Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) szoke12 válasza meroly (#11046) üzenetére


szoke12
őstag

Nálam dettó.

Tegnap néhány hírdetés megnyitásánál még olyat is csinálta, hogy valami krix-krax nyelven kiírt kb 10 sort, és nem csinált utána semmit. vissza kellett mennem, és újra megnyitni a linket.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11052) Sk8erPeter válasza meroly (#11046) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ó, én mióta nyavalygok már, hogy tűnjön el ez a tök felesleges "Sikeres belépés/üzenetküldés....." kiírásával járó lépés, majd átirányítás... az én telómnál pl. alapbeállításokkal egyáltalán nem történik meg a JavaScriptes (!) átirányítás a sikeres belépést követően. Csak azt kellene kiírni, ha valami hiba történt, sikeres végrehajtások esetén tök felesleges, mert úgyis látjuk, vagy az adott hsz. megjelenése után lehetne egy JavaScriptes pici villantás az adott hsz.-en, mint ahogy Stack Overflow-n látni.
A felesleges, sikerességre utaló üzenetet kiírós, átirányításos lépcsőfokra sajnos régebben azt a választ kaptam, hogy fogadjam el, evvan...

Ettől még jelenleg az átirányítás emiatt nem történik meg, lásd konzol:
"Uncaught ReferenceError: gofwd is not defined uj.php:40"
A smiley-kattintós hiba is JavaScript-para miatt jön elő:
a http://prohardver.hu/js/common/common_b286.js fájl jelenleg nem elérhető, így a JavaScriptes kódok nagy része egyáltalán nem fog lefutni. Emlékeim szerint ebben a fájlban ömlesztve van az összes függvény.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11053) Keeperv85 válasza Sk8erPeter (#11052) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát igen. Nálam a Firefox alatt gyakran megfagy a JS motor, így várhatnék órákat a rögtönre. Ha meg rányomok, akkor a mostani állapot áll elő. Nem megy semmi utána. :W

(#11054) Sk8erPeter válasza Keeperv85 (#11053) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A Firefox gyengeségéről mondjuk nem a PH!-sok tehetnek, de ez a plusz lépcsőfok akkor is elavult és felesleges, utóbbit viszont a PH!-soknak kéne kiiktatniuk. :)
Nézd meg a hsz.-em szerk. utáni részét, amiatt van jelenleg az átirányítós és a smiley-kkal kapcsolatos hiba is, a JavaScript-kódok döntő többsége (hacsak nem komplett inline kód, és nem hív olyan függvényt, ami az említett fájlban van definiálva) jelenleg nem fog lefutni, mivel az azokat tartalmazó fájl jelenleg nem elérhető.
Az okát nem tudom, gondolom majd Parciék rövidesen javítják.

Sk8erPeter

(#11055) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

rajta vagyunk. addig is mindenkinek javaslom, hogy ha nem megy, akkor teljes cache törlés, majd ctrl+f5-öt nyomjon, abból baj nem lehet (lehet, hogy változott a js fájl, de cache-ből a régi hozza be vagy ilyesmi).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11056) Keeperv85 válasza Parci (#11055) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Sajnos nem megy, azzal kezdtem... :(

(#11057) Tim82 válasza Parci (#11055) üzenetére


Tim82
nagyúr

Furcsaság, de ha manuálisan írok tag-et, akkor sem mindig működik.

Pl. meg tudtam csinálni így a dőlt betűt, viszont a képbeillesztésnél automatikusan kitörli a motor a zárótag-et. (Inkább meg sem próbálom linkelni a példákat. :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11058) norbi0604


norbi0604
aktív tag

Sziasztok!

Előre sorry a kérdésért, másképp nemtudom kérdezni.
Megszűnt a flash támogatás, vagy miért nem tudok legördülő menüket pl.ph-s cikkenél, vagy akár Logouton? IE illetve Chrome alatt is ugyan az a helyzet.

(#11059) Sk8erPeter válasza norbi0604 (#11058) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Gondolom ugyanazért, amiért az összes többi JavaScript-alapú dolog sem működik, lásd az előző pár hsz.-t.

(#11057) Tim82 : ha jól írod be a tageket, akkor mennie kell, megy is. :K
Pl. itt van egy külső forrásból származó kép: cool
Szóval a szerveroldali dologgal nincs gond, csupán a kliensoldali fájllal.

Sk8erPeter

(#11060) HuMarc válasza Sk8erPeter (#11059) üzenetére


HuMarc
addikt

A tagek működnek, csak manuálisan kell begépelni őket, ami kicsit idegölő. De itt van egy hsz., amit csak gépeltem. PONT ITT

(#11061) föccer válasza Tim82 (#11057) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem megy manuálisan, valószínűleg elrontottad a szintaktikát.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11062) Keeperv85 válasza HuMarc (#11060) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Teszting...

A félkövér: owihgefigsf
A dőlt: sdljfbséh
Aláhúzott: sjlbljsf
Áthúzott: sjjblfdpbsf
Off topik: kejbfpéf

(#11063) HuMarc válasza Keeperv85 (#11062) üzenetére


HuMarc
addikt

Még egy segítőkész hozzászólás :) (Kiegészítés) ITT

Elszórakozom a Próba topikban, és aztán belinkelem ide :)

[ Szerkesztve ]

(#11064) Sk8erPeter válasza HuMarc (#11063) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Értelmesebb lenne C és M tagek közé tenned az egészet, és akkor nem kéne zárójelekkel szórakozni... :)

A félkövér: [B]félkövér szöveg[/B]
A dőlt: [I]dőlt szöveg[/I]
Aláhúzott [U]aláhúzott szöveg[/U]
Áthúzott [S]áthúzott szöveg[/S]
Off topic [OFF]off topic szöveg[/OFF]
Link: [L:http://prohardver.hu]link szövege[/L]
Kép: [IMG:http://logout.hu/design/head-logo.png]ez jelenik meg, amikor a kép föléviszed az egeret[/IMG]
Programkód: [M](C)Programkód(/C)[/M]
Monospace: [M]Monospace[/M]
Konvertálatlan: (C)Konvertálatlan szöveg(/C)

Szerk.: a (C)-ket viszont cseréljétek le szögletes zárójelekre.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11066) 7 válasza Sk8erPeter (#11064) üzenetére


7
addikt

Lehet ezt () nélkül is ;]

A félkövér: [B]félkövér szöveg[/B]
A dőlt: [I]dőlt szöveg[/I]
Aláhúzott [U]aláhúzott szöveg[/U]
Áthúzott [S]áthúzott szöveg[/S]
Off topic [OFF]off topic szöveg[/OFF]
Link: [L:http://prohardver.hu]link szövege[/L]
Kép: [IMG:http://logout.hu/design/head-logo.png]ez jelenik meg, amikor a kép föléviszed az egeret[/IMG]

Programkód: [M][C]Programkód[/C][/M]
Monospace: [M]Monospace[/M]
Konvertálatlan: [C]Konvertálatlan szöveg[/C]

[ Szerkesztve ]

(#11067) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

elvileg javítva

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11068) 7 válasza Parci (#11067) üzenetére


7
addikt

Valóban. De legalább jó ürügy volt arra, hogy a kódrészleteket bedobáljam a kezdős topicba. :K

[ Szerkesztve ]

(#11069) stvnppp válasza Parci (#11067) üzenetére


stvnppp
senior tag

megerősítve

(#11070) Tim82 válasza föccer (#11061) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, igazatok van, most már le tudtam ellenőrizni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11071) meroly válasza Parci (#11067) üzenetére


meroly
veterán

Gyakorlatilag is, köszönjük :R

Impossible is nothing

(#11072) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#11052) üzenetére


Penge_4
veterán

"Ó, én mióta nyavalygok már, hogy tűnjön el ez a tök felesleges "Sikeres belépés/üzenetküldés....." kiírásával járó lépés, majd átirányítás..."

Én se tudom mi értelme van neki.

De ha nagyobb léptékben kéne tervezni, az egész fórumszerkezet nem túl ergonomikus.
- Minek új oldalra ugrani a hozzászólásíráshoz? Miért nem lehet eleve a fórumoldalon egy doboz. Akár automatikus átméreteződéssel.
- Miért nem lehet több embert kijelölni válaszra, ha egy hozzászólásban több embernek válaszolok? Ez később alapja lehetne további hasznos fejlesztéseknek is, pl. a piros új hsz jelző se olyan lenne mint most, hanem 4 állapotú: default (mint most), kikapcsolva (ilyenkor nem jelenne meg semmi csak ott lenne a Kedvenceim/Itt szóltam hozzá résznél), csak nekem írt hozzászólások. Ez utóbbi lehetne default módban is (39/2) formában. Esetleg (39/15/2), hogy az offtopic is külön legyen csapva.
- Ezt tovább lehetne még gondolni úgy, hogy minden hozzászólás fejlécében a Válasz mellett lenne egy Idézés/Multiidézés link is.

Némi AJAX-osítás is beleférne. Pl. új hozzászólások miatt nem töltené újra az egész oldalt, csak beúszna a többi hozzászólás fölé/alá (elrendezéstől függően) az új hozzászólás, valamint ellenőrizne x időközönként és ha nyitva van egy tabon egy topic, akkor automatikusan bepakolná az új hozzászólásokat. Más oldalakhoz hasonlóan annyi különbséggel, hogy itt a legutóbb olvasott hozzászólásnál maradna az anchorpozíció, amíg nem görgetsz felfelé/lefelé.

[ Szerkesztve ]

(#11074) HuMarc válasza Penge_4 (#11072) üzenetére


HuMarc
addikt

Minden ötletet támogatok, legfőképpen a 2. gondolatjel utánit, ugyanis akkor sokkal gyorsabban meg lehetne írni egy ilyen megakommentet.

Aztán a mobilnetezőknek nagy segítség lenne, ha nem töltene minden hozzászólás után újra az oldal :)

(#11075) szoke12


szoke12
őstag

nek tudom, volt-e már.
amikor valakivel priviben beszélek, nem látom, mástól érkezett-e pü-m. nincs fent a zzokásos "(1 új)" szöveg.
tudjátok javítani? vagy az új motorban javítva lesz?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11076) #65675776 válasza Penge_4 (#11072) üzenetére


#65675776
törölt tag

Utolsó ötlet érdekes, pont jó arra, hogy elárassza a kliensoldal kérésekel a szervert, aztán az emiatt kissé lefőjön. Így is állandóan DDoS-olni próbálják az oldalt, ez csak tovább "javítana" a helyzeten.

(#11077) Sk8erPeter válasza #65675776 (#11076) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ne viccelj már... így kissé túlzottan drámaian hangzik a dolog, miért kellene, hogy ez "elárasztás" legyen? Ha a megnyitott fülön mondjuk 2 percenként történne egy AJAX-lekérés annak kiderítésére, hogy van-e újabb hsz. a topicban, az normális esetben SOKKAL erőforrás-kímélőbb lenne, mint egy TELJES oldalfrissítés. Ha a júzerek nyomogatják az oldalon az F5-öt, akkor rengeteg felesleges adatot húznak le pluszban, ami SOKKAL jobban megterheli a szervert (jóval több query történik, dinamikusan össze kell pakolni az adatot, stb.).
Gondolj bele, minek kellene ilyen esetben történnie, AJAX-kérés esetén? Kliensoldalról csak az oldalon dátum szerint legutolsó hsz. azonosítóját kellene elküldeni a szervernek (egy lehetséges megvalósítás a sok közül, ami talán a legegyszerűbb), a szerveren pedig lefutna egy query, hogy mutasd nekem az x. azonosító utáni hsz.-eket: nyilván ha nincsenek újabb hsz.-ek, akkor 0 találat van, ergo nem kell csinálni semmit. Ha vannak új hsz.-ek, akkor JSON-ben vissza kellene küldeni a kliensnek, és kész, a tartalom összeállítása a kliens dolga, ez meg halál egyszerű feladat. Egy ilyen query (mutasd az x. azonosító utáni rekordokat) a szerveren normálisan indexelt adatbázis esetén iszonyatosan gyorsan lefut, főleg query cache esetén (persze még jobb lenne a helyzet, ha az adatbázisszerver SSD-n futna, de ez más kérdés).
Persze kellene ehhez valami normális API is a Prohardveren (válasz pl. JSON-ben érkezne), nem tudom, ilyen tervben van-e - példának lásd a Stack Exchange-család API-ját: http://api.stackoverflow.com/1.0/usage
A lényeg tehát, hogy az AJAX-olás a szervernek a fenti okok miatt még jobb is lenne, mint az F5-püfölés.

Szerk.:
ja, még valami: ntomka is kérte állítólag korábban, hogy legyen valami egyszerű API a PH!-n, annak érdekében, hogy az ő Chrome extensionje, a Prohardver! Eszközök jóval erőforrás-kímélőbb legyen, ne kelljen állandóan izélgetnie a szervert teljes oldallekérésekkel. Már csak emiatt is jó lenne egy ilyen API.
Bár mondjuk már előre látom a választ, hogy azt meg azért nem fogjátok bevezetni, mert akkor felmerül a lehetősége, hogy kevésbé látogatják az oldalt (bár emiatt nagyon kétlem, hogy drasztikusan visszaesne a látogatottság, sőt, a modernizálások általában jót tesznek egy oldalnak).

Amúgy nagyon jó és jobb felhasználói élményt biztosító javaslatokat tett Penge_4, korábban kezdeményeztem én is hasonlókat, akkor nem kaptam érdemi reakciókat, kár, hogy az övére is egyből csak negatív reakció érkezett... :(

(Bár én speciel a több címzett megjelölését annyira nem tartom fontosnak, mert szerintem egyáltalán nem gáz, ha külön-külön több válasz is érkezik egy adott felhasználótól, egymás alatt, legalább jól elkülöníthető, kinek reagál, legalábbis remélni tudom csak, hogy az ilyet nem tekintitek moderátori szemmel nagyon haragosan...)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11078) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

gyerekek, biztos lesz olyan, hogy nekiállunk a fórumon is fejleszteni ezerrel, de fontosabb projektjeink vannak. ez van. pár überhardcore arcot leszámítva meg a maradék párszázezer elég jól elvan. arra odafigyelünk, hogy működjön, de a legújabb technológiák kergetése hozzáállásbeli kérdés, nem valami fekete-fehér dolog, vannak ellenérvek is. mi már csak ilyen konzervatívak vagyunk, ne feszítsetek meg érte bitte.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11079) Penge_4 válasza #65675776 (#11076) üzenetére


Penge_4
veterán

(#11076) daa-raa: Az sg.hu se döglött még le tőle.

((#11077) Sk8erPeter: "Bár én speciel a több címzett megjelölését annyira nem tartom fontosnak, mert szerintem egyáltalán nem gáz, ha külön-külön több válasz is érkezik egy adott felhasználótól, egymás alatt, legalább jól elkülöníthető"

Azt is vedd figyelembe, hogy több hsz megírása között eltelhet idő, ami alatt másoktól és érkeznek új hozzászólások, ami miatt rövid időn belül káosz alakulna ki, mert egy ugyanazon embernek is 3-4 különböző hsz-ére válaszolna végül az ember külön-külön.

(#11080) Sk8erPeter válasza Parci (#11078) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"pár überhardcore arcot leszámítva meg a maradék párszázezer elég jól elvan"
Nem arról van szó, hogy mi ne lennénk el. :) Meg ez picit ilyen "el lehet ám innen menni, ha nem tetszik"-jellegű reakció, bár gondolom nem ez volt a szándék. :D De az ésszerűség keretein belül nem árt némi modernizálás. Ezzel együtt viszont én pl. kifejezetten örülök, hogy nem csicsázzátok agyon a fórumot, de valamilyen szintű modernizálás attól még sztem bőven ráfér, végül is ilyen javaslatokra való ez a topic - és tök jó lenne olvasni ellenérveket is, hogy nektek miért nem tetszenek az ilyen jellegű újítások (az okés, hogy vannak bőven más projektjeitek is, ami miatt későbbre tolódik minden, de ahogy mondtad, ez hozzáállásbeli kérdés is, és a válaszodból úgy tűnt, ezeket az opciókat nem is igazán mérlegelitek, mert valamiért nem bejövős nektek), hogy egy darabig legalább megnyugodjunk. :) És félre ne értsd, nem magyarázkodást akar sztem senki kihúzni belőletek, csak jó lenne ezekről dumálni.

(#11079) Penge_4 :
hát oké, én nem ellenzem. :) De ez azért tényleg elég összetett feladat sztem.

Sk8erPeter

(#11081) Parci válasza Sk8erPeter (#11080) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a helyzet, hogy az elmúlt 10 év fejlesztési tapasztalata alapján egyszerűen nem látom, hogy mikor lesz rá érdemben időnk. nagyon sok számunkra sokkal fontosabb teendőnk van, és ezek sosem fogynak el, a todo lista mindig nő is, nem csak csökken. :(

a fórum ráadásul működik, "prosperál", tehát mindig előbb lesznek olyan dolgok, amik még el sem készültek és/vagy kritikusak ezért vagy azért.

de azt azért megígérhetem, hogy nem fogjuk hagyni lerohadni vagy ilyesmi. :) csak a tartalom legalább olyan fontos, mint a keret. azért még mindig egy üdő színfolt a hazai (vagy bármilyen) netes közösségekben. legalábbis remélem. :B

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11082) Sk8erPeter válasza Parci (#11081) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

OK, köszi a reakciót. :) Az pedig jó hír, ha prosperál. Azért én titkon még reménykedem, hogy előbb-utóbb lesz időtök a javasoltakhoz hasonlókra is. :B :D

Sk8erPeter

(#11083) porse


porse
senior tag

Hali.

Azt vettem észre, mert áttértem mobilon a mobiloldalra, ha ott olvasgatom a fórumot, majd este gépen ránézek, akkor az olvasatlan topikok jelzései nem nullázodnak. Bár nem mindig, csak amikor rákattintok eszmélek, hogy ezt már olvastam.
Nem tudom, hogy jó helyre írtam e, de gondoltam megosztom.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#11084) szoke12 válasza porse (#11083) üzenetére


szoke12
őstag

az még semmi... mobilról írj egy olyan, lehetőleg nagy hsz-számú topikba, ahol még sose jártál. majd pc-n nézd meg az itt szóltam hozzá-t. (persze pc-n ne azt a topikot nyisd meg)
a topikban lévő öszzes hsz-t olvasatlanként jelöli majd. :DDD
nekem egyszer volt, hogy több, mint 34 000-t írt ki. :DDD

nekem is volt eszemben egyszer, hogy jelzem, csak elfelejtettem.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11085) sanyi77


sanyi77
csendes tag

Esetleg nem lehetne elkésziteni a mobilos egyszerűbb válltozatot? Sokat bíbelődök az állandó kinagyítással,ide-oda húzgálgatással.

(#11086) DeFranco válasza sanyi77 (#11085) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#11087) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Nagymesterek! : :R

Ezzel nem lehetne valamit csinálni? :U

Ubuntu 12.04 LTS/ Firefox 19.0.2 alól. Eddig egy egy még csak elment, de most már lassan ott tartok, hogy a 10 frissítésből 6 biztos ezt dobja vissza.

Cache törlés természetesen megvolt, sőt, még a rókát is újra tettem... sajnos hiába...:(

(#11088) Ittnemaz válasza Keeperv85 (#11087) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

nekem random windigs jelek jönnek elö pl a fölap megnyitása esetén....

az miért?

(#11089) Sk8erPeter válasza Keeperv85 (#11087) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nálam is előfordul random időközönként a hiba, de most igen gyakran, Chrome alatt, Windows-ban:

Hiba: 330 (net::ERR_CONTENT_DECODING_FAILED): Ismeretlen hiba.
Hiba: 330 (net::ERR_CONTENT_DECODING_FAILED): Ismeretlen hiba.

Sk8erPeter

(#11090) Rive válasza Keeperv85 (#11087) üzenetére


Rive
veterán

Win7/64, 'Fox 19.0.2 alatt tózse volt most egy ugyanilyen sorozat:

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#11091) szoke12 válasza Sk8erPeter (#11089) üzenetére


szoke12
őstag

Nem vagy egyedül.
Nekem linux alatt, de szintén chrome-mal.
Olyan 10 frissítésből 7-8-szor

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11092) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

látjuk, rajta vagyunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11093) canniball


canniball
nagyúr

Megint rakoncátlankodik a mail-küldés, nem jönnek a témaértesítők. :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11094) Parci válasza canniball (#11093) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

látjuk, rajta vagyunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11095) cocka válasza Rive (#11090) üzenetére


cocka
veterán

Igen nálam is pont ugyanez a helyzet. Firefox 20-on.

(#11096) netpeti98


netpeti98
addikt

A kereső se működik. :(

Üdv netpeti98

(#11097) Parci válasza netpeti98 (#11096) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azt most direkt kapcsoltuk le, tesztelés végett

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11098) DeFranco válasza Parci (#11097) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a teszt sikeres, ha lekapcsoljátok, nem működik :DDD

(#11099) szoke12


szoke12
őstag

Hi!
Meg lehet kérdezni, mi van a szerverrel? Megállás nélkül 503-as error-t kapok. Ugrálok ide-oda a Ph, Ha, Ma, It és Lo közt, mert mikor melyik működik...
Meddig fog előreláthatólag tartani a javítás?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11100) Parci válasza szoke12 (#11099) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rajta vagyunk, remélhetőleg még ma megoldjuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.