Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) univerzita válasza petyus_ (#15000) üzenetére


univerzita
addikt

Milyen típusú fájlokat?

(#15002) petyus_ válasza univerzita (#15001) üzenetére


petyus_
senior tag

Képet, zenét, videót próbált.

(#15003) univerzita válasza petyus_ (#15002) üzenetére


univerzita
addikt

Képeket én nem iTunes -al szokom felrakni (Syncios-al) de a kompatibilis zenéket és videókat ha a készüléken megnyitod a Zene és ide behúzod. De előtte a iTunes - ban a Beállítások -ban a Zene és videó kezelés kézzel kell kijelölni. De mint írtam sokan nem iTunes használunk hanem Synciost.

(#15004) petyus_ válasza univerzita (#15003) üzenetére


petyus_
senior tag

Azt mondja ami igazán fontos lenne az néhány mp4, és azért nem érti, mert eddig simán működött, nem volt közben frissítve sem az iPad sem az iTunes.

(#15005) univerzita válasza petyus_ (#15004) üzenetére


univerzita
addikt

Pedig a mp4 támogatott formátum. Lehet hogy frissíteni kellene a iTunes, de akkor utána a usb Drivert a gépen.

(#15006) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Úgy néz ki elég peches vagyok. Kicserélték a pixel hibás Mini 4-et, ennek meg lötyög a Home gombja...:( Tökéletesen működik, de zavaróan mozog ahogy hozza erek. Ezt is cserélik vajon?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15007) r3dsnake válasza Scholes9 (#15006) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ne használj home gombot. Tök jó gesture-ök vannak. :)

(#15009) Ragnar95 válasza petyus_ (#15004) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Apple drivereket próbáljátok meg újratelepíteni, sokszor ez a probléma windowson.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15010) Scholes9 válasza r3dsnake (#15007) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan mire gondolsz? :B

Egyébként szeretem a Touch ID-t :) Majd meglátom, de lehet, h ezt is beadom :U Mondjuk annyira nem vészes a dolog, mert mondom, tökéletesen működik a Home gomb.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15011) Ragnar95 válasza Scholes9 (#15010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Multitasking gesture-ökre gondolt a kolléga szerintem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15012) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy a gyári billentyűzeten nem lehet bekapcsolni a szó javaslatokat? Most tértem vissza a gyárira és nagyon hiányolom ezt a funkciót. Androidon már megszoktam.

(#15013) Ragnar95 válasza SoldierL (#15012) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Beállítások>Általános>Billentyűzet>Automata Javítás

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15014) Scholes9 válasza Scholes9 (#15010) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nah a pixel hiba sokkal nagyobb gond volt azért és mivel maga a gomb tökéletesen működik, és csak ritkán veszem észre, illetve csak egy bizonyos szögből megnyomva, úgy döntöttem, hogy nem adom be megint, ezzel bőven együtt lehet élni szerintem :D Sokaknak valószínűleg fel sem tűnne egy hasonló "probléma" és még furán néznének rám, hogy ilyeneken fennakadok :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15015) Noxy válasza SoldierL (#15012) üzenetére


Noxy
veterán

Magyar billentyűzettel nem. [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15016) chatran válasza Scholes9 (#15014) üzenetére


chatran
őstag

Hogy megerősítselek ezen elhatározásodban, elmondom, hogy az Air 2-m gombja is mozog. Kb fél éve van meg, eleinte mintha nem csinálta, csak az utóbbi időben vettem észre. De lesz@rom, a lényeg, hogy működik szépen. :K

(#15017) Scholes9 válasza chatran (#15016) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15018) SoldierL válasza Noxy (#15015) üzenetére


SoldierL
senior tag

Szóval nem lehet magyar nyelvnél bekapcsolni. Megint +1 pont az android javára sajnos.

(#15019) LilProphet90 válasza Scholes9 (#15010) üzenetére


LilProphet90
senior tag

4-5 ujjad összehúzva főoldalra dob, 4 ujjas felhúzás esetén pedig előjön a multitasking képernyő, én legalábbis ezt a kettőt használom. Bár attól még a képernyőzárhoz kell a home gomb sajnos.

(#15018) SoldierL: Használj Swiftkey-t.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15020) r3dsnake válasza LilProphet90 (#15019) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Képernyőzárhoz home gomb?

(#15021) SoldierL válasza LilProphet90 (#15019) üzenetére


SoldierL
senior tag

Tudom ismerem mindet, próbáltam is mindet. A swype-t is. De egyik sem olyan stabil mint a gyári.

(#15022) LilProphet90 válasza r3dsnake (#15020) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Igen, 10-es óta, tán hülyeséget írtam? Úgy értem, feloldáshoz.

(#15021) SoldierL: Sajnos nem tökéletesek. Mini 2-n néha olyan lomhán jön elő, mint egy 5 éves Android készüléken.. de volt már olyan, hogy kb. 1 perc volt, mire bármilyen billentyűzet felkúszott volna. Az évek óta gyűjtött javaslataim miatt viszont már hozzászoktam.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15023) SoldierL válasza LilProphet90 (#15022) üzenetére


SoldierL
senior tag

Ugyanezt tapasztalom én is.

(#15024) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Sziasztok!

Van egy iPad Air (16GB) készülékem iOS 10.1.1-es szoftver verzióval.

Az elmúlt körülbelül egy-két hónapban egyre többször fagy le a rendszer. Eddig főként a VLC-ben (film), de Safariban is tapasztaltam. Minden esetben csatlakoztatva volt a fülhallgatóm.

Azért is aggasztó, mert a lassan egy éves készülék, ezek előtt soha, egyszer sem fagyott le.

Kérdésem az lenne, hogy más is tapasztal hasonlót? Az iOS verzió lehet a ludas?
Mit tehetek, hogy ez megszűnjön?

Köszönöm a segítséget.

(#15025) univerzita válasza QuadRacer (#15024) üzenetére


univerzita
addikt

Lehetséges hogy a héten jön iOS frissítés,várd meg.

(#15026) vadászcsiga válasza QuadRacer (#15024) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is fagyogat néha de még nem veszes. Home-al ki lehet lépni a főoldalra. Ezért kell vigyázni az apple cuccokkal es a frissítésekkel. Az egy éve még hasító készülék egyszer csak az utolsó helyre kerül. Telefont már rég lecsereltem androidra, tabletben sajnos még mindig nincs párja az ipadnek úgyhogy az marad.
Mielőtt frissítesz tajekozodj. Nonszensz, de sajnos ez van

[ Szerkesztve ]

(#15027) galaxys80 válasza vadászcsiga (#15026) üzenetére


galaxys80
veterán

Fura, mert nekem a Mini 2 inkább még jobb lett az IOS 10-el.

(#15028) Noxy válasza vadászcsiga (#15026) üzenetére


Noxy
veterán

Mennyire így igazad van. :) Azért van nekem még mindig a 8.3 (JB) az Air-n.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15029) tacto válasza galaxys80 (#15027) üzenetére


tacto
aktív tag

Nekem uj a tapasztalat, de hasonlo, klassz minden.

(#15030) The.Bali


The.Bali
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltunk egy új iPad-et és ellenőrizni szeretnénk a hivatalos 1 éves Apple garanciát. Ezt hogyan tudjuk megtenni? Azt az infót kaptam, hogy az alábbi weboldalon lehet megtenni: [link]. Itt ezt az eredményt adja: [link]
Az 1 éves gyári garit itt nem látom sajnos hol szerepel :( Decembertől kellene kezdődnie.

Köszi előre is.

(#15031) Noxy válasza The.Bali (#15030) üzenetére


Noxy
veterán

Menj a lap aljára, válaszd ki az USA-t, majd ott írd be.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15032) randras


randras
veterán

iPad Mini 4 10.1.1-el nektek milyen folyamatosságra, sebességre?

(#15033) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Lidlben most 2500-ért van 1,5m-es Lightning kábel MFI tanúsítvánnyal. Vettem egyet, tölti ezerrel.

(#15034) koxkids


koxkids
őstag

iOS 10.2 töltődik lefele.. :)

Air2 :B

(#15035) kezo0 válasza randras (#15032) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem folyamatos és kellően gyors is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#15036) Peddy789


Peddy789
őstag

Helo, ipad air2 folia meg tok mennyire kaphato ha siman bemegyek budapesten egy media marktba? Ebayezni akartam de nemtalalaok olyat ami tutira kiszallitjak karacsonyig :( Tanacsok?

Esetleg valami jo aru magyar webshop? mondjuk 4-8000 Ft kozotti ar, valami strapabiro allo helyzetbe rakhato tokot keresek, ami esestol is ved, lehetoleg a peremeken is

[ Szerkesztve ]

(#15037) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok most frissítem a mini2-őt. Meglátjuk milyen lesz, majd irom a tapasztalatom.

(#15038) randras válasza kezo0 (#15035) üzenetére


randras
veterán

Hát nekem nagyon nem volt az, talán most 10.2 mintha jobb lenne.

Ha letöltök egy appot iPad-en, miért tölti le ugyanazt iPhone-on is? Hol lehet ezt kikapcsolni?

(#15039) blakey válasza randras (#15038) üzenetére


blakey
titán

Beállítások/iTunes és App Store, ott kapcsold ki az Alkalmazásokat, Így nem fogja letölteni a másik eszközön.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15040) LilProphet90 válasza SoldierL (#15037) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Este óta használom, nagy különbséget nem veszek észre, bár mintha 1-2 játék szaggatna néha, amit eddig nem tett. És talán egy minimálisan lassabbnak érzem néhány helyen.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15041) Ragnar95 válasza Peddy789 (#15036) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Európában belülről rendelj ebayen, drágább, mintha Kínából rendelnél, de megérkezik 1 héten belül garantáltan.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15042) blakey válasza Ragnar95 (#15041) üzenetére


blakey
titán

Nem mindig, sajnos,nekem volt olyan EU-s rendelésem ami 3 hét múlva érkezett meg, persze felvettem a kapcsolatot az eladóval, kiderült, hogy HK-ból ír, innentől nem volt kérdés, hogy nem EU-ból jön, hiába kellett volna onnan jönnie, ez ugye egy kivétel, de valószínűleg több is van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15043) runner 125 válasza Peddy789 (#15036) üzenetére


runner 125
nagyúr

lithium.hu

Tucano tokok, gyári minőség, és náluk nagyon jó áron vannak. géphez, iPad-hez, telefonhoz is tőlük vettem a tokokat.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#15044) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Másnak is van melegedési problémája 10.2 alatt? Játék közben, de ugyanezzel semmi gond nem volt előző verzión, ilyen melegnek nem is éreztem még.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15045) Peddy789


Peddy789
őstag

en butus ebay.com-on nezten , de ha ebay.eu -rol nezem bejonnek az eus sellerek is, united kingdom / germany. De a link ugyanugy ebay.com a search utan... nah mind1 megoldodott :D csak azt nemtudom foliabol glass, vagy matte glass, vagy matte folia? mi az ami erdemes? kicsit hajlok az uvegfliara mivel alitolag ved az utodestol is valamelyest

(#15046) Ragnar95 válasza Peddy789 (#15045) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Üvegfólia mindenképp (tempered glass). iPhone topikba ha benézel, nem egy ember telefonját mentette már meg az üvegfólia a kijelző összetörésétől.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15047) The.Bali válasza Noxy (#15031) üzenetére


The.Bali
aktív tag

Köszönöm, sikerült! :)

(#15048) tacto


tacto
aktív tag

Tegnap frissitettem 10.2-re (a korabbi 10-es verziorol), ettol mintha megröccent volna picit (Mini 2). Remelem, orvoslodik majd.

(#15049) Noxy válasza tacto (#15048) üzenetére


Noxy
veterán

Aha. Majd úgy orvosolják, hogy egyre több lesz a röccenés.
Te meg vehetsz újat, amin majd nem látod.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15050) galaxys80 válasza tacto (#15048) üzenetére


galaxys80
veterán

Én nem vettem észre változást. Se negatívat se pozitívat.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.