Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) delbarta


delbarta
senior tag

Sziasztok. Nem tudom jó helyre írok-e (ha nem, szóljatok, hová írjak), azzal kapcsolatban, hogy egy ideje nem kapok e-mail leveleket ha privát üzenetem érkezett a prohardver fórumra, pedig be van jelölve a beállítások alatt, az e-mail címem is működik és régebben mindig jött. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#8002) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Azt vettem észre, hogy ha egy logout-os bejegyzéshez tartozó fórumot nézek, akkor az aláírásom szétesik, míg ha egy sima, nem "RE:" topikot népek, akkor nem.

Lehet, hogy el van csúszva 1-2 pixellel az egyiknek a kirajzolása. Nézzetek utánna, ha gondoljátok.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8003) Ndruu válasza föccer (#8002) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szétcsúszik, mert más a szélessége a kettőnek. Nem hiba, így van kitalálva. Ha jól emlékszem, ott a legkeskenyebb az egész fórumon.

Harrrr!!!!

(#8004) föccer válasza Ndruu (#8003) üzenetére


föccer
nagyúr

igen, a hibára rájöttem. Beszéltem közben lezsóval is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8005) stevve


stevve
nagyúr

Nem nagyon tudom, kinek lehet ezzel kapcsolatban írni, de a főoldalon az LG Optimus reklámban a szöveg hibás.

"Az élet úgy az igazi, ha a te alakítod" szerepel, de nyilván nem így gondolták a készítők.

(#8006) Ist


Ist
tag

Hello,

RRS-ben olvasom Thunderbird-el a PROHARDVER! hireket es teszteket mar a kezdetek ota.

2010 oktober 15-etol ezen a teren valtozas tortent, a cikkek torzsebe a link nem kerul bele, emiatt a Thunderbird nem nyitja meg a linkeket automatikusan mint korabban.

Legyszives ezen hibat javitsatok ki, hogy ismet elvezhetoen, kenyelmesen olvashassuk a RSS-eket, mint eddig!

Elore is koszonom!

Udv,
Istvan

Hitted Te is! :)

(#8007) mtbsrac


mtbsrac
csendes tag

Csak kérdezem lehet hogy volt akkor bocsi! Kereső nemadot találatot. Ill ha rosszhelyre ment kérlek mozgassátok oda.

Hogyan lehetséges, hogy az
utolsó feltűnés 2010-12-14 06:46-kor léptem fel egy pillre melóbamenés előtt az oldalra akkor rendben is volt minden. Ekkormég ez volt a profilomba:
Hozzászólások szakmai
94 közösségi
13 piaci
86 (21 apróhirdetés)
kvázi-tag

Mostmeg:
utolsó feltűnés 2010-12-16 00:23
Hozzászólások szakmai
25 közösségi
2 piaci
22 (3 apróhirdetés)
újonc :F
Persze átíródott a régi szövegre a profil aláírás :D

2. dolog egy pü is jött amit 2 hónappal korábban küldtek és tegnap kaptam meg.

3. dolog tök régi hozzászólások topic címeit teszi be jobboldalra. De ha frissen írok,
bele azt már beteszi.

4. furcsaság pedig ebben a topicban van: :C
itt
egyszerre vagyok újonc és kvázi tag.

Bocsi a hosszért remélem orvosoljátok.

(#8008) Lenry válasza mtbsrac (#8007) üzenetére


Lenry
félisten

baromi egyszerű: kétszer regisztráltál
Mtbsrác - nagy M-mel és ékezettel - reg: 2004-10-14
mtbsrac - kis m-mel és ékezet nélkül - reg: 2006-01-22

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8009) #65675776 válasza mtbsrac (#8007) üzenetére


#65675776
törölt tag

Persze, hogy orvosoljuk. Melyiket akarod megtartani? Az Alapelvek ugyanis tiltják több regisztráció használatát.

(#8010) Mtbsrác válasza mtbsrac (#8007) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Bocsánat tárgytalan!

Ballfék voltam és nemvettem észre hogy véletlenül a régi nevemmel léptem be.

(#8011) Mtbsrác válasza #65675776 (#8009) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Ezt szeretném megtartani.

Köszi szépen :R :R

Lenry közben rájöttem :R

[ Szerkesztve ]

(#8012) Gergő_


Gergő_
őstag

Lenne egy elég merész javaslatom, de megpróbálom:
A jelenlegi NOTEBOOKOK topik átnevezése:
NOTEBOOK-NETBOOK-TABLET-E-BOOK OLVASÓ topikra.
Legalábbis a TABLET-et szerintem mindenképpen érdemes lenne belevenni.

(#8013) kraftxld válasza ntomka (#7993) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Esetleg lehetne olyan funkciót kérni ami a csak +1-et tartalmazó hozzászólást nem jeleníti meg? Mivel semmi információtartalma nincs.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8014) esanyi72


esanyi72
csendes tag

Sziasztok!
Meg lehet oldani, hogy a felhasználóra kattintva megnézzem a többi hírdetéseit?
Sanyi

(#8015) #65675776 válasza esanyi72 (#8014) üzenetére


#65675776
törölt tag

Részletes keresés -> Szűrés felhasználó szerint

(#8016) SimonYana


SimonYana
addikt

® SimonYana ®

(#8017) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy ötletem!
Sok esetben volt gondom azzal hogy hirdetéseimbe okoskodó hozzászólásaikkal üzletet rontottak!
Pld egy hirdetésemnél,belinkeltek egy weboldalt hogy az 1000ft-os cucc ott csak 980ft.

Tudom ez szándékos üzletrontás és tudom hogy jelentgetni is lehet az ilyet...
DE ha pld. tilos lenne bármilyen formában oldalakra mutató linkeket beszúrni,megszünne ez az egész!

Képeket,leírásokat képfeltőltéssel is meg lehetne oldani!

További jó munkát kivánok! :R

(#8018) fatallerror


fatallerror
addikt

legyenenek normális avatarok is mert nem találok olyat ami tetszik és megőrülök míg őstag leszek : DDD de komolyan :DDD

don't tell me what i can't do!

(#8019) gabor85


gabor85
őstag

Sziasztok.

Tekintettel a médiatörvényt ellenzők nagy táborára, nem lehetne itt is egy fekete kockát készíteni, és berakni avatarnak? Mindenképpen bátor dolog lenne, és valamennyire reprezentatív is...
Nyilvánvalóan nem lenne kötelező....

(#8020) Csakénvagyok válasza fatallerror (#8018) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#8021) D1Rect válasza gabor85 (#8019) üzenetére


D1Rect
félisten

"Mindenképpen bátor dolog lenne, és valamennyire reprezentatív is..."
Ez igaz, de egyben aktuálpolitika.

(#8022) Wyll


Wyll
őstag

Az Impresszumban ideje volna már átírni Panther -t, nem? :)

(Balra lent a programozásnál..)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#8023) mhorvat


mhorvat
senior tag

Apróság, de nem lenne megoldható, hogy a saját hozzászólás szerkesztése esetén megjelenő [ Szerkesztve ] felirat ne jelenjen meg/máshol jelenjen meg/kisebben jelenjen meg? Korábban is zavart, de mikor már egy topikban ilyen halmozottan jelenik meg, kifejezetten ronda.

(#8024) szab.tam


szab.tam
nagyúr

h!

tegnap kora este óta áll a problémám. topicot sem találok hozzá, így ide írom.
mondjuk ez is gondom, de ez már az elsőből következő másodlagos... :)

tehát visszafelé:
ha valami godom van a logouton, (cikkszerkesztés, nem jelenik meg, nem úgy jelenik meg, előre moderációs kérdés), hol kell kérdezni?
nem találom... :(

tegnap írtam egy cikket:
[link]

copy-zva is:
http://logout.hu/cikk/hdd_hangtompitas_sutes_ganyolas/teljes.html

alapvetően a fogalmakkal sem vagyok tisztában, (erről sem találtam bővebb leírást, ami lehet, hogy van, de akkor nem túl egyszerű megtalálni).
a cikket nem valmi nagyon előre szántam, (amit a ph-ra is át szoktatok linkelni, 1 ilyen írásom volt már), hanem valami 2. rangúnak.
így személyes mejegyzésnek szerkesztettem, mert a "címlapos" túl hangzatosnak tűnt, szerényebben akartam előadni.
de úgy meg nem jelent meg sehol, a számtech írások közt. vaalhol megtaláltam erről a leírást, hogy a személyes bejegyzés már csak ilyen... :)

ekkor töröltem. és újratettem, most már címlaposnak, mert megértettem, hogy csak így lesz mindenki számárára, listából megtalálható. felül publikálás pipa. és azóta várok. ott van a megjelenésre váró számtech cikkek között, amit csak akkor látok, ha belépek. ekkor szerkeszteni is tudom. amíg még nem tudtam, hogy nem lesz rögtön aktív, szaktopic-okba betettem a linket, amit persze a többiek nem tudnak megnyitni, csak én. így ott jó kis értetlenkedő off-ba mentünk át.
ami fura még, hogy a cikk dátuma 01-11 08:40. tehát jövő kedd.....
és tegnap óta 2 számtech cikk is megjelent, azaz átugrott a fejemen időpontilag.

tehát:
1. jó lenne, ha az ember könnyebben tájékozódhatna logoutos kérdésekben.
2. ha ilyen jellegű, (logoutos tech, szerk. problémája van, könnyeben megtalálhatná, hol kell kérdezni.
3. mi a konkrét problémám oka?

:R

szerk:
ja, most már látom, a szerkesztésben ott a megjelenési dátum. azt a rendszer valamilyen torlódási elv alapján kiosztja? vagy én tudtam volna szerkeszteni az íráskor? erről sem olvastam semmit. :(
vagy én nem találtam a szabályzatok tájékán erről semmit, vagy nincs is leírva sehol?
ha le van, akkor kérnék egy linket hozzá.... :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8025) szab.tam válasza szab.tam (#8024) üzenetére


szab.tam
nagyúr

más:

ez az 5 perces szerkesztési limit egy akkora idiótaság, amit csak itt találni meg....
ha nem szólt hozzá senki utánam, akkor miért nem szerkeszthetem a végtelenségig, mint normális helyeken.... :((( :((

és az 5 perc onnantól ketyegjen, ha utána jött új hsz....

nem így lenne a logikus? :U :F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8026) szab.tam válasza szab.tam (#8024) üzenetére


szab.tam
nagyúr

is ita példa megint, hogy jó lett volna csak szerkeszteni, nem újat írni ugyi.... :(((

a torlódási elv miatti időcsúszás sem logikus, mert tegnap, azaz jan. 7-én 1 számtech-es cikk sem jelent meg a logout-on....
nem postolok tovább, kérnék valami felhomályosítást.... :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8027) mhorvat válasza szab.tam (#8026) üzenetére


mhorvat
senior tag

Annyit leírok, amennyit én tudok a dologról. A címlapos írások mindig pár nappal később kerülnek ki, minthogy azt megírtad. Nem Te tudod állítani, hogy mikor kerüljön ki, hanem a moderátorok határozzák meg (nyilván, miután méltónak találták arra, hogy címlapos írásként jelenjen meg). Amíg nem került ki maga a cikk, a konkrét URL-re csak neked jön be, másoknak nem fog betöltődni. Te látod, hogy mikor készült el, mindig a legutolsó módosítás időpontja lesz az elkészültének a dátuma, kivéve abban az esetben, ha már beállították a moderátorok, mikor jelenjen meg. Ebben az esetben a kikerülésig hátralévő időben már szabadon szerkesztheted a cikket, nem fog csúszni a kiírt megjelenés. Ha szeretnéd későbbre tenni, ezt külön kell jelezned (hogy kinek, nem tudom, ilyen gondom még nem volt). A személyes bejegyzés az, ami egyből megjelenik, csak nálad. Ezzel azonban csak "óvatosan". Nem egy hardverről írtam már személyes bejegyzésben (úgy gondoltam, ha írok róla egy egyoldalas kis tapasztalatot, az még nem címlapos írás), de az egyiknél konkrétan jöttek a lecseszések felhasználói oldalról, hogy miért nem címlapra írtam, így alig látják páran és méltó is lenne rá (hál' Isten így is elég sok emberhez eljutott). Tehát jól kell megválasztani, hová is szeretnél írni, számomra sem mindig egyértelmű a választás. Talán megoldás lenne három kategória bevezetése (magán jellegű cikkek, csak a saját blogodban; közérdekű, de nem nagy terjedelmű írások, melyek a kategóriákban már megjelennének; valamint a mostani hosszabb, címlapos írások), bár ez lehet túlbonyolítás. :)

(#8028) Thrawn válasza szab.tam (#8024) üzenetére


Thrawn
félisten

LOGOUT észrevételek, hibák, javaslatok (az oldallal kapcsolatban)

Innen a lényeg: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8029) szab.tam


szab.tam
nagyúr

köszönöm nektek! :R

így már teljesen világos! :K

és nagyon egyetértek egy 3. kategória létjogosultságának. az én mostani kis cikkem is pont egy ilyen....

csak hát ha ez le lenne valahol írva, és nem topicokban kéne nyavajogni:
wiki, gyakran ismételt kérdések, on topic 1. hsz-ában, stb...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8030) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

másnak is meghal közbe közbe a PH? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8031) Drughi válasza cellpeti (#8030) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem 20 percig elérhetetlen volt.

(#8032) Motion_Blur válasza cellpeti (#8030) üzenetére


Motion_Blur
félisten

nekem most több mint fél óráig nem ment

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8033) cellpeti válasza Drughi (#8031) üzenetére


cellpeti
veterán

nagyon sokszor 01.30kor meghal nagyon sokáig :O :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8034) lezso6 válasza cellpeti (#8033) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Heggesszek nappal? :P

Elérhetetlenségről részletek ITT.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8035) cellpeti válasza lezso6 (#8034) üzenetére


cellpeti
veterán

Neeeeeeeeeeeeeeee! :B
Jó lesz éjszaka! :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8036) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem volna az apróhirdetésekkel kapcsolatban:
Olyat mint az ibéjen nem lehetne itt is csinálni hogyha valaki vesz valakitől valamit akkor lehetősége nyílna egyszer és csakis egyszer egy visszajelzést adnia néhány szempont alapján mint pl. átvett termék minősége, csomagolása, gyorsaság, vagy amit akartok. :F

Eki - az eredeti

(#8037) Воланд válasza EkSYS (#8036) üzenetére


Воланд
titán

Már van ilyen topik:
Kivel érdemes üzletelni topic... [változott az 1. hozzászólás!] (kiemelt téma)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8038) EkSYS válasza Воланд (#8037) üzenetére


EkSYS
senior tag

ah..kicsit félreérthetően fogalmaztam.
Természetesen tudom hogy van ilyen topic, de én arra gondoltam hogy amikor az emberkének az adataira kattintasz, és amikor látod mikor regisztrált/hozzászólt. Ott lehetne egy ilyen cucc. Akár rákattintasz csak pl. az apróhirdetéseinek számára és kirak egy ilyen kisebb statisztikát az őróla érkezett visszajelzésekről.
Szerintem akár még működhetne is.

Eki - az eredeti

(#8039) Ndruu válasza EkSYS (#8038) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Várjuk meg ezzel az új hardveraprót.

Harrrr!!!!

(#8040) EkSYS válasza Ndruu (#8039) üzenetére


EkSYS
senior tag

igen ez lenne az. Bár a fizetős rész ahogy az angol módja "touchy subject" lehet.
Parci már 10 éve????? :R :R :R

Eki - az eredeti

(#8041) lezso6 válasza EkSYS (#8040) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ő az egyik alapítótag. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8042) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
Nekem lenne egy olyan ötletem, hogy ha valahova írok egy hozzászólást és a válasz gombal írnának ehhez a hozzászóláshoz, akkor arról kapnék egy jelzést, (ennek lehetne csinálni egy helyet a jobb oldali opciók részben a privát üzenetek alatt,) mondjuk "hozzám szóltak" néven.
Szerintem ennek nagyon sok fórumozó örülne. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8043) Szabesz válasza Pubszon (#8042) üzenetére


Szabesz
őstag

Főleg a keresésnél egyszerűsítené meg az életet (ha globálisan lenne az egyes hsz-ekre "rám válaszoltak itt és itt" etc). Ha valaki feltez egy kérdést, amiben szerepel a kulcsszó, de a megoldásban (ami nekem is kellene), már nem szerepel, így lehet megkeresni a hsz-t, majd vadászni valaki válaszolt -e rá.

¯\_(ツ)_/¯

(#8044) Pubszon válasza Szabesz (#8043) üzenetére


Pubszon
veterán

Nagyon sokan szeretnék, már régebben is felvetettem ezt az ötletet, de akkor is elmentek felette.
Pedig egy fórumnál ez elég alap lenne. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8045) lezso6 válasza Pubszon (#8044) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8046) Lenry válasza lezso6 (#8045) üzenetére


Lenry
félisten

és most előtted a lehetőség :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8047) Pubszon válasza lezso6 (#8045) üzenetére


Pubszon
veterán

Na, akkor hajrá, én szurkolok neked. :DD
Egyébként úgy kellene mint a privát üzenetet, tehát valahol jobb oldalt lenne feltüntetve, majd aki akarja bekapcsolja az e-mail értesítőt mint privát üzenet esetén.
Gondolom nem lenne nagyon nagy munka, de ezt te jobban tudod.
Vagy valami más oka van?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8048) picur220


picur220
veterán

Sziasztok!
Lenne egy olyan javaslatom, hogy a Hardveraprón ne lehessen a hirdetéseknél minden várost bejelölni, csak azt, amelyikben van a termék, vagy amelyikbe díjmentesen oda tudja szállítani. Persze nem rendszermódosításra gondoltam, csak pl. szabályzatba bele lehetne írni. Kicsit unom már, hogy nem lehet városra keresni az Aprón, mert 10 hirdetésből 8 ilyen.
Pl most rákerestem a Nokia N-szériás mobilokra, város=Szolnok, és mit látok? Az első tizenakárhány hirdetés kapásból ilyen (1-2 kivétellel). Unom...

(#8049) Pubszon válasza picur220 (#8048) üzenetére


Pubszon
veterán

Illetve a megyeszékhelyeket ki lehetne még vagy 10 nagyobb várossal egészíteni, mert hozzám Nyíregyháza van a legközelebb ami 60km. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8050) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyre írok, de lenne egy észrevételem. A Prohardver-en megjelenő híreket nem tudnátok kiposztolni Twitterre? A Mobilarena minden rezdülése megjelenik a Twitteren, a PH!-n pedig csak a nap fő cikke jelenik meg.

Köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.