Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
Némiképp összevisszaság van itt a hardveraprón a fórumhoz képest. Ha pl egy tabletekről akarok híreket olvasni akkor azt a mobil részlegen találom meg, viszont ha venni akarok akkor meg pc knél találom meg ugyanazt. Ennek sztem így nem sok az értelme. Akkor vagy ide, vagy oda kénne rakni mindkettőt, és mivel az op. Rendszer a telokhoz áll közelebb, a mobil részlegen lenné értelmesebb. A pc-hez elég messze van egy tablet.
By süsü

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12902) sz.balazs.95 válasza 7Heads Drago (#12901) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Akkor viszont úgy lenne jó, hogyha az Android, iOS, BB, webOS, MeeGo tableteket a Mobilarénához raknák, tablet néven, és a Windowsos és Linuxos tabelteket meg tabletPC-ket meg a PH!-hoz.
Illetve a tablet és e-book kategóriát kellene kettébontani, és a tabletbe kéne berakni a felső kettőt, kiegészítve egy slate kategóriával is.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12903) mark!


mark!
őstag

Nekem olyan ötletem támadt, hogy lehetne a mobilos változatot bővíteni. Például hsz írásnál lehetne egy lenyitható fül, ahol ottlenne a 3 legfontosabb: smilek,link és dőlt írás. Ezenkívűl egy kicsit átláthatóbbá kéne tenni. Na meg persze hogy lehessen kedvencekhez hozzáadni az adott témát. Szerintem sokat dobna rajta.

[ Szerkesztve ]

>

(#12904) sz.balazs.95 válasza mark! (#12903) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha lesz reszponzív, HTML5-re épülő UI, akkor az már egy, egységes felület lesz, kijelzőmérettől függetlenül.
Ez már egy beígért dolog, szóval most már csak várni kell, hogy elkészüljön. :)


;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12905) Bjørgersson válasza sz.balazs.95 (#12904) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hehe. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12906) mark! válasza sz.balazs.95 (#12904) üzenetére


mark!
őstag

Akkor várok. Mert ha igaz amit irsz akkor megéri.

>

(#12907) lezso6 válasza mark! (#12903) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A mobilverziót legszívesebben kurvajóra megcsinálnám, de sajnos nem ezen múlik. Egyelőre a responsive design-ig ilyen marad. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12908) mark! válasza lezso6 (#12907) üzenetére


mark!
őstag

Hát ez van :/ Mert nagyon sokat telórol vagyok (eddigi ittlétem 70%-ában).

>

(#12909) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Amúgy a PH!-n a 6-os szám olyan, mint a Valve-nál a 3-as szám? ;]
Mert akkor értem, miért tart ennyi ideig. :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12910) Penge_4 válasza sz.balazs.95 (#12909) üzenetére


Penge_4
veterán

Lassan már inkább a Duke Nukem Foreverre emlékeztet. :D

(#12911) sz.balazs.95 válasza Penge_4 (#12910) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az is jó hasonlat. :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12912) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#12909) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm most mi a baj? :F R6 az már kint van a lényegi részeken. Többi meg majd jön.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12913) kenwood válasza lezso6 (#12912) üzenetére


kenwood
veterán

Gondolom az, h mar kiskegyed online is 3-4 eve responsive.egy vezeto it portaltol nem azt varna az ember, hogy evekkel a trendek utan kullog.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12914) sz.balazs.95 válasza kenwood (#12913) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na ez új infó nekem. :C
De igen, erre gondoltam. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12915) Sk8erPeter válasza kenwood (#12913) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Most megnéztem a Kiskegyedet, nem is reszponzív. :( Ez olyan szomorú. :O :DDD Szóval igazából nem volt a legjobb példa, de amúgy a hsz.-ed tartalmával persze teljesen egyetértek. :)
Kínos a lemaradás. Bár ahogy lezso6 utalt rá, vannak azért tákolmányok a háttérben rendesen, így nem csodálom, hogy nehéz kikalapálni a horpadásokat. ;] Aztán még megújulni is...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#12916) kenwood válasza Sk8erPeter (#12915) üzenetére


kenwood
veterán

Azert a Kiskegyedet irtam,mert azt hittem,hogy vagy 10 eve megszunt mar,de sztem a lenyeg sokaknak atjon.
Plusz meg egy kis organikus forgalmat is generaltam a Kiskegyednek :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12917) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#12898) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Ennek csak úgy lenne értelme, ha egyszerre több embert lehetne idézni."
NEM, anélkül is lenne értelme arról mailt küldeni, hogy valaki KAPOTT választ a hozzászólására, mivel egyrészt azt jóval könnyebb megvalósítani (az egyáltalán nem egy nehéz probléma fejlesztési szempontból), másrészt nem mindenkinek van 100 választ egy hsz.-be ömlesztős fétise. :)
Persze tudom, hogy sokan megragadtak a régi mániában, hogy kötelező egy hsz.-be sűríteni mindent, különben rádszólnak, hogy csúnya, rossz kisfiú voltál (akár begyöpösödött valódi moderátorokról van szó, akár önjelölt moderátorokról).
Fejlesztői szempontból az általad írt dolog (tehát hogy egyetlen hsz.-ben több embernek is lehessen válaszolni valamilyen adott formátumú szövegközi tartalom segítségével, és ez persze adatbázisban is tárolódjon) egyáltalán nem olyan triviális, mint amilyennek feltételezhetően képzeled.
Számtalan megoldandó problémát vet fel a dolog mind kliens-, mind szerveroldalon, csak ami hirtelen eszembe jut:
- egész pontos ellenőrzés legyen a szövegközi tartalom formátumára, amivel megjelölöd, hogy most más hsz.-re is válaszolsz, vagy pedig legyen némi tolerancia benne (mert egészen nyilvánvaló, hogy elkúrnák az emberek a formát, MÉG AKKOR IS, ha erre egy külön gomb állna rendelkezésre), ha utóbbi, akkor mégis hogyan lehet azt tényleg JÓL ellenőrizni szerveroldalon, hogy az elvárthoz hasonló szövegközi tartalomról van szó valami véletlen folytán, vagy pedig valóban a másik választ megjelölős formátumról
- ha már van erre valamilyen formátum, akkor az egész pontosan milyen legyen? Mindenképp ki kell találni valami egységes formátumot rá, de jelenleg van, aki még azt sem jelöli meg, épp hányas azonosítójú hsz.-re reagál, csupán egy nevet bök oda, hogy ez biza neked szól - most honnan lehetne tudni fejlesztői oldalról, hogy az illető csupán szövegközi tartalomban megemlíti valakinek a nevét, vagy épp reagál valamelyik konkrét hsz.-re? Amíg ez a rész szerkeszthetővé válik, addig LESZNEK hibák és eltérések ebben. Ha pedig nem engedünk ehhez hozzáférést, épp azért, hogy ne váljon szerkeszthetővé, ne ronthassuk el, hogy kinek szól, akkor miért is nem írjuk új hsz.-be? A válasz link használata során legfeljebb úgy lehet elkúrni, kinek is szól, ha átírod a válasz megírására szolgáló URL-t (amiben látszik, hogy melyik azonosítójú hsz.-re is reagálsz). Azt meg az emberek nem szokták, ergo nem kúrják el.
- mi van akkor, ha valaki szanaszéjjelszerkesztgeti a hsz.-ét a rendelkezésre álló időtartamon belül, és rájön, hogy mégsem akar válaszolni, vagy további embereknek akar válaszolni, de közben mondjuk valamelyik válaszmegjelölés formátumát elrontotta, ekkor az adatbázisból törölni vagy épp hozzáadni kellene a megjelölt emberkéket, tévesztés esetén pedig idegesítőek lehetnek az elcseszett értesítések
- a többin most nincs kedvem gondolkodni, biztos van még másik szempont.

Mivel ez máris ilyen jellegű problémákat vet fel, megint csak értelmesebbnek tűnik külön hsz.-ben reagálni.
A különhsz.-es értesítő megoldása fejlesztői oldalról is egyszerű probléma, hiszen kapásból a hsz. elküldése után mehetne a mail az illetőnek (vagy bekerülhetne a job queue-ba, nem tudom, jelenleg hogy van megoldva az értesítők küldése, ez mindegy is most), hiszen az szerveroldalról is egyértelmű, melyik hsz.-re történt a reagálás.

Éééés ha már itt tartunk, mivel feltételezhetően külön mezőben kerül tárolásra az is, hogy KINEK SZÓL a hsz., ezért igazán lehetne a részletes keresőben arra is lehetőség, hogy a hsz. címzettjére keressünk, ne csak a feladójára tudjunk. Ezt már kétezer-háromszáz éve javasoltam, de sajnos nem érkezett erre sem reakció, hogy várható-e ilyesmi bármikor, akár a közeljövőben, akár 10 év múlva.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#12918) Sk8erPeter válasza kenwood (#12916) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jaja. :D Megnéztem a böngésző fejlesztői eszközével is (ahol lehet szimulálni, mintha kisfelbontású eszközről néznéd), meg mobillal is akkor már a Kiskegyedet, amit még eddig nem igazán tettem, de most a biztatásodra igen. :DDD
De amúgy ja, elvárható lenne, hogy Magyarország egyik (?) legnépszerűbb IT-portálja kövesse a trendeket, és én elhiszem, hogy óriási meló van vele, és folyamatosan jönnek a kérések, hogy ez legyen, meg az legyen, hádeakkómegkőmégember.

Sk8erPeter

(#12919) Pocok77


Pocok77
tag

Üdv.

Nem tudom volt-e már korábban róla szó, de azért leírom
A hardver aprón a települések kiválasztásánál nem lesz megyénkénti beállítás lehetőség ?
Rengeteg dolog után nézelődök, sokszor lenne úgy hogy a megyében vagy közeli megyébe érte mennék. Az hogy csak egyéni településenként lehet keresni eléggé lelassítja dolgokat + nem mindig tudja az ember mire bukkan rá :)

(#12920) cubix


cubix
tag

Azzal lehetne valamit kezdeni, hogy ha egy topikban az első olvasatlan hsz törölve lett, akkor ne az oldal tetejére tegyen hanem a törölt hsz helyére, vagy az az utánira?

「시작이 반이다」

(#12921) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hi!

Ezt és ezt a javaslatot upolnám. :)
Tehát röviden: privát üziről értesítésnél
http://prohardver.hu/privatok/listaz.php
helyett vagy fölött lehetne inkább a konkrét beszélgetésre mutató
http://prohardver.hu/privat/valaki/listaz.php
link a levélben?
Meg lehetne spórolni egy felesleges kattintást, ami időt spórolna.

ÉS szintén értesítők:
Amikor új üzi érkezik adott topicba, és erről levélben értesítőt kapok, akkor az ebben szereplő általános
http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/friss.html
HELYETT nem lehetne ott az anchor a konkrét hsz.-re? Így:
http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/friss.html#msg12921

Ezenkívül még a levélben a konkrét hsz.-re mutató, de egyedüli
http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_12921-12921.html
link van, de azt kb. sosem használom (pedig ráadásul az az első link sajnos), mert zavaró, hogy nem látszik a hsz. a kontextusában.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#12922) lezso6 válasza Sk8erPeter (#12921) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

R6-ban így van / lesz... ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12923) Sk8erPeter válasza lezso6 (#12922) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez jó hír, köszi!

Sk8erPeter

(#12924) spammer


spammer
veterán

Nem tudom, javasolták-e már, de szerintem jobb lenne, ha a programkód formázással ellátott szövegrészeknél picit kisebb lenne a betűméret (12 px -> 11 px), illetve nem lenne rossz, ha más színűek lennének az így formázott szövegrészek.

Azért, mert ha pl. egy-egy kódrészletet, parancsot írunk egy normál szövegbe, akkor nem mindig lehet jól megkülönböztetni a "normál" szöveg többi részétől, hiába a más betűtípus (lásd exit 0 itt, vagy lent a képeken). Vagy legalábbis nem biztos, hogy mindenki észreveszi, hogy az ott egy kódrészlet akar lenni (amit direkt ki akarunk emelni, hangsúlyozni). Meg egyébként is, így jobban el lehetne különíteni a kódokat a normál szövegtől. Persze lehetne használni félkövér betűt, de az megint nem szép megoldás. :)

Összehasonlító képek:

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12925) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Nekem is lenne egy ötletem.Nem javítàs,szerintem javítani nem kell,nem hibàs sehol. Legalàbbis szerintem. (kivéve a hardverapro része,ott van egy-két kisebb(!) bug)
Elég kényes téma lesz és ha kérhetem csak illetékes vàlaszoljon legelőször.
Van ez az arcképgyàrtàs/kérés. Ehhez kapcsolòdna az ötletem.
Vannak ugye pàran akik nem kaphatnak ilyen avatàrt,mert voltak màr tiltva/"büntetve",de ők mégis szeretnének.Erre lenne egy -szerintem- megoldàs.
Az oldal üzemeltetői/vezetői miért nem hasznàljàk ki ezt az apròcska lehetőséget és miért nem csinàljàk meg ezt az arcképes kérdést fizetősre.
Akik màr elérték azt a rangot/hsz-st,de mégsem lehet avatàr a nevük mellett megvàsàrolhatnàk ezt a lehetőséget. Mondjuk pàr ezer Ft-ért.
Ha vki nagyon rajta lenne a dolgon biztos kifizetné azt.
Így az oldalnak is jò lenne azzal a kis plusz bevétellel.
Ez csak egy lehetőség lenne.Nem lenne kötelező hasznàlni.

Kérem,hogy csak illetékes vàlaszoljon.

Előre is köszönöm!

(#12926) kenwood válasza Elims (#12925) üzenetére


kenwood
veterán

Kerem,hogy ne te hatarozd meg,ki szolhat hozza egy nyilvanos topichoz :)
Ha az uzemeletetokkel szeretnel kommunikalni,irhatsz nekik emailt,vagy privatot.

Egyebkent meg lenyegeben azt szeretned,hogy penzert lehessen trollkodni a ph-n:)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12927) mark! válasza kenwood (#12926) üzenetére


mark!
őstag

Igazad van. Pár száz forint szerintem elég lenne érte. Viszont a korlátot lehetne lejebb rakni.(500nap és fanatikus tag rang)

>

(#12928) kenwood válasza mark! (#12927) üzenetére


kenwood
veterán

Az teljesen ok lenne,mivel valszeg nemi juttatasert a kepkeszitok szama es aktivitasa is novekedne.
Csak annyi a necces benne,hogy a legtobb forumon tok ingyen berakhatsz barmit avatarnak.
Mar a regisztralas pillanataban is.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12929) pepe091 válasza Elims (#12925) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon nagyon rossz ötlet, én személy szerint teljes mértékben ellenzem. Előjönne az a "szép" mentalitás, hogy pénzzel bármit meg lehet oldani. Az oldalnak vannak bizonyos alapelvei, amit ha sorozatosan nem vagy képes betartani, akkor nem vagy jogosult az ilyen "kiváltságokra", ez ilyen egyszerű.
A határt meg nem igazán lenne jó lejjebb húzni, mert így is elég leterheltek az arcképgyárosok.

(#12930) Bjørgersson válasza Elims (#12925) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pár ezer Ft egyéni arcképért? Ugye csak viccelsz? Ki kapná egyáltalán a pénzt?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12931) Elims válasza Bjørgersson (#12930) üzenetére


Elims
veterán

Természetesen az oldal.Nem vkinek menne cigipénzre.
Lenne egy szàmlaszàm ahova menne a pénz és abbòl a pénzből -biztos nem milliòk lennének- fizetnének ki kisebb dolgokat az üzemeltetők.
De làtom rossz topikba írtam.

Szerintetek kinek/hova lehetne írni ezügyben.

(#12932) kenwood válasza Elims (#12931) üzenetére


kenwood
veterán

A hely jo,csak az otlet nem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12933) lezso6 válasza Elims (#12931) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sosem lesz ilyen. Prémium tagsággal lehet majd támogatni az oldalt, kényelmi feature-ökért cserébe. Maximum azt tudom elképzelni, hogy prémium tagok (tiszta adatlappal) előbb kaphatnak arcképet, de valószínű hogy még ez is nagyon rossz ötlet. Olyan meg biztos nem lesz, hogy egy problémás tag pénzért cserébe tiszta lesz (ez esetben arcképre jogosult), mert ezt úgy hívják: korrupció. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12934) Elims válasza lezso6 (#12933) üzenetére


Elims
veterán

"...egy problémás pénzért cserébe tiszta lesz..."

Ez tényleg rossz ötlet lenne,nem is így gondoltam...

De ha így,akkor ennyi. :-)

(#12935) lezso6 válasza Elims (#12934) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor hogy gondoltad? Konkrétan azt írtad le, hogy aki az adatlapja ("priusz") miatt nem kaphat avatart, annak lehetősége legyen fizetéssel semmissé tenni a stiklijeit. Jelenleg nekik várniuk kell, egyéni elbírálás szerint, szerintem ez így teljesen rendben van, hisz ennek az a célja, hogy az illető jól viselkedjen. Az arcképes felhasználók általában így (évek óta) problémamentes tagok. Ha fizetne érte, akkor az következne ebből, hogy amíg van pénze, azt csinál amit akar.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12936) Elims válasza lezso6 (#12935) üzenetére


Elims
veterán

Tisztalap soha ne legyen vkinek ha màr történtek vele dolgok.Az adatlapja maradjon meg ahogy van.
Ez a kis adomànyozàsi lehetőség Csak és kizàròlag az arcképre vonatkozna.
Csak egy példa.. Mondjuk 5e Ft. az àra annak,hogy 1hònap (csak egy x idő,mégsem fél vagy 1év) utàn az is kaphat arcképet akinek az adatlapjàn vannak olyan dolgok amiknek nem kellene ott lenniük.
Az arcképet 1hònap utàn megkapja -persze a pénz màr 30napja a szàmlàn van-,de az adatlapja Természetesen vàltozatlan!
Az 5e Ft. szerintem korrekt.Talàn hangsùlyozza a jelentőséget..
Lehetne 10e is,de akkor lehet,hogy kevesebben vennék igénybe.

Szerk.:
Persze ha ezek utàn x hét/x hònap utàn olyat tenne ami nem helyes,bukhatna az arckép vagy akàr ő maga is arcképpel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#12937) koxx válasza Elims (#12936) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az arcképet ki kell érdemelni, nem olyan ami megvásárolható. Jól kell viselkedni és akkor lesz.

(#12938) föccer válasza koxx (#12937) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen,sokan ezt elfelejti,hhy az egyeni avatar itt a ph-n nem automaikusan jaro dolog,hanem egy kivaltsag azok szamara akik hosszu ideje tagja a fotum kozpssegenek,mikozben nincs ve
E olyan problema,amiert sulyosan el kellett volna jarnia a moderatoroknak.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12939) kenwood


kenwood
veterán

a kep feltoltese es beillesztese a hozzaszolasba,uzenetbe nem igazan felhasznalobarat (hulyebiztos)
egyreszt tul sok lepesbol all,masreszt nem figyelmeztet,ha kihagysz egy lepest, es nem fog megjelenni kep.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12940) Sk8erPeter válasza kenwood (#12939) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Bár a legutolsó részt nem értettem, hogy mire gondolsz (milyen lépés kihagyására való figyelmeztetésre), egyébként egyetértek, hogy mostani formájában kényelmetlen a képfeltöltés.
A legértelmesebb előrelépés a HTML5-ös drag 'n' drop lenne, persze némi fallback-kel (gondolva azokra a böngészőkre, amelyek - még - nem támogatják a feature-t).

Sk8erPeter

(#12941) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#12940) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Gondolom arra gondol, hogy ha feltölt egy képet, és véletlenül a hsz. elküldésére megy, akkor semmi nem figyelmezteti őt arra, hogy figyu haver, ezzel a képpel mik a szándékaid? :D

Egyszer ez egyébként velem is előfordult már. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12942) DrojDtroll válasza sz.balazs.95 (#12941) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Szerintem is hasznos funkció lenne.

(#12943) kenwood válasza Sk8erPeter (#12940) üzenetére


kenwood
veterán

arra gondolok,hogy betalozod,majd szepen leokezod a post elkuldeset es csodalkozol,hogy nincs ott.
mert ugye magat a feltoltest le kellett volna okeznod ,sot utana meg a beillesztesre is klikkelni.
figyelmeztetes alatt azt ertem,hogy fbn ha beirsz barhova egy karaktert, utana bezarnad az ablakot,akkor szol,hogy valamit elkezdtel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12944) Sk8erPeter válasza kenwood (#12943) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, hogy ja! Hát igen, ez sem lenne ártalmas, főleg, hogy JavaScriptben ezt megoldani TÉNYLEG pár sorból megvan. De a drag 'n' drop lenne ezenkívül a legfaszább, olyan, mint ami imgur.com-on, Google Drive-on, Gmailnél, blablabla van, amikor feltöltesz fájlt (simán bedobod a megfelelő felületre).

Sk8erPeter

(#12945) 66zio válasza 66zio (#12882) üzenetére


66zio
aktív tag

Kicsit átgondolva annyit hozzátennék, hogy lehetne egy választás, hogy emailt kapjunk vagy privát üzenetet. Valaki nem szereti ha tele spamolják az emailét, viszont a funkciót használná.

(#12946) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Arról egyébként már vannak tervek, hogy milyen lesz a RI/OS 6 logója? :D
vagy pl. az eddig megszokott bordó szín marad-e?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12947) Sk8erPeter válasza 66zio (#12945) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"lehetne egy választás, hogy emailt kapjunk vagy privát üzenetet"
És ha valaki a privátokról is e-mailt kér? :D

Sk8erPeter

(#12948) sz.balazs.95 válasza sz.balazs.95 (#12946) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

lehetne valami ilyesmi mondjuk az r6 logója :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12949) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#12948) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

sztem bízd rá a dizájnt azokra, akik értenek hozzá :DDD
(én sem értek hozzá, de nem is próbálkozom :DDD)

Sk8erPeter

(#12950) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#12949) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

"...azokra, akik értenek hozzá"

vagyis azt mondod, hogy szar lett.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.