Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Jaded válasza Szabikaa20 (#21995) üzenetére


Jaded
senior tag

Ha nem sok számításra kell, akkor a Spotlight-tal is lehet számolni.

Renault Megane IV Limited

(#22002) Szabikaa20 válasza lindermen (#21998) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Tudom,hogy tudok letölteni van is egy letöltve csak zavarnak a reklámok! :) iPhoneba van gyárilag,azt hittem ez iPadnál is így van.

local1: :DDD :DDD

Ádám16: Igen a részvényes appot láttam az igen fontos dolog... ;] abban a szempillantásban töröltem is!

vadászcsiga: Ez jónak néz ki,ha reklám mentes...Nevetséges,hogy nincs beépitett... :) Köszönöm,és nem bántam meg! :D

Jaded: Összeadás,kivonás,szorzás,osztás bőven elég.Azt hittem van itt is mint iPhonnál!

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22004) Szabikaa20 válasza #05304832 (#22003) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Az volt már letöltve egyszer... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22005) vadászcsiga válasza Szabikaa20 (#22002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Látom fizetős, én még ingyen szereztem.

(#22006) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#22005) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Jah! Azt hittem tudod... :DDD Egyenlőre jó az ingyenes...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22007) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Joo reggelt!
Úgy nez ki ma elviszik az Airem.Mire figyeljek eladáskor?Úgy értem azt tudom,hogy apple ID-ből kikell jelentkezni és a jelkódot kikapcsolni.Még mit kell?Gyári beállitást tudok valahogy rakni?De úgy,hogy iOS 10.3.3 maradjon rajta.Köszi!

Innen is jelentkezzek ki?

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22008) Alex91 válasza Szabikaa20 (#22007) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#22009) Süvi


Süvi
őstag

Van egyébként olyan calculator app, ami kivált egy komolyabb (6-9 e Ft-osSharp, Casio) számológépet?

(#22010) Szabikaa20 válasza Alex91 (#22008) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szuper!Köszi! :R

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22011) .bTr válasza Süvi (#22009) üzenetére


.bTr
tag

Nem éppen sima App, de WolframAlpha?

(#22012) theballa32


theballa32
tag

Sziasztok!Hol tudom az automata kitöltést bekapcsolni?A mobilarénához is mindig be kell ütnöm az email+jelszó kombót.Köszönöm a segítséget

(#22013) focvis válasza Süvi (#22009) üzenetére


focvis
veterán

Talán ez? [link]

[ Szerkesztve ]

(#22014) Süvi válasza focvis (#22013) üzenetére


Süvi
őstag

Megnéztem, köszönöm, egy picit komolyabbra gondoltam :)

(#22015) Alex91 válasza Süvi (#22014) üzenetére


Alex91
félisten

Van egy csomo tudomanyos szamitogep emulator a store-ban...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#22016) moleculez válasza Süvi (#22014) üzenetére


moleculez
veterán

Mire kell, mit nem tud a fenti?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22017) Süvi válasza moleculez (#22016) üzenetére


Süvi
őstag

Semmi komolyabb, de egy annuitás faktor képletet tört + (hatvány tört) jó lenne ha tudna.

(#22018) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Sziasztok, tudna valaki iPad "tisztito szettet" ajanlani?

Valami miatt a normal hozza adott torlokendos tisztitas utan is nagyon hamar "tapad" / ragad.

Erthetetlen, van itthon es volt is tobb iphone / ipad, ezzel a problemaval meg nem talalkoztam egyiknel sem..

koszi

(#22019) Serpiko válasza VincentVG (#22018) üzenetére


Serpiko
addikt

Úgy oldom meg minden reggel törlőkendővel le törlöm mielőtt elkezdődik a napom. Mondjuk extra lerakódást nem tapasztaltam a kendőre teszek tisztító folyadékot ennyi. Mondjuk a családban csak én használom így másnak a cucca felkenődése nincs a kijelzőn. Ja iPad 2018 rol van szó.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22020) VincentVG válasza Serpiko (#22019) üzenetére


VincentVG
aktív tag

megkerdezhetem milyen tisztito folyadekot hasznalsz?
igy erzem h kicsit ragad is, pedig nem szoktam koszos kezzel hasznalni, de valami nem oke..az tuti.
(12.9 iPad 2017)

(#22021) Serpiko válasza VincentVG (#22020) üzenetére


Serpiko
addikt

Semmi extra haveromnak van PC doki üzlete nála ez volt ezt vettem ennyi. Szerintem bárhol veszed mellé nyúlni nehéz. Pár ezerből megvan.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22022) Ance


Ance
őstag

Már korábban is le volt írva, hogy a képernyő tisztításhoz nem szabad semmilyen folyadékot használni! Leszedi róla a védőréteget.

Konyhai papírtörlő kiváló rá.

(#22023) VincentVG válasza Ance (#22022) üzenetére


VincentVG
aktív tag

oke ezt ertem, csak 4-5 iphone es 3 ipad utan ez az elso touch screenem amihez nem eleg h torolgetem.
pont ez a problemam. valami miatt "ragad", de legalabbis a torles utan par perccel mar nem eleg reszponziv, adott helyre klikkelve van h 4-5x kell probalkoznom.
rohadt idegesito.

(#22024) Syl válasza VincentVG (#22023) üzenetére


Syl
nagyúr

Soha semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig az iphone-t és az ipadet is csak a pólómba szoktam törölni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#22025) F.E.K.. válasza Syl (#22024) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Na jó, de milyen pólóba? :D

(én szemüvegekhez kapható törlőkendőt szoktam olykor használni, az amúgy is mindig van nálam)

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#22026) Syl válasza F.E.K.. (#22025) üzenetére


Syl
nagyúr

Amilyen épp rajtam van :DDD Így legalább haszna van a sörhasnak ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#22027) Ance válasza VincentVG (#22023) üzenetére


Ance
őstag

Új, használt, refurb, javított?

(#22028) Whynot? válasza VincentVG (#22023) üzenetére


Whynot?
aktív tag

egy alapos tisztítás után üveg felhelyezése nem lenne jó?

(#22029) apple87


apple87
senior tag

sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy az ipeden a youtube alkalmazás használom zenehallgatásra de állandóan a reklámokat nyomja számok között. Ezt valahogy ki lehet iktatni ?

(#22030) Alex91 válasza apple87 (#22029) üzenetére


Alex91
félisten

Ki, elofizetsz az Apple Musicra...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#22031) moleculez válasza Alex91 (#22030) üzenetére


moleculez
veterán

YT Premiumra, ha YouTube- ozni akar. Van 3 hónap ingyenes próba. Tök jó, fut háttérben, nincs reklám, van offline hozzáférés. Én annyit nem használom, hogy megérje fenntartani, de másnak jó lehet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22032) VincentVG válasza Whynot? (#22028) üzenetére


VincentVG
aktív tag

koszi a tippeket, trukkos nagyon ez az egesz, mert ahogy irtam is, van itthon mas iphone, ipad is amivel parhuzamosan hasznalom, egyedul, tehat nem a kezem extrem koszos :)
2017 dec, zsir uj ipad 12.9, kb 3-4 honapja jelentkezik a problema.

ugy kepzeljetek el h megtorolgetem, csillog villog, minden oke, de mondjuk netezesnel a gorgetosav, 8-10 gorgetes utan elkezd tapadni. ugyanez adott helyre klikkelesnel... teljesen erthetetlen...es baromi idegesito
mivel nem a kezdetektol produkalja a problemat, ezert gondolom h lerakodott valami szennyezodes.
csak eddig en sem mertem tisztitoszert hasznalni, mert hallottam en is h nem ajanlott...

arra is gondoltam h esetleg ezek a nagy 12.9 es screenek inkabb pencil-es hasznalatra lettek kitalalva (tudom h hulyeseg) es valami miatt mas rajta felso reteg mint a kisebb ipad-eken es iphone okon...

(#22033) Noxy válasza moleculez (#22031) üzenetére


Noxy
veterán

YouTube Premium nem áll rendelkezésre a következő országban: Magyarország [link] :(
A YT ++ viszont igen.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#22034) galaxys80 válasza Noxy (#22033) üzenetére


galaxys80
veterán

Mondjuk havi 16 euróért egyébként is egy vicc.

Ez a YouTube ++ mennyire megbízható app? Mert látom, hogy valamilyen külső appot vagy profilt kellene telepíteni hozzá.

(#22035) moleculez válasza Noxy (#22033) üzenetére


moleculez
veterán

Ja, ezt nem tudtam, UK accountom van.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22036) pethYeti


pethYeti
addikt

Gondolkozom egy ipadon, filmek, sorozatok nézésére. iOS-en van lehetőség onedrive/google drive-ból streamelve nézni filmeket? Illetve konvertálás nélkül felmásolva mp4/mkv? Köszi.

(#22037) hszilard666 válasza pethYeti (#22036) üzenetére


hszilard666
veterán

"Illetve konvertálás nélkül felmásolva mp4/mkv"

Szia!

Igen van vlc az eszközre, konvertálás nélkül megeszik mindent akár felirattal is.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#22038) ittakary válasza pethYeti (#22036) üzenetére


ittakary
nagyúr

Plex 1500 Ft és korlátlanul nézed streamelve akár interneten keresztül :)

Vagy VLC-be felmásolod (nem kell nagy felbontásút tölteni akár egy sima XVID is jól néz ki rajta, és abból rengeteg film ráfér)

(#22039) pethYeti válasza ittakary (#22038) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Megvárom még a holnapi bejelentéseket, de egyelőre az alap ipad bőven elég lenne.

(#22040) Serpiko válasza pethYeti (#22039) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is az alap van és nem bántam meg imádom iPad 2018 model. Nem használnám ki a pró tudását. Netezés, film, zene, játék ezekre nekem tökéletes.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22041) agabe válasza Serpiko (#22040) üzenetére


agabe
addikt

Nalam a 10.5-os pro volt egy ev ota, es most csereltem le egy 4G nelkulire, de amugy ugyanolyanra (regin mar nincs gari). Sokat hasznalom, tanfolyamon is azzal jegyzetelek, es bar kepes pencilt hasznalni a sima 2018-as ipad is azert erezheto a kulonbseg nem csak a kijelzo miatt (ami onmagaban is eleg nagy szintugras sima ipadhez kepest), hanem a dupla ram, tobb es jobb hangszorok mind mind olyan aprosagok ami miatt meg sem fordult a fejemben, hogy az ujabb ne pro legyen.
Ha valakinek belefer az ara, akkor nezze meg a pro-t is mielott vesz egyet...raadasul hivatalos ara is csokkenhet hacsak nem vezetik ki az uj erkezese miatt. Uj pro-k biztos durvak lesznek, de arban is varhatoan felulmulnak minden eddigi ipadet.

[ Szerkesztve ]

(#22042) Serpiko válasza agabe (#22041) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van a pró nagyon jó gép jobb az iPad 2018 nál nem vitás. De nekem nem ért ennyivel többet a pró. Meg az első iPad nekem ez próbára vettem nem akartam melle nyúlni ha esteleg nem jön be. Majd talán pár év múlva ha cserélek veszek pró vagy ami akkor ép lesz porondon.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22043) Szabikaa20 válasza agabe (#22041) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Csak az nem elhanyagolható,hogy a pro duplája a 2018-nak...Én is prot akartam,de kipróbáltam a 2018-ast és szerintem bőven hozza azt amit kell és nem mellesleg árban is nagyon kedvező.Aki hosszú távban gondolkodik lehet jobb választás a pro,de szerintem a nagy része nem évekre veszi.Én 4évig használtam Airt most cseréltem.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22044) agabe válasza Szabikaa20 (#22043) üzenetére


agabe
addikt

Jaja , az ar nem mindegy ezert is irtam, hogy akinek nem gond kolteni 200+ezret az nezze meg a prot, de azert lehet, hogy ez itthon reteg igeny.
Nekem Air2 kb 3 evig volt megjelenestol, es akkor mar ereztem a lassulast, de addig kirlay volt. Elotte 4-est csak 2evig hasznaltam ami elott 2-est is 2 evig (3 ast erdemes volt kihagyni). Hosszabb tavra ahogy korabban az Air2 a 2giga rammal most a tavalyi pro szeria 4giga rammal varhatoan eleg lesz mindenre. A kevesebb memoriat tartalmazok sokkal hamarabb fogjak az oregedes jeleit mutatni hasznalat kozben.
Persze lehet, hogy nagyok az igenyeim, de ha megszokod a jobbat akkor nehez visszalepni.
Ja es persze lesz most meg jobb az ujakkal, de azokkal legalabb meg egy evet varok (ha nem kettot), amig merseklodik valamelyest az ara.

[ Szerkesztve ]

(#22045) Szabikaa20 válasza agabe (#22044) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Biztoshogy érezhető lenne a visszalépés pro ról... :)) Nekem az Airhez képest áldás a 2018.Természetesen birná a gyenge gyomrom a prot is csak a péztárcám tiltakozna. :DDD De proból is csak a 10,5 verzió! A 9,7-es nem kéne.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22046) agabe válasza Szabikaa20 (#22045) üzenetére


agabe
addikt

9,7-es nem ugyanaz a szint, es nem a meret miatt, hanem gyengebb hardver, es foleg 2giga ram ami miatt az mar semmikepp nem eri meg egy ipad 2018-al szemben sem.
Persze jobb valamivel a kijelzoje, meg a hangja, de ezekben is a 10.5-os raver egy lapattal.
Azt az elozo pro szeriat kihagytam.

[ Szerkesztve ]

(#22047) Szabikaa20 válasza agabe (#22046) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Tudom hogy rosszabb...10,5 szép meg sokkal jobb.Bár az újakra kíváncsi vagyok milyenek lesznek. :Y

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#22048) agabe válasza Szabikaa20 (#22047) üzenetére


agabe
addikt

Hat..lenyegeben erosebbek A12X chipsettel, sztem 4giga ram marad, es face id lesz bennuk emiatt alul - felul (vagy oldalt aki hogy tartja) kisebbek lesznek a kavak, es valamivel nagyobb a kijelzo.
Ha novelik a ram meretet akkor jovore lehet, hogy valtok, ha nem akkor meglatjuk mikor jon 6giga ramos ipad.

(#22049) Alex91 válasza agabe (#22048) üzenetére


Alex91
félisten

Uj pencil, ami az oldalahoz fog magnessel tapadni, es kozben tolti is egy smart connectorhoz hasonlo csatlakozoval...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#22050) Szabikaa20 válasza Alex91 (#22049) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Na neba?! :Y De gondolom ugyan úgy megkell venni és nem lesz tartozék...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.