Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) HardRic válasza Lejszi (#11045) üzenetére


HardRic
addikt

Én az AVPlayerHD-t használom, nagyon elégedett vagyok vele. Ott is lehet rengeteg módon file-t feltölteni. [kép]

(#11052) atees válasza Lejszi (#11042) üzenetére


atees
őstag

Avplay vagy nplayer felmásolod a filmet és kész is.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#11053) silmatauki válasza vadászcsiga (#10920) üzenetére


silmatauki
őstag

"Ez a felugró ablak a frissítésről tényleg gusztustalan! Nem lehet letiltani?! -> Nem találtam ilyen lehetőséget. Inkább frissitettem :)"

Nagyon egyszerű: General > Storage & Icloud Usage > Manage Storage a “Storage” csoportban > klikk az iOS updatere, és delete. Ezután már nem lesz kényelmetlen az, ha nem a legújabb iOS verzión van a gép.

(#11054) zolikaDB válasza silmatauki (#11053) üzenetére


zolikaDB
veterán

Huuuh, ez tetszik! Köszönöm a tippet! :R

(#11055) Lejszi


Lejszi
senior tag

koszi sracok :R

(#11056) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Visszahívja életveszélyes töltőit az Apple

Csereprogram az Apple hálózati csatlakozóadapterhez

Meló helyen van most egy iPad töltőm, az is cserés a leírtak alapján.

(#11057) #93794560 válasza B-L-A-C-K (#11056) üzenetére


#93794560
törölt tag

Az én Mini 2-m töltője érintett, mivel négyjegyű szám van rajta. Tavaly vettem. Bár nem úgy tűnik, mintha sérült lenne, teljesen hibátlan. Igaz, nem ütöm-vágom.

[ Szerkesztve ]

(#11058) -secret- válasza #93794560 (#11057) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha útba esik egy APR cseréltesd ki szvsz. Nem árt.

(#11059) #93794560 válasza -secret- (#11058) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nyíregyházán lakom, nem tudom, merre találok ilyet. Talán Debrecenben.

(#11060) univerzita válasza -secret- (#11058) üzenetére


univerzita
addikt

Ahol vettem ott kicserélik,vagy csak szerviz? Győrben van ilyen? ( ha valaki ismer)

(#11061) TheMarci válasza univerzita (#11060) üzenetére


TheMarci
addikt

Rákattintasz a linkre, amit linkelt B-L-A-C-K, majd az 'Így zajlik a csere' bekezdést végigolvasod.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#11062) B-L-A-C-K válasza #93794560 (#11057) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"nem úgy tűnik, mintha sérült lenne, teljesen hibátlan."

Ha elolvastad nem is azt írják sérültek, hanem az aljzatba beletörhet, de erre is minimális az esély, viszont ha ingyen kaphatsz egy újat miért ne használd ki ha van rá lehetőséged? Én is kicseréltetem.

[ Szerkesztve ]

(#11063) univerzita válasza TheMarci (#11061) üzenetére


univerzita
addikt

Megtettem, hivatalos 3 Budapesti szerviz talált.

(#11064) ZS3NI válasza B-L-A-C-K (#11056) üzenetére


ZS3NI
őstag

Fain, 3 ipad van a családban mindegyiknek számkódos a töltője... Mikor megyek Pestre azt nem tudom. :(

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11065) B-L-A-C-K válasza ZS3NI (#11064) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Viszont másik topikba beszéljük ami jogos is hogy lehet csak a töltő fejet cserélik, nem az egész adaptert.

(#11066) blakey válasza #93794560 (#11057) üzenetére


blakey
titán

Enyém 2014-es, de szintén cserés, bár enyém sem törik, de elintézem a cserét.

(#11065) B-L-A-C-K
Csak a villásdugót cserélik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11067) B-L-A-C-K válasza blakey (#11066) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt konkrétan nem írják, de lehet csak azt. Nekem az lenne az evidens levesznek a polcról egy új dobozos adaptert és a kezedbe nyomják, de lehet akkor zsákszámokba van már náluk a fej, és csak azt adják oda. :)

[ Szerkesztve ]

(#11068) blakey válasza B-L-A-C-K (#11067) üzenetére


blakey
titán

Hálózati csatlakozó adapter, ez takarja a villásdugót. :) A tápot nem cserélik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11069) B-L-A-C-K válasza blakey (#11068) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hálózati csatlakozó adapter lehet végül is az egész is...:) De tényleg akkor tudjuk meg pontosan ha valaki kicserélte már.

(#11070) blakey válasza B-L-A-C-K (#11069) üzenetére


blakey
titán

Holnap du. elintézem, ha minden úgy alakul. Meglátjuk.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11071) B-L-A-C-K válasza blakey (#11070) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Majd írd meg akkor ;)

(#11072) lacy86 válasza blakey (#11070) üzenetére


lacy86
addikt

Ha lesz idom akoor lehet ma du. betudok itt ugrani Gyorbe rakerdezni
( elobb a lakas papirjait kell intezni :W )

(#11073) blakey válasza B-L-A-C-K (#11071) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy ma is el tudom intézni, de majd megírom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11074) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Szerencsére nekem "Eur" feliratos. :U

Xr

(#11075) Urban Terror


Urban Terror
tag

Air 1-re érdemes feltenni a 9.2.1-et?
iPhone topikban láttam, hogy a telefonnál laggokról és egyéb nyűgökről beszélnek.

Bocs, ha már volt, csak az utóbbi hszokat futottam át.

(#11076) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Ipad mini 2-t érdemes még venni, ha igen, melyik boltban Budapesten?
Sima 16 gigás.

Köszi előre is

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#11077) Noxy válasza Urban Terror (#11075) üzenetére


Noxy
veterán

Sztm nem.
De ezek olyan késői költői kérdések, mert ha 8.xx van rajt, akkor lett volna kb 10 nap tesztelni a 9-t, és hanem OK, akkor még vissza lehetett volna lépni.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#11078) focvis válasza Urban Terror (#11075) üzenetére


focvis
veterán

Friss tapasztalat, fene tudja.

(#11079) Angrybird válasza blakey (#11066) üzenetére


Angrybird
csendes tag

Sziasztok!
Én még sose írtam ide, de most nem tudom megálni.
Felhívtam az IStyle-t és azt az infót kaptam, hogy cserélik, csak azt a kis villásdugós részt.
Átveszik cserére és kb. 5-6 nap múlva cserélik.
Hát ez vicc, mondtam a csajnak, hogy nincs olyan cucc ami addig kibírná, ezt hogy gondolják? Sírjak vagy nevessek?
Szeretlek Magyarország! :-)
Persze lehet, hogy homály volt a csajszi.

(#11080) lacy86


lacy86
addikt

Tolto cserevel kapcsolatos info

Itt Gyorben nincs hivatalos apple szerviz.
Csak egy apple szerviz: iDevice

Voltam bent du. kerdeztem, hogy cserelik-e.
Azt mondta a srac csak Pesten cserelik ki!
Almarium es meg valami masik amire nem emlekszem! 🙃

(#11081) univerzita válasza lacy86 (#11080) üzenetére


univerzita
addikt

Köszönöm a infót.

(#11082) blakey válasza Angrybird (#11079) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy homály volt, közben gondolkodtam és lehet, hogy nem viszem vissza. Semmi gondom ezzel a töltővel. Felesleges időpocsékolás, több, mint 1 éve teszi a dolgát. Az elmúlt 13 évben 12 esetről tudnak, én még nem hallottam erről, szóval szerintem nincs para.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11083) ZS3NI válasza Angrybird (#11079) üzenetére


ZS3NI
őstag

5-6 nap? :Y

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11084) Ragnar95 válasza lacy86 (#11080) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iStyle, Almárium és iCentre a 3 magyarországi APR, ők cserélik és valóban csak Pesten vannak üzleteik.
ZS3NI: iPhone topikba írta valaki, hogy bement az iStyle-ba és 5 perc alatt cserélték neki.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11085) ZS3NI válasza Ragnar95 (#11084) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ez már jobban hangzik.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11086) Angrybird válasza ZS3NI (#11083) üzenetére


Angrybird
csendes tag

Azóta olvastam máshol, hogy azonnal cserélik.
Homály volt.
Úgyhogy no para. :-)

(#11087) blakey válasza Angrybird (#11079) üzenetére


blakey
titán

Most jöttem ki az iStyleból, 20 másodpercet töltöttem odabent, cserélték, semmit nem kértek. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11088) B-L-A-C-K válasza blakey (#11087) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak az adapter fejet, vagy az egészet?

(#11090) Urban Terror


Urban Terror
tag

@Noxy és@focvis
Köszi! Szerintem akkor egyelőre hagyom a 9.2-őt rajta. Igaz ezzel is laggol picit, de a memóriakezelés (safari) elég jó vele.
Attól tartok, az Air1 teljesítménye, gördülékenysége már sosem lesz a régi. :(

[ Szerkesztve ]

(#11091) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#11088) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Leírták már többen is, csak a fejet cserélik értelemszerűen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11092) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#11091) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt hol írták le többen is :F :/ Mert nem látom sehol nagyokos.

[ Szerkesztve ]

(#11093) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#11092) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jobb lenne, ha visszább vennél a hangsúlyodból, mert ez egyáltalán nem szakmai topikba, sőt sehova nem való a fórumon :U
Főleg, hogy egyáltalán nincs igazad és csak vagdalkozol ahelyett, hogy kicsit utánaolvasnál a dolognak, messzire se kéne menned, az iPhone topikban írták le (1, 2), ahol szintén egyedül okoskodtál...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11094) HardRic


HardRic
addikt

Csodálkoztam, hogy a 9.3 beta1 milyen simán működött, biztos elfelejtették bekapcsolni a lagOnOlderDevices=true; kapcsolót, mert most a beta2 megint szaggat, mint öreganyám a nokedlit. És ahogy a korábbi bétáknál megszoktam, ez így is fog maradni :DDD

(#11095) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#11093) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak tudod én az iPad topikba tettem fel a kérdést egy illetőtől aki most cserélte (vagy nem tűnt fel :F ), nem néztem végig az iPhone topikot ki cserélte. A másik meg ha nem tudsz egyértelmű választ adni, és egész nap okoskodsz ezzel a cserével, úgy hogy te se tudtad hogy cserélik nekem ne gyere azzal hogy beszélek. A szakmai topikkal meg szintén ne gyere, főleg Te ne, mert Topikgazda titulusoddal írtál már olyan baromságokat hogy elég sokan kikacagtak, csak ugye mindig próbálod magad nagyon okosnak beállítani, csak sokszor nem jön össze. De aki jól ismer ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

(#11096) blakey válasza B-L-A-C-K (#11088) üzenetére


blakey
titán

Biztos velem van a baj, de számomra egyértelmű volt, hogy a villásdugó részt cserélik, csak azt vittem magammal. Nem tudom miért érted azt, hogy a töltő részt is cserélik, akkor nem csak erre a térségre szólna a csereprogram, mert az általános alkatrész, azaz mindenhol alkalmazható. Szóval, csak villásdugót cserélnek. A felhívás is csak a villásdugóra vonatkozott, képeket is illusztráltak.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#11097) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#11095) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bravó, továbbra is neked áll feljebb azok után, hogy bebizonyosodott, hogy egyáltalán nem volt igazad :U
Tehát ha igaza van az embernek és ez később be is igazolódik, az okoskodás, de ha mindenki más számára egyértelmű és csak te értelmezed félre a dolgot, majd még ki is állsz a lehető leghangosabban a hülyeséged mellett, az a normális, ok, minden világos...
Egyértelmű választ adtam, neked áll megint feljebb a dolog, hogy egy másik topikra mertem hivatkozni, ahova még pár órája ugyanezen kérdésben írtál, de nyilván mekkora baromság volt azt feltételezni, hogy ezek után elolvasod, amit oda leírtak.
Azzal jönni meg, hogy én mikor tévedtem konkrét példa nélkül elég nagy öngól a jelenlegi ténykedésed után...
blakey: bármit is írunk, az csak falra hányt borsó, akárhány forrásból igazolódik be, hogy tévedett a kolléga, úgysem fogja elismerni, inkább mindenki más lehülyéz és személyeskedik, az sokkal egyszerűbb, mint beismerni, hogy nem volt igaza az embernek....

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11098) B-L-A-C-K válasza blakey (#11096) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem meg nem volt tiszta, azt gondoltam a polcról levesznek egy új töltőt és a kezedbe adják. Úgy mintha meghibásodik a telefonod, ott is kapsz kompletten egy újat. Ezért gondoltam ezt lehet egészben kapod, és ezért is érdekelt olyan szájából hallani aki már kicserélte.

Köszi az infót. ;)

Ragnar95: Nem nekem áll feljebb, mivel mondtam 50-50% és nem állítottam biztos így cserélik, mivel nem tudtam, így nem lep meg nem így lett. Viszont hogy egész nap ezen agyaltál nekem, és most itt nem is tőled kérdeztem, plusz beírod már mondták sokan itt (miközben senki) ez már nekem kicsit sok. Egyértelmű választ meg nem tudom hogy adhattál akkor is ha nem volt 100%. Neked lehet az volt, nekem nem. De mint írtam mondtál már baromságokat, végig vitted azt is, és mégse lett igazad, gondolom emlékszel egy párra...:/ Én meg itt veled ellentétben nem állítottam márpedig biztos úgy van ahogy gondolom.

Most meg írod másnak ezt a hülye dumádat, ez nem más csak szánalom részedről...:/

[ Szerkesztve ]

(#11099) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én nem is használom azt a részt amit cserélnek. Hagyományos rádióból kihúzott fekete hálózati kábelt dugtam az USB-s részébe.

[ Szerkesztve ]

(#11100) HardRic válasza vadászcsiga (#11099) üzenetére


HardRic
addikt

Akkor azt cseréltesd :D Lehet kapsz egy új rádiót.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.