Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) jacint78 válasza Ndruu (#14000) üzenetére


jacint78
addikt

Egyiket sem akarom módosítani, az a címem maradt ami eddig is volt, amivel regisztráltam és akkor még mukodott. Ez viszont saját mine.nu cím.

type your text here..

(#14002) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

privát üzeneteknél nem lehetne, hogy ha a küldő nevére klikkelek, egyből az utolsó, még nem olvasott üzenetre ugorjon?
mint ahogy van ilyen lehetőség a topikok nem olvasott bejegyzéseinél is.
ugyanez jó lenne a válasz megírása után is, tehát akkor is a végére tegyen.

#?*@&!

(#14003) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

lezso!

a css-be rakd már be ezt lécci! :R

.msgblk .text p { word-wrap: break-word; text-align: left;}

egyrészt a szóköz nélküli hosszú sorokat tördelné, másrészt meg a képel egy sorban levő szövegek nem lennének szétnyújtva így. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14004) zeon.hu válasza zeon.hu (#14002) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

jó lenne az is, ha korábbi privát üzenetre válaszolok, akkor az ugyanúgy látszódjon a fejlécben, mint amikor hozzászólásra válaszolunk.
többszázas privát levélváltásnál nem egyszerű visszakeresni, mire jött válasz, ha éppen nem az utolsóra jött.

#?*@&!

(#14005) sutykuru válasza sutykuru (#13973) üzenetére


sutykuru
tag

Akkor ismét.
"A nyereményjátékban a Prohardver Kft. alkalmazottai és azok közeli hozzátartozói (Polgári Törvénykönyv 685§), valamint a Prohardver.hu oldal Házigazdái, Moderátorai és azok közeli hozzátartozói nem vehetnek részt."

2015 van, az ÚR akaratából már évek óta új Ptk. van.

(#14006) blueMerle


blueMerle
veterán

Nem tudom előttem ezt idedörrentették-e már, de mit szólnátok hozzá ha egy nyereményjátékról a lapcsalád többi oldalán is lenne valamilyen FIX felhívás, értesítés, miegymás?

Ritkábban olvasom pl. a PH-t mint a MA-t de ettől még igencsak szorgosan játszanék a gémeken,
egyrészt mert a Fuji notebook (kösz utólag is még egyszer :D ) már meghalt, és jó lenne valami új ;] másrészt
így velem együtt azok a jóemberek sem maradnak le a játékról akiknek épp a MA vagy a lapcsalád más oldalai tartoznak a kedvenceik közé.
Hmmmm? :))

[ Szerkesztve ]

(#14007) Bjørgersson válasza blueMerle (#14006) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre lett kitalálva az e-mail értesítő. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14008) blueMerle válasza Bjørgersson (#14007) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem jó opció, ritkán nézem a privát mailem, a cégest pedig nem szeretném beállítani a PH-ra.

Igen, tudom, egyéni szoc. probléma :D De ettől még nem lenne ördögtől való ötlet megvalósítani az ötletem.

[ Szerkesztve ]

(#14009) Bjørgersson válasza blueMerle (#14008) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Privátról való átirányítás sem játszik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14010) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

iOS-en a Safari, vagy a PH! beállítása a betűméret? Egy picit szeretnék rajta nagyítani, mert 5s-en nehezen olvasható nekem.

(#14011) draco31


draco31
veterán

Hello!

Ide lehet ötleteket feldobni? Nem találtam ennek megfelelő topicot.
Az volna a kérdésem, hogy a jobb oldalt lévő Itt szóltam hozzá részleget nem lehetne 20-tól tovább bővíteni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14012) DrojDtroll válasza draco31 (#14011) üzenetére


DrojDtroll
addikt

+1

(#14013) Kékes525 válasza draco31 (#14011) üzenetére


Kékes525
félisten

+ (#14012) DrojDtroll:
Ha törölsz egyet akkor visszajön a sorrendben a következő. Tehát csak megfelelően kell szelektálni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14014) zeon.hu válasza draco31 (#14011) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha valami érdekel, de kevésbé pörög a topik, azt beállítod a kedvencek közé ("elmentem ezt az oldalt", ott midig látszani fog), az "itt szóltam hozzá" listából így már törölhető.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#14015) Bjørgersson válasza lezso6 (#13882) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindig nem? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14016) Bluebess72


Bluebess72
csendes tag

Sziasztok!
Mi történik olyankor, ha egy család minden tagja regisztrált felhasználója a PH! fórumnak, és valamelyik nick nyer a játékon? Ráadásul hárman ugyanazon az informatikához szorosan köthető munkahelyen dolgozunk. Nem szeretném, ha azért vennék el a nyereményem, mert a párommal, vagy a gyerekkel ugyanarról az IP-ről belépve játszunk...

[ Szerkesztve ]

(#14017) sgergi válasza Bluebess72 (#14016) üzenetére


sgergi
veterán

Előre jelezni kell ezt a problémát a "Moderátort keresek a fórumhoz" topikban, megjelölve az összes felhasználót, hogy család vagytok, és hogy lehet egy IP-tek, így ők fel tudják jegyezni az adatlapotokra ezt az infót.

[ Szerkesztve ]

(#14018) Bluebess72 válasza sgergi (#14017) üzenetére


Bluebess72
csendes tag

Köszönöm, már írom is. :)

(#14019) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kőne egy külön nyitó a videó bloggereknek. Picit elvesztegetett időnek érzem amikor a főoldalon az utsó 10 bejegyzés színtisztán reblogolt vicces vidijó. Lehet jó lenne egy videout rész ahova a bejegyzésgyűjtő unatkozók nyomhatják amíg lekopik a billentyűzet :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14020) Rimuru válasza Kékes525 (#14013) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez nem pontosan igaz, csak 25db-ot ment el a rendszer, tehat ha hatot torolsz akkor mar csak 19 marad.

Vigyázat, csalok!

(#14021) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Muszaj ezeket a mobilreklamomat eroltetni? A sok buzi gif igy is szivja rendesen a mobilnetet, erre most meg jottok ti is a reklamokkal.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14022) bitpork válasza Bjørgersson (#14021) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

És ha mindenki átáll a bevételt nem jelentő mobilnézetre? Egyszerűbb be csukni a ph-t :P

Viszont várom már a fizetős csomag bejelentését, arról semmi hír?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14023) Bjørgersson válasza bitpork (#14022) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kivancsi vagyok a felhasznalok hany %-a hasznalja ezt a vegtelenul buta mobilos nezetet meg gepen is a reklamok miatt... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14024) bitpork válasza Bjørgersson (#14023) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én , jelenthetem büszkén itt nézem a reklámokat, mert fontos a ph. :B Aki meg nem ezt teszi, mehet a reklámmentességből kifizető ph-hoz dolgozni és meglátjuk mennyire fog fájni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14028) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

privát üzenetváltásban nem lehet keresni?

#?*@&!

(#14030) Jorus válasza zeon.hu (#14028) üzenetére


Jorus
nagyúr

De, ugyanúgy, mint egy-egy topicban.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14031) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Valamilyen formában kellene irányítani az aktuális hírek megbeszélését. A legtöbbjük valamilyen formában irányban okában okozatában politikai kötődésű. Majdnem minden topikban megjelenik és ingen durván virul, könnyen elharapódzik. Van, létezhet erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14032) zeon.hu válasza Jorus (#14030) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, ha egyszerre keresek az összes privát között, de nem listázza ki, csak azt mutatja, melyik személlyel való üzenetváltásban van a keresett szöveg.
van olyan tag, akivel kb 750 privátom van, nagy része szakmai, jó lenne, ha valóban lehetne 1-1 beszélgetésen belül keresni.

#?*@&!

(#14033) Jorus válasza zeon.hu (#14032) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mint írtam, ugyanúgy tudsz keresni, ahogy topicon belül. Megnyitod az adott, nagy számú üzenetből álló beszélgetést, majd "gyorskeresés itt".

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14034) zeon.hu válasza Jorus (#14033) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

de ha nem talál semmit!
beírom az utolsó üzenet bármely szavát és nincs találat.

#?*@&!

(#14035) Winner_hun válasza Rimuru (#14020) üzenetére


Winner_hun
félisten

Többet ment mint 25. 25 látszik..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14036) Jorus válasza zeon.hu (#14034) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akkor az valami bug lesz nálad, mert nálam ez gond nélkül működött mindig is, a releváns üzeneteket a beszélgetésből kilistázza, a keresett szavakat pirossal kiemeli.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14037) Lauda válasza Jorus (#14036) üzenetére


Lauda
félisten

(#14038) zeon.hu válasza Jorus (#14036) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

esetleg túl sok az üzenetváltás, azért nem talál semmit?
ez mondjuk furcsa lenne, ha több tízezres hsz számú topikokban működik.
jelentsem a bugot?

szerk:
rövid üzenetváltásoknál tudok keresni.
csak épp ott nincs rá szükség... :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#14039) Jorus válasza zeon.hu (#14038) üzenetére


Jorus
nagyúr

A legtöbb üzenetet tartalmazó privát beszélgetésem 682 db-ból áll, szal max ezen tudom tesztelni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14040) zeon.hu válasza Jorus (#14039) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ami 1 oldalnál több (tehát 50 üzenetnél), abban már nem tudok keresni.

#?*@&!

(#14041) Jorus válasza zeon.hu (#14040) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha 200-ra állítod a blokkméretet, változik a helyzet? Most kipróbáltam, hogy 25-re állítom az egy oldalon megjelenő üzenetek számát, de így is simán tud keresni a 600+-os beszélgetésekben is, ami 24 oldalt jelent. Szentem dobj egy posztot erről a bug reportba, hátha van rá megoldás, bár Lauda felvetésére se nagyon érkezett érdemi válasz. :(

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14042) zeon.hu válasza Jorus (#14041) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Bármire állítom, az 50+-os beszélgetésekben nem talál semmit.
Bug report megvolt tegnap.

#?*@&!

(#14043) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

ha mán pm: szándékosan tűntek el a pm számozások ?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14044) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

találtam egy próblémát az oldal müködésében:

- speciális karakteres nevem (***ANDRÁS***) nem tudnak értékelni, vagy csak nagyon nehezen, többszöri próbálkozás után, de ezt csak ritkán. Ezt a hibaüzenetet kapják:

Nem található ilyen felhasználó!

(#14045) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

srácok. nem akarok nagy faszságot kérdezni de bárkinek volt már ilyen tapasztalata?
Viberbe linkeltem egy logout hsz-t és egy baszott nagy telenor logó is megjelent

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14046) Bjørgersson válasza ***ANDRÁS*** (#14044) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hardverapró: CSAK konkrét bugreportok ide. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14047) Lauda válasza bitpork (#14043) üzenetére


Lauda
félisten

Mit ertesz az alatt, hogy eltuntek a pm szamozasok? Hol nincs most, ahol eddig volt?

(#14048) bitpork válasza Lauda (#14047) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Bocs nem olvastam el amit kérdeztél :b

Azt hogy pl ha mi pmezünk akkor nincs 1hsz
2hsz
csak felváltva a te és az én nevem,

a hsz linkjét kimásoltam, és beillesztettem viberbé egy ctrl-v -vel. És megjelent a link alatt egy telenor logó és alávolt csak odaírva hogy logout.hu

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14049) Lauda válasza bitpork (#14048) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem ez eddig is igy volt.

(#14050) bitpork válasza Lauda (#14049) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem csak pár hete tűnt el, addig voltak rendesen számozottak. Pont azért tűnt fel mert megszoktam h aszerint keresek és emlékszem infókra.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.