Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) F-ECT$ válasza I_Am (#1999) üzenetére


F-ECT$
titán

És te sem tudsz a Házigazdákra hatni :F

Dive ever, work never.

(#2002) tildy


tildy
nagyúr

Lehetne kerni ezt a [kép] smileyt kozosbe?
F-ECT$: ph amazonja szivesen lennek;]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2003) I_Am válasza tildy (#2002) üzenetére


I_Am
veterán

Én inkább ezt szeretném: [kép]

na ki tudja miért? ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2004) #00809728 válasza I_Am (#2003) üzenetére


#00809728
törölt tag

Én nem tudom légyszi világostis fel!;]

(#2005) VladimirR válasza I_Am (#2003) üzenetére


VladimirR
nagyúr

na miert?

btw ha mar ilyen smiley keros este van, en is kerek egyet:
[kép]

[Szerkesztve]

(#2006) I_Am válasza VladimirR (#2005) üzenetére


I_Am
veterán

Csakis miattad. :))

Már van totyikod, ismernek mint bot (vagy bug :D) legyen már egy smiley-d is. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2007) VladimirR válasza I_Am (#2006) üzenetére


VladimirR
nagyúr

irigykedsz mi? ;]

(#2008) I_Am válasza VladimirR (#2007) üzenetére


I_Am
veterán

Nekem is van totyikom. :D (habár az már távol áll a Te funclubodtól)

szerk: de rovarírtást szívesen vállalok. ;] (bug)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2009) F-ECT$ válasza tildy (#2002) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán nem tetszik a nagyasszony ;]
Egyébként smiley ügyben nem értem, hogy mi ez a ''lassú bővülés''. Egyrészt aki nagyon akar, az tud máshonnét linkelni, viszont ha már van itt, akkor meg miért nincs nagyobb választék. Vagy ha nem akarják, hogy smiley áradat legyen, akkor meg miért bővül folyamatosan az itteni választék :F

Dive ever, work never.

(#2010) #00809728 válasza F-ECT$ (#2009) üzenetére


#00809728
törölt tag

Itt a pont.:R

(#2011) tuxx


tuxx
csendes tag

Nem számolja a rendszer a hozzászólásaim :O

Hogy leszek így őstag ???:F


Bocsi, most meg már számolja ?!?!

:R




[Szerkesztve]

(#2012) Lortech válasza tuxx (#2011) üzenetére


Lortech
addikt

hm.. Hónapok óta nem számolja a hardver piacos hozzászólásokat...

Thank you to god for making me an atheist

(#2013) Slayer Valor válasza tildy (#2002) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Ez mellé mehene méglolosabb:D Régen pedig benyomtam már. : [kép]

(#2014) #70869248


#70869248
törölt tag

Olvastam itt valahol, hogy korlátozni kellene a beilleszthető szmájlik számát..
1 szavazat mellette. ( én :) )
Tom hogy meg lehet oldani a tiltás ellenére is ha vki nagyon akarja, de legalább ne legyen ilyen piszok egyszerű..
vagy egysorban két egyforma szmájlira írhatná hogy: [rengeteg szmájli] mégis jelzendő, hogy itt most elképzelni sem tudom miért két ( vagy több) egyforma szmájlit kell rakni.
variációk:
[szmájlihorda]
[egy halom szmájli]
[szmájliburja]
..mittom még mi..

[Szerkesztve]

(#2015) a_tesz


a_tesz
Korrektor

kedves Parci!

a keresővel kapcsolatban lenne egy észrevételem, nem tudom, hogy bug-e, avagy feature, de ha beírom, hogy 547, akkor nem találja meg ezt a topicot:
Bővebben: link (a V547 lenne a kulcsszó ugye)
talál viszont helyette olyat, amiben 5470 szerepel.
ha beírom rendesen, hogy v547, akkor megtalálja.
ebben az esetben konkrétan nem zavar, de ki tudja mikor jöhetne jól :B

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2016) AMD Power


AMD Power
titán

Öszinte leszek! Én imádom ezt az oldalt! Nagyon jó benne a Fórum , és az első osztályú minőségi cikkekről nem is beszélve! Csak így tovább!:R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2017) Viktor77 válasza a_tesz (#2015) üzenetére


Viktor77
titán

Szó elejére keres. Eddig is így volt. Feature. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2018) Old Death


Old Death
senior tag

hmmm a napokban lett javítva egy kisebb hiba, miszerint ha vki

programkód-részletben
ír akkor a betűtípust visszaváltja normális betűtípusra és nem marad olyan kicsi... köszönet érte :R
szerk.: mégsem... akkor ez még várat magára.. mindenesetre a szerkesztve felirat normális nagyságú lesz...
szerk2.: mégsem... üldözésimánia hagyjuk... hülyülök...
oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2019) [amne] válasza Old Death (#2018) üzenetére


[amne]
senior tag

Szerintem az se :)

(#2020) VladimirR válasza a_tesz (#2015) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link - itt tudsz keresni ugy is, hogy szotoredekeket is kidob, vagyis ''547''-re keresve megtalalja a v547 topic-ot is
remelem hasznat veszed

(#2021) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na érdekes dolgok történnek meg PH-zás közben. Ha otthonról modemmel nyomulok aztán lecsatlakozok és újra fel akarok jönni, akkor nem tölti be, hgoy a lap nem jeleníthető meg. Azthittem, hogy ez csak otthon modemmel fordul elő, mert volt olyan, hogy semmi sem jött be. Most ismerősnél vagyok, itt úgy fordult elő, hogy feljöttem ph-ra, aztán vmit neki keresni kellett, kb fél óra múlva vissza akartam jönni, amíg a ph a tálcán pihent és bármire rámentem, a alp nem jeleníthető meg szöveg jött be. Ez mitől van:F Lehet, hgoy épp ph nem ment? ez kb 1 órája volt. Ja, itt szélessávú net van:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2022) a_tesz válasza VladimirR (#2020) üzenetére


a_tesz
Korrektor

köszönöm szépen, ez egy igen hasznos kiegészítés, el is tettem bookmarkba. nem gondolkodtatok még azon, hogy bekerülhetne a ph-ba közvetlenül valahogy?

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2023) [amne] válasza Winner_hun (#2021) üzenetére


[amne]
senior tag

Ja kb 1-2 órája akadozott a ph egy ideig.

(#2024) Winner_hun válasza [amne] (#2023) üzenetére


Winner_hun
félisten

aha. thx. akkor nem itt van a problem. jeszoké:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2025) VladimirR válasza a_tesz (#2022) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem rajtam mulik, en szivesen adom, ha kell
csak sajnos Parci eleg keves ideje van...de azert multkor az itteni kereso is fejlodott kicsit

(#2026) Gambit válasza #70869248 (#2014) üzenetére


Gambit
őstag

Azt hiszem, én voltam! Bővebben: link Örülök, hogy nem vagyok egyedül, de nem úgy tűnik, hogy előrelépés várható az ügyben. Sőt, azóta újabb szmájli került a közösbe, ami jó dolog, csak mivel a újdonság erejével hat, mindenki ingert érez, hogy használja. Ugyan ez történt, amikor a nagyot csodálkozós szmájli bekerült.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2027) F1DO


F1DO
senior tag

Kérdezem hogy lehet-e topicra keresni a topicot nyitó tagokra keresve?
A helyzet az, hogy olyan eszméletlenül pörög a hardver piac fórum, hogy pl ha egy-két napot kihagyok és nem emlékszem pontosan a topic címére, fél óra visszalapozással találom csak meg a nyitott topicomat hogy adott esetben egyet UP-oljak... baromi kényelmetlen és bosszantó ez...
Nem lehetne indexelni adott topicot?
Pl hogy belépés után jobbra az utolsó hozzászólások listája helyett azokat a topicokat hozza fel amiket bejelöltem hogy jegyezze meg?

[Szerkesztve]

(#2028) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Egy kérdés... betűtípust hol tok választani? Asszem csak 1-et lehet... de már több embernél láttam kisaláírást, nem alap PH betűvel:F pl Old Death....

(#2029) Szalma válasza Slayer Valor (#2028) üzenetére


Szalma
őstag

(Szerintem egy kevéssé szándékos feature a CODE ''tag'' jóvoltából. Ha jól gondolom, akkor az aláírásom olyan lesz...)

Szeretettel:
Szalma


szerk.: Ez pedig a kerek féle bötü lesz... A CODE tag után.
szerk2.: Valójában tetszik... Lehet applikálom a rutinomba... :)

[Szerkesztve]

(#2030) Old Death válasza F1DO (#2027) üzenetére


Old Death
senior tag

írd fel jegyzettömbbe a topicok url-jét vagy dobd be a kedvencek közé ;)

#2028 Slayer Valor: nos igen... én kis aláírásnak használom a nevem rövidítését.. ehhez 3 dolog kell:
code-ba írom, majd dölté teszem... és nem szabad elrontani

viszont amit kicsit fentebb fejtegettem:
ha code-ba ír vki majd szerkeszti akkor ugye kis betűtípussal lesz.. na de! ha döltbe rakom v más megkülönböztető jelzést alkalmazok (pl.: dölt) akkor visszavált rendes betűtípusra :)

oldy


[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2031) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

próba1

na sikerült:))

Valoryn


[Szerkesztve]

(#2032) efge


efge
aktív tag

Bővebben: link

:C

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#2033) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

tekertünk a szerveren elég komolyan. reményeink szerint most gyors lesz. sokáig. lécci-lécci.. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2034) Old Death válasza Parci (#2033) üzenetére


Old Death
senior tag

ezért állt du 1-2 körül?
nem tudom, nekem éppen lassabban hozza be egy-két nagyobb topicot (moderátort keresek v éppen az OFF topicot) pedig a sávszél uannyira nincs zabálva...
(bár lehet, h a gyorsulást inkább a modemesek érzik meg nem pedig akik viszonylag nagy sávszéleséggel neteznek)
a szervergyorsítás is a Chip-pel való együttmüködésnek köszönhető v már tervbe volt véve?

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#2035) Parci válasza Old Death (#2034) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

független attól, így is úgy is muszáj gyorsnak lennie.. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2036) ReJim


ReJim
őstag

ide is bedobom: (:
parci...
sokan mondták már, hogy meg kellene csinálni, hogy lehessen a felhasználók között is keresni..
szóval nekem lenne egy ötletem erre:
szóval az nem lehetséges hogy ugyebár van az ''aktív tagok'' rész, abból nem lehetne megcsinálni, hogy most ugyebár az utoljára hozzászóló 100at listázza ki. Megoldható az is, hogy ezt a számot növeljük? ha mondjuk van 30ezer regelt phuser, akkor ezt a számot növeljük nagyobra, akkor kilistázná az összes emberkét. vagy aki még nem írt hozzászólást, vagy csak hw pijacra írt, az nem lenne bent a listába? (az aljában sem?)
Ez megoldható, vagy hülyeség?
Esetleg az, hogy ugyebár a ''rios3_popup.php?mod=27&id=[x]'' el megkapjuk az [x]edik felhasználó adatlapját, szóval akkor ezzel [x] számmal valahogyan kiolvasás történik az adatbázisból, szóval az összes embert kilistáztani egy listába, a linkjével, és ha megvalósítható akkor van egy (bár kezdetleges) felhasználólistánk, amiből lehet keresni...

Valamelyik megvalósítható? vagy inkább hagyjuk?

bocs ha nagyon hüleség

</end.?>

(#2037) dannnnn


dannnnn
aktív tag

a fönti logo chip magazin online. a lenti még online pc magazin. maradjon meg csak retronak.... :D vagy az véletlen.

[Szerkesztve]

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#2038) Winner_hun válasza dannnnn (#2037) üzenetére


Winner_hun
félisten

:C:)):C LOL:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2039) gLes válasza dannnnn (#2037) üzenetére


gLes
őstag

Minek szóltál? ;]

(#2040) gLes


gLes
őstag

Javaslat:

Nem lehetne azt, hogy amikor fent az INFOTECH-re vagy a HARDVER-re (mikor hol vagyok épp) kattintok és benn vagy a FÓRUM-ban, akkor a másik portálszekcióban is a FÓRUM-ba lyukadjak ki? :U

MOD: léci-léci :R

[Szerkesztve]

(#2041) F-ECT$ válasza ReJim (#2036) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit sok a szóismétlés ugyebár :DDD

Szerintem mindkét ötlet megvalósítható, bár a 30000 tag kilistázása elég nagy hülyeség, ha csak keresni akarsz. Ekkor ugyanis nem kell kilistázni a tagokat, elég az adatbázist végigolvasni, és a találatokat kell csak listázni. Az más kérdés, hogy miért akarsz egy felhasználóra rákeresteteni. Annak szvsz úgy lenne csak értelme, ha egyéb információkat is meg lehetne róla tudni, pl.: utolsó hozzászólása.

Dive ever, work never.

(#2042) Rapid válasza [amne] (#3) üzenetére


Rapid
aktív tag

Ma 2005.05.13-án a probléma még nem megoldott!!:(((

(#2043) ReJim válasza F-ECT$ (#2041) üzenetére


ReJim
őstag

valószínű megoldható a keresés, és az uccsó hozzászólás is...

(de nagyon nem szeretem se a nyelvtant, se az adatbázis elméletet... :O; kímélj lécci :) )

</end.?>

(#2044) dannnnn válasza dannnnn (#2037) üzenetére


dannnnn
aktív tag

nah ahogy látom megbünyköltétek :DD igymár jobb is. olyan furcsén hangik az hogy ''chip magazin online'' sztem fordítva kellene: chip online magazin
persze nekem csak hangzásra igy lenne jo. :) nah de nem is kötekedek többet... :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#2045) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hupsz, itt vmi gubanc van. Rámentem egy topicra, ahol válszolni akartam, ami épp az orrom előtt lett bezárva és ez jött ki:


Warning: pg_fetch_array(): Unable to jump to row 0 on PostgreSQL result index 10 in /srv/www/prohardver.hu/rios3/php/r3_0_common_all.php on line 273
Nincs meg a megfelelő jogosultságod!

Eddig csak a Nincs meg a megfelelő jogosultságod! szöveg jött be

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2046) pauly válasza Winner_hun (#2045) üzenetére


pauly
tag

Csak nem a brutál topik?

<--L |--| Return |--| Run :)

(#2047) MarKoo válasza Winner_hun (#2045) üzenetére


MarKoo
őstag

Mert közbe töröltem is. Ezért kaptad ezt a szöveget.

(#2048) Parci válasza Rapid (#2042) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nagyjából akkor lesz megoldva, ha újraírom a teljes kódot és vmiért meggyógyul. ugyanis ha megnézed, refresh után már a mozilla/ffox is jól rakja ki az oldalt, nincs ''scroll''. ergo nem állandó hiba, amivel tudnék játszani, hanem egy random valami. így viszont hogy gyógyítsam?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2049) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Lehet hogy felvetették már de aki esetleg el akarja áruni hogy hány éves beirhatná a Teljes név mezőbe mint:D, én.
Csak ötlet, mert sokszor kérdezik egymástól a fórumtársak, hogy ki hány éves, és igy egyszerübb lenne.
Habár lehet, hogy sokan nem az igazat irnák be , de az már legyen az ő bajuk.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2050) Winner_hun válasza pauly (#2046) üzenetére


Winner_hun
félisten

de:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.