Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) gzbotii válasza Chereiose (#12950) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak magadhoz ne - vagy bár az ne akadjon :D ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12952) Chereiose válasza gzbotii (#12951) üzenetére


Chereiose
addikt

Tudtam, hogy ez lesz az első hsz erre, de már csak ezért is így írtam :)

(#12954) Chereiose válasza #05304832 (#12953) üzenetére


Chereiose
addikt

Mit nem értesz? Leírtam, hogy csalódás, hogy ennyire lassú, anno az Air egyáltalán nem volt ilyen mértékben, pedig ugyanaz a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#12955) avekepank


avekepank
csendes tag

Sziasztok!

Ajanlok egy jo billentyuzetet: Logitech k480
Vettem egyet iPad mini 2 melle, es nagyon jol mukodik. Medias sracok engedtek ott kiprobalni a telefonommal, ipad nem volt nalam. Kifogastalanul elso pillanattol magyarul mukodik mindkettovel. Mivel tudok vakon gepelni, engem nem zavarnak ossze a feliratok.

Link: [link]

android tv-vel is mukodik, ott a nyelvet at kellett allitani a parositott hardvereknel

(#12956) makimakom


makimakom
aktív tag

Ipad prohoz milyen powerbank jó? Bármilyen működik vele? Vagy milyennek kell lennie?

(#12957) Ragnar95 válasza makimakom (#12956) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudtommal a Pro töltője is 2.1A-t ad le, tehát lehetőleg olyat keress, ami ekkora áramerősséget képes leadni, különben lassabb lesz a töltés, illetve 1A alatt nem is fog tölteni az iPad.
Illetve nem árt, ha kapacitásra is méretesebb modellt választasz, mert a 9.7"-es Pronak ~7500mAh az akksija, a 12.9-esnek pedig ~10000.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12958) makimakom válasza Ragnar95 (#12957) üzenetére


makimakom
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! :) Egy xiaomi 10000mah powerbankot néztem ki ami 2.1A-s szintén és 12.9-es Pro-rol van szó.

[ Szerkesztve ]

(#12959) Ragnar95 válasza makimakom (#12958) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annál jobb választás ár/érték arányban nem igazán van.
Arra viszont készülj, hogy az sem fogja tudni teljesen feltölteni 0-ról a Pro-t, mivel pár száz mAh-val gyengébb, mint a Pro akkuja, ráadásul nem 100%-os a hatékonysága egyik külső akksinak sem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12960) zolikaDB válasza makimakom (#12958) üzenetére


zolikaDB
veterán

Az jó powerbank, persze, ha nagyobbat megengedhetsz magadnak, akkor vedd azt.
Mi is használunk egy 10000-est, igaz én az ipad-hoz ritkábban.

(#12961) makimakom válasza Ragnar95 (#12959) üzenetére


makimakom
aktív tag

Ja értem. Nem olyan nagy baj az, de legalább azért valameddig feltudja tölteni. :) És iphone 6s plus-hoz is használható amúgy? Vagy annak már ártana?

(#12962) Ragnar95 válasza makimakom (#12961) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Használható iPhone-hoz is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12963) makimakom válasza Ragnar95 (#12962) üzenetére


makimakom
aktív tag

Köszi! :)

(#12964) berzebub


berzebub
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Ipad mini 2 mint céges eszköz. Pár napja kedvesem a sarkára ejtette és az üveg ahogy lenni szokott széttört, a LCD elvileg ép, a hátlap a saroknál kicsit kapott. Nekem kell javíttatnom és szeretném a lehető legolcsóbban megúszni, de a kontárokat elkerülni. Tudnátok ajánlani valakit?

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#12965) oszy


oszy
veterán

Egy vadonatúj iPad mini 4 Wi-Fi 16GB megér egy százast szerintetek? vagy érdemes nagyobbat venni ebből is?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#12966) makimakom válasza oszy (#12965) üzenetére


makimakom
aktív tag

Kevés a 16gb és szerintem nem ér annyit, akkor már air 2 inkább.

(#12967) oszy válasza makimakom (#12966) üzenetére


oszy
veterán

Az drága. Nekem csak "hobbiból" kell :) De én is keveslem a 16Gb-ot. A szifon is 64-es :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#12969) makimakom válasza oszy (#12967) üzenetére


makimakom
aktív tag

Nekem is hobbiból van, mert olyan sokat azért nem használom :D ipad pro 32gb ezen azért még ellehet férni, de nekem is volt már 16-os minim, meg is bántam mert semmire nem való sajnos. :( appok nagysága is megnőtt, már 2gb-s játékok is vannak, régen meg még bőven 1gb alatt voltak. :D Meg hát nem beszélve, ha filmeket is akarsz rá tenni. Meg ugye sok sok jó alkalmazás, játék van rá.
Szifonom nekem is szintén 64-es. Azután már tényleg nem szabad 16gb-t venni, max ha tényleg nem akarsz rá tenni semmi komolyat, csak az ilyen alap dolgokat meg csak neteznél, youtube-oznàl rajta.

Nézz körül itt hardverapro-n szoktak hirdetni újakat is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12970) oszy válasza makimakom (#12969) üzenetére


oszy
veterán

Azt fogom tenni :) Goldot szeretnék elsősorban majd. De a silver is jó. Az iPad pro nekem drága :) Majd nézek Air-t. Szerintem elég lesz szerintem az első generációs is. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#12971) makimakom válasza oszy (#12970) üzenetére


makimakom
aktív tag

Nekem fekete mindkettő :) előtte mindig fehér előlaposak voltak, de kell a változatosság. :D Drága még igen. Szerencsére elég jó áron jutottam hozzá.
Egy sima Airral is elleszel még szerintem. :) Nekem is volt, szerettem nagyon :) sok sikert a vásárláshoz. ;)

(#12972) NGA válasza oszy (#12970) üzenetére


NGA
addikt

Tudod hol van mindenkinek gold iphoneja, és ipadja? Devecserben a lomisoknak. Komolyan, én sem hinném el, ha nem láttam volna saját szemmel :-)

Én Space Gray-t vettem ipad-ban, mert az férfiasabb azért, mint a fehér.

[ Szerkesztve ]

(#12973) oszy válasza NGA (#12972) üzenetére


oszy
veterán

Nekem ez tetszik a legjobban :) Megjelenéskor először mindenki azt mondta buzis! Aztán lett az, hogy cigányos. Én egyik sem vagyok :D Mondjuk iPad-ben lehet szebb a space gray! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#12975) NGA válasza #05304832 (#12974) üzenetére


NGA
addikt

Ja :-) Ott szinte mindenkinek árányájfonja van, meg árányájpader
Mint ahogy nekik az autó a merdzsó :-) Ezért nem lesz nekem mercim :-)

(#12976) silmatauki válasza NGA (#12975) üzenetére


silmatauki
őstag

Ejnye na, ne rászístáskodjunk :)

(#12977) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Airem mostanában egy sima 5 ujjas bezárásra respringel. 9.2.1.

(#12978) ZS3NI válasza #05304832 (#12974) üzenetére


ZS3NI
őstag

öcsém, ezt a linket. :DD (cigany.jpg LOL)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12981) vadászcsiga válasza #05304832 (#12980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A springboard ujraindulása. IOS-en a launcher másnéven. Ugy néz ki mintha az egész rendszer újraindulna de nem, csak a sb.

[ Szerkesztve ]

(#12982) oszy


oszy
veterán

Tegnap este írtam egy srácnak, ma reggel válaszolt. 10:50-kor írtam neki, hogy egyezkedjünk. Úgyis megyek holnap Budapestre, így útba esik. 20 órakor ír, hogy 7 perce elvitték. Mekkora... újonc!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#12983) ittakary válasza oszy (#12982) üzenetére


ittakary
nagyúr

igy jártál

(#12984) avekepank


avekepank
csendes tag

Sziasztok!

Jegyzetek szinkronizalasaval van gondom. Nem fesuli ossze az iPaden es az iPhone-on irt jegyzeteket, sot az iPaden irtakat felhobe sem tolti fel (sajat iPad beallitas van, de nem el a gomb, hogy ki tudjam kapcsolni). Ez eleg zavaro szamomra. Gondolom az elrendezes miatt ilyen nehezkes atvinni. De abban remenykedem, hogy csak en nem tudom, mit kell csinalni. Koszonom a segitseget elore is! A tobbi dolog, peldaul az Emlekeztetok, kepek, zenek rendben vannak, hely még van az iCloudban.
(iPad mini 2, iPhone SE)

(#12985) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Ha egy szolgáltatónál vesz az ember 4g-s ipad-et akkor most az függő vagy független, le tudják tiltani vagy nem?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#12986) makimakom válasza LordAxwell (#12985) üzenetére


makimakom
aktív tag

4G iPadnál is ugyanúgy megy mint telefonoknál. Van belőle szolgáltatós, meg független is. Megkell kérdezni,milyen függő.

[ Szerkesztve ]

(#12987) br4adam válasza avekepank (#12984) üzenetére


br4adam
aktív tag

Állítsd be, hogy az iCloud legyen az alapértelmezett fiók a Jegyzetekhez és akkor látod minden eszközön.

(#12988) LordAxwell válasza makimakom (#12986) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Azért kérdezem, mert szeretnék 4g-s ipadot venni, és páran azt írják ha rákérdezek, hogy milyen függő, hogy telekomos, de mind1 mert függetlent ad minden szolgáltató. Akkor ez nem igaz?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#12989) silmatauki válasza LordAxwell (#12988) üzenetére


silmatauki
őstag

minden ipad fuggetlen, szemben az iphoneokkal

(#12990) LordAxwell válasza silmatauki (#12989) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Tehát nem lehet letiltani?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#12991) itldj válasza LordAxwell (#12988) üzenetére


itldj
aktív tag

Tudomásom szerint a mostani 4G Ipadok mind függetlenek, bárhonnét veszed, csak a telefonoknál van sim lock. (Nyilván az más kérdés, hogy ha mondjuk szolgáltatótól vették részletre amit elfelejtettek fizetni, akkor tiltani fogják)

(#12992) LordAxwell válasza itldj (#12991) üzenetére


LordAxwell
senior tag

De hogyha már más sim van az ipadben és az ipad maga független, akkor hogyan tiltják le?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#12993) itldj válasza LordAxwell (#12992) üzenetére


itldj
aktív tag

Nem vagyok teljesen otthon a témában, IMEI alapján a saját hálózatán nyilván tiltja, de hogy ez a többi szolgáltatóhoz eljut-e vagy milyen módon (mennyi idő alatt) az kérdéses. Mivel a visszaéléseket kiszűrni minden szolgáltatónak érdeke, ha mondjuk a piros szolgáltatónál nem fizetted az ájfón nyolcat a huszonötezres díjcsomagban az első 2 hónap után, akkor a magenta és a kék se fog neked nullaforinté fél év múlva ájfón tizenegyet adni.

(#12994) rootkiller


rootkiller
őstag

Szevasztok!

Valami rendesen strapabíró tok kéne relatív megfizethető áron air2-re 8 darab. Az ismerős küldött egy eBay linket akinek kéne valami Urban Armor Gear Folio-ról, az is nagy segítség lenne ha valaki mondana hozzá egy jó webshopot ahol jó feltételekkel lehet ilyet vagy ilyesmit venni. Köszi!

Artengo TR 990 Pro

(#12995) LordAxwell válasza itldj (#12993) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hát akkor nem tudom mi legyen, ne is nézzek függő ipadet, vagy keressek megbízható eladót...

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#12996) Blackmirror válasza LordAxwell (#12995) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nincs függő ipad.
Csak megbízható eladótól érdemes vásárolni :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#12997) LordAxwell válasza Blackmirror (#12996) üzenetére


LordAxwell
senior tag

[link]

Akkor ez? voda függő..

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#12998) Ragnar95 válasza avekepank (#12984) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gondolom Beállítások>iCloud>Jegyzetek mindkét eszközön be van kapcsolva.
Valószínűleg több fiók is be van állítva és nem az iCloudba mented a jegyzeteket, hanem a másik fiókba. Ha a Jegyzetekbe belépsz, balra fönt kéne hogy legyen egy Fiókok vagy Vissza gomb, nem emlékszem pontosan és ott át kell lépned az iCloudba.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12999) itldj válasza LordAxwell (#12997) üzenetére


itldj
aktív tag

Itt sehol nem látom, hogy ki lenne írva a voda függőség...
Attól, mert szolgáltatótól vásárolta nem lesz függő, még ha az eladó nem elég tájékozott és állítja, hogy a szolgáltatótól vásárolt Ipad szolgáltatófüggő, akkor sem. Többen többször is elmondtuk, hogy nem létezik szolgáltatófüggő Air2, de annak hiszel akinek szeretnél. :N :N :N :))

[ Szerkesztve ]

(#13000) LordAxwell válasza itldj (#12999) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Rendben értelek, privátban írta amikor kérdeztem,hogy milyen függő. de köszönöm akkor a tájékoztatást.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.