Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) sutszi


sutszi
veterán

Nekem egy olyan ötletem/észrevételem lenne, hogy amikor ugyanarról az eseményről illetve témáról a lapcsaládon belül 2 vagy akár 3 oldalon is van cikk/hír akkor ezeket nem lehetne valahogy központosítani? Ha nem is az egészet, de legalább a fórum topikokat egyként kezelni?
Példa: Itt van most a Nexus 7. Van a PH-n is meg van a MA-n egy-egy külön! cikk amikhez saját fórum topik tartozik. Lehetne egy topikja és mindkét oldalról oda lehetne lépni...
Hosszú távon egyszerűsíthetné a moderálást, az információk kereshetőségét is...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11602) DS39 válasza sutszi (#11601) üzenetére


DS39
nagyúr

vagy még több értelme lenne egyeztetni, és egy cikket, csak egy oldalon hoznának le, amelyik tematikájához a leginkább illik.

(#11603) Parci válasza DS39 (#11602) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez valószínűleg még eszünkbe sem jutott... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11604) DS39 válasza Parci (#11603) üzenetére


DS39
nagyúr

nyilván eszükbe jutott, de őszintén szólva nem látszik meg :U

egy-egy kapósabb témát simán lehoznak minden (PH,MA,ITC) oldalon. persze nyilván nem szóról szóra ugyanaz a cikk, de érted, valóban össze lehetne fűzni ezeket a cikkeket és akkor már fórum is csak egy lenne hozzá.

(#11605) sutszi válasza DS39 (#11602) üzenetére


sutszi
veterán

Hát az már lehet bonyolultabb lenne mint egy fórumot átlinkelni. Nem tudom...nem ismerem a hírposztoló rendszert.
Csak annyira zavaró néha, hogy két topik egy témának és ami az egyikben megválaszolt kérdés az a másikban szintén feljön...na mindegy...

Szóval csak úgy feldobtam a dolgot, hátha... :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11606) oleslie válasza Sk8erPeter (#11473) üzenetére


oleslie
aktív tag

azt azért lássuk be őszintén, hogy a szöveg eltárolása előtt egy preg_match("#replyto=(.*)&uid=userid#", $msg, $res); if (count($es)>0) { mail() } nem egy atomfizikusi diplomát igénylő feladat ;)

[ Szerkesztve ]

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#11607) oleslie válasza Parci (#11529) üzenetére


oleslie
aktív tag

[kötekedés: on]
ha ennyire problémás egy új opciót berakni az UCP -be, akkor valami nagyon elcseszett vonalon halad a fejlesztés.
Én is készítek weboldalakat, webáruházakat, belenyúlok kész dolgokba is ha kell, de egy olyan motor esetén, amelyiktől elvárható, hogy template-okat használjon, ennél nem lehet (sokkal) bonyolultabb
ucp.php
$template->assign_var('S_UJOPCIO", $userdata['ujopcio']);
ucp.html
<tr><td>ez egy új opció:</td><td><select name="ujopcio"><option value="T">igen</option><option value="F">Nem</option></select></td>
[kötekedés: off]
volt már, hogy PM, comment küldéséhez egy 'üzenet előnézete' gomb jó lenne?

[ Szerkesztve ]

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#11608) Parci válasza oleslie (#11607) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem akarlak megbántani, de kevés visszatetszőbb dolog van, mint amikor valaki partvonalról erőszakosan okoskodik. tedd már meg kérlek, hogy nem nézel tök hülyének minket, mi sem tesszük ezt se veled, se a maradék 450 ezer regisztrált userrel.

millió okunk lehet, hogy mit, mikor és miért csinálunk (vagy nem csinálunk) meg, nem biztos, hogy első helyen az áll, hogy fingunk sincs, hogy hogy kell meghívni egy php függvényt.

tudom, hogy 10 millió webdizájner és -fejlesztő országa vagyunk, de... szóval érted.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11609) oleslie válasza Parci (#11608) üzenetére


oleslie
aktív tag

megértem, ez "egy opcionális feature-höz admint is kell csinálnunk" ütött szíven :)
Viszont én is kérnék valamit. Épp elég a bullshit a kossuth tér 1-3 ból, legalább ti se nézzétek már hüjének a felhasználót.
Ha azt mondod, nincs kedved/időd/erőd/hangulatod/telea***ödazegésszel, rossz szavam se lett volna, de ez még kifogásnak is gyenge ;)

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#11610) Parci válasza oleslie (#11609) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azt azért ugye tudod, hogy nem úgy működik ez a topik sem, hogy ha bármi elhangzik, nekünk indokolni, kifejteni vagy akár csak válaszolnunk kell? figyeljük, felvezetjük a todo listára amit valamiért mi is fontosnak tartunk, de nem vagyunk számonkérhetőek (ellentétben a kossuth térrel, bár ők sajnos csak elvben azok, vagy már úgy se). sokszor hangsúlyoztam ezt már, amikor elhangzik a "miért nincs még kész ez+az" kérdés.

másrészt, felőled nézve egész biztosan sokkal egyszerűbb a ph kiadó, mint cég (aminek része a fejlesztés), mint innen belülről. szóval köszönjük, de tényleg nem kérünk php függvény tippeket... ;)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11611) oleslie válasza Parci (#11610) üzenetére


oleslie
aktív tag

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#11612) Parci válasza oleslie (#11611) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

utolsó figyelmeztetés, hogy vegyél vissza!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11613) HuMarc


HuMarc
addikt

Meg szerettem volna kérdezni, hogy mikor lesz új Logout, és hogy annak lesz-e open beta-ja, csak a Hardveraprós topikban már nem mertem tovább OFF-olni :)

Szóval akkor itt kérdezem meg.

Mikor lesz új Logout, és annak lesz-e open beta-ja, mint a Hardveraprónak van most? Ja és a másik kérdésem, hogy mikor lesz bevezetve az előfizetői rendszer? 2014 előtt nem valószínű?

Előre is köszi a választ! :)

(#11614) Parci válasza HuMarc (#11613) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

készül a rios r6, pár héten belül át is állunk rá. utána rögtön logout. elvileg mindezt még nyáron. nem lesz open beta a logouthoz szerintem, de átállás után is lehet rajta pofozgatni majd, az könnyebben megy, mert házon belüli cucc.

klubkártya készül, a nagy kapkodásban azt is megcsináljuk remélhetőleg.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11615) HuMarc válasza Parci (#11614) üzenetére


HuMarc
addikt

Oké, köszi a gyors, és kielégitő válaszokat! :) Szurkolok a RIOS 6-nak.

[ Szerkesztve ]

(#11616) föccer válasza Parci (#11614) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet már tudni részleteket a klubkártyáról? :B :R

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11617) Sk8erPeter válasza oleslie (#11606) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tessék? :D
1.) Egyrészt annak, amit írtál (mármint annak az okostojáskodásnak), köze nem volt ahhoz, amiről korábban a témázás folyt. Senki nem mondta, hogy nehéz lenne a levélküldés programozási szempontból, nem is tudom, ez hogy jött ide (arról nem is beszélve, milyen alapon nézed hülyének a fejlesztőket - közöm nincs hozzájuk, de ettől a stílustól (lásd későbbi hsz.-eid is) még nekem is a hideg futkos a hátamon a nevükben is). Arról az elég jó alapötletről volt szó, hogy a felhasználó dönthessen úgy is, hogy csak a kifejezetten neki szóló levelekről kapjon e-mailben vagy máshol értesítőt, és ne csak általánosan a topicban megjelenő minden hsz.-ről, ahogy jelenleg van, meg hogy be tudja állítani, valóban kíván-e e-mailt kapni.
2.) Egy űrlapot nem úgy szokás feldolgozni szerveroldalon, ahogy írtad, ha már programozásról és webfejlesztésről okoskodsz. De ez amúgy is meglehetősen OFF, de ha már megmondod a tutit, akkor legalább jó példával állj elő. Vagy ha nem tudsz, akkor ne írj példakódot. De főleg ne azzal az előfeltételezéssel érkezz egy ilyen komplexitású oldalnál a javaslatokat adó topicba, hogy még egy levél küldéséhez is a te fantasztikus programozási tanácsaidra lesz szükség.

Sk8erPeter

(#11618) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Valami gubanc van a fejléccel...
(OS: win8 64 bit - legfrissebb Google Chrome)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11619) Winner_hun válasza pocokxx (#11618) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11620) Gave


Gave
addikt

A "gyorskeresés itt" inputban nekem nem működik a user szűrés, nincs találatot dob vissza. Régen ez működött és nagy kényelmi funkció, ha valakinek a válaszát kell visszanézni :)

Ezt meg lehetne oldani, vagy direkt elhagyott funkció?

:U

(#11621) pocokxx válasza pocokxx (#11618) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Újra előjött másik gép, másik OS, másik bömgésző. Csak a notebook topikokban látom. CTRL+F5 nem oldja meg.
(win XP - Opera 12.11)

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11622) DS39 válasza pocokxx (#11621) üzenetére


DS39
nagyúr

FF22 és IE10 esetében is. a reklám miatt van, ha azt kitiltom feljebb kerül az egész lap és nincs hiba.

[ Szerkesztve ]

(#11623) Winner_hun válasza Gave (#11620) üzenetére


Winner_hun
félisten

A részletes keresőben ott van. A sima beviteli mezőnél hogy működött, mit kellett beírni? Nem lehet hogy kevered a két helyet?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11624) Sk8erPeter válasza Gave (#11620) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ahogy Winner_hun is írta, szerintem is csak a részletes keresőben működött régen is. :D Hacsak valami böngészőbővítménnyel vagy User JS-sel ki nem egészítetted az űrlapot a felhasználónév szövegmezővel, name="suser" attribútummal ellátva...
Rákereshetsz a felhasználóra úgy is, hogy az URL-ben az utolsó perjel utáni friss.html vagy hsz_11620-11620.html vagy hasonló HELYÉRE beírt keres.php után beírsz egy kérdőjelet, majd az suser kulcshoz a felhasználónevet rendeled értékként, tehát pl. az suser=Gave query stringet használod, így:
http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/keres.php?suser=Gave

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11625) Superhun


Superhun
addikt

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek, ha felvetődtek már ezek az ötletek, de ha már szerepeltek is, még nem kerültek megvalósításra. :)

Szerintem nagyon-de-nagyon hasznos lenne egy olyan gomb minden hozzászólásnál, amivel megjeleníthetnénk az adott hozzászólásra érkezett válaszokat. Ez pl. a keresésnél lenne nagyon hasznos, mert a szűrt hozzászólások ugye tartalmazzák a keresett kifejezést, de ezek nagy része kérdés, és természetesen a válasz jobban érdekel mindenkit.

Másik ötletem, ami nem olyan kritikus, de véleményem szerint hasznos lenne, ha lehetne e-mail értesítőt kérni akkor, ha válasz érkezik az adott hozzászólásunkra.

[ Szerkesztve ]

(#11626) Sk8erPeter válasza Superhun (#11625) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mindkettő valamilyen formában szerepelt kérésként (igaz, az első olyan formában, hogy legyen threades (szálakba rendezhető) megjeleníthetőség adott hsz.-folyamra, utóbbi pedig épp nemrég (lezso6-tól), hogy lehessen olyan értesítőt is kapni, ami nem a topic összes hsz.-éről szól, hanem csak a hsz.-ekre adott válaszokról), és mindkét ötletet nagyon támogatom! :K

Sk8erPeter

(#11627) moli.hu


moli.hu
őstag

van valami bug: az ittszoltamhozza topikok kozott random "elfelejtodik", hogy melyik commentet olvastam utoljara, es azt mondja, hogy az egesz topik uj nekem, ami nem igaz. Vagy a datumkezelesnel van valami gond.
Tegnap vagy tegnapelott egy masik topiknal volt ugyanez, most ennel:

[ Szerkesztve ]

(#11628) moli.hu válasza moli.hu (#11627) üzenetére


moli.hu
őstag

azota ujabb topik:

(#11629) #78693120


#78693120
törölt tag

Sziasztok!

Miután én hardveraprót főleg a kedvenc fórumtopikok listázására használom (legrövidebb link a fórumtopikokhoz), ezért kerestem rá alternatívát. Szerintem az új legrövidebb a prohardver/forum lenne a hasonló cím miatt is, de itt valami bugos:

http://prohardver.hu/forum -> 404
http://prohardver.hu/forum/ -> 404
http://prohardver.hu/forum/index.html -> működik

Szerintem nem lenne egy nagy fejlesztés, hogy beállítsátok, hogy az index.html legyen az alapértelmezett fájl itt. Ha jól tudom, akkor egy fájl szerkesztésével ez megoldható.

Serrin

[ Szerkesztve ]

(#11630) Sk8erPeter válasza #78693120 (#11629) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem bug, csak szerverbeállítás kérdése, ahogy írtad is, de szerintem nagyon jó ötlet, hogy így is működjön, engem is többször zavart már, hogy be kell pötyögni manuálisan az index.html-t is. :K (Nem ez a legjobb módja annak, hogy a főoldalról navigálva induljunk a fórumhoz. :D)
Szóval +1 a javaslatra! :K

"Ha jól tudom, akkor egy fájl szerkesztésével ez megoldható."
Apache-nál .htaccess-fájl vagy a fő konfigurációs fájl módosítása (pl. VirtualHostoknál) valóban megoldhatja.

Sk8erPeter

(#11631) #78693120 válasza Sk8erPeter (#11630) üzenetére


#78693120
törölt tag

Igen, erre a fájlra gondoltam én is, csak amúgy nem fejlesztő vagyok, hanem tesztelő. :)

[ Szerkesztve ]

(#11632) DS39 válasza Sk8erPeter (#11630) üzenetére


DS39
nagyúr

amellett hogy igazatok van, miért nem használtok könyvjelzőt? én még soha nem gépeltem manuálisan ezt.

serrin: mh ok, de a többi? könyvjelző eszköztár a legtöbb böngészőben van, vagy speed dial (mobilon is). szerintem bármilyen gépelésnél gyorsabb megoldás. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11633) #78693120 válasza DS39 (#11632) üzenetére


#78693120
törölt tag

Három gép (otthoni, mh, telefon) használom és nem mindig a könyvjelző a gyorsabb.

(#11634) Sk8erPeter válasza DS39 (#11632) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"szerintem bármilyen gépelésnél gyorsabb megoldás. ;)"
Szerintem meg nem. Alapvetően billentyűzetet használok, egérhez igyekszem ritkán nyúlni. De ez csak egy szempont, másik az, hogy van, amikor nem saját eszközről gépezek. De ne kelljen már megmagyaráznom. :DDD Majd Parciék eldöntik, be akarják-e vezetni, jó ötletnek találják-e, vagy sem.
Egyébként remélem, nem feltételezed, hogy újdonság erejével hatott a remek könyvjelzős javaslatod. :DDD

Sk8erPeter

(#11635) fatal` válasza #78693120 (#11629) üzenetére


fatal`
titán

+1, telefonon utálom a jelenlegit leginkább, mikor gyorshívót állítok be.

[ Szerkesztve ]

(#11636) #78693120 válasza DS39 (#11632) üzenetére


#78693120
törölt tag

Speed dial: Telefonon használom is, de azért nem szeretnék mindig kimenni a böngészőből és visszamenni bele a gyorshívóval. PC-n meg a speed dial nekem a halál, alapvetően jobban szeretem a billenytyűket, mint az egeret. Ha meg új tabot nyitok az szép fehér legyen, ne mindenféle előnézetek legyen rajta.

Eszköztárak: Netbookon (1024x600) túl sok helyet vesznek el, ezért csak a címsort gombokkal és egy tab sort használok, ami ugye értelemszerűen tele van már mindenfélével.

[ Szerkesztve ]

(#11637) DS39 válasza Sk8erPeter (#11634) üzenetére


DS39
nagyúr

mint mondottam igazatok van, tehát részemről is megy +1 az ötletre, csak felvázoltam hogy szerintem úgy egyszerűbb, de ti tudjátok. no offense :)

serrin: OK, értem :)

[ Szerkesztve ]

(#11638) Penge_4 válasza DS39 (#11632) üzenetére


Penge_4
veterán

"amellett hogy igazatok van, miért nem használtok könyvjelzőt?"

Mert lehet, hogy Opera 15-öt használnak. ;]

Egyébként részemről is +1 a javaslatra.

(#11639) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok!

Szerintem a tudástár bővítése egy hasznos dolog lenne. Rengeteg olyan dolog van, amit jó lenne tudni. Pl én most alaplap vásárlás előtt állok felvetődött bennem egy pár kérdés, ahogy olvasgatom a topicot. Mi a különbség az analóg és a digitális tápellátású lapok között? (nem is tudtam, hogy van ilyen)
Vagy mitől stabilabb egy alaplap tápellátása? (mitől lesz tuninglap?)
Persze kaptam rá választ, jó lenne, ha bárki könnyen megtalálná.

Üdv!

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#11640) BomiBoogie válasza emiki6 (#11639) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az alaplapos topikra gondolsz?

Láttad a téma összefoglalót? :U
Elég sokat dolgoztunk vele. :K
Ha kérdésed van, írj inkább oda, és bluyoo kollégával kiegészítjük. :K

(#11641) moli.hu válasza moli.hu (#11628) üzenetére


moli.hu
őstag

ujabb hibas topik:

valami nagy gaz van itt gyerekek, nem szerencses az adatvesztest hatradolve nezni.

(#11642) Parci válasza moli.hu (#11641) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mobilról is nézed, webről is, az okozza. adatvesztéstől azért ez messze van. majd megoldjuk, ha meg lehet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11643) fatal` válasza moli.hu (#11641) üzenetére


fatal`
titán

Mobilról nézed a topicokat, hozzászólsz, az itt szóltam hozzá lista nem frissül a kommentekkel, csak a topicokkal, nincs adatvesztés. Sajnos ez van, én sem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#11644) moli.hu válasza fatal` (#11643) üzenetére


moli.hu
őstag

? ezt nem ertem. hogy allithatodik be ez az ertek (utolso latott hsz) hol 0-ra, hol 1-re, hol 2-re, hol 102-re? insert into comments; update usercommentedtopics set last=last_insert_id(); nem?
az adat pedig lenyegeben elvesz, nem?
mindegy, varom a javitast.

[ Szerkesztve ]

(#11645) DS39 válasza moli.hu (#11644) üzenetére


DS39
nagyúr

ha egy topikot csak mobilnézetben nézel, és kommentelsz, a pc-s verzióban nem látszik olvasottnak a topik. ha később pc-n megnézed már olvasott lesz, majd utána megint mobilon nézel 5-10 új hsz-t, azt megint nem jelzi olvasottnak a pc-s nézetben.
valóban zavaró a dolog, de gondolom azért nem került kidolgozásra ez a része, mivel a mobil nézetben nincs "itt szóltam hozzá" rovat. a kedvencek közötti topikoknál nincs ilyen gond, ott olvasott lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11646) moli.hu válasza DS39 (#11645) üzenetére


moli.hu
őstag

de nem 5 uj hsz-t jelez, hanem 3800-at!

(#11647) DS39 válasza moli.hu (#11646) üzenetére


DS39
nagyúr

persze mert első alkalommal nézted meg és szóltál hozzá, ezért számodra az összes új.
az 5-10 újat a későbbiekre értettem miután ezt a sokat már olvasottá "tetted" a PC-s nézetben.

szerintem ezzel már nem fognak foglalkozni, többször volt szó róla hogy a mobil verzióban nem lesz "itt szóltam hozzá" rovat. (pedig hasznos volna, de ez van, ott nincs reklám, PC-s nézetben van)
régebben mobilon is látszódtak a hsz-ek időpontjai, úgy egy-másfél éve az is eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#11648) moli.hu válasza DS39 (#11647) üzenetére


moli.hu
őstag

nem, ha megnezed csupan csak az egyetlen 3805-dik hozzaszolast, egy 3806 hozzaszolasos topikban, akkor csak 1 hozzaszolast nem olvastal, az osszes tobbit ugy veszi, hogy igen. Nem hiszem, ugyanis, hogy egyesevel letarol minden olvasott hozzaszolas id-t minden userhez, majd vonogat-osszeadogat.

szerk: a gond az, hogy mondjuk 3805 hozzaszolast jelez ujnak egy 3820 hozzaszolasos topikban! tehat hol a 0-dik, hol az 1. hol a 2. hol a 102. hozzaszolast jelzi az elso uj, meg nem olvasott hozzaszolasnak!

[ Szerkesztve ]

(#11649) DS39 válasza moli.hu (#11648) üzenetére


DS39
nagyúr

az a szám, nem valahányadik hozzászólást jelzi, hanem hogy 3805 hsz. olvasatlan.

ha belépsz egy topikba és az utolsó hsz száma nagyobb mint amit jelzett azért lehet, mert indokolt esetben törölnek hsz-eket. (moderáció) szóval ez nem bug. a bug csak annyi hogy mobilról megtekintésnél nem teszi olvasottá. ennyi. nem kell rejtélyeket keresni :D

[ Szerkesztve ]

(#11650) moli.hu válasza DS39 (#11649) üzenetére


moli.hu
őstag

egyreszt irtam, hogy ketlem, hogy minden egyes hozzaszolast letarol minden userhez, szerintem csak 1 szamot tarol: az utolso mar olvasott hsz szamat. Emiatt nem lehet, hogyha en elolvastam a 3805-dik hszt egy 3820 hsz-es topikban, hogy az olvasatlan hsz-ek szama nagyobb legyen mint 15. Matematikailag.

Masreszt, ez van a szam alatti linkben:
http://prohardver.hu/tema/re_prestigio_multiphone_4500_duo/hsz_1-200.html#msg3

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.