Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Ragnar95 válasza pinnacle (#2000) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem férsz hozzá JB nélkül.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2002) erdoke válasza pinnacle (#2000) üzenetére


erdoke
titán

Mi az, hogy "letöltött"? Hosszú nyomás az e-mailben levő PDF-en és Open In.

A legjobb aláírás a héten

(#2003) pinnacle válasza Ragnar95 (#2001) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

erdoke Azt szerettem volna, hogy ne az emailekben kelljen keresgélni, meg akkor ezek szerint nem is lehet törölni a levelet. Egyébként melyik alkalmazás nyitja meg? Lehet, hogy tárolja az előzményekben a fájlt, így nem kellene bogarászi az emaileket.

[ Szerkesztve ]

(#2004) Ragnar95 válasza pinnacle (#2003) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pl iBooksban is tárolhatod a PDF-eket, de van még ezen kívül több ezer PDF kezelő app. Hogyha már Open in-el átraktad másik appba a fájlt, utána törölheted nyugodtan a mailt, mert a PDF meglesz az adott appban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2005) Gekkito válasza focvis (#1995) üzenetére


Gekkito
tag

Hm.. beírtam a telefonom sorozat számát amire ezt írta: "We're sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced" Nincs angol nyelvvizsgám,de ha jól értem azt írja hogy ezt már aktiválva van?!

Amúgy köszi a tippet, bemegyek majd valahova vásárlás előtt és összehasonlítom a Mini retinát a 4-el.

PSN: z340n3

(#2006) Ragnar95 válasza Gekkito (#2005) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyáltalán nem ezt jelenti. Azt jelenti, hogy ez egy elvben javításra leadott telefon sorozatszáma, aminek nem lenne szabad forgalomban lennie, de az a biztos megoldás, ha felhívod valamelyik APR-t és rákérdezel a dologra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2007) focvis válasza Gekkito (#2005) üzenetére


focvis
veterán

Azt írja, hogy egy olyan készülék szériaszámát adtad meg, amelyet már kicseréltek.

Nem tudom, honnét olvastad le a szériaszámot (esetleg a dobozról), de azt gondolom, hogy egy garanciában kicserélt készülék számáról beszélünk. Nem arról amire - tehát újra - kicserélték, hanem a rossz, régi készülék számáról.

Szerk: újraolvastam a hsz-edet: iPhone-nál lövésem sincs a dolgokról, de az angol szöveg továbbra is arról szól, hogy egy lecserélt készülékről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#2008) Gekkito válasza focvis (#2007) üzenetére


Gekkito
tag

Hmm...érdekes. iTunes-on belül olvastam le.

PSN: z340n3

(#2009) focvis válasza Gekkito (#2008) üzenetére


focvis
veterán

Hallgass Ragnar95-re!

A beállítások/általános/infó/sorozatszám alatt is megtaláld a szériaszámot.

[ Szerkesztve ]

(#2010) Gekkito válasza focvis (#2009) üzenetére


Gekkito
tag

Rendben, szerintem felhívom őket holnap.

Amúgy 2 éves iPhone 4 amit kéz alól vettem, állítólag garanciába cserélt, 0 percesnek ígérve. Ha felhívom őket és kiderül hogy nem szabadna forgalomba lennie, akkor lehetséges hogy letiltják? Meg pl ha felmegyek vele app store-ra nem kéne kiszúrniuk nem szabadna forgalomba lennie?

Amúgy az a szám szerepel a telefonban is mint az iTunesban.

[ Szerkesztve ]

PSN: z340n3

(#2011) pinnacle válasza Ragnar95 (#2004) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Hosszan nyomva választott alkalmazások már tárolják a fájlt, de ami alapértelmezetten nyitja meg, ott nem találtam ilyen lehetőséget. Ez valami beépített .pdf olvasó?
Levél törlése után is megmarad a fájl, de mi a teendő ha később törölni szeretném? Chrome mutatja a helyet "external-file", de gondolom ide csak JB-vel lehet hozzáférni.
Akkor ezért is fogy a tárhely, mert az összes megnyitott fájlt tárolja, jó lenne ezeket valahogy törölni.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Ragnar95 válasza pinnacle (#2011) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, ez a beépített PDF olvasó, viszont ez nem tárolja a fájlt és ha törlöd az üzenetet, akkor törlődik a csatolmány is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2013) legiaap


legiaap
nagyúr

Létezik szerintetek vezetéknentes kontroller ipad vagy akár iPhone-hoz? Valami hasonlóra gondolok, mint az xbox-é.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2014) Sonja válasza legiaap (#2013) üzenetére


Sonja
veterán

Létezni létezik, illetve hamarosan lesz egy a SteelSeries-től is. Most kapható a Mad Catz C.T.R.L. i controller, ősztől pedig a SteelSeries Stratus XL. :K Én a Stratus XL-et akarom majd megvenni. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2015) Mister_X válasza Sonja (#2014) üzenetére


Mister_X
nagyúr

AppStore-on látom, hogy mi támogat külső vezérlőket? Picit félek, hogy milyen lesz majd MHFU*-zni.

*Monster Hunter Freedom Unite

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2016) Sonja válasza Mister_X (#2015) üzenetére


Sonja
veterán

Általában szokták írni, hogy támogatja-e a controllert a játék (van, hogy csak később egy patch formájában, ahogy a Modern Combat 5-nél is). Viszont létezik egy oldal, ahol szépen írják mindig a játékokat, illetve, hogy melyik fogja támogatni. Itt a közvetlen lista.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2017) legiaap válasza Sonja (#2016) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi az infót. Később meglesem a linkeket.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2018) Mister_X válasza Sonja (#2016) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is köszönöm! :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2019) Perillustris válasza HardRic (#1972) üzenetére


Perillustris
senior tag

SZVSZ a mininek akkor van értelme, ha az ember hordozgatja, minden egyéb esetben - vagy ha a táskában elfér - a 9,7"-os javallott.

Perillustris

(#2020) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, ipad 4-re letöltöttem a prezi.com-os appot, majd el indítottam pár prezit, és azt tapasztalom, hogy szaggatnak az átmenetek, animációk, egyszerűen bántja a szemet...

Ezt h lehet megoldani? Ha egy 30K forintos dzsunka wayteq-en szaggatna, azt mondom oké, de ez egy 180K-s felsőkategóriás Ipad.

(#2021) pinnacle válasza Ragnar95 (#2012) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! A más alkalmazással megnyitott, ezért megmaradt fájlt, később már nem tudom törölni?

(#2022) Ragnar95 válasza pinnacle (#2021) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az adott programból tudod őket törölni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2023) pinnacle válasza Ragnar95 (#2022) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#2024) focvis


focvis
veterán

Ide is linkelem az iOS alkalmazások topik mellett, hogy mindenki észrevegye.

Ingyenes a WEBLOCK [link]

Szedjéktek le, ritkán ingyenes!

Blokkol minden reklámot, alkalmazásokon belül is, korábban már beszéltünk róla. Nagyon hasznos!

(#2025) univerzita válasza focvis (#2024) üzenetére


univerzita
addikt

Köszi én leszedem.

(#2026) Süvi válasza Dreadloord (#2020) üzenetére


Süvi
őstag

Szia!

Letöltöttem Air-re, ott semmi ilyet nem látok.
Minden nagyon szép.
Üdv.

(#2027) bododani


bododani
senior tag

Sziasztok használtan egy iPad Air 16GB-os wifis mennyit ér? 100 ezer körül?

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#2028) focvis válasza bododani (#2027) üzenetére


focvis
veterán

100 alatt még nem láttam, de 110 körül szokott lenni új is a Hardveraprón.

(#2029) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Auchanba vannak most tök jó tokok akcióban. Ilyen plüss belső, mágnesesen zár a lehajtója, a külseje meg ilyen cseppálló szerű anyagból van. Air pont belefér, mindez 500 Ft-ért, van egy fokkal nagyobba is, az 800 Ft.

(#2030) HardRic válasza B-L-A-C-K (#2029) üzenetére


HardRic
addikt

Komoly, jól néz ki. Meddig tart az akció? Legközelebb szerdán tudnám megnézni.

(#2031) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#2029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én meg az Ázsia centerben a bal oldali épületben rögtön a bejáratnál láttam tegnap iPad Air-re valamiféle case-t 3500Ft-ért. Kicsit jobbnak tűnt mint az ott kapható gagyik

[ Szerkesztve ]

(#2032) B-L-A-C-K válasza HardRic (#2030) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom, én ma voltam a Szentendrei útiba, vagy 10db volt még ebből, szerintem szerdáig ha lenne is akció tuti elkapkodják addigra...

(#2031) vadászcsiga: Ott amit árulnak szerintem ugyan azt ebayon megtudod venni jóval olcsóbban...Mondjuk nem láttam konkrétan azt.

[ Szerkesztve ]

(#2033) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#2032) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudom, sőt még jobbat is tudsz rendelni csak sokan nem szeretnek ebayezni, plusz rá tudod próbálni ha arról van szó

(#2034) HardRic


HardRic
addikt

Apple TV itthon mire használható screen mirroringon kívül? Akinek van mire használja, miért szereti?

(#2035) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#2033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ez tény. Ezen az Auchan-oson meglepődtem viszont tényleg, tök normális minőség, és 500Ft. Jobb lett volna megveszem az egészet és 1500-ért itt eladom...:D ;]

(#2036) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#2035) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te kupec :D

(#2037) legiaap válasza HardRic (#2034) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy két játékot kitolok tv-re és játszok vele. Spotify-t tolom ki TV-re vagy ha filmet nézek azt.
Ja meg Netflixezek rajta. Meg egyszer már béreltem filmet itunesből is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2038) Mister_X válasza legiaap (#2037) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De te angoléknál laksz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2039) dmad


dmad
aktív tag

Sziasztok.
Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy régebben használtam az "Airplayer Hd" programot az Ipad 1-en, wifin keresztül filmnézésre.(nem letöltöttem hanem streameltem).
Kicseréltem egy Ipad 2-re Ios 7.1.2-vel.
Rátettem a programot, de nem fordítja el a képet teljes képernyőre, a neten utánanézve sajnos nem egyedi probléma, nem szeretik egymást(Airplayer vs. Ios 7)
Alternatívaként Oplayer Hd-t tettem rá, így látja a gépemet, de mikor csatlakozni próbálok, nevet és jelszót kér.
A gépemen XP van és nincs jelszavazva.
Mit kell beállítanom, hogy müködjön?
Előre is köszi a segítséget!! :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy.......

(#2040) legiaap válasza Mister_X (#2038) üzenetére


legiaap
nagyúr

Miért amit leírtam nem mennek odahaza?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2041) Sonja válasza legiaap (#2040) üzenetére


Sonja
veterán

A Netflix az 100%, hogy nem. Sajnos.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2042) legiaap válasza Sonja (#2041) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na hát ezt nem tudtam. Bocsesz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2043) dmad válasza dmad (#2039) üzenetére


dmad
aktív tag

Sziasztok.
Úgy néz ki a VLC megoldás...
:C

Élj úgy, hogy.......

(#2044) HardRic válasza legiaap (#2042) üzenetére


HardRic
addikt

Pont ezért kérdeztem :-((

[ Szerkesztve ]

(#2045) br4adam válasza dmad (#2043) üzenetére


br4adam
aktív tag

NPlayer is jó erre meg sok egyéb funkcióval bír, én azt használom, igaz nem ingyenes.

(#2046) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nem lehet valahogy rávenni az AppStore-t, hogy mindenképp töltse le a 100MB-nál nagyobb tételeket WiFi nélkül? Kint vagyok vidéken, de nem tudok Hearthstone-ozni, mert a rendszer nem hajlandó letölteni az update-et :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2047) Ragnar95 válasza Mister_X (#2046) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB nélkül nem, JB után 3G Unrestrictor.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2048) HardRic válasza Mister_X (#2046) üzenetére


HardRic
addikt

Az nem opció, hogy telón megosztod a netet, és akkor úgy leszeded wifin?

(#2049) Mister_X válasza HardRic (#2048) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hm, ebben van valami. Mondjuk addig átteszem az iPad SIM-jét. JB-t hanyagolnám.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2050) erdoke válasza HardRic (#2048) üzenetére


erdoke
titán

Ha nagyon fontos, én is így szoktam, azaz telefon vagy hotspot. Szerintem ha megállítjuk töltés közben, utána már folytatja mobilnetről, bár ez nem 100 %.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.