) Parci válasza Penge_4 (#11595) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pontosan tudod te is, hogy egyrészt nem lehet 50-70 moderátorral és 450 ezer regisztrált taggal egy teljesen egységesen működő rendszer csinálni. másrészt, azt is tudod, hogy nem csak gyűlölködve és káromkodva lehet buta módon fórumozni, van a trollkodásnak és a túlhevített vitának millió szintje.

aki akar, képes normálisan fórumozni, és a moderátorok sem előbb lőnek és aztán kérdeznek. a problémád értem, de szerintem alapvetően jól működik a rendszer. előmoderáció esélytelen (politikusok és hivatalok szokták csak bedobni, mint járható út... nem az), kommentelést tiltani meg nem szeretnénk, mi még a klasszikus internetben nőttünk fel. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11597) qdak


qdak
addikt

Hello
Nalam nem megy telefonrol a kereso rendesen, a kulcsszo keresese utan kihozza a listat, de ha tovabb lapoznek, a friss hozzaszolasok jonnek ki, aminek nincs koze a kulcsszohoz.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11598) Sk8erPeter válasza Parci (#11596) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Megnéztem a Penge_4 által belinkelt topicokat, és jelen esetben én sem értem a moderációt. A vita (még ha nagyon sok is volt az OFF) kivételesen egész kulturált hangnemben történt, még ha nem is értettek egyet a felek (nem is kell), de olyan felvetések történtek, amik pörgetik a topicot (az meg nektek is jó), és még ha szenzitív témákban is történt az eszmecsere, megdöbbentő módon nem egymás leidiótázása ment, hanem érvelések.
Egyetértek, hogy nagyon sok olyan moderáció történik bizonyos - akár szakmai - topicokban, amelyek csak szépen megdöglesztenek egy-egy beszélgetést, pedig csak annyi történt, hogy sok volt az OFF, és beindult egy vita. Persze ebben nehéz igazságot tenni, hogy meddig mehet el egy vita, de olykor én is azt érzem, hogy a moderátor személyes ellenvéleménye vagy kiakadása (és nem objektív "hangulatrendezése") érződik ki egy-egy moderációból.

Sk8erPeter

(#11599) Parci válasza Sk8erPeter (#11598) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jelezzétek kalandornak, ha ilyen van, de azért vegyétek figyelembe, hogy amit elvártok, jórészt szubjektív dolog, és mint ilyen, ti így látjátok, más úgy, megint más amúgy, és a határai is máshol vannak mindenkinek

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11600) BomiBoogie válasza Sk8erPeter (#11598) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A mérlegelés sosem lesz teljesen objektív, mert nem vagyunk gépek, hiába van részletes és mindenre kiterjedő szabályzat. Mint ahogyan nem lehet minden élethelyzetre jogszabályt alkotni, ugyanúgy nem lehet minden egyes felmerülő esetre szabályt alkotni. Olyan ez, mint, hogy ugyanarra a feleletre két tanár kétféle jegyet, vagy ugyanarra a műugrásra két pontozó kétféle pontszámot ad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.