Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) Ragnar95 válasza zolikaDB (#12498) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elég sokaknak merült jelentős mértékben a 9.3.1 alatt a készülékük.
Az Apple Music érkezett a 8.4-el anno.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12502) Noxy válasza vadászcsiga (#12499) üzenetére


Noxy
veterán

Itt meg 80% arra használja az i kütyüket, hogy frissítés le, fel, visszaállítás, újként beállítás meg egyéb bolhapöcsén pattanás problémák orvoslása.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12503) nikilauda válasza Noxy (#12500) üzenetére


nikilauda
senior tag

SE-n recseg, i6 szerintem oké.

(#12504) zolikaDB válasza Ragnar95 (#12501) üzenetére


zolikaDB
veterán

Tudom, ezt beszeltuk is. Kivancsi vagyok, h valoban felfigyeltek-e erre.

(#12505) Noxy válasza Ragnar95 (#12501) üzenetére


Noxy
veterán

Na ez az.
Meg még jött a NightShift 5S felfelé (ez röhejes) ezután meg folt hátán folt. 8.3 8.4 óta nem tudnak egy normálisan működő ios-t kiadni.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12506) Chereiose


Chereiose
addikt

Egy cellularos minibe belemenne szerintetek egy olyan mobilnetes sim, amit a voda ad? Külön kis wi-fi egység, ahogy néztem nagy keretben van benne a sim, de ki lehet venni belőle a nano simet. Ez így működne, ha beletenném? Gondolkodom egy LTE képes minin, ha már van így külön mobilnetem :U

(#12507) NGA válasza bbkk (#12492) üzenetére


NGA
addikt

Én sokáig kerestem, és a Sidebooks tökéletes lett. Gyors, hibátlanul kapcsol át kétoldalasra (pl magazinoknál, ahol oldalpáras fotók vannak, ez tökéletes) Tud mappázni, és a pdf boritók átméretezhetők.

(#12508) bbkk válasza NGA (#12507) üzenetére


bbkk
csendes tag

Köszönöm. Töltöm is le:)

(#12509) br4adam válasza Chereiose (#12506) üzenetére


br4adam
aktív tag

Persze. Nano SIM jó lesz bele :)

(#12510) Chereiose válasza br4adam (#12509) üzenetére


Chereiose
addikt

:R

(#12511) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Spotify nem jatszik le háttérben? Appból kilépve elhalkul a zene, megnyitva ujra szól. Mi van itt testvéreim? :D

[ Szerkesztve ]

(#12512) Kisvyrag


Kisvyrag
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segitseget kernek. Van egy minim, vettem hozza egy camera connection kitet, probaltam volna a fenykepezom usb-n rakotni, de egybol kiirta h nem tamogatja ezt az eszkozt es nem is csinalt semmit... Mi lehet a gond? Koszi szepen!

(#12513) csab2 válasza vadászcsiga (#12467) üzenetére


csab2
veterán

De van. Nekem ilyen pendrive-om van (egyik végén USB, a másikon Lightning) és az alkalmazáson belül meg lehet nézni a filmeket.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#12514) bbkk válasza csab2 (#12513) üzenetére


bbkk
csendes tag

Hol vetted? Linket kaphatok?

(#12515) koxkids válasza vadászcsiga (#12511) üzenetére


koxkids
őstag

Dehogynem :D Simán megy.. :K

(#12516) vadászcsiga válasza koxkids (#12515) üzenetére


vadászcsiga
félisten

AirPlayen akartam kitenni hangszoróra, cc-t felhúzva lejátszót kiválasztva nem sikerült. Bezartam, elhalkult, megnyitottam elindult. App beállításaiban AirPlayt kiválasztva végül jó lett. Nem most csinált ilyet először.

(#12517) Süvi válasza bbkk (#12514) üzenetére


Süvi
őstag

Szia.
Több megoldás van:
1, Photofast egyik
2, Photofast másik ilyen van és nagyon jó
3, ez privátba megy, mert nem szeretnék hírdetni :)

(#12518) csab2 válasza bbkk (#12514) üzenetére


csab2
veterán

Szia!
Én az ebay-ről vettem, itt a link.
Ha most vennék, ezt venném, mert nagyon jó árban van. Igaz, ez csak USB 2.0, az enyém meg USB 3.0.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#12519) bbkk válasza csab2 (#12518) üzenetére


bbkk
csendes tag

Köszönöm a választ, privátot mindenkinek. Megnézem melyik a legjobb legolcsóbb megoldás es ertekelek. Majd döntok. A lényeg, hogy van megoldás. Köszönöm mégegyszer.

(#12520) Süvi válasza csab2 (#12518) üzenetére


Süvi
őstag

Milyen app van hozzá?
Mennyire másol gyorsan a készülékről?
Pl. 1 Gb-os filmet?
Köszönöm

(#12521) Alex91 válasza bbkk (#12519) üzenetére


Alex91
félisten

[link], ilyenben is lehet gondolkozni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12522) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok van olyan App air-re, amivel az LG okos tv-mert külső kijelző kent tudnám használni? Esetleg lehet párosítani a készüléket valahogy a tv-vél?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12523) blakey válasza aram01 (#12522) üzenetére


blakey
titán

Olcsón veszel egy Apple TV-t és tudod Airplayen továbbítani. A TV-k nem nagyon támogatják az Airplayt, filmeket, képeket, zenét tudsz küldeni a tv-re, YT-t is, de tükrözés csak Airplayen van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12524) univerzita válasza aram01 (#12522) üzenetére


univerzita
addikt

iMediaShare,de csak a képeket és zenét lehet.

(#12525) vadászcsiga válasza univerzita (#12524) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg videót.

(#12526) aram01


aram01
nagyúr

Köszi srácok :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12527) gzbotii


gzbotii
veterán

Tegnap elmentem a kolozsvári iStyleba, megkérdeztem, hogy meg aktuális-e a töltő csere akció. Igen, meg mindig fogadnak de az átfutási idő 15 nap. Ekkor megkérdeztem, hogy a tavaly augusztusban, Apple Storeban vett, számlás iPademet mivel is töltsem. Kaptam ra egy vallvonást

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12528) sto1911 válasza gzbotii (#12527) üzenetére


sto1911
veterán

Mifele toltocsere? Adnal rola bovebb infot?

(#12529) blakey válasza gzbotii (#12527) üzenetére


blakey
titán

15 nap? Nekem 15 másodperc volt.
Azonnal kéne cserélniük. Úgy nem működik, hogy leadod a rendelést és amikor megérkezik akkor cserélik?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12530) Süvi válasza sto1911 (#12528) üzenetére


Süvi
őstag

Erről van szó.

Magyarországon csak a hengeres villásat cserélik, a Lapos, egymással derékszöget bezáró villásat nem.

[ Szerkesztve ]

(#12531) sto1911 válasza Süvi (#12530) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, ezek szerint a mienk mar jo (EUR feliratu) :R

(#12532) gzbotii válasza blakey (#12529) üzenetére


gzbotii
veterán

Le kell adni a jelenlegit, beküldik Bukarestbe, ott átvizsgálják es majd jóváhagyás után visszaküldik.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12533) lacy86 válasza gzbotii (#12527) üzenetére


lacy86
addikt

En meg azota se csereltettem ki :O
Teljesen kiment a fejembol
Mondjuk az is vicc, hogy itt Gyorben nem fogjak kicserelni csak Pesten :W

Ha nem akarok ezert felmenni Pestre akkor csak siman postan adjam fel az Istyle-nak, cserelik es visszakuldik postan?

(#12534) -secret- válasza lacy86 (#12533) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iStyle nem fogadja el ha postázod. ICentre, Almáriumba mehet de szólj előtte nekik.

Esetleg ha van MM a környéken, azon keresztül fel tudod iStylenak adni.

(#12535) lacy86 válasza -secret- (#12534) üzenetére


lacy86
addikt

Ha MM-ben adom fel akkor ott kell fizetni? vagy ingyen viszik
Ha kesz van akkor oda kell visszamenni erte?

(#12536) -secret- válasza lacy86 (#12535) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vesznek fel egy jegyzőkönyvet de fizetni nem kell. Szerintem oda is kell majd visszamenni érte. Még nem intéztem így de még iStyles csaj magyarázta.

(#12537) gzbotii válasza lacy86 (#12533) üzenetére


gzbotii
veterán

Nyáron Münchenbe leszek es beviszem ott egy Apple boltba, ott gondolom egyből cserélik. :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12538) lacy86 válasza -secret- (#12536) üzenetére


lacy86
addikt

Nah, majd megkerdezem Oket ha arra jarok
Kocce ;)

gzbotii
Az egy kicsit mas orszag :U
De asszem irtak itt tobben, hogy bevittek Pesten x helyre es egybol csereltek.
( felvoltak ra keszulve )

(#12539) blakey


blakey
titán

Én nem tudom és nem látom akadályát, hogy helyben cseréljék, nekünk több darabot cseréltek azonnal, még csak a számát sem nézték meg, ránéztek, hogy cserés-e és ennyi volt. Nem tudom, hogy ez honnan van vagy miért csinálják egyes boltok a beküldősdit. München valóban más országban van, de ne legyetek annyira elájulva tőle, van más, egyéb bosszantó dolog. Nekem az egész csere probléma- és akadálymentes volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12540) Balion


Balion
senior tag

Sziasztok, borzalmas dilemmában vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy air 32gb, vagy air 2 16gb.
Segítség
Játékra is kellene, amihez erősebb a 2, viszont alig férne rá játék és film.

[ Szerkesztve ]

(#12541) Ragnar95 válasza Balion (#12540) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Várj egy kicsit a vásárlással és vedd meg a 32gigás Air 2-t :K Hosszútávon főleg a 2GB RAM miatt jobban megéri az Air 2.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12542) Balion válasza Ragnar95 (#12541) üzenetére


Balion
senior tag

Hm, lesz 32 GB-os air2?
Mikor?
Esetleg van valami egyszerű megoldás külső tároló csatlakoztatására, ha 16osat. Vennék? Bár gondolom már a játékok is egyre nagyobbak, és már csak azok sem fernenek el a. 16oson.

[ Szerkesztve ]

(#12543) Ragnar95 válasza Balion (#12542) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Reflexből 32-t írtam, de valóban 64-es van már csak, arra spórolj :D
Olvass vissza kicsit, pont a napokban volt szó külső tárolókról.
Arra viszont figyelj, hogy appokat nem tudsz ezekre telepíteni, tehát max a filmeket tárolhatnád rajta.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12544) univerzita válasza Balion (#12542) üzenetére


univerzita
addikt

Külső tárolóra( pendrive vagy wifis tárhely) nemlehet játékot rakni,csak a belsőre. Filmeket,képeket,zenéket igen.

(#12545) Balion


Balion
senior tag

Köszönöm a válaszotokat!
Az a veszély fenyeget, hogy nemsokára még a játékok sem férnének rá? Gondolom a méretük növöget szépen. Mekkorák a legnagyobb játékok átlagban?

(#12546) Ragnar95 válasza Balion (#12545) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

16gigából általában olyan 12-13giga körül van az elérhető tárhely, tehát lehet azért arra is játékokat pakolni.
AppStore-ba belépve te is láthatod a játékok méreteit, a nagyobbak 1-2giga körül mozognak (GTA sorozat, RealRacing és a többi hasonlóan komoly grafikával rendelkező játék), de pl az arcade játékok inkább 100mega körüliek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12547) csab2 válasza Süvi (#12520) üzenetére


csab2
veterán

Amit én vettem, annak a típusa: Eaget i60. A hozzá való app neve: Eaget Storage.
Szerintem minden hasonló kütyünek saját alkalmazása van.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#12548) DigitXT válasza Ragnar95 (#12546) üzenetére


DigitXT
félisten

A Real Racing közelít 3 GB-hoz, ha át nem lépte már időközben (új pályák/autók).

(#12549) Süvi válasza Ragnar95 (#12148) üzenetére


Süvi
őstag

Megérkezett a múlt héten az Adonit Jot Script, köszönöm, hogy javasoltad.

Elég sok tollat próbáltam (10.000 Ft-os kategóriában)már, de kijelenthetem, hogy a teszteltek közül ez a legjobb, legpontosabb.
A párom nagyon szeret vele írni, nagyon jó a fogása.
Aki eddig tollat keresett, nem kell tovább mennie.
Adonit Jot Script+Notability szinte tökéletes, szerintem ez a max, amit ki lehet hozni ebből. (Üvegfólia nélkül lehetne még jobb).

Rendeltem egy 9,7 Pro-t az USA-ból. 225 volt, wifi 128 GB + pencil

csab2 : Köszönöm. Ha majd lesz időd, csinálsz egy sebességtesztet? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#12550) Ragnar95 válasza Süvi (#12549) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Örülök, hogy bevált.
Notability-t meg én köszönöm, remekül bevált, fényévekkel jobb, mint a Paper vagy Penultimate.
Majd számolj be, hogy a Pro+Apple Pencil páros mennyivel jobb, kíváncsi vagyok nagyon :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.