Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Ragnar95 válasza macskacsa (#12298) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak az MFI minősítésűek működnek garantáltan.
BlitzWolf elvben MFI és banggoodról ~2k.
local1: nekem is van itthon YooBao, de sajnos <1év alatt megadta magát
lefkosia: számla ellenében elméletben az APR-ek leszedik az iCloud lockot, de azért eressz meg feléjük egy telefont, mielőtt beviszed a készüléket

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12302) blakey válasza zolikaDB (#12297) üzenetére


blakey
titán

FileExplorert használok erre a célra, tökéletesen teszi a dolgát. Nem tudom, hogy az Rmanagerrel mi lehet a gond.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12303) Noxy válasza #05304832 (#12299) üzenetére


Noxy
veterán

Több éves 4S, meg 2 éves 5S kábeljaim vannak. Mind hibátlan.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12304) vadászcsiga válasza Noxy (#12303) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Adj neki egyet.

(#12305) zolikaDB válasza blakey (#12302) üzenetére


zolikaDB
veterán

Érik a dolog, h az nplayert megveszem :) Free-ben vegigzongoraztam az ac3 kepes progikat, es ez a legkezreallobb. Mar csak amiatt is, h alul van a folyamatjelzo sav, amibe belebökhetek, ha akarok, ez az iOS-bol hianyzik par alkalmazasban nekem. Marmint, h nemcsak huzni lehet.
Az infuse nem jon be, az avplayert meg sajnos nem tudom letolteni, nincs free verzio.

(#12306) Noxy válasza vadászcsiga (#12304) üzenetére


Noxy
veterán

Na ne azért. Pár hónap és tönkre megy? Ez viccnek is rossz.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12307) vadászcsiga válasza Noxy (#12306) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem írta hogy pár hónap.

(#12308) Süvi válasza zolikaDB (#12305) üzenetére


Süvi
őstag

Nplayer nagyon jó, én is megvettem.

(#12309) blakey válasza zolikaDB (#12305) üzenetére


blakey
titán

Jó az nPlayer, de az InFuse is, mindkettőt használom médialejátszásra.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12310) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem, remélem tudtok rá okosat mondani.

Egyik barátom frissítette a saját iPad készülékén a szoftvert (az ő állítása szerint) és utána egy aktiválási folyamatot akart vele az eszköz végigcsináltatni ami annál a résznél elbukott, hogy nem tudja a srác a saját "icloud.com" címéhez tartozó jelszót.
Ezzel idáig nem is lett volna baj mert kértünk jelszó emlékeztetőt, igenám, de nem tudjuk hogy hova kértük mert a tulaj ezt sem tudja.... ( :W )
(a biztonsági kérdésekre a válszokat szintén nem...( :W )

Lehetséges-e valahogy visszaállítani házilag az ipadet hogy új icloud fiókot állítsunk be rajta?
Vagy vigye be a Media markt-ba (ahol vette, mert megvan a számlája meg minden) és majd az ottani okosok megoldják?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

Üdv.: adidas4death

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12311) Ragnar95 válasza adidas4death (#12310) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyik sem.
Csak APR-nél tudják visszaállítani az iCloud lockot eredeti számla ellenében, sehol máshol nem megy.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12313) Ragnar95 válasza #05304832 (#12312) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem az iPad kábele kábele lassan 4 éves és tökéletesen működik, illetve a 4S kábele is bírta 2 évig tökéletesen, viszont a Lightning kábelek mintha kevésbé lennének strapabírók, az i6 kábele még nincs 1,5éves és bár külsőre jó állapotban van, maga a csatlakozó megsérült valahogy, úgyhogy csak az egyik irányba bedugva tölt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12314) focvis válasza #05304832 (#12312) üzenetére


focvis
veterán

Hidd el kérlek, hogy én tényleg rühellem az Epölt.
Ennek ellenére sokat használom az iPadem - 162 töltési cikluson van túl - a töltőkábel olyan, mint újkorában volt. Nem a vassal van a bajom. :N

[ Szerkesztve ]

(#12315) gzbotii válasza focvis (#12314) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez milyen app?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12316) -secret- válasza gzbotii (#12315) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#12317) ripla válasza macskacsa (#12274) üzenetére


ripla
őstag

szállítással együtt 4700 forintért vettem eredeti gyári lightning töltőkábelt, 1 métereset.
rendes fólia tépőzáras apple dobozban, benne a papírokkal, a vezeték szépen feltekerve, rögzítve a papírtekercsre, minden ahogy kell.
icuccok a hely neve, webshopból rendelhető.

[ Szerkesztve ]

(#12318) Noxy válasza #05304832 (#12312) üzenetére


Noxy
veterán

Meg ahogy látom, másoknak is.
Telót mindig dokkolóval töltöm. IPadhoz van egy kábal csak a töltéshez + még egy PC-hez.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#12319) madMate


madMate
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni 1. generációs iPad-ről lenne szó.
A sztori: szállodában dolgozom, a vendég otthagyta az ipad-ét és mivel nem jelentkezett érte, 3 hónap után megkaptam. Próbáltam bekapcsolni, nem reagál. Töltőre rádugva villog az Apple logo. Sokat utánaolvastam, mondom miket próbáltam:

- Hagytam töltőn 10-12 órát, szóval nincs lemerülve.
- Power és Home gombot ha nyomva tartom, megjelenik ez: http://cdn2.pcadvisor.co.uk/cmsdata/features/3448684/iPhone-exit-recovery-mode-1.jpg
(usb kábel, nyíl, iTunes logó)
- PC-re csatlakoztatva legfrissebb iTunes nem ismeri fel az eszközt, eszközkezelő > USB-vezérlőknél sem jelzi ki, hogy bármit is csatlakoztattam, DE amint rádugom a gépre ugyanúgy viselkedik mintha hálózatról tölteném.
- Ha nincs hálózatra, vagy gépre dugva USB-vel, semmire nem reagál, teljesen halott.

Szóval gondolom nem kuka az eszköz, max szoftveres baja lehet, (esetleg akksi?) csak nem értem, ha gépre csatlakoztatva elkezd villogni az apple logó, és az itunes-os logot is elő lehet hívni, akkor miért nem látom az usb portoknál hogy ismeretlen eszköz csatlakozott vagy valami? (végigpróbáltam az összes porttal)

Ha valami ötletetek lenne, írjatok! Köszönöm!!! :R :R

(#12320) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

A gyári Lightning - HDMI átalakítón kivül tudtok hasonló megoldást kép/hang átvitelére TV-re, monitorra? :)
Elég drága ez a cucc.. Ebay? :D

(#12321) csab2 válasza koxkids (#12320) üzenetére


csab2
veterán

Ebay-en rengeteg utángyártott kábel és adapter van. Az más kérdés, hogy mennyire megbízhatóak. Én megfogadtam, hogy kábelből csakis gyárit veszek.

Más. Hogy ez a Mini mennyire egy szerethető kis masina! :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#12322) -secret- válasza csab2 (#12321) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig az adapterből is érdemes gyárit.

(#12323) Süvi válasza -secret- (#12322) üzenetére


Süvi
őstag

+1
Szerintem különösen abból érdemes.

(#12324) Ragnar95 válasza -secret- (#12322) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Töltőből fontos a leginkább, hogy gyári legyen, mivel egy rossz töltő komoly kárt is okozhat, míg egy rossz kábel max nem tölti a telefont.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12325) koxkids


koxkids
őstag

Köszi, akkor maradok a gyári megoldásnál :)

(#12326) mark!


mark!
őstag

Sziasztok! Tervezek venni tabletet, és iPadre esett a választásom, mert igazából csak 1játékra lenne használva (és annak a játéknak a streamelésére), ezért fontos a lightning csatlakozó. Egy iPad 4-et néztem itt aprón, a kérdés az lenne: vegyek egy olyat, megéri-e még, vagy nézzek iPad mini-t? (A játék neve egyébként Vainglory)
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

>

(#12327) HardRic válasza mark! (#12326) üzenetére


HardRic
addikt

Vainglory tökéletesen fut a miniken is. Első generációsat ne vegyél, a többi jó erre.

(#12328) legiaap


legiaap
nagyúr

Na total megbolondult a spotlight 9.3.1 alatt. A recently appok nem azok amiknek kene lennie. Sot tovabb megyek. Akarhanyszor huzom le, minden alkalommal mas appokat ad ki. Kilottem mar az osszes appot, volt mar restart, home+power gomb egyszeri nyomasaval restart. De ugyanugy szar. Masnal is?
Air 2

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12329) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

DTS-t támogató lejátszót keresek. Láttam, hogy az nPlayer és Infuse Pro az ajánlott. Pro/kontra? Melyik a jobb?

(#12330) Zoltn


Zoltn
senior tag

Sziasztok!

Megkívántam egy retina iPad minit, de használtan szeretném beszerezni. Mire érdemes figyelni? Soha nem volt még apple cuccom, valami speckó dolog esetleg?

Z.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#12331) Ragnar95 válasza Zoltn (#12330) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt egy iPhone-os leírás, hogy mire érdemes figyelni, ebből az iPhone specifikus dolgok kivételével ugyanaz érvényes az iPadre is.
A legfontosabb, hogy ne legyen iCloud lock rajta, tehát a tulajdonos jelentkezzen ki az iCloudból eladás előtt és lehetőleg te aktiváld a készüléket átvételkor (még otthon vagy a helyszínen nyomjon egy visszaállítást a tulaj).

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12332) Zoltn válasza Ragnar95 (#12331) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ez gyors volt!
Köszönöm! :R :R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#12333) mark! válasza HardRic (#12327) üzenetére


mark!
őstag

Köszi, akkor egy mini 2 retina lesz! :)

>

(#12334) oriic válasza Zoltn (#12330) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon jo keszulek, egy ideje mar en is azt hasznalom.

Live-Die-Respawn

(#12335) adidas4death válasza Ragnar95 (#12311) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Köszönöm a segitséget. Valahol itt Németországban van ilyesmi hely ahol ezt meg tudják tenni?
(Ezt elfelejtettem hozzátenni hogy "dojcse" földön van ez a story. :) :/ )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#12337) gzbotii válasza adidas4death (#12335) üzenetére


gzbotii
veterán

Es melyik Bundeslandban ejtik dojcsenek?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12338) Ragnar95 válasza adidas4death (#12335) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az Apple német weboldalán megtalálod az Apple Store-ok listáját.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12339) lumesz


lumesz
tag

Sziasztok! Szerintetek az miért van,hogy az IPad napjában többször lefagy,vagy kikapcsol. Ilyenkor csak a két gombos megoldással lehet újra elindítani. 😔

(#12340) Ragnar95 válasza lumesz (#12339) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB van? Ha igen, gyanús, hogy egy hibás tweak okozza.
Ha nincs, akkor se ártana egy restore, majd újként beállítás. Ha így megoldódik a probléma, akkor tuti szoftveres volt (erre amúgy is elég nagy az esély) és megpróbálhatod visszarakni a backupot, hátha az nem tárolta el a hibát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12341) lumesz válasza Ragnar95 (#12340) üzenetére


lumesz
tag

Ne haragudj,de ennek a háromnegyedét nem értem. Új az IPad,home gomb hiba miatt kicserélték. Nem értem,hogy mi lehet a probléma.

(#12342) HardRic válasza lumesz (#12341) üzenetére


HardRic
addikt

A lényeg, hogy csinálj egy gyári visszaállítást, aztán ha azután is rossz, akkor szerviz.

(#12343) lumesz válasza HardRic (#12342) üzenetére


lumesz
tag

Köszi szépen! Kipróbálom

(#12344) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok lehet hogy csak képzelődöm, de az lehetséges, hogy ha nem konektorról, hanem PC-ről töltöm iPad Mini 2-t, akkor lassabban merül le?

Live-Die-Respawn

(#12345) Ragnar95 válasza oriic (#12344) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Placebo, a merülésnek semmi köze ahhoz, mekkora áramerősséggel töltöd fel az akkut.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#12346) legiaap válasza legiaap (#12328) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor ezekszerint senkinel nincs ilyen bug?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12347) gzbotii válasza legiaap (#12346) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem mindenki leszarja ezt/nem használja :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12348) vadászcsiga válasza gzbotii (#12347) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én úgy kikapcsoltam mint a huzat.

(#12349) oriic válasza Ragnar95 (#12345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, legalább tudom, hogy nem én vagyok a zizis. :D

Live-Die-Respawn

(#12350) legiaap válasza gzbotii (#12347) üzenetére


legiaap
nagyúr

En mindig hasznalom de bugos mar miota megjelent. Es ezen az sem segitetz hogy tiszta rendszerkent kezdtem el hasznalni az iPad-et.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.