Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Pipó


Pipó
őstag

Helló! Segítség kellene, mert az utóbbi pár hétben a főoldal reklámjait blokkolja az agnitum tűzfalam és kisablakban kiabál, ráadásul egyből duplán, akkor is ha csak visszalépek a fórumból. "requires AC_runactiveContent.js" kínja van, mit csináljak, hogy megszűnjön? THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6002) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Az illetékesek felé volna egy kérdésem; (ha volt már bocsi)
Valamiféle úton/módon a felhasználók profiljában nem lehetne feltüntetni a korrekt/inkorrekt adás-vételek számát? :U
..csak a nick-re kattolva egyszerre kiszűrhető lenne ki mennyire megbízható.
Remélem jó helyre írtam. :B
:R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6003) Pipó válasza Pipó (#6001) üzenetére


Pipó
őstag

Közben megoldottam.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6004) Wyll válasza runner 125 (#6002) üzenetére


Wyll
őstag

Nem tom már hol olvastam sajnos, de a boszorkánykonyhán már készülőben van egy frankó értékelési rendszer. :K

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6005) runner 125 válasza Wyll (#6004) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aham.
Hát az jó volna.Akár így a kis arcképnél is látszódhatna az adás-vételek száma,esetleges kiementele. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6006) Des1gnR válasza runner 125 (#6005) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ihh ez tényleg nagyon jó lenne :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#6007) runner 125 válasza Des1gnR (#6006) üzenetére


runner 125
nagyúr

Csak kár h egy illetékes nem válaszol rá.. :F
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6008) Viszlát válasza Viszlát (#5998) üzenetére


Viszlát
addikt

No mindegy, majd írok erről is címlapra. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6009) laci643


laci643
csendes tag

Sziasztok
:(( Először is kellemes ünnepeket mindenkinek. Nekem csak egy kérdésem lenne. A hirdetési rovatban, nem lehetne meg oldani, hogy csak úgy lehessen hirdetést feladni, ha a hirdető megadja a hirdetés helyét (pl Budapest)? Nagyon sok hirdető nem jelöl meg helységet, pedig az érdeklődőknek egyszerűbb lenne eldönteni, hogy az esetleges távolság miatt érdekli e a hirdetés, vagy sem. A PÜ-nek azért nem vagyok híve, mert van, hogy a kérdésem után csak 1-2 nap után érkezik válasz, ha egyáltalán válaszolnak. Sok hirdetésben pedig még telefonszám sincs megadva, ami annyiból előnyös, hogy "vak" vidéki hirdetéseket nem hív fel az ember feleslegesen. Ezért javasolnám a hirdetés feladás szabályainak módosítását, ha erre van lehetőség. Köszönöm megéréseteket, Üdv Laci. :((

(#6010) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Jó lenne egy moderátorok és házigazdák menüpont a fórum aljára, hogy lehessen látni kik az illetékes urak a különböző témakörökben. Meg már annyian vannak, hogy a fene se tudja őket fejben tartani :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6011) 7 válasza kraftxld (#6010) üzenetére


7
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy igazából csak a házigazdák közül vannak páran olyanok, akik egy-egy témakörhöz vannak rendelve, a többiek globálisan végzik a dolgukat. A modker szerintem bőven elég. Ha jön valaki, aki el tudja intézni a várakozó kéréseket, úgyis megteszi. :)

(#6012) ádyz válasza Viszlát (#6008) üzenetére


ádyz
addikt

Ez szerintem is jó ötlet. :K
Érdemes lenne megvalósítani. :)

[ Szerkesztve ]

(#6013) kraftxld válasza 7 (#6011) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Csak egy avatar-os felsorolásra gondoltam, aki mindenütt illetékes ahhoz odaírni, hogy globális házigazda/moderátor, de mondjuk a Mobilarena felelősei után fel lehet tüntetni a témaköreiket.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6014) 7 válasza kraftxld (#6013) üzenetére


7
addikt

Jahogy... félreértettelek. Valamiért azt hittem, hogy olyasmi érdekelne, hogy ki van online az adott témához rendelt emberek közül.

Egy globális lista érdekes ötlet lehet, végülis sehol sincs. De erről majd a fejesek döntenek. :)

(#6015) kraftxld válasza 7 (#6014) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, egy összesített moderátor/házigazda listára gondoltam.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6016) ngabor2 válasza kraftxld (#6013) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, akkor válasszuk ketté. vannak a házigazdák, akik a cikkeket, teszteket, stb. írnak, adják a tartalmat. minden írásuk tetején ott a nevük.

aztán vannak a moderátorok ÉS házigazdák, akik moderálnak. mint az alapelvek elején olvasható, a hg-k és a modok moderálása egyenrangú. az egész fórumon azonos súllyal lehetnek (és vannak) jelen, nincsenek kiosztott részek, hogy xy mod különös tekintettel erre a részre figyel. természetesen ha egy téma köré csoportosul az érdeklődése, job eséllyel megtalálható azon a területen. viszont ha egy másik mod moderál ott, akkor sincs semmi, nincsenek pántlikázott modok, nincsenek pántlikázott topikok, vagy alfórumok.

(#6017) kraftxld válasza ngabor2 (#6016) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezt is pl oda lehetne írni. Én csak egy összesített rendfenntartó, tartalomkészítő névsort tartanék praktikusnak :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6018) cizoe


cizoe
őstag

A következő sorokat megírtam már egy másik illetékes otpikba is, de gondoltam itt jobban eljut oda, ahová igazából akartam.

Elsőre nagyon tetszett az ötlet, hogy bővül a ph család. Hál istennek csak egy "gamer logout" szintű dolog volt, ezzel nem is volt semmi baj. Az igaz, hogy eleinte alig pörgött, hisz nem volt addigsem olyan gyakori a logouton a játék témájú írás (max havi 5-10). De ahelyett, hogy vártak volna, míg a ph-n kívüli/illetve nem régi logoutos userek / külsősök felfedezik az oldalt, elkezdett átalakulni egy ásóbéka színvonalú játék hírmagazinná. Jó ok, megértem, kell a látogató, kell a pénz, a friss "hírek" a gamer365től meg valamennyire pörgetik az oldalt. Nem is nagyon zavart, nem néztem az oldalt soha, még az ilyen témájú írásaimnál se ikszeltem be a gamepodot, próbáltam közömbös lenni. Ma valahogy a bal oldalsávban az ajánlóban láttam egy címet ami felkeltette az érdeklődésem, na mondom megnézzük mi ez. Nem is a hír tartalmával (xbox360 gagyi klónok kínában) volt a baj. hanem hogy rá kellett döbbenjek, valószínűleg pár öcsipöcsi kezébe adták a gamer365 mellett a hírszerkesztést. Utólag kiderült, hogy egy "Szerkesztőket keres a Gamepod!" című remek, dobj egy emailt, hírszerkesztő leszel dolog állt az egész mögött. Erre nincs szebb és találóbb szó (bár utálom használni...), hogy !gáz!! Ha valaki odatéved és látja a "híreket" a címlapon, nyugodtan gondolhatja, huhh mi ez a ph! fattyú? Moderálni kéne, mik maradnak kint főoldalon, nem a szomszéd gyerekre bízni a vezérhangya szerepét. Helyesen írni, magyarul fogalmazni extra ugye, ha egy nagymúltú, elismert hardverlapcsalád egyik oldalán publikálunk valamit. Rendrakás kéne, és nem kéne hagyni, hogy pár napos reges "valaki haverja kisöcsik" bomlasszák valaki értékes munkáját. Mert a gamepodban biztos sok munka benne van, azért csak nem kéne kukázni. Nem tudok megoldást a szitura, de így sötét árnyékot vethet a jövőben, ha egy óvodás homokozó lóg majd koloncként a lapcsalád nyakán.

Én ennyivel tudtam segíteni a dolgon, hogy ezt leírtam, na meg annyival, hogy nem látogatom továbbra sem a gamepodot, mintegy olvasói sztrájkként.

cizoe

(#6019) kraftxld válasza cizoe (#6018) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A meghalt ps2-es játékosból is majdnem meghalt ps2-es játékos cikk lett :D Félrefordításnak hála. Úgy látszik itt se a minőség a fontos, hanem a mennyiség meg a bulvár mint az ITcafé-n :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6020) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Pár napja felvetette runner 125 ezt az ötletet: #6002
Azt szeretném megtudni, hogy lesz-e ez irányban valamiféle lépés? :F

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#6021) harylmu


harylmu
őstag

Szerintem az is jó ötlet lenne, ha a saját Logout írásaid közt te lehetnél a "moderátor" (természetesen megkötésekkel!).
Tehát a neked nem tetsző kommenteket letörölni stb.
Apróhírdetéseknél is hasznos lenne.

(#6022) Winner_hun válasza Des1gnR (#6020) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6023) Lenry válasza Vladi (#5925) üzenetére


Lenry
félisten

de igen, jó ötlet, épp ilyesmit akartam én is beírni (ezért jöttem ide), csak az én ötletem az volt, hogy lehessen e-mail értesítőt kérni ha egy szerzőnek új írása jelenik meg...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6024) Lenry válasza kraftxld (#6015) üzenetére


Lenry
félisten

én egyszer unalmamban kigyűjtöttem :B
nem biztos, hogy teljes, de jó hosszú lista lett

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6025) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Üdv!

Vannak a [Re:]...... nevű topikok, amik egy-egy hírhez, cikkhez stb. tartoznak. Nem lehetne egy linket tenni mondjuk az 1. hsz.-ba az íráshoz? Főleg régebbi cikkeknél egy kényelmi fícsör lenne.

(#6026) sekli válasza CounterBoci (#6025) üzenetére


sekli
addikt

ott van az első hsz fölött, már nagyon-nagyon rég... ;)

(#6027) Ndruu válasza CounterBoci (#6025) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR


Ott van a hozzászólások fölött.

Harrrr!!!!

(#6028) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Hogy mik vannak :DDD Én kérek elnézést.

(#6029) CSorBA


CSorBA
őstag

Nekem a következő lenne az ötletem, van ugye az adatok menü 1-1 felhasználóról, és van az extra adatok ahol a telefonszám is van.

Ezzel kapcsolatban pedig:
Ugye ez 15 karakter.
Nem lehetne ezt megnövelni? Esetleg akinek két száma van az kiírhatná így mindkettőt.
Vagy esetleg én szerettem volna a szolgáltatót is beleírni, mert a számom 70es, de számhordozással T-mobile-os vagyok. Ezt szerettem volna zárójelben odaírni, de a 15 karakteres limit miatt nem fért ki.

Ennek a karakterlimitnek a növelésére tennék javaslatot! Várom, kinek mi a véleménye erről :R

(#6030) Möhe


Möhe
addikt

Sziasztok!

Pár napja igencsak lassú nálam a PH!,és csak ez az oldal,mert minden más gyorsan bejön.A hozzászólást is gyakran 2-3ik alkalomra tudom csak érvényesíteni.

u.i.:exloprert használok (a használjak mást ötleten kívül valami használható?)

köszönettel :R

[ Szerkesztve ]

(#6031) Viszlát válasza Möhe (#6030) üzenetére


Viszlát
addikt

[link]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6032) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mióta hírezek a Gamepod-ra, vettem észre egy apró, de annál zavaróbb jelenséget, ami sajnos éppúgy a felhasználók, mint a motor sara is.

Pl. ma este lehoztam az alábbi hírt: [link]

A kategóriáknál bepipáltam a DS, PS3, X360, illetve egyéb kategóriát is. Gondolom utóbbi miatt engedi témanyitásnál a PC Játékok témakör kiválasztását is. Csak sajnos ennek a hírnek köze nincs a PC játékokhoz, mégis oda nyílt.

Valami megoldást lehetne találni a dologra? Már nem az első téma, ami konzolokról szól és pc-be nyitják.

(#6033) joergie


joergie
őstag

Sziasztok! annyit szeretnék mondani, hogy lehet én vagyok a figyelmetlen, de aprobol nem tudok egy lépésben átmenni forumra, pedig szerintem az nem egy utolso dolog :)
üdv joergie

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6034) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...két dologra is figyelmes lettem...

1: mikor a fórumból átlépek az apróba többszőr be is kell újra lépnem...

2: a precízen kimért kétsoros aláírásom :DDD az bapróban két és negyed sorosra hízik...

...miért? :F ...orvosolható? :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#6035) Winner_hun válasza Str8 sk8r (#6034) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. kukitörlés nem segít? Belépésnél a pipákat (pláne a másodikat) használod?
2. keskenyebb az ottani szélessége a középső sávnak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6036) Winner_hun válasza joergie (#6033) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az oldal tetején ott van a fórum, klikk rá, voilá;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6037) PazsitZ válasza Winner_hun (#6035) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mostanában magasabb forgalmú időszakban előfordul, hogy nem léptet be mindegyik site-ra időtúllépés miatt. Tehát ha oldalak közti átlépésre gondol, még esetleg ez is bekavarhat.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6038) Wolverine válasza Winner_hun (#6035) üzenetére


Wolverine
félisten

Pár napja engem is rendszeresen kivág a PH bármelyik domain alól, pedig korábban nem volt gond; igen, a megfelelő opciók a jobb oldalon be vannak pipálva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6039) Aprósólyom válasza ImI87 (#5803) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ezt én is nagyon szeretném kérni! (Most hogy elhatároztam keresek egy topicot, ahol javaslatokat lehet tenni) Talán még azért is jó lenne, mert lehet hogy lassítja a servereket is ha túl sok van nem? Nem mindenkinek van kedve nekiállni kitörölni a leveleket, így pedig szépen lassan gyűlik. Remélem nem lesz nagy teher ennek a fejlesztése és szépen lassan bekerül a fejlesztési keretbe, én már régóta várok egy ilyen lehetőségre. :R Jó munkát!

Jevons paradox

(#6040) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hi!

Lehet, hogy felvetette már valaki, csak én nem vettem észre (pedig használtam a keresőt), ha így van, ne harapjátok le a fejem :B

Miért van az, hogy ha az OFF-ba tett szövegrészek között üres sortörés van, akkor a fórummotor az ott lévő szöveget nem tudja OFF-ként "fordítani"?

[OFF]Nem a legszakszerűbben fejeztem ki magam, de most jobb nem jut eszembe,

és legalább megmutatom, mire is gondolok.[/OFF]

Előre is köszi a választ. :R

Sk8erPeter

(#6041) Winner_hun válasza Sk8erPeter (#6040) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6042) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#6041) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Értem, tehát a HTML szabvány miatt, nincs köze a fórummotorhoz.

Köszönöm, te félisten. :DDD :R

Sk8erPeter

(#6043) Winner_hun válasza Sk8erPeter (#6042) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ma te vagy a második aki félistenezik. Mi van ma, front?:F:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6044) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#6043) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ritkán látni "PH! félisten" ranggal ellátott tagot. :U
Ja, a front se kizárt. ;]

Sk8erPeter

(#6045) werszomjas


werszomjas
őstag

Szinten jo otletnek tartanam, ha 1 felhasznalo adatlapjara rakattintva, a neve, lakhelye, konfigja, elerhetosege mellett latszodna a PH-s megbizhatosaga is.
Nagyon sokakat vernek at, van hogy 1 tag, tobb embert is karosit.

Igaz vannak erre megfelelo topikok, a kivel nem erdemes uzletelni, meg a jelentsd a csalokat, de ezeket sokan nem ismerik, nem olvassak.

Tehat az lenne a legfaszabb ha mindeki adatlapjan ottlenne a fekete pontok szama, es a piros pontok szama.
Vesszenek a szelhamosok. ;]

remeljuk az uj szerver elbirja ezt a funkciot :K
masegyeb eszrevetel nincs, fasza a ph :C

jajj, meg valami, a Kedvenceket is jolenne, ha lehetne rendezni, legalabb abc sorrenben.
Vagy ez mar mostis lehetseges csak en nem talalom?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#6046) Winner_hun válasza werszomjas (#6045) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6047) fradi81


fradi81
veterán

Ha az 'itt szóltam hozzá' alatti topikokból lehetne törölni, még jobb lenne a PH, szerintem. :R
Ha egyszerre lehetne upoltatni az összes hirdetést, maga lenne a csoda :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#6048) Winner_hun válasza fradi81 (#6047) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az 'itt szóltam hozzá' listából csak akkor törlődik topik ha az adott hozzászólás (amire mutat az az utolsó hozzászólásomhoz link az utolsó hozzászólásomhoz) törölve van.
Ha a topik érvénytelenítve van, akkor az utolsó hozzászólás listában a topik neve át van húzva.

Lehet egyszerre UPpolni a hirdetéseket, [KLIKK]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6049) Sk8erPeter válasza fradi81 (#6047) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Eleve nem értem a felvetésedet: minek törölni az "Itt szóltam hozzá" részből? Visszavonnád, hogy hozzászóltál? :DDD
Nehogymár ez zavarjon... :U

Ami az UP-olást illeti, zsiga667 korábban pont azt vetette fel, hogy inkább a vásárlók tudjanak csak UP-olni, "akiknek meg nem feltétlenül érdeke." Van benne valami.

Sk8erPeter

(#6050) fradi81 válasza Sk8erPeter (#6049) üzenetére


fradi81
veterán

Azért, mert vannak jelentéktelen topikok ahova beírok valamit, de nem akarnám már ott látni jobb oldalt, csak elveszi a helyet. Nem a hozzászólásom akarom törölni :)

Winner_hun kösz majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.