Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11152) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy milyen szükséges a prohardver/ hardverapró felé hogy " Orosháza " is felkerüljön a választható helyek közé?

Vagyunk jó páran Orosházáról de sajnos csak Békéscsaba és Hódmezővásárhely van, Orosháza nincs pedig nagyon örvendeznénk neki :R

(#11153) canniball válasza papp_no1 (#11152) üzenetére


canniball
nagyúr

Az új HA-n (nemsokára) lesz minden.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11154) papp_no1 válasza canniball (#11153) üzenetére


papp_no1
senior tag

Hm, nem is tudtam,hogy lesz új. Ez egy teljesen másik lesz,vagy amit egyszer " megpróbáltatok " kitenni, pár nap után visszatettétek a jelenlegit?

(#11155) canniball válasza papp_no1 (#11154) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom, de a legutóbbi infók szerint egy-két hét és minden kiderül.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11156) .HUman


.HUman
csendes tag

Ok, nem kell Word, de ez akkor is tré'..

[link]

Miért nem az jelenik meg amit begépeltem? Konkrétan:

-"teszt ereéig 4Ghz-et 1.325V-on vitte" Minimum 2 óra Prime small fft tesztet
kérek

A "kérek" szót próbáltam volna a "-" jel utánra pozicionálni, de nem lehet (vagyis igen, de csak a szerkesztő-ablakban, valójában más lesz a megjelenés). Másrészt a szerkesztő-ablak mérete nem egyezik meg a megjelenítendőével. Ez szintén bosszantó.

Apróság tudom, de engem zavar és idegesít.

[ Szerkesztve ]

.

(#11157) föccer válasza papp_no1 (#11154) üzenetére


föccer
nagyúr

A Hardverapró teljesen meg fog újulni. Sok minden ki lett javítva az utóbb majd másfél évben. Sok minden változott, sok minden maradt. Viszont ha minden igaz, akkor pont Orosháza nem lesz a választható helyiségek között. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11158) canniball válasza föccer (#11157) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem jól emlékszem hogy "begépelős" volt a település?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11159) föccer válasza canniball (#11158) üzenetére


föccer
nagyúr

Arra már nem emlékszem, hogy milyen volt. :N Azzal az lenne a baj, hogy nagyban megnehezítené a kereshetőséget. Mivel mindannyian emberek vagyunk, és például a Budapestet is legalább 15 külön féle módon le lehet írni...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11161) szoke12


szoke12
őstag

Az e-mail értesítésnek (gmail esetén) néha nincs szövege, csak annyit ír, "idézett szöveg megjelentése". Persze rányomva látom, hogy mi az üzenet, de ez ellen tudtok csinálni vmit? ha ugyattól kapok privit, írja ki azt is egyből. mert ez így idegestő. (nekem)
:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11162) Penge_4


Penge_4
veterán

l�͎�0���<�!��SEH��.hG�1@Ť��Nr�8u�bߴ�c��,�`����x/�6�,fw-��|�I�/�-�O�[�\k��/�^-��B|��B,�%>�L��a�� ��8Ū1R
q�6@P2� q<��c�5v+���4dM�x�C��� .����"<�ڸ��1��tz��.��$�a�cM,1�!}n�a��a2�r���i�0�X ϑ��:�Y˛�i1&�bM�'71���TNX�y�J�LS"�׃]��'YSt#]N.h�0�oǵx~/+�8����Ϯ?3�Jki$���oa���E����+r�7����G����{���������TV���v*�����ח,��5�g]�Mc����������1r�\�����6����P���P7��/�J�t����V*���_G"�U$���������"�I�

Ez mikor szűnik meg?

(#11163) Sk8erPeter válasza szoke12 (#11161) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ehhez szerintem semmi köze a PH!-soknak, ez a Gmail saját dolga, hogy mi alapján dönt, hogy az adott szöveg elrejthető-e. Bár lehet, hogy lehet ezzel trükközni, hogy valami új szöveg kerüljön oda, de sztem ez mondjuk nem annyira jó dolog, plusz az általad említett dolog csak szálba rendezve jön elő, amikor a korábbi értesítőket a privikről nem törölted. Ha az adott szálban csak egy levél van, akkor nem rejtegeti el a szöveget általában.

(#11158) canniball :
hát én csak remélni tudom, hogy nem begépelős, mert akkor aztán nézhetünk, hogy milyen okádék módon el vannak írva a városok nevei... :) Ahogy föccer is írta.
Annyira nem nagy dolog megszerezni Magyarország összes településének a nevét, a hozzájuk tartozó irányítószámokat, utcaneveket, amit aztán be lehet vinni adatbázisba, a Posta hivatalos honlapján fent van egy komplett lista. Remélhetőleg kész adatokkal dolgoznak, nem a felhasználóra bízzák a begépelést... :)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11164) canniball


canniball
nagyúr

Én úgy emlékszem begépelős volt, de lehet csak álmodtam... :) De mindegy, elvileg nemsokára megtudjuk milyen az új.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11165) grabber


grabber
addikt

Egy új ötlet.

Megoldható,hogy egy adott topikban keresek valamit,akkor a régi archívumában is keressen?Attól még,hogy betelt,info lehet benne,keresésben jó lenne ha kidobná azokat a találatokat is.

(#11166) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Nem először próbálok kitérni arra,hogy ha valaki hirdet max. 3db helységet tudjon megadni,mert így könnyebb lenne a keresés!!! Valami lépést tegyünk előrébb! Ismételten előre köszönöm :R Ha nem megoldható akkor kérlek titeket pü-be választ :R

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#11167) canniball válasza vlcsko82 (#11166) üzenetére


canniball
nagyúr

Az "előrébb lépés" folyamatban.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11168) kraftxld válasza föccer (#11157) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ahogy művelt szaktársam (Szalacsi elvt.) kérdését tömören idézzem.... Mikó? :)
Azért nem hinném, hogy olyan nagy meló lenne mondjuk az összes magyar várost beimportálni egy táblába, és ott ahová kötelezően ki kell tölteni automatán kiegészítődne a gépelés után és ne is lehessen mást választani mint a felajánlottakat valamint mellé tenni egy "Posta" checkboxot.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11169) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv.
Életképes lenne ha a szakmai segítséget nyújtó topicokba (azonnali kérdések fajtái stb..) ahol ha valaki segít akkor azt lehetne valamiféle jelöléssel jutalmazni pl egy köszönetgombbal stb-vel? Nem is hála képen sőt... Sokan nem jönnek vissza, írni hogy valóban megoldottuk-e a problémát, pedig mi is tanulhatnánk belőle. Talán egy klikket adnának s azzal a rendszer feljegyezné a felhasználó nevét, idejét, ezzel segítve az azonosítást s nekünk a tapasztalatgyűjtést.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11170) Sk8erPeter válasza kraftxld (#11168) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A "Mikó'?" kérdésre válasz Parcitól:
http://prohardver.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_11129-11129.html

Sk8erPeter

(#11171) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#11162) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezt a szép response-t mikor kapod?

Sk8erPeter

(#11172) DS39 válasza Sk8erPeter (#11171) üzenetére


DS39
nagyúr

tudom nem tőlem kérdezted, de az Opera Mini/Mobile rendszeresen dobálja ezt a PH oldalait látogatva. PC-s Firefox ahelyett hogy ilyenekkel rémisztené el a tudatlan felhasználókat csak simán kiírja hogy tartalomkódolási hiba - értesítse az oldal üzemeltetőjét

(#11173) Arti1 válasza #79335424 (#10388) üzenetére


Arti1
aktív tag

Valami hír tapatalk ügyben? Rákaptam az egyik témára, csak mobilról elég körülményes még a mobil nézet is... Tud valaki valami bíztatót mondani? :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#11174) Parci válasza Arti1 (#11173) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem lesz tapatalk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11175) Sk8erPeter válasza DS39 (#11172) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, okés, köszi, Chrome is hasonló hibaüzenetet ír inkább, mostanság nem használom az Operát (pedig komálom, de kezd zavarni, hogy bugtenger lett mostanság, lásd a topicot).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11176) Arti1 válasza Parci (#11174) üzenetére


Arti1
aktív tag

Egyenlőre, vagy soha? Esetleg valami más, ami mobilról fórumozóknak élvezhetőbbé tenné a dolgot? Sokkal Szívesebben időznék itt, ha nem kellene küzdeni a rendszerrel minden hozzászóláskor.

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#11177) Parci válasza Arti1 (#11176) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van fórum a mobil oldalainkon, ennyit terveztünk tenni a full-time mobilos használat érdekében.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11178) Arti1 válasza Parci (#11177) üzenetére


Arti1
aktív tag

Köszönöm

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#11179) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#11171) üzenetére


Penge_4
veterán

"Ezt a szép response-t mikor kapod?"

Általában hozzászólás elküldése után (a hozzászólás elküldése helyett). De amikor beáll az oldal, akkor majdnem mindig, amikor bárhova navigálni akarok a fórumban.

"mostanság nem használom az Operát (pedig komálom, de kezd zavarni, hogy bugtenger lett mostanság, lásd a topicot)."

Ilyet hogy csinálsz Chrome-ban? :D

(#11180) cocka válasza DS39 (#11172) üzenetére


cocka
veterán

tartalomkódolási hiba - értesítse az oldal üzemeltetőjét

Jó pár ember találkozott ezzel a hibával már.

[link]

[link]

[link]

[link]

A kérdés az, hogy javítva lett-e már ez.

(#11181) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#11179) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Ilyet hogy csinálsz Chrome-ban? :D"
Sehogy. :D
Mostanság beérem a kevésbé power userséggel. :DDD

Amúgy érdekes, hogy ez a tartalomkódolási hiba a népszerű böngészők közül az Operában jön csak elő ilyen látványosan, a többiben "felhasználóbarát" módon jelenik meg: [link].

Szerk.: OFF.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#11182) Parci válasza Sk8erPeter (#11181) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindjárt javítjuk ezt, igazából ez a hiba egy hibás 503-as hiba :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11183) Sk8erPeter válasza Parci (#11182) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Amúgy ez mire vezethető vissza? Valami response-tömörítési (gzip-)parával kapcsolatos?

Sk8erPeter

(#11184) Parci válasza Sk8erPeter (#11183) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11185) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Lehet, hogy eleve elvetélt ötlet, de nem lehetne valami rangot találni azoknak, akik korrekt üzletemberek? Ugyanis a fórum tevékenységgel (és így az azután kapott ranggal) ez nem mindig azonos, ugyanakkor aprózgatás közben nem lenne rossz tudni.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11186) föccer válasza pocokxx (#11185) üzenetére


föccer
nagyúr

És hogyan lehetne eldönteni, hogy ki a korrekt üzletember? A sokat emlegetett új HA-ban ez megoldott...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11187) pocokxx válasza föccer (#11186) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én a piros pontos értékelésre gondoltam, de így akkor vissza is vontam.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11188) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok
Nem tudom jó helyre írom-e, de ha nem, majd átrakjátok oda, ahova kell:)
Szóval egy javaslatom van az adatlapok megtekinthetőségére. Jelenleg akárki megnézheti egy adott felhasználó adatait, (ha van publikus) még akkor is, ha nincs regisztrálva. Tudom, ne tegyem publikussá, azonban ha üzletelek, az első, hogy megnézem, mi tudható, mit oszt meg a tag. Ha friss emberke és semmit, akkor igazán lépek tovább, keresek másnál azt, amit szeretnék.
Tehát a javaslat: ki tudjátok-e zárni a nem regisztrált tagok (vagy nem belépett) ilyetén keresési lehetőségét, ha igen, akkor javaslom tegyétek ezt meg.
Köszönöm

(#11189) Eastman válasza Eastman (#10613) üzenetére


Eastman
őstag

Úgy szeretnék egy csaksimántapsolósmosolygós, de nem vigyorgós smiley-t a készletbe.

Igazán hiányzik néha. Légyszi', légyszi', légyszi'...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11190) föccer


föccer
nagyúr

Felmerült bennem az a gondolat, hogy lehetne egy olyan feature, hogy a hozzászólásokat kedvencként meg lehessen jelölni és ki lehessen listázni. A privát üzenetek linkje alatt/felett lenne egy link, amim a kedvencként megjelölt hozzászólásokat lehetne elérni.

Ez a feature esetleg lehetne a klubbkártyához is, mint extra szolgáltatást kötni.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11191) Sk8erPeter válasza föccer (#11190) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jó ötlet, sunáznám! :DDD

Sk8erPeter

(#11192) kraftxld válasza föccer (#11190) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Van klubkártya? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11193) föccer válasza kraftxld (#11192) üzenetére


föccer
nagyúr

Még nincs, de a sebes közeljövőben lesz :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11194) szoke12


szoke12
őstag

nekem az jutott eszembe, hogy olyan kéne, hogy az adatlapon esetleg lehetne egy link, ami az illető által feladott aprókat mutatná. kb mint a logoutos link.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11195) föccer válasza szoke12 (#11194) üzenetére


föccer
nagyúr

Hardverapró -> részletes kereső -> szűrés felhasználó szerint: [link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11196) szoke12 válasza föccer (#11195) üzenetére


szoke12
őstag

tudom. csak ez gyorsabb lenne.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11197) Sk8erPeter válasza szoke12 (#11196) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Igazából tényleg nem lenne egy nagy szám egy linket odatenni... de addig is, ha Chrome-ot használsz, ennek az extensionnek hasznát fogod venni, ezzel megoldott kérdés az is, amit szeretnél:
Prohardver! Eszközök

Sk8erPeter

(#11198) pocokxx válasza föccer (#11195) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mondjuk éppenséggel ezt a logouton is meg lehetne csinálni... Ha nem is a név alá, az adatlapra mondjuk kikerülhetne.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11199) Ndruu válasza szoke12 (#11194) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az új apróban ez megoldott lesz.

Harrrr!!!!

(#11200) .HUman


.HUman
csendes tag

Az új HA-val kapcsolatos észrevételeket itt lehet közölni?

[ Módosította: Ndruu ]

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.