Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) Sk8erPeter válasza Parci (#11350) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ő, pedig gondolom vágod, hogy az Opera a mobilböngészők piacán speciel elég jó helyen szerepel... :U
Amúgy nem értem a reakciót, hogy "ez valami opera-kuki dolog, nem tudunk mit tenni", ebből nem igazán tűnik úgy, hogy bármennyire is teszteltétek volna/foglalkoznátok érdemben a hibával... :D

Sk8erPeter

(#11352) Parci válasza Sk8erPeter (#11351) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

1. nem a mi kódunkról van szó, ez az audit mérésünk, tehát nem tudok mit tesztelni
2. az opera mobile elég problémás (belenyúl fájlokba, saját szerverről szolgálja ki aztán a belenyúlt fájlokat stb. újfent nem tudjuk javítani a hibákat, amiket nem is mi hozunk létre)

az opera mobile-t egész egyszerűen nem támogatjuk a fentiek miatt. jóideje. de itt akkor sem tudnánk mit tenni, ha akarnánk, mert nem nálunk van a kulcs.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11353) Sk8erPeter válasza Parci (#11352) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Értem, hát akkor nem marad más megoldás. :)

Sk8erPeter

(#11354) föccer


föccer
nagyúr

A motkánynak túl nagy a pofája :D

[link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11355) Sk8erPeter válasza föccer (#11354) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Még nem nagyon nézegettem az új HA-t, de egyből feltűnt, milyen magyartalan ez a mondat: "Mi róla, mint eladóról a véleményed?" :D Akkor már jobban hangzana az, hogy "Mi a véleményed róla, mint eladóról?" vagy valami hasonló, csak ez az eredeti szósorrend elég béna :D

Sk8erPeter

(#11356) canniball válasza föccer (#11354) üzenetére


canniball
nagyúr

Vagy háromszor átolvastam oda-vissza a "betűs részt" hogy hol szólt be...mire leesett hogy a képet kell nézni. :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11357) Sanya


Sanya
nagyúr

legyen a főoldalon felugró reklám, mint ma, mert azzal lehet idegesíteni a felhasználót!

de btw, ne legyetek már ökrök. Ha reklámot helyeztek ki, egyik sem legyen felugró, színváltós, mert idegesíti az embereket, én pl emiatt használok adblockert. Havonta egyszer kikapcsolom, s csak azokra engedem rá, ami villog, ugrál, szóval idegesít.

De ez a főoldal elé ugró reklám, amit le kell ok-zni, egy nagyon az alja.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11358) Parci válasza Sanya (#11357) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

2x jelenik meg egy usernek. egyrészt. másrészt, nehéz volna mindenkinek megfelelni, úgy értem, ha meg azt kéri valaki, hogy ne legyen egész hátteres reklám, ne legyen kis reklám, nagy reklám, közepes reklám. szóval érted, a mi helyünkben mit tennél? elhajtod a hirdetőt? (soha többet nem jön, btw, a normál reklámmal sem)

szerintem évek óta (!) nem volt nálunk ilyen reklám, míg minden konkurens oldalon használják (index tech, hvg tech stb. stb.), nem igazán keménykedhetünk. de figyelünk, hogy ne legyen rendszer belőle... mondom, évek óta nem volt egy darab sem.

én is utálom, ha hangos a szomszéd, de ha három évente egyszer teszi, hát tuti nem jutna eszembe szólni érte...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11359) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#10739) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

bump :P

Sk8erPeter

(#11360) Parci válasza Sk8erPeter (#11359) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

felvéstem a todok közé, azaz végig lesz gondolva, ha egyszer oda jutunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11361) Sk8erPeter válasza Parci (#11360) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi szépen! :K

Sk8erPeter

(#11364) Penge_4 válasza Parci (#11358) üzenetére


Penge_4
veterán

"ne legyen egész hátteres reklám, ne legyen kis reklám, nagy reklám, közepes reklám. szóval érted, a mi helyünkben mit tennél?"

Bitcoin Donate doboz az oldal alján? ;]

(#11365) brd válasza Sanya (#11357) üzenetére


brd
nagyúr

Alapvetően igazad lenne, de ez pont nem az a különösebben idegesítő fajta, nem jelenik meg sokszor, rögtön lelőhető, nem egy 'csányi kis X a lelövése, szal' simán belefér, ha ettől az oldal marad a színvonalán...

The only real valuable thing is intuition.

(#11366) #65675776 válasza Penge_4 (#11364) üzenetére


#65675776
törölt tag

Figyelembe véve, hogy a BitCoin hirdetések általános tilalaom alá esnek jelenleg az oldalon, meglepne.

(#11367) Penge_4 válasza #65675776 (#11366) üzenetére


Penge_4
veterán

És ennek lehet tudni, hogy mi az oka? Elvégre nem illegális még az USA-ban sem. Magyarországon meg szerintem a kormány azt sem tudja, hogy eszik-e vagy isszák.

(#11368) #65675776 válasza Penge_4 (#11367) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pl az utolsó bekezdés. miatt. Tisztázatlan a jogállása. Úgyhogy be van sorolva az egyéb játékos itemek közé, amelyek hirdetését az alapelvek tiltják. (III. 11. 10.)

(#11369) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#11367) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Magyarországon meg szerintem a kormány azt sem tudja, hogy eszik-e vagy isszák."
Ez nyilvánvalóan egy baromság. Múltkor kíváncsiságból elmentünk haverommal egy előadásra, a Nemzetbiztonsági Szakszolgálattól volt volt ott egy forma, aki állítólag mérnök végzettségű (ha érdekel, ki, miről: Kovács Zoltán dandártábornok, a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Főigazgatójának Fejlesztési és Kutatási Helyettese, "Felhő alapú rendszerek törvényes ellenőrzésének problémái"), és beszélt mindenféléről, ami új (alapvetően jogászhallgatóknak szóló előadás volt, én infósként mentem be, de meglepődve tapasztaltam, hogy nem kell fogni a fejem a sületlenségektől :D Amin még jobban meglepődtem, hogy még érdekes is volt az előadás, és a végén a keresztkérdéseimmel sem tudtam megszopatni :DDD), és szó esett többek közt a BitCoinról is (bár nem ez volt a fő csapásirány, de szóba került). Nekem aztán rohadtul nem tisztem védeni a kormányt, de azért az ilyen állítások erősek. :D

Sk8erPeter

(#11370) BomiBoogie válasza Sk8erPeter (#11369) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

"szó esett"

Akkor mondd el, mi a jogalkotói álláspont erről. Az, hogy szó van róla és az, hogy megfelelően szabályozott, két külön dolog. Én ezt jogászként mondom.

[ Szerkesztve ]

(#11371) Sk8erPeter válasza BomiBoogie (#11370) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

(facepalm)
Egy büdös szóval sem állítottam, hogy megfelelően szabályozott, csak szimplán arra reagáltam, hogy "Magyarországon meg szerintem a kormány azt sem tudja, hogy eszik-e vagy isszák.", mert ez így ebben a formában nem igaz, nyilván van valamilyen szintű fogalma az illetékes személyeknek, de amúgy meg nehogy már úgy tűnjön, hogy én a kedves kormányunkat bármilyen módon is védeni kívánom, azért nem bolondultam meg :DDD A másik meg, hogy a jogalkotói álláspontot nehogy már nekem kelljen elmondanom, mondja el olyan, akinek elvileg valamennyire értenie kell hozzá, vagy lehet minimális rálátása - hát ez nem én vagyok, én nem vagyok jogász, és nem is akarok az lenni :DDD, úgyhogy ezt a kérdést inkább visszapasszolom neked.
Amúgy meg ilyen alapon a felhőalapú technológiák sem "megfelelően szabályozottak", de nehogy már ezt nekem kelljen elmagyaráznom neked...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11372) BomiBoogie válasza Sk8erPeter (#11371) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:)
Én sem vagyok jogalkotó, nem is szeretnék az lenni, csak félreértettük egymást.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy a prohardveres tiltás oka az, hogy nincsen szabályozva, mi legális és mi nem, így a szürke területre nem célszerű rámászni, amíg nem tisztázott. Attól még, hogy beszélnek róla, még nem jelenti, hogy eldöntött, fekete-e vagy fehér.

(#11373) Sk8erPeter válasza BomiBoogie (#11372) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, hogy így. Okés, akkor már közös nevezőn vagyunk. :)

Sk8erPeter

(#11374) jozsi252 válasza Sanya (#11357) üzenetére


jozsi252
veterán

Gépen semmi gond vele, csak iPad 4-en nem látok belőle semmit, csak egy üres kockát. Gondolom flash miatt van.

iPhone 13 Pro Max

(#11375) Penge_4 válasza #65675776 (#11368) üzenetére


Penge_4
veterán

"Tisztázatlan a jogállása. Úgyhogy be van sorolva az egyéb játékos itemek közé, amelyek hirdetését az alapelvek tiltják."

Nem az érdekelt, hogy mit tiltanak az alapelvek, hanem az, hogy miért tiltják. Elvégre ezeket az alapelveket Parci (és még ha vannak rajta kívül olyanok, akiknek ez hatáskörük) bármikor megváltoztathatják.

Ti pedig legálisan használnátok, nem adnátok el érte sem drogot sem fegyvereket. Szóval nem látom, miért lenne olyan baromi nagy kockázat. Nagy nevű részvényesek, tőzsdézők is szálltak be a Bitcoin bizniszbe. Ha esetleg valamilyen csoda folytán mégis illegálissá nyilvánítanák az egész Bitcoint (ami érdekes lenne, ilyen alapon a Bittorrentet is azzá nyilváníthatták volna már), akkor se azoknak lenne belőle problémája, akik legális dolgokra használták. De mint mondtam, ez nem valószínű.

Viszont úttörő lehetne egy olyan IT portál, ami az elsők között alkalmazná. Ezzel innovatívnak és rugalmasnak tűnne a felhasználók szemében is.

(#11376) bolbatiku


bolbatiku
tag

Ha a Wordpress-nél lehet fizetni Bitcoinnal akkor itt is simán kint lehetne egy cím amire az adományokat fogadtok. Vesztenivalótok nincsen.

Más

Biztos nem csak én szeretném:
- egy felhasználó összes hozzászólását kilistázni
- karma+ vagy "köszi" gomb

Terveztek, vagy esetleg van már ilyen lehetőség csak nem találtam meg?
Mi kellene ahhoz hogy ilyen lehetőségek legyenek a fórumon?

(#11377) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez valami új ficsőr, vagy eddig is lehetett PM-et módosítani?

Live-Die-Respawn

(#11378) föccer válasza oriic (#11377) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Új cucc.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11379) Sk8erPeter válasza oriic (#11377) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

[link]
:Y
Ilyen sem sokszor volt még, köszi, Parci, meg az illetékesek! :K

Most már csak a még fontosabb anchor lenne a jó a privátoknál, hogy oda lehessen ugrani egyből :D
pl. listaz.php#msg108 vagy hasonló várható? :) Köszi!

Sk8erPeter

(#11380) oriic válasza föccer (#11378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát akkor Parciéknak egy nagy pacsi. :C

Live-Die-Respawn

(#11381) meroly


meroly
veterán

Miért lett átrendezve a mobilarena-s topikgyűjtő sorrendje és a kategóriák?
Nem találtam sehol infót róla.... :(

Impossible is nothing

(#11382) Parci válasza meroly (#11381) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

...hogy a mi és a hol?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11383) meroly válasza Parci (#11382) üzenetére


meroly
veterán

Pl a mobiltelefonokat megelőzte az okostelefonok kategória. Az üzlet és szolgáltatásoknak is más volt a neve, stb, stb.
Vagy nem ez volt a kérdés? :)

Impossible is nothing

(#11384) Parci válasza meroly (#11383) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én rendeztem át, mert a rovatstruktúra is átalakult. mi a gond?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11385) meroly válasza Parci (#11384) üzenetére


meroly
veterán

Semmi gond, csak fura volt.
Meg nincs róla semmi írás hogy mit miért, stb, stb.
Vagy van csak én nem találom....

Impossible is nothing

(#11386) Parci válasza meroly (#11385) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, nincs, mert ilyen apróbb változtatások folyamatosan vannak, sokszor csak csináljuk inkább, hogy haladjunk, rossz a kommunikáció :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11387) meroly válasza Parci (#11386) üzenetére


meroly
veterán

Oké, átláthatóbb lett és jogos is, jó így, csak hiányzik hogy nem a mobiltelefonok az első :(
Mióta itt vagyok mindig az volt, dehát haladni kell a korral.

Impossible is nothing

(#11388) Cadal


Cadal
őstag

Hali!

Lehet nem ide kellene írnom, de nem találom a megfelelő topikot.
A problémám a következő:
Egy logout-os íráshoz szeretnék egy hozzászólást írni és attól függetlenül, hogy be vagyok lépve az "új hozzászólás" linkre kattintva bedobja a bejelentkező odalt. :F
Kitöltöm az adataimmal, oké gombra kattintva újra bedobja a login oldalt.

Ebben a topikban pedig tökéletesen működik minden.

[ Szerkesztve ]

(#11389) BomiBoogie válasza Cadal (#11388) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nálam pl. működik, ott is, itt is. Nem lehet, hogy a hálózatoddal van valami gond?

(#11390) 7 válasza Cadal (#11388) üzenetére


7
addikt

Próbáltál sütiket üríteni, vagy privát módban / más böngészővel kommentálni?

[ Szerkesztve ]

(#11391) Cadal válasza 7 (#11390) üzenetére


Cadal
őstag

Köszi az öteleteket, a sütik ürítése nem segített, de átültem másik géphez és itt nincs gond a hozzászólás írásával, úgyhogy az én gépemnél lesz probléma. :B
Köszi, Üdv.

(#11392) sutszi


sutszi
veterán

Jelentem, lehalt a lapcsalád RSS szolgáltatása.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11393) Ndruu válasza sutszi (#11392) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én nem tapasztalom.

Harrrr!!!!

(#11394) sutszi válasza Ndruu (#11393) üzenetére


sutszi
veterán

Huha...köszi visszajelzést. :R Úgy néz ki nálam van a gond. A Slick RSS nevű Chrome bővítményt használom és a mai nappal kezdődően elszállt...A PH-s lapok közül egyet sem tölt.
Feedly szerencsére működik...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11395) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!

Amikor a privátról érkezik értesítés e-mailben, akkor a feladó neve megjelenik, de a link csak az általános privátokat listázó oldalra mutat:
http://prohardver.hu/privatok/listaz.php

nem lehetne esetleg úgy, hogy a link a konkrét beszélgetésre mutasson?
Például:
http://prohardver.hu/privat/valaki/listaz.php

=======================
jelenleg a következő az üzenet tartalma:

Kedves XY!

Privát üzeneted érkezett a(z) PROHARDVER! fórumain, melynek feladója valaki. Üzeneteidet itt tekintheted meg:
http://prohardver.hu/privatok/listaz.php

Jó fórumozást,
A(z) PROHARDVER! csapata

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11396) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#11395) üzenetére


Penge_4
veterán

+1

(#11397) Parci válasza Sk8erPeter (#11395) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

felvettem todoba

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11398) Sk8erPeter válasza Parci (#11397) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi szépen! :)

Sk8erPeter

(#11399) #81556480


#81556480
törölt tag

Heló!

nem tudom jó helyen járok e, de az azonnali kérdések órája topicban nem tudtak rá válaszolni:

[link]

nem tudok avatart váltani. Van az limitálva hogy hányszor lehet?

(#11400) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Feature request:

Szeretnék a logout cikkekbe táblázatot. Nem kell bonyolult, elég a nagyon alap HTML, csak egy a lényeg, hogy ne kelljen JPG-ben feltölteni egy fényképet az elkészült táblázatról, hanem nekünk is lehessen olyan benchmark összehasonlító táblát kiküldeni, mint ami a MA! cikkekben van.

Mit szóltok hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.