Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) zolikaDB válasza TheProb (#11700) üzenetére


zolikaDB
veterán

Utolsó aláírt iOS a 9.2.1. Úh nincs downgrade. A legnagyobb baj, h gyenge vasra is felmegy a legújabb OS, és visszaút nincs. Márpedig egy sokéves gépre egyáltalán nem való a legújabb oprendszer.

(#11702) B-L-A-C-K válasza TheProb (#11700) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sajnos én is bele estem ebbe a hibába, használhatatlan lett az egész. Sajnos nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, add el és vegyél egy jobbat. Nekem céges volt, én tudtam kérni egy iPad 4-et, azzal már normálisan használható a 9.2.1.

(#11703) vadászcsiga válasza Noxy (#11698) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kerítettem egy másik gépet, azon is nagyon nehezen indult el a restore, egy második USB aljzatban dugva frissítette le. Bejelentkező oldalt úgy hagyva hazahoztam, itthon bejött a főoldal, látom hogy bétán van megint, a feedback app ott figyelt. Azt hittem hülyét kapok, nyomtam egy visszaállítást, mondom legalább a backup vissza jöjjön. Természetesen az összes 9.3-ról volt de az is ott volt hogy 9.3 szükséges a vissza töltéshez. Ekkor kezdtem el örülni. Úgy néz ki egy sima visszaallitas menubol elég lett volna :W :W :W
Most ujra 9.2.1

[ Szerkesztve ]

(#11705) Noxy válasza vadászcsiga (#11703) üzenetére


Noxy
veterán

Frissítést írsz, e helyett visszaállítás kellet volna nyomni, ha már az iPad recovery módban volt. Az előre leszedett iOS 9.2.1 meg betallózni neki.
Amúgy soha nem bétázok, (mentéseket rakosgatni ide oda) van más amivel foglalkozni kell.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#11706) vadászcsiga válasza #05304832 (#11704) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó volt de nem gyorsabb mint 9.2.1. Night shift miatt raktam fel ujra de nem tapasztaltam hogy jobban aludtam volna :)
Sokszor lefagyott a gep, hsz írásakor itt az oldalon a link vagy kép beillesztése párbeszéd ablak (amit mellesleg átdizájnoltak) a bill alatt jelent meg, csak a felső oldala látszott ki alóla. Ilyenkor lefagyott a Safari, plusz az oldalról behúzható messengerben nem működött a kétujjas kurzor amit sokat használok. Ezek miatt akartam visszatérni de majdnem bele törött a bicskám

Noxy
Nyomtam én már mindent. Igazad van, én sem fogok már. 5 éves pályafutásom alatt sosem kellett másik kábel, pláne nem másik pc.
5 telefon, 3 iPad és egyikkel sem volt soha annál több gond hogy át kellett rakni másik USB aljztba.

[ Szerkesztve ]

(#11707) TheProb válasza zolikaDB (#11701) üzenetére


TheProb
veterán

Persze, hogy engedik frissíteni, így lehet a legkönnyebben rávenni a parasztot arra, hogy megvegye az új vasakat... :W

Jailbreak-el sem lehet downgradelni?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11708) Ragnar95 válasza TheProb (#11707) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, semmilyen megoldás nincs a downgrade-re.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11709) TheProb válasza Ragnar95 (#11708) üzenetére


TheProb
veterán

Szuper, akkor lehet meg kéne fűzni fater, hogy inkább adja el. Vagy befogjuk vágódeszkának...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11710) zolikaDB válasza TheProb (#11709) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha te nem akarod használni így, valszeg más se nagyon fogja... :(

(#11711) Ragnar95 válasza zolikaDB (#11710) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mindenkinek más az ingerküszöbe és a büdzséje, vannak, akik még simán vesznek ma is iPad 2-t...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11712) TheProb válasza zolikaDB (#11710) üzenetére


TheProb
veterán

Attól, hogy nekem ez így csak szenvedés (ha vmi nem smooth arra különösen hárklis vagyok), attól az még másnak jó lehet... Meg ezt majd az esetleges vevőközönség eldönti.

Netezgetni, arckönyvezni azért még használható.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11713) HardRic válasza #05304832 (#11704) üzenetére


HardRic
addikt

Nálam veszettül jó a 9.3.

(#11714) andreas9109


andreas9109
tag

Tud valaki segíteni abban, hogy miért csinálja az air2-öm, hogy kiírja azt, hogy megtelt a tàrhely - 0 bájt szabadhely - majd felszabadítok 1gb tárhelyet és 2 perc múlva megint jön, hogy 0 bájt hely van.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#11715) erdoke válasza andreas9109 (#11714) üzenetére


erdoke
titán

Sok alkalmazás frissítése megy a háttérben? Ha ez a gond, tiltsd le az automatikus frissítést, és egyenként nyomj a telepítésükre.

A legjobb aláírás a héten

(#11716) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Nekem meg eltűnik a wi-fi amikor gondol egyet....
Csak az új szoftver óta csinálja ezt :C

XBOX LIVE: rolandinho007

(#11717) vadászcsiga válasza tigomigocika (#11716) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Felül a wi-fi szignál, vagy beallitasokban a wi-fi kapcsoló? Az előbbi nálam is jelentkezik de nagyon ritkán.

(#11718) tigomigocika válasza vadászcsiga (#11717) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Felül wi-fi signal
Utánna bele kell mennem beallitasokba es ujra csatlakozni mert a wi-fi aktív

XBOX LIVE: rolandinho007

(#11719) SoldierL


SoldierL
senior tag

Kijött a 9.3? Mini 2-őn milyen?

(#11720) lacy86 válasza SoldierL (#11719) üzenetére


lacy86
addikt

Meg mindig BETA verziok vannak!
Velhetoen 21.-en lesz vegleges verzio!
( de szerintem meg akkor se, majd ra 1-2 hettel )

(#11721) univerzita válasza SoldierL (#11719) üzenetére


univerzita
addikt

Csak a beta verziók.

(#11722) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok
Érdemes megvenni az ipad mini 3 mat 120gb ost?
Most akcióba van a istyle oldalon.

(#11723) Alex91 válasza apple87 (#11722) üzenetére


Alex91
félisten

Gondolozz rajta meg egy kicsit, hatha elfogy a keszlet.. :W

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#11725) Rage47 válasza apple87 (#11722) üzenetére


Rage47
veterán

ha nincs meg ipaded akkor mindenképp

(#11726) zolikaDB válasza apple87 (#11722) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ugyanaz, mint a Mini 2, csak van ujjlenyomatolvasó. Viszont 128 GB-ost nem kapsz az égvilágon sehol ennyiért.

(#11727) Atikusz válasza apple87 (#11722) üzenetére


Atikusz
senior tag

Az iPad mini 3-ban a mini 2 hardvere van. Nekem volt mini 2, de nekem már teljesítményben nem hozta azt a szintet, amit az ember elvár az Apple-től, elvégre mégiscsak egy 3 éves hardver van benne. Egyedül az ujjlenyomatleolvasó és az arany színű kivitel az amiben különbözik a mini 2-től. A kijelzővel kapcsolatban annyi, hogy az ipad mini 4 kijelzőjével ellentétben nem laminált. Ha egymás mellé teszed a mini 3 és a 4 kijelzőjét, szemmel láthatóan jobb minőségű a megjelenítése a mini 4 kijelzőjének.

Én a helyedben - ha teheted - akkor hozzátennék és mini 4-et vennék. Xoom Store-ban jó áron találsz.

(#11728) gzbotii válasza Atikusz (#11727) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem ugyan i5-öm van, de elég sokat van nálam i6 is, attól sem vettem hátast, ahogy mozgott...
Pedig ez még 6S előtti időben volt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11729) HardRic válasza Atikusz (#11727) üzenetére


HardRic
addikt

9.3 nagyon feldobta az Airt, lehet a mini 2/3-mal is csodát tesz, úgyhogy én még nem temetném. Ha olcsón van, akkor még megérheti megvenni.

(#11730) apple87 válasza Atikusz (#11727) üzenetére


apple87
senior tag

Sokkal lassabb a mini 3 mint a mini 4?
Olvazsgatasra,netezesre, kepek videók nezésére,
Zenehallgatasra hasznalnám.

(#11731) lacy86 válasza apple87 (#11730) üzenetére


lacy86
addikt

(#11732) Alex91 válasza apple87 (#11730) üzenetére


Alex91
félisten

Ezekre teljesen jo. En egy iPad 4-et hasznalok ugyanazen dolgokra, pedig ez lassabb, mint a mini 3...

De hezitalj meg egy kicsit, ahogy nezem mar csak az arany van naluk keszleten, de szerintem az is gyorsan el fog fogyni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#11733) Rage47 válasza apple87 (#11730) üzenetére


Rage47
veterán

nyugodtan vedd meg, nekem mini2 van es jo mindenre.

(#11734) apple87 válasza Alex91 (#11732) üzenetére


apple87
senior tag

Már megrendeltem 3 napja, hogy nehogy elvigyék, de gondoltam kérdezősködök kinek mi a véleménye, ha meggondolnám magam nm muszáj megvennem.

(#11735) zolikaDB válasza Alex91 (#11732) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mondjuk ez sem rossz ár: Mini 4 113e HUF

(#11736) Rage47 válasza zolikaDB (#11735) üzenetére


Rage47
veterán

16-os ipadet nem vennék már

(#11737) zolikaDB válasza Rage47 (#11736) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lehet ezen vitázni... 4. hónapja még mindig 8GB hely van szabadon az Air 2-mben. Bővíthetős cuccba sosem vettem kártyát, valahogy mindig elvoltam 16GB-on, 3GS-nél, 4-nél meg 8 is elég volt...

(#11738) SoldierL


SoldierL
senior tag

Nem hiszem, hogy a mostani 9.2.1-től, lesz gyorsabb rendszer ipad mini2-őn. Nagyon gyors és hibátlan

(#11739) TheMarci válasza SoldierL (#11738) üzenetére


TheMarci
addikt

Én is mini 2-t használok, teljesen jól lehet vele böngészni, 4-5 tabbal sem tölt újra, pár alkalmazást is simán bír multitaskingban tartani. Játszani nem játszom, szóval azt a részét nem tudom, de alap használatra teljesen jó.

Do You Dream?

(#11740) blakey válasza TheMarci (#11739) üzenetére


blakey
titán

Én játszom, nyúzom, de most a 9.2.1 valóban használható, van, hogy 20 ablak van nyitva és nem problémázik. De eltudom képzelni, hogy a 9.3 még gyorsabb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11742) Noxy válasza zolikaDB (#9446) üzenetére


Noxy
veterán

Del
Sorry (összekevertem a privát ablakkal)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#11743) apple87


apple87
senior tag

Kérdés?
Ipad mini 3 120gb 99000ft
vs
ipad mini 4 64gb 164000ft

Melyikel járnék jobban a jövőt tekintve kb 3-4 évre tervezve frissites ek terén is , megállja a helyet.

Azt szertem ha a készülék gyors nem szeretem ha akadodzik, internetezés, kepek tárolása nezegetese,
Dokumentumok olvasási, kepek szerkesztése, film zene ,
Használnám nagyjából, játszani nem szoktam néha 1-2 alkalom akkor is ilyen logikai, nem nagy grafikát igénylő játékokkal.

Ti melyiket vennétek és miért?
Melyiket ajánlanatok nekem ?

Nyilván jobb a mini 4 de az ár érték alapján érdekelne melyikkel járnék jobban.

[ Szerkesztve ]

(#11744) -secret- válasza apple87 (#11743) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem fontos ám apple oldaláról venni. Vannak olcsóbban is! :)

(#11745) apple87 válasza -secret- (#11744) üzenetére


apple87
senior tag

Részletre szeretném vásárolni
Mini3 36x3200
Mini 4 36x5200
Sajnos egyben nincs annyi összegem

(#11746) Atikusz válasza apple87 (#11745) üzenetére


Atikusz
senior tag

Ha már részletre veszed, akkor mindenképp a mini 4-et venném, hidd el sokkal jobb, mint a mini 3. És esélyesebb, hogy a futamidő lejártakor is használhatóbb eszköz lesz, mint a mini 3.

[ Szerkesztve ]

(#11747) Ragnar95 válasza Atikusz (#11746) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk a több, mint 1,5x-es árat nem biztos, hogy megéri a 4. Persze ha igazán hosszútávra tervez vele az ember, akkor még akár ekkora felárat is megérhet a hosszabb támogatás miatt, de én (főleg ilyen kedvező áron) lehet inkább a Mini 3-at választanám, mert ha idővel kevés is lesz, valószínűleg a jelenlegi árkülönbségnél kedvezőbben lehetne váltani, bár a részletfizetés kicsit megnehezítené a váltást.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11748) gzbotii válasza apple87 (#11743) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha hosszú időre tervezel akkor miért kérdés?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11749) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Az miért van, hogy már a sokadik appot nem találom meg ipad2-n? Pl. fel akarom rá rakni a spritmonitor-t, ami itt van, tehát létezik, követelményeknél írja is az iPad-et, valamint, hogy legalább 7-es iOS kell hozzá, ezek közül minden teljesül. Akkot ipad-ed a store-ban miért nincs? Beírom a keresőbe, ki is egészíti a telje nevére az appnak, rányomok, erre nincs találat... Ugyan ezt játszotta el múltkor snapchat-nél is.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11750) Noxy válasza TheProb (#11749) üzenetére


Noxy
veterán

Mert Iphone alkalmazás.
Ez nem
Jelenti azt, hogy nem iPad kompatibilis.
Az iPad AppStore kersőben meg válaszd ki az Iphone alkalmazásokat.
Ezután már megtalálja, meg fel is rakja.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.